Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: VÄRAVA BLOKEERIMINE

15:11 04.08.2015
Parkomaan
Värava blokeerimine
Aeg-ajalt tuleb mõnele idee kasutada meie väravaesist parklana. Ühele tegin märkuse - see kostis "a tut znaka njet!" Püha taevas, kas ma pean kogu liiklusseaduse trükkima värava peale? Lisaks veel läbisõidu keelu märgi lisatahvliga "avamata väravast". Hiljuti üks atavist põrutas oma käruga öösel läbi värava ja põrkas kokku selle taga seisnud sõidukiga. Politsei tegi sellest isegi pressiteate.
15:42 04.08.2015
AntiOpel (registreerimata)
Re: Värava blokeerimine
Arvestades, et inimeste mõtlemisvõime on erinev, siis ilmselt oma närvide huvides, ei teeks paha, kui panna üles parkimist keelav märk. Teine variant on teha pilt, toppida see kõikvõimalikesse netiavarustesse, nutta olukorra üle ja arvata, et nüüd on maailm parem paik...
17:00 04.08.2015
Poldipoeg_ (registreerimata)
Re: Värava blokeerimine
Aga miks te kruvisid ratastesse ei keera?
20:23 04.08.2015
Kõik nimed on registreeritud k (registreerimata)
Re: Värava blokeerimine
Kruvid on muidugi hea lahendus... Mina eelistan ventiilide eemaldamist... vähemalt 2 kui aega rohkem siis muidugi kõik. Kahju ei ole suur aga vaevalt on kellelgi ventiilid käepärast. (Muidugi kui autoosade kaupluse kõrval see te värav ei paikne) Siis on veel võimalus tellida puksiir ja lasta see vedada kuhugi Koplisse, Õismäele või kasvõi Maardusse. Viimane just endale kulukas.
21:31 04.08.2015
Mahno3 (registreerimata)
Re: Värava blokeerimine
Lahendusi on erinevaid. Võid proovida ventiilide eemaldamist. Või kleepida esiklaasile suure kleepeka juhi silmade kõrgusele, kus on vajalik liiklusseaduse väljatrükk. Või leida ühe suure roostes auto, millega parkida kodanik kinni. Ja las seisab kuni õhtuni seal. Natuke pritsib tatti, aga seda paremini jääb meelde.

Aga võid kutsuda politsei ja taodelda teisaldamist. Suure tõenäosusega, kui rõhud sellele, et sul on viivitamatult vaja väravat kasutada (Või näiteks tuletõrje eeskiri näeb seda väravat ette evakuatsiooniteena, mida ei tohi blokeerida) teisaldavad ära ka.

Võid ka otse teisaldaja poole pöörduda, aga siis pead 101% kindel olema, et seadus on sinu poolel. Suure tõenäosusega pead paigaldama parkimise keelu märgi koos äravedamise lisatahvliga, mille jaoks tuleb sul bürokraatia kadalipp läbida (sest niisama märke üles panna ei tohi)
11:53 05.08.2015
maaks
Re: Värava blokeerimine
Helistad numbrile 612 3000 (110 töötab kah) ja ütled et sõiduk numbriga see ja see on pargitud värava ette ja sa ei saa välja. Nad võtavad omanikuga ühendust ja kui viimane kohale loivab, siis saad talle öelda milline m..nn ta on :-)
Ise ära küll teisaldama hakka.
Tallinnas saab ka MuPo kutsuda: Väljakutsed patrullile tel. 14410 /24H
12:13 05.08.2015
karvanejakole
Re: Värava blokeerimine
Parkija käitumist õigustamata tundub antud juhul küll, et kõrvalt saaks vabalt mööda, ei ole ju päris värava ees?
12:39 05.08.2015
tiit_ (registreerimata)
Re: Värava blokeerimine
Ise saadaks sellisele Tallinnas MUPO kaela. Olen paar korda nii teinud ja on üle öö parkimisreeglid selgeks saadud.
09:21 06.08.2015
to karvanejakole (registreerimata)
Re: Värava blokeerimine
võib olla ta tõesti otseselt jalus ei ole, aga vaadates seda stiili, kuidas auto on lihtsalt suvalisel kohal seisma jäetud (pole isegi äärekivi lähedale viitsitud ajada), siis tegu on ilmselt totaalse pohuistiga.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.