Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: HONDA CR-V

09:13 02.01.2016
stelf
Honda CR-V
Miks Homda CR-V-sid automaatkastidega nii palju müügis, kas ei pea kastid vastu vastu või lihtsalt viletasad autod?
09:48 02.01.2016
veltszzz (registreerimata)
Re: Honda CR-V
Suur kytusekulu, mõtetu 4wd systeem, kehv kiirendus, jäik vedrustus. Aga kohe tuleb antiopel ning väidab, et valetan.
10:07 02.01.2016
arvamys (registreerimata)
Minu väike laps küsib miks-miks.
Sellepärast , et need autod ei ole maailma parimad ja enamus vahetab jälle uue mudeli tulekul auto ära.
Lausa rõve on kuulata reklaame kus lauldakse "Saab ĺäbi igasugustest teeoludest" Mida sa saad? Ei saa. Off road võistlusmasinad istuvad ka kinni ja sellise hondaga pole mõtet üldse kõvakattega teelt kõrvale keerata .
Tüüpiline Eestlane unistab maasturist , aga ostab vaid kujutise ehk esirattaveolise suure kolaka.
11:28 02.01.2016
Ain Maask. (registreerimata)
Mul oli 2003 aasta auto autom.kastiga ja pidas vastu hästi. Miinused- Väga uimase minekuga. Küttekulu ka maanteel suur, 9liitri kantti.Linnas nelikvedu toimis küll hästi aga kui natukene rohkem piitsutasin siis kärsakas salongis.Tagasillas tuleb õigeaegselt õli vahetada muidu hakkab häält tegema. Seda siis kui tagasilla järgi lülitab. Vastupidav kulgur rahulikule sõitjale.
17:15 02.01.2016
sung (registreerimata)
Antiopel, kus sa oled?
12:07 03.01.2016
Vastan4345 (registreerimata)
Honda CR-V on Eestis juba pikka aega enim müüdud-ostetud auto, enamus ostavad selle just automaatkastiga (kes üldse tänapäeval enam manuaali vaatab, mõni vaesur ehk, kes loodab liitri kütust kokku hoida!!!), sellest siis ka suurem järelturu pakkumine. Kui see nii sitt auto oleks, siis vaevalt seda niipalju ostetakse, autoostja ikka teab, mida ta ostab, sest autoost ei ole poest saia ost. Kui sa ikka turul pakutavad SUVid ritta sead, ega siis palju variante letile enam jää - CR-V on kindlasti üks neist.
14:40 03.01.2016
AntiHonda (registreerimata)
Kindlasti ei ole CR-V sitt auto, aga arvan, et väga paljud autoostjad lähevad ikkagi massidega kaasa.Disain on ilus.Väga paljud ei julge erineda teistest.Tuhanded inimesed ei saa ju eksida oma valiku tegemisel.Minevikust on näiteid võtta küll, aga need hitid on kadunud tänavapildist.Need vanad automaadid pole mingid rikkurite kastid.Mõttetud labadega uimakotid.Isegi mootorite valik on nigel.Veltszzz- i esimene lause iseloomustab autot väga täpselt.
14:53 03.01.2016
cvbnm (registreerimata)
Samas ei ole müügil ühtegi diisli ja autom. Accordit,kas tõesti nii hea auto.
vahepeal paar tükki on olnud nüüd siis müüdud.
15:22 03.01.2016
TaZw (registreerimata)
eks nende pargimaasturite kiirendus enamustel ühte auku, 10/11 sek sajani, pole see CR-V uimasem midagi. Kellel vaja raketti, see vaadaku ikka muude N V6 või V8 mootorite poole, siis saate oma egolaksu rahuldatud ja ehk ka maanteel mõnest rekkast mööda, nii et kummid vilisevad, irw!
15:28 03.01.2016
to cvbnm (registreerimata)
enamus cr-v ostjad otsustab pragmaatilistel kaalutlustel siiski bensiin/automaat variandi kasuks, sest diisel maksab samalaadse varustusega üle 4000 € rohkem.
Honda 2l bensukas on vanakooli mootor ja väga töökindel. Isegi ostaks ja vahetaks oma vana 12 a bemmi välja, kui oleks sellist raha.
16:46 03.01.2016
henks11 (registreerimata)
Kas Veltszzz- i esimene lause iseloomustab autot 1,6l diislit ?
Ja mis standart see 1,6l diisel on et, paljud tootjad seda mootorit kasutavad?
17:34 03.01.2016
kpl (registreerimata)
Ma olen ka vist siis vaesur,ostsin ka endale man, kastiga auto.
17:47 03.01.2016
AntiOpel (registreerimata)
Miks on palju müügis? Sest on palju uuena ostetud ja nüüd kui soov uus osta, pannaksegi müüki. Sellest tulebki suur automaatkastiga autode pakkumus. CR-V ostab reeglina pereinimene, kelle jaoks on peamised turvalisus, ruumikus, vastupidavus. Ja neid pakub CR-V ohtrasti. Esimesena foori alt minema saamine pole kindlasti CR-V ostja prioriteet. Ega ka teise sama klassi auto ostja oma. See on prioriteediks rullis nokaga tatikale, kel iga bemmikäru otsa märjaks tõmbab.
Diisel-automaat Accord oli uuena väga kallis, neid müüdi Eestis vähe. Samas on kooslus tõsiselt nauditav sõita, mistõttu nad müüki tulles kiiresti ka ära ostetakse. Tehnika on töökindel ja hea, mistõttu kaua ei jokutata nende ostuga.
Head uut aastat!
18:26 03.01.2016
Navara3000 (registreerimata)
Mis ühe jaoks s...tt see teise jaoks taevalik. Mul peamiselt 4wd autod olnud ja mõni aasta tagasi sain talvel kolleegi käest firma uue RAV4 oma kätte, mul navara ja Legacy endal. Küsisin, et mul sellise pilliga kokkupuude puudub, et kuidas siis lumes on. Pidavat lumes nagu tank minema. Nädalavahetusel kalale minek ja keerasin tuima näoga merejääle millel vast 20cm lund ja esimeses 30cm vaalus istusin kinni. Subaruga nagu harjunud veojõukontroll välja ja tuld...ei miskit. Uks lahti, krt tagarattad ei kraabi. Passis nelivedu kirjas, vedasin külili autokõrvale- polegi vedav sild üldse. Säh sulle tanki siis...aga corolla mehe jaoks ulme läbivus ja ta polnud 1,5 aasta jooksul aru saanud, et see esiveoline on. Seega kõik hea või halb oleneb taustsüsteemist
19:05 03.01.2016
duuzNavarakas (registreerimata)
no cr-v omanik vaevalt nii loll on, et paksu pori ja paksu lume sisse müttama läheb, see auto pole selle jaoks, sama ka rav4.
20:54 03.01.2016
jarru (registreerimata)
Navara, kuidas siis selline pettus lahenes, kas väideti, et näpukas, kui uuel autol passis nelik kirjas. Ma oleks selle autoesinduse pannud väga tõsiselt mõtlema vast sellise näpuka puhul, vähemalt nõudnud uut neliveoga isendit. See nende ülbus ja asjadest rääkimata jätmine...et mitte öelda kliendile näkku naeratades valetamine.... Mingi aeg tagasi kirjeldasin siin oma kogemusi ühes Tallinna autoesinduses, keegi siinsetest targematest arvas kusjuures ära, mis kohast ma rääkisin, järelikult on ülbitsemine neil elunormiks kujunenud.
20:57 03.01.2016
riisiraketi fänn (registreerimata)
Honda Crv automaatkast on kvaliteetsem kui manuaal, nii kirjutati autolehes..oman 2008 aasta 2,0 automaatkastiga isendit ja olen rahul..jah, mootori ja kasti koosluses on probleeme, aga seda on ka kallimatel mudelitel! Kliimakompressor on valulik sel autol-peab arvestama, aga muu on ok! Nelikvedu liba-olen nõus, see käivitub, kui esimesed rattad teevad nippe ehk... kui ostuvalikud, siis soovitan-küttekulu keskmine 8-9l-t sajale ja paremat tulemust ei saa te konkurentidelt..naisele ostsin kevadel Qashgai 1,2 variaatori-see ka mõnus kulgeja ning 1,5 liitrit säästlikum, istmed mugavamad ja salongimaterjalid kvaliteetsemad..300kg kergem, kindlustused odavamad ja kui peaks tulema automaks, siis arvestage ise..
21:40 03.01.2016
Navara3000 (registreerimata)
jarru tegu on rahvusvahelise ettevõtte ja saksast uuena ostetud autoga. Ostjad pealikud ise ilmselt ikka teadsid selle esiveolisust, kuid sel ajal Eestis esiveolist ei müüdud ning ei osanud ka mina sel ajal kontrollida. Otsisin hiljem auto ostupaberid üles ja seal kirjas esiveoline. Kuidas passi 4wd sai seda ma ei tea, võib-olla polnud lihtsalt enne siinmail esiveolist nähtud ja pandigi "inertsist" 4wd. Vahet pole, täna mul seda autot enam pole ja ei tea sedagi kas on maha müüdud nelikveolisena või sõidavad sellega ise edasi
23:06 03.01.2016
iio (registreerimata)
Mina ei saa aru sellest linnamaasturite hullusest.iga teine auto on maasturi laadne.crv asemel valiks igal juhul universaal auto.
09:45 04.01.2016
Naljakas on lugeda vingumist CR-V nelikveo mõttetusest. See lülituv nelikvedu on selle mõttega, et aidata autol just ennekõike lumel-libedal kohalt minema saada ja vajadusel ka kergemal metsateel hakkama saada. Selle klassi autod ei ole mõeldud ronima peegliteni mudas, aga paraku enamus inimesi sellest aru ei saa. Lisaks, CR-V oma nn "libanelikveoga" on talvistes oludes igast ühesillaveolisest autost üle. Ka kehva rehviga. Niiet oma eesmärki täidab see nelikvedu hästi. Talvekampaania on jah pisut üle pingutatud neil...ühegi autoga ei saa igasugustest oludest läbi, igal autol on kuskil piir. :)

Isiklikult ootan 2017a, siis peaks tulema uus CR-V ja kui ta vähemalt sama hea on, kui praegune, siis vahetan ilmselt praeguse Accordi uue CR-V vastu välja. Aga sinna on veel aega, seni kühveldan oma ühesillaveolisega ja kirun pisut. :)
11:59 04.01.2016
tere antiopel (registreerimata)
Ootasingi sind siia. Crv 4wd on kõige sitem systeem yldse. Eelmist polvkonda vaevas katusele keeramine, kui tagasild taha tuli. Praegusel polvkonnal nagu rootslased testisid silda taha ei tulegi. Igasuguste nissanite, toyotade, opelite, audide, mitsude 4wd on peajagu yle sellest antiigist. Ning arme hakkane yldse raakima 2 liitrise bensuka + 5 kaigulise automaadi kooslusest.
12:05 04.01.2016
Tere jah.
Vau. Selle eelmise kommentaari peale meenub Peeter Oja küsimus: "Kui loll võib inimeseloom olla?!"

See nn katuselekeeramine vaevas 1. põlve CR-V´sid, mis oskamatute juhtide käes teel ei püsinud. Iga vähegi sõita oskav juht sai temaga hakkama. Rootslaste test on lollus, selle kohta on infot netis küll ja veel, miks see test midagi ei näita. Bensuka-automaadi kooslus on uimane küll jah, kuid samamoodi uimased on ka teised sama klassi japsid. Aga eks ikka, kes vinguda tahab, leiab põhjuse. Müüginumbrid räägivad iseenda eest siiski.
12:13 04.01.2016
to antiopel (registreerimata)
Mis numbrid? See et eestis monisada myydi voi? Hondal ei lahe ammu enam hasti. Ja sportage ix35 qasqai on ikka oluliselt teravamad.

Muudetud 5.1.16 08:28

12:26 04.01.2016
To antiopel (registreerimata)
http://left-lane.com/european-sales-2015-q1-q3-midsized-suv-
segment/

Crv on omas klassis ysna teisejärguline tegija. Suuretõenäosusega peale uut Tucsoni saab veel vähem seda peletist näha.
15:02 04.01.2016
kargajakargaskargaja t (registreerimata)
Töökaaslane võttis liisingusse eelmise põlve crv, läbisõiduga 120k, kuid 200kilo juures pakkis mootor kõrvad kokku. Andis raipe müüale tagasi, ladus mõni kilo vahele ja võttis uue crv. Teate, ma küsin teilt, mis kohaga mõni mees mõtleb, kui ta võtab sama margi ja mudeli endale uuesti olles ise eelnevalt pettunud eelmises crv-s. No ok on veits suurem ja vaiksem, kui eelmine, kuid mida on selles autos seda, mida konkurendid ei paku. Ja nagu üks siinolijatest varem mainis, et Hondal ei lähe juba ammu hästi, kajastub hästi tema mudelite hõredusest. Sama võib nii mõnegi teise japsi kohta öelda(mitsubishi, suzuki, nissan..)
20:32 04.01.2016
Mida sappi! (registreerimata)
tundub, et mõnel on ikka väga valus või on need hapud viinamarjad, kui ühte marki nii kiruvad ja maha teevad või on siin lausa konkureerivad automüüjad, kes tahavad ka oma pasast (igasugu kiiiad, hyundaiad, volkarid subuuurud jne) lahti saada. CR-V on RAV4 kõrval üks eestis enimmüüdud linnamaastureid, põhjus lihtne - hea hinna ja kvaliteedi suhe, lisaks väga mahukas ja praktiline, sellepärast neid niipalju ostetaksegi. Mõttetu on ju subaru pidevnelikvedu linnaoludesse ja maanteele, kuhu ju need autod on mõeldud, (forester jääb oma pidava nelikveoa eksteemsetes oludes samuti hätta, lisaks autos suur müra ning odav ja nagisev salong jne. Ei hakka siin ükshaaval kõike SUVi segmendi cr-v hinnaklassi marke analüüsima, olen nende enamusega proovisõidu teinud, lõppvalikusse jäi siiski vaid CR-V, millega sõidan nüüd juba 4 kuud ja olen väga rahul.
20:47 04.01.2016
totoantiopel (registreerimata)
CR-V ei ole sugugi teisejärguline tegija, ameerika turul üks enimmüüdud krossovereid, kogu euroopa müügitabeli järjestuses 9 koht 29 sama segmendi konkurendi seas, pole ka sugugi kehva tulemus. See, miks kasaiai on esikohal, pole ka midagi üllatavat, eks kõik euroopa autoostjad loevad raha ja nissani saab kätte ikka oluliselt soodsamalt.
21:17 04.01.2016
Tõepoolest, viinamarjad on kibedad ilmselgelt.
Qashqai, Sportage ja IX35 on CR-V´st üsna palju ahtamad autod. Kui välismõõtudest vast polegi nii suurt vahet, siis salongiruumikus on Hondal neist selgelt parem, samuti koostekvaliteet.
See vend, kes siin mingis juttu ajas, et 120 000km ls ostis ja 200 000km ls-ga kottis mootoriga müüjale tagasi viis, ajab selget iba. Ükski müüja ei võta sul 80 000km hiljem autot tagasi. Ise oled loll, kui hooldada ei oska ja mootori kokku lased.
Õnneks on siin ikka mõni ka, kes saab aru, miks CR-V nii popp on. 2015a oli ta Eestis 4-ndal kohal. SUV-ide arvestuses 2.
21:29 04.01.2016
to antiopel (registreerimata)
Tyypiline eestlane näeb oma mätta otsast. Kui euroopas myyki netu siis jehat. Sellise otsuse peab kohe kohe tegema Subaru. Kas selle 35 000 auto pärast mis euroopas aastaga myyakse on mõtet putkat lahri hoida.
21:33 04.01.2016
Luugijumal (registreerimata)
CX-5 on kõige parem uutest crossoveritest.
Kui hinda eelkõige vaadata, siis Qashqai.
CRV on mingi ebamäärane usaldus/brändiost nagu üldse enamus uued Hondad seda täna on.
22:44 04.01.2016
Kuulge tarkpead (registreerimata)
kuulge tarkpead, euroopaturg jaapani autotootjale on marginaalne, põhimüük tehakse venemaa, aasia ja ameerika turul, kus CR-V on väga kõva tegija, katsuge sellega leppida. Parimat koostekvaliteeti pakub selles segmendis jaapanlastest ja korealastest (sakslasi ei arvesta, sest need on mõttetult ülehinnatud ja kahjuks kvaliteet kolinaga langenud) siiski vaid Honda CR-V, Nissan on ka teinud suure sammu selles suunas edasi, kuid qashqai on siiski oluliselt väiksem CR-Vga võrreldes (sama klassi nissan X-treili müüginumbrid on aga oluliselt kehvemad) ja kahjuks prantsuse kontserni autod, kuhu nissan kuulub, ei oma just kõige töökindlama auto mainet, lagunevad teised kenasti.
Tundub, et enamus siin lahmib niisama, a la naised saunas rääkisid, omamatta mingitki isiklikku kokkupuudet Honda CR-Vga.
22:52 04.01.2016
kpl (registreerimata)
Ikkagi ei saa aru,miks eelistada crv tavalisele universaalile.mul on 12a mondeo sport,miks ma peaks eelistama crv -d sellele.
23:02 04.01.2016
to kpl (registreerimata)
keegi siin ei arvagi, et kõik peaksid sõitma linnamaasturitega, inimeste vajadused ja rahalised võimalused on erinevad. Mõne jaoks ei ole oluline, kui palju tema sõiduvahend kütust tarbib või kui kiiresti sajani kiirendab. Kui sulle meeldib tavaline universaal, anna minna, mõni sõidab väga väikese autoga ja on ka rõõmus - igaühele oma. Mina sõidan Honda CR-Vga, sest mulle meeldib kõrgem istumisasend ja selle auto ruumikus ja suure autoga on ikka oluliselt kindlam tunne maanteel liigelda, seega mõttetu praalimine siin võiks lõppeda teemal, et CR-V on nii sitt auto ja selle auto ostja tõeline debiil, aga eks siin kommentaariumis avaldu jälle üsna selgelt eestlase olemus. Ma ei hakka sulle ütlema, et kui mõttetu ja loll sa oled, et Fordiga sõidad;-)
00:40 05.01.2016
jarru (registreerimata)
Teema nüüd lukku, eks, keskmine eestlane on järjekordselt tõestanud: ei meeldi, kui miskit on palju müügis. Samas ei meeldi ka see, kui miskit on vähe müügis või ei ole üldse müügis.
12:10 05.01.2016
Kpl (registreerimata)
Kus juures mina ei arva, et crv omanik on loll. Mind lihtsalt huvitab, kust tuleb selliste autode rohkus.ruumikus sarnane tavalise universaaliga, juhitavus pigem kehvem maanteel. Pikaajaline kulu ju ka suurem.
12:19 05.01.2016
1,6D (registreerimata)
Kulu? Elu on läinud vahepeal edasi naljamees.
13:59 05.01.2016
ttp080
Nüüdseks 4 kuud tutikat CR-V-d liisitud... 1,6 diisel 9 käigulise automaadiga... see, mille jaoks taoline isend sai võetud, toimib... muda sees müttaja ei ole... metsaradadel ja viletsama tee peal kannatab edukalt sõita... ise rohkem Pärnu ja Tallinna vahel kulgeja ja maanteel minekut küll ja juhitavus normaalne...olen 1.95 cm. pikk ning hea sisse ja välja ronida... praegu olen rahul sellise autoga.

Muudetud 5.1.16 14:01

15:17 05.01.2016
to kpl (registreerimata)
oled sa CR-Vga maanteel sõitnud, et väidad, et see auto on sita juhitavusega, pigem ütleks, et väga mugav ja sõiduautolik juhitavus, see oli ka põhjus, miks CR-V kasuks otsustasin. Ma sõidan 2015 a facelift mudeli 2l bensukaga kombinatsioonis automaat ja olen väga rahul, see veidi suurem kütusekulu minu jaoks pole mingi teema, möödasõidud maanteel teen vaevata, eriti särtsakust lisab käigukasti sportreziim. Ei saa aru, mis uimasusest siin räägitakse!!!!

Uuri statistikat - sedaanid ja universaalkerega autod on vartsi üldse ajalugu, sest nende müüginumbrid vähenevad kolinal, suur nõudlus on tekkinud viimastel aastatel igasugu suuruses linnamaasturite järele, sellest siis ka autofirmade laialdane pakkumine selles segmendis. See on ka ainus segment, mis näitab maailmas kiiret müügi kasvunumbrit.
15:45 05.01.2016
tere talv (registreerimata)
viimasele,
mul samuti selline ja muidu nõus, aga kust sa selle sportreziimi leidsid - vat seda ma ei mõista...
15:57 05.01.2016
to eelmisele (registreerimata)
Naudi naudi oma civicuga sõitmist. Ükskord kui Jevgeni su Hondale co2 maksu peale paneb, siis sülitad tuld.
15:58 05.01.2016
Td (registreerimata)
Proovisin isegi sügisel uut.muidu ok.aga rehvimüra hullem kui 15a vanal sakslasel.plastikut liiast nt pagass jätab sama mulje nagu 20 tagasi japsil.jne.norimist jagub.
17:58 05.01.2016
Honda testija (registreerimata)
Ei saanud ka 2015 CR-V automaat bensukaga mingit erilist sõidunaudingut, kiirendus oli ikka pigem aeglase poolsem - selline rahulikuma stiiliga sõitja auto.
17:58 05.01.2016
Kurbagatõsi (registreerimata)
Tegelikult on ok auto, eks müügis on neid palju seetõttu et palju on neid ostetud ja esimene omanik on vahetamas uue vastu.
Enda crv sai 4 aastat täis, peale hoolduste olen vahetanud numbritule pirnid, põles üks läbi ja vahetasin siis mólemad korraga. Muidu ainult tankida ja sóita. Eks ta selline rahuliku sõidu auto on. Lume ja muidu kehvade teeoludega sóidab sama rahulikult ja ärevuseta edasi.

Muudetud 6.1.16 08:13

19:55 05.01.2016
vanames
See on tulemus kui võrride tootjale tuleb pähe autosid tööta. Honda rida on sääreväristajad ja 125 kuubikulised. Autosi tehku ikka need kes selleks loodud.
21:20 05.01.2016
Janno112
Normaalne masin

Muudetud 5.1.16 21:21

21:22 05.01.2016
Jaapani fänn (registreerimata)
Uut autot ei anna võrrelda mingi vanema CRVga. Kaalusin ka siin 2010 CRV ostu, kuid sain aru , et pole see minu jaoks. Tundus kuidagi ebapraktiline. Nelikvedu pole ollagi, salong ja sõiduomadus valmistas veidi pettumuse, suur kütusekulu ning pole mingit suurushullustust, et mul pean kindlasti DZIIBIga sõitma, kui samaväärse raha eest saab väga mõistliku sõiduauto. Tee mis tahad aga Jaapanlased ei saa oma odavast plastikust salongis lahti. Olgu see siis Mazda, Honda, Toyota jne.. Muidu vastupidav ja töökindel auto aga maitse asi.
olenkajaapaniautoomanik
21:24 05.01.2016
kunagine Hondafänn (registreerimata)
õige vanames! Honda, kui automark sureb varem või hiljem välja 100% seda näitab juba vähene mudelivalik ja üldse nigel valik mootorite ja käigukastide puhul. Olen omanud 3 Hondat ja rohkem ei taha, kuna tehnika on vanaagne, missest et töökindel, kuid kaua sa "eilset päeva "kaasas vead. Vaja edasi liikuda kaasaegsema tehnikaga ja seda suudavad vaid suured ja tugevad tegijad.
22:05 05.01.2016
xqwerty (registreerimata)
Vale vale ja veel kord vale. See libanelikvedu hüppab taha siis kui arvab - mitte ainult kohalt minnes, vaid ka suurematel kiirustel ja libedates kurvides, muutes hetkega ülejuhitava auto alajuhitavaks ja vastupidi (oleneb kas hakkab tööle või lükkab välja) - muutes auto ettearvaatuks. Jah sobib penskarile.
CrV on mahtuniversaal nagu passis kirjas ja ainuõige veoskeem on esivedu nagu viimasele mudelile ka pakutakse. Honda on lõpuks ka ise aru saanud, et nelikveoliseks seda autot nimeteda ei saa ja nelikvedu ei sobigi talle.
22:10 05.01.2016
eelkommijatele (registreerimata)
täiesti lasteaed on siin foormumis kokku saanud. Aga eks iga l.....s kiida ju oma p.....i, nii ka autoomanikega.
22:17 05.01.2016
teemast mööda (registreerimata)
aga miks te neid linnamaastureid ostate? ikka kui lumi maas uimerdavad need crv 90 alas 60-70 kmh. Tavliselt alati ettekääne,et lumega hea aga comoon, sul on nelikvedu ja kontrolle ka tõenäoliselt üksjagu, miks sa venid ? Kas viga on juhtides või autos, kas linnamaasturitega va bmw ja audi ei saa lumes kiiresti sõita või on asi ikkagi juhtides kinni ?
23:12 05.01.2016
to kunagine Hondafänn registre (registreerimata)
30 dets. 2015 helistas poja sõber kellele papa ostis 2 kuud tagasi uue E mersu,
mis Ülemiste ristmikul lambist otsad andis. Kirus, et sure häbi kätte ära, kuna tegemist oli tippajaga liikluses ja tekitas paraja ummiku. Tsitaat kunagine Hondafännilt......Vaja edasi liikuda kaasaegsema tehnikaga ja seda suudavad vaid suured ja tugevad tegijad. IRW!
23:36 05.01.2016
InFantiil (registreerimata)
Õemees ostsis paar aastat tagasi tutika Volkswagen Touaregi, mis suht kallis masin, nüüdseks on ta vahetanud sellel igasugu vidinaid, odavamaid ja kallimaid, mis nö premiumklassi autol lihtsalt lambist otsad annavad. Mees ei jõua seda automarki ärakiruda ja plaanib liisingule tagasiandmist. Uskumatu, mis toimub. Tuttav automehhaanik räägib tihti, kuidas nende töökotta satub pea iga nädal mõni saksa suht uusi premiumklassi masin- audid, mersud, volkarid ja ei soovita saksa masinat enam muretseda. Honda jt jaapani autodega võib vähemalt kindel olla, et jõuad muretult punktist A punkti B.
10:02 06.01.2016
kpl (registreerimata)
Keegi siin küsis kas olen sõitnud uue crv ga,ei ole.aga minu väide ,et linnamaastur on kehvema juhitavusega ja suuremate kuludega ei ole otseselt seotud crv ga,vaid kõigi selles klassis olevate autodega.põhjendan ära ka juhuks,kui mõni aru ei saa.reeglina linnamaastur ja sama firma universaal auto on sama tehnikaga.kõrgem kliirens tähendab ju kehvemat juhitavust,see on fakt.linnamaastur võtab alati rohkem kütet,tal on reeglina kallimad rehvid,hooldus on kallim tänu 4wd le.ja lõpetuseks,ma ei väida,et linnamaasturid on jamad ja kes neid ostavad mõtetud inimesed.mind lihtsalt huvitab asjaolu,et taolisi autosi on nii palju.suvel käisin soomes väiksel reisul,siis näiteks seal ei ole sellist linnamaasturite buumi.
20:23 08.01.2016
Seal Soomes see (registreerimata)
automaks, mis kindlasti mõjutab valikuid.
19:34 14.01.2016
CR-V (registreerimata)
Plaan osta teise põlvkonna auto, aga vaadates õues olevaid temperatuure, siis kas diisel üldse soojaks läheb või tuleb talvel käpikutes ja karvamütsiga sõita? Bensukat ei taha, sest sellel natuke liiga suur kütusekulu.
16:01 18.01.2016
automüüja4567 (registreerimata)
mida sa üldse nii suurt autot ihaled, kui pole raha kütust osta, sõida väikeautoga, need võtavad kõige vähem!
17:44 18.01.2016
kapsatigu (registreerimata)
Mis mõttes on crv suur auto? Oma välismõõtmetelt on ta ju suht tagasihoidlikult keskmine auto, vaid kõrgem nats. Ütleksin pigem, nagu kõrgem ja pontsakam civic. Isegi mu ligi 5m kupee on välismõõtudelt igast asendist suurem auto, kui see crv. Seega suurus on suhteline, kes mõõdab välist, kes sisest mõõtu.
Näiteks vanas civicus on ruumi tohhujaa, kuigi väljast näeb, kui tikutoos välja. Samas eks see ruum tuleneb ka sellest, et kere ja polstrid on üliõhukesed. Iga mölin kostab valjult sisse.
Ise mitut Hondat pidanud ja peale legendi pole tavamudelite reast midagi võtta, kahjuks. Acurad, nsx, s2000 on teine teema.
08:14 19.01.2016
Kodanik, kes uuris 2. põlve auto kohta- miks sa seda diislit ihaled? Need on enamuses kuskilt läänest toodud, teadmata ajaloo ja läbisõiduga. Olen nüüd aasta alguses kümmekond päeva sõbra 2. põlve CR-V´ga sõitnud, manuaalkastiga bensukas, kuna ootan oma CR-V saabumist. On sõidetud nii Tallinnas, käidud maanteel kui ka lumisel metsateel ja minu jalaga on keskmine kulu praegustes oludes 9.7L/100km kohta. Ja ma ei ole väga kerge jalaga juht. Selge on see, et mingi ökoauto see pole, kuid midagi jubedat ka mitte. Enne maksaks pisut rohkem kütuse eest, kui külmetaks talvel või ootaks kallist remonti.
Mahukas on ta küll- olime viiekesi autos, suusavarustus pagasiruumis (mitu suurt spordikotti, suusasaapad-kiivrid jms), suusad raamiga katusel ja Tallinnast Kiviõlisse mäele ning tagasi polnud mingi probleem- ruumi kõigil küll ja veel. Mis häiris, oli see, et rooli kaugust ei saa reguleerida. Muidu OK.
Neliveo kohalt- parem nelikvedu on 2. põlvkonna autodel, mis on juba faceliftiga, st alates 2005 ja edasi. Nelikvedu lülitub kiiremini lihtsalt, muud vahet pole. Niiet kui vajad väga töökindlat ja mahukat autot, mis vajadusel ka nelikveoline on, siis see 2. põlve CR-V on hea valik. Viimasele- ma pakun, et CR-V suuruse all on mõeldud mahutavust. Välismõõtmetelt on ta täpselt parajalt suur. Ei ole liiga suur, ei ole liiga väike- samas on sees mahukas ja ka praktiline.
Siin osa kodanikke arutleb, õigemini sõimab, nelikveo teemadel. Neil vendadel soovitaks ära õppida, kuidas see nelikvedu töötab ja seejärel autokooli minna, et libedal õiged sõiduvõtted meelde tuletada. Vähegi sõita oskav juht saab selle nelikveoga muretult hakkama. Ahvi arenguga ei saa aga ka liinibussis rahulikult end vigastamata istuda...
Mis puutub talveoludesse, siis see vend, kes kirus, et CR-V´d venivad 90 alas 70-ga, siis tead sa, et see number punase ringi sees on suurim lubatud, mitte kohustuslik kiirus. Mõistust peas on, siis valid oludele vastava sõidukiiruse, sõltumata sellest, mis vedu sul istumise all on. Füüsikale ei saa vastu ei ükski rehv ega ka veoskeem. Aga kui peas vilistab tuul, siis jällegi, midagi pole parata.
Ise valisin uueks autoks CR-V, 1.6 i-DTEC 118kw ning 9-käigulise automaatkastiga isendi. Accordist loobusin, kuna maal elades on temaga väga keeruline hakkama saada praegustes oludes, lisaks vaja ka mahukamat autot. Käisin proovimas enne otsustamat mitmeid variante (Forester, RAV4, Tiguan, XTrail, Sportage ning lihtsalt huvipärast ka Renault Kadjar) ning CR-V jättis neist kõige parema mulje. Foresteril ei meeldinud plastine salong ja kummine variaatorkast. RAV4 puhul häiris enim sisedisain ning ka müra suurematel kiirustel. Xtrail jättis sellise mulje, et ei jäänudki mingit muljet. Tiguan ja Sportage on mahutavuselt CR-V´st selgelt ahtamad ning Kadjar on lihtsalt Qashqai teise nimega. Aga kuna on uus mudel, siis käisin ikka vaatasin üle. CR-V´d proovisin päris mitu korda ja mitmes esinduses ning lõpuks ta valituks saigi. Nüüd peab vaid ootama pisut.
11:38 19.01.2016
krg2 (registreerimata)
jah, see on II põlvkonna masin. kellele see ellpoolkirjutajatest selge polnud?
13:43 19.01.2016
Sama küsimus siin. Kõik said aru ju, milline on 2.põlve auto.
Ja see siin on 2. põlve facelift mudel: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/61/Honda_CR
-V_2.0_i-VTEC_Facelift_front.JPG
12:08 31.01.2016
KT (registreerimata)
Kumba käigukasti eelistada, kas automaati või manuaali?
11:07 02.02.2016
mugavus maksab (registreerimata)
milles küsimus, loomulikult automaat kui raha on, arusaamatu, et tänapäeval veel üldse sellise küsimuse esitab.
17:12 18.05.2016
assaaasa (registreerimata)
teate, te ei tea ka mitte kui kottigi. vana hea niiva on parim maastur, mis siis, et roostekiht on meetrine, aga vähemalt on rauast ja saab igast uuest masinast plaksuga jagu, kui peaks mõlkimistuju tulema :p säh teile!

aga jah, uus 2016 crv on hää, just sain ;)
17:32 23.08.2016
888mjx (registreerimata)
Tere,

aga kuidas on lood ( salongi ) niginate-naginatega ? Kas kõrvad on juba ära harjunud, või siis mängib muusika kogu aega kõvasti ?

PS. Küsijal uuena ostetud, aastake vana, ls. 20tuh.
20:40 23.08.2016
Võõras mure. Mine pöördu esindusse naginatega. 27000km ja mitte üht naginat-kraginat salongis. Sõidan enamus aja Tallinna "teedel".
12:43 14.03.2019
fw (registreerimata)
Aga uus 2019a. Hybrid CR-V?
13:39 14.03.2019
Käisin proovimas. Kõik nad on CVT kastiga. Sõitis väga hästi- vaiksem, kui bensukas, ökonoomsem (proovisõit Tallinnas ja selle lähiümbruses ning keskmine jäi alla 7 liitri). Ei olnud ka CVT-le omast kummipaelaefekti väga tunda, kui siis vaid järsemal kiirendusel veidi. Maanteel kasutas minu üllatuseks kohati vaid elektrit liikumiseks, seda küll kohati, aga siiski. Linnas oli muidugi hübriidi efekt suurem, sõidab tunduvalt rohkem elektriga, kui maanteel.
Väga okei auto. Miinustena tooks välja infotainment süsteemi Honda Connect, mis pole eelmise põlve autost väga palju edasi arenenud, aga noh elementaarsed asjad teeb ära (nt Navi, telefon-muusika). Ise diisli omanikuna ilmselt valiks enne hübriidi, kui bensuka. Hind on muidugi krõbedavõitu, nahksisu ja asjadega auto maksab vähemalt 36600.- €. Samas selle raha eest on nänni ka üksjagu (täis-LED tuled, rajahoidja, adapt.püsikas jne). Kahjuks ei pakuta aga esiklaasisoojendust, mis on meie kliimas päris hea lisa. Garantii pole ka teab, mis pikk (3a/100 000km, akudele 5a/100 000km).
Autovahetus päevakorda tõuseb, siis kindlasti võtan selle auto ka variandina valikusse.
23:19 20.03.2019
tsee-errr-veee (registreerimata)
On vinge auto. diisel, manuaal,eestist ostetud uuena. 130k sõitnud, no problems, keskmine 6,4 , vl.2011a. ei leia ühtegi müügikuulutust. huvitav, kas peale minu kellelgi pole sellist autot või?
07:06 21.03.2019
Per-Astra (registreerimata)
130 k ja pole midagi vahetatud, ei klotse ,ei kettaid , ei ühtegi pirnikest.
09:01 21.03.2019
ulm
Valisin siin hiljuti uut kasutatud pereautot ja lugedes igasugu tagasisidet, siis jäi sõelale ka CRV. Kiideti vastupidavust, mugavust ja mahutavust. Käisin siis proovimas 2016a 2,0 automaadiga autot (läbisõit 50 000km) -
no ma pole nii uimase autoga vist varem sõitnudki (maanteel sellega möödasõidule minna oleks päris ohtlik, peab enne ikka hoo korralikult üles saama);
roolitunnetus jättis soovida (kippus ujuma tee peal);
ja mahutavus - no juhi koht enam-vähem (kuigi mitte nüüd kuigi mugav iste) aga tagaistmele ikkagi täiskasvanud inimest väga mugavalt ei mahuta (nii et suurusklass ikkagi pigem sinna Qashqai jms väike-krossoverite segmenti, kuigi reviewdest jäi justkui mulje, et tegemist ikka korraliku suure pereautoga). Kokkuvõtvalt, ma ei saa aru selle auto fenomenist. Peale välimuse ei leidnud midagi.
10:38 21.03.2019
AntiOpel to ulm (registreerimata)
Sellest on ju ammu räägitud, et 2.0 bens-automaat on uimane. Väita nüüd, et maanteel on ohtlik möödasõite teha- ma ütleks, et kulla mees, õpi sõitma.
Roolitunnetus on neil normaalne, väga palju sõltub rehvist muide.
Kui suur sul see tagaistuja oli, et ta sinna ära ei mahtunud? Olen ise 192cm pikk, kaalun üle 100kg ja minu seljataha mahub teine samasugune veel rahulikult ära. Muidugi, kui sa sinna 180kg ämma topid...
Qashqaist on see auto selgelt suurem. Tahad 2016a autost minekut, võta manuaal või diisel.
12:48 21.03.2019
tähelepanekCRV (registreerimata)
kas poleks honda disainerid võinud ka esteetiliselt lahendada sumpatorude paigutuse uuel CR-Vl, üsnagi silmariivav ja karjuv muu cr-v viimistletud taustal.
13:53 21.03.2019
Sa mõtled uuel? IMO on see ilusam lahendus, kui eelmisel, kus stange alt paistis allapoole suunatud must junn. Seda nii bensukal kui diislil. Uue 2 toru tagant väljas, on täitsa kena. Üks variant olnuks muidugi need üldse ära peita, aga noh, USA.
16:46 21.03.2019
ulm
to AntiOpel-
:) No vot ei lugenud kuskilt varem välja enne, et see automaat uimane on. Load on 20 aastat olnud ja siiani justkui hakkama saanud ka igasugu käkerdiste roolis.
Manuaal ei olnud kahjuks valikus.
Kui Sina sinna tagaistmele oma gabariitidega ära mahud, siis anna minna! Tundub selline punnitamine rohkem aga no mis siin vaielda. Igal ühel omad harjumused. Ma ise 180 cm ja põlved olid vastu juhiistme seljatuge. Laps 190cm, nii et ei hakanud üldse kalkuleerimagi. Jah, saab ka jalad harkis seal istuda aga that`s not the point. Omasin Qashgaid mõne aasta ja no ei olnud just eriti väiksem auto.
19:25 21.03.2019
v_ (registreerimata)
Eks need kõrgeks tõstetud ja täispuhutud "Golf" klassi autod ongi petlikud. Tunduvad palju suuremad väljast.

Kuigi tundub päris suur väljast vaadates, aga teljevahe on isegi 13 millimeetrit lühem kui Golfil. Auto pikkus mõjutab suurust kusjuures välisel vaatlusel väga palju. Selle eest on pakiruum korralik. Samas sellistelt autodelt ei saagi nõuda, et nad oleks keskklassi autode suuruses.

http://citizenstaging.org/wp-content/uploads/honda-cr-v-dime
nsions-2017-honda-crv-cargo-dimensions-all-new-car-release-a
nd-reviews.jpg

Muudetud 21.3.19 20:53

20:49 21.03.2019
Kpl (registreerimata)
Olin valiku ees milline pereauto osta ja valik langes ford s-max kasuks. Nii avar seest ja kõigil tagaistujatel oma iste.
20:57 21.03.2019
marita57
# Eks need kõrgeks tõstetud ja täispuhutud "Golf" klassi autod ongi petlikud. Tunduvad palju suuremad väljast.

No ma ei tea, aga see 4. põlvkonna CR-V tekitas minus kohe klaustrofoobilise tunde esimesest hetkes, kui ma sinna sisse istusin kuus aastat tagasi ja rohkem ei taha. Diislit enam ei pakuta ja bensuka kütusekulu on ulmeliselt suur.

Täispuhutud Golf on vast Tiguan. Ja seal on tagaistmel ikka hirmus palju ruumi, pagasnikust rääkimata.
22:20 21.03.2019
No (registreerimata)
Euroopa turule tehtud autode seast on võatu leida autot mille kohta võiks öelda, et seal on hirmus palju ruumi. Suur keskklass ja sealt edasi autod aga mitte allapoole.

Tiguan on ka see auto mille tagaistmeid pildistatakse alati nii, et esiistmed on kõige ettepoole asendisse lükatud -kõnekas :)

00:06 eile
Täitsa piisav (registreerimata)
Honda crv-s ei ole kindlasti vähe ruumi. Huviga kuulaks millises linnamaasturis siis rohkem ruumi on? Pead vaatama suuremaid maastureid, kuid linnas kitsastes kohtades nendega oluliselt ebamugavam.

10:03 eile
n. (registreerimata)
crv tekitas klausrofoobilise tunde ja tiguanis tagaistmel hirmus palju ruumi. tule taevas appi! uus kärss on sündinud.
11:01 eile
Ma olen ka muidu marita57 seisukohti loogilisteks ja mõistlikeks pidanud, aga nüüd, kui ta ütleb, et CR-V tekitab klaustrofoobilise tunde ja Tiguanis on ropult taga ruumi...ah? Äkki ajasid segi HR-V´ga? Oman CR-V´d, käisin proovimas Tiguani ja no Hondas on ruumi rohkem nii tagaistmel, kui on suurem ka pagasiruum. Aga eks igaühel ole õigus oma arvamusele. Üks vend kunagi ütles ka, et tema 3-seeria BMW-s on rohkem ruumi, kui E-klassi Mercedeses. Ja pidavat esimene ka mugavam olema! Võta siis kinni.
Uuel CR-V´l on diisli alternatiiviks hübriid. Ei pea tingimata bensukat ostma.
11:16 eile
v_ (registreerimata)
Internet on autoteste täis.

Inglise keeles: Tiguan vs CRV vs Rav4
https://www.youtube.com/watch?v=jzORrmt4ogI

Vene keeles: Tiguan vs CRV. Venelased testivad alati karmimates oludes kuna seal normaaleid teid tundub vähevõitu.
https://www.youtube.com/watch?v=qegJKe1Yn7o

Saksa keeles ei leidnud kuna CRV pole Saksamaal eriti populaarne. Aga siin on huvitav video kus sakslased võrdlevad Tiguani, Audi Q5, Kodiaq
https://www.youtube.com/watch?v=b3hec9kkS2o

Kõik on suhteline ja eks igal ühel ole omamoodi õigus. Miks mitte hoopis Kodiaq kui ruum on oluline ja CRV väikseks jääb? Inimesed on erinevad, ühele on isegi CRV meeletu suurusega, teisele jääb jube väikseks ja 1cm lisaruumi on juba piisav, et ei tunneks klaustrofoobiat.
12:49 eile
V (registreerimata)
Huvitav kas keegi uue CRV kohta ka oskab midagi öelda?Kuidas on võrreldes eelmisega nt.?Praegu näen liikluses jube palju Toyota RAV e aga uuemaid Hondasid suht vähe.
13:12 eile
Proovisõit on tehtud ja eelmisega võrreldes on see palju parem auto. Auto on vaiksem, mugavam, sõidab paremini, on ökonoomsem. 1.5T 142kw auto jättis sõites väga mõnusa masina mulje. Kohati häiris mind CVT (variaator) käigukasti müra kiirendusel ning eks ta natukene on ka venitav, kuigi vähe. Proovides keskmine kulu 8-9 kanti, enamus oli linnasõit ja auto oli vähe sõitnud, ca 1000km. Lisaks nimme andsin ka korralikult tuuri talle. Ruumi on rohkem, kui eelmise põlvkonna autos, seda tänu pikemale teljevahele. Kere ise on sama pikk, kuid auto on laiem ja kõrgem, samuti on kliirens nüüd nelikveolisel ligi 21cm.
Hind on kohati krõbedavõitu, samas on standardvarustus väga rikkalik. Prooviauto oli Executive varustuses. See tähendas siis täis-LED esitulesid, liiklusmärgituvastust, sõidurajahoidjat, pimenurgaandureid, liiklusmärkide tuvastust, head-up displayd, navi, automaatseid kaugtulesid, võtmeta sisenemist, jalaviipega avatavat pagasiruumi, 19" velgi, nahksisu, roolisoojendust, 4 istmesoojendust jpm. CR-V puhul on natuke hämmastav just standardvarustuse rohkus. Kui enamus autodel ses klassis pole standardis kliimatki, vaid kont, siis CR-V baasvarustuses on kliima, adaptiivne püsikas, rajahoidja, liiklusmärkide tuvastus ja täis-LED tuled koos automaatsete lähi-kaugtuledega.
Auto meeldis, kuid ise ilmselt ei ostaks, kuna sõidan palju. Küll aga on kaalumisel hübriid, mis jättis veel parema mulje.
13:39 eile
marita57
Kõigepealt ennile punktikesega: you made my day! Ühtlasi nädala kompliment ja kõik muu sinna juurde. Naersin viis minutit järjest ja südamest, sest uue kärsa sündi ei osanud ma küll keegi oodata. Igatahes super nali, aitäh, siiralt!

Teemasse oluline täpsustus, pidasin silmas eelmise ehk neljanda põlvkonna CR-V-d. Selle kliirens oli väga madal (mingi 15-16 cm, kui mälu ei peta) ning auto ise oli minu jaoks ebaproportsionaalselt lai ja madal, mis tekitaski sellise tunde, seega AntiOpel - tegu on tunde/emotsiooniga ning seda pole mõtet rünnata.

Kuna ühel tuttaval oli selline auto ja linnakulu isegi suvel kippus üle 10 liitri sajale minema, siis minu valikutesse see auto ei jõudnud (valikust puudub diisel).

HR-V kukkus mu valikutest kohe välja pärast sisse istumist, kuna mulle vajalikku varustust pakuti ainult kõrgeimal tasemel koos katuseluugiga. Kuna viimane röövib pearuumist veel ligi 5 cm, jäi selle auto kaalumine väga lühikeseks.

Muudetud 22.3.19 13:41

13:54 eile
marita57
Ahjaa, 17. oktoobril 2018 ilmunud Autolehe numbris on Auto Bildi testis kõik testitavad kenasti koos, lisaks teema peakangelasele uuele CR-V-le veel ka Tiguan, Sportage, Tucson ja CX-5.

CR-V jääb neljandaks, võidab Tiguan. Jah, ma tean, et saksa autoajakirjandus on kallutatud ja võita saab alati ainult saksa auto. Aga olulisema faktina on ära toodud pagasiruumi mahutavus, mis on Tiguanil suurim 615 l, samas kui uus CR-V on ka päris mahukas oma 561 liitriga.
18:16 eile
No (registreerimata)
To AntiOpel-
Uue Ravi hind on liiga krõbe? Alles sai siin neid uusi nn kampaania korras alla 30 tuhande. CRV hind seal 40 ja peale. Mõni ime siis, et CRV nn standardvarustusse ei satu mõni vidin mis teistel markidel lisana.
19:54 eile
käisin vaatasin (registreerimata)
Tiguanil on 615 liitrit juhul, kui tagumised istmed ette lükatud. Kui tahad taha kedagi istuma panna, siis on 520.

Istusin salongis täna uues CRV's. Vau efekti ei tekkinud. Materjalid samad kui igal väikekesklassi masinal. Samas 183pikkuse juures oli ruumi taga piisavalt. Põlved vastu esitooli ei käinud. Esimeste istmete istmepõhi oli harjumatult lühike. Tagumisel istmel oluliselt pikem.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.