Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

[email protected]

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: AUTODOC.EE - KELLEL KOGEMUSI?

13:04 17.05.2016
estfin24
Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Tere

Kas kellegil kogemusi antud netipoega? Hinnad tunduvad päris soodsad.
Tänud kõigile vastajatele ette ära!
14:42 17.05.2016
ˇ (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
välismaalt tellimisel on see oht, et kui tuleb vale jupp, saadad omal kulul tagasi.
21:51 26.06.2016
Mehine2
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Ise ka vaatasin, et oluliselt odavam, kui teised. Veits kahtlane tundub.
08:18 27.06.2016
kogemus (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Tere, olen sealt ise tellinud. Kohale jõudis nädalaga ja koguaeg sai jälgida kus pakk asub, probleeme polnud. Tasub siis ära kui tellimus üle 110 sest siis tasuta. Kuna antud jupp oli seal tükk maad odavam siis lihtsalt oli kasulik sealt võtta.
11:37 27.06.2016
karvana_G M (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
tere sealt võid tellida küll. Ise tellinud mingi 1000 euri eest ja kõik asjad tulnud korralikult ja kiiresti kohale.
20:03 10.10.2016
arx cv (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
mida tähendab seal pant .. kui hakkad tellimust lõpetama siis lisab rea pant ja mis on korralik summa
21:27 25.11.2016
Harcon (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Ilmselt mingi juhin sul mis on tehase taastatud vms. Et pandi saad tagasi kui vana osa tagasi saadad. Näiteks roolilattidega tehakse nii, et saad suht mõistliku hinnaga taastatud asja kätte aga pandi pead maksma et kui oma autol ära vahetatud siis saadad vana sinna tagasi ning saad pandi tagasi. (kui su vana detail taastatav on) kui see avariis kuski sodiks on siis pandiraha arvesta hinnale otsa.
11:14 26.11.2016
joppenpuhh (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
kliimakompressor 2012 galaxy läbi, tuli Lucase taastatud kliimapump otse mis iganes euroopast laost, vana pump karpi (mähis oli sees pulbriks)ja saatsin tagasi , kanti pandiraha ilusti tagasi.
18:35 08.12.2016
mustu44
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Tere.
Minul selline kogemus. Tellisin pidurikettad ja klotsid ABE firma omad. Tellimus vormistatud raha makstud ja järgmisel päeval logisin sinna keskonda sisse , et kontrollida kas tellimus on töös. Mis ma näen, minu tellimus on muudetud, nimelt oli vahetatud tellitud ABE pidurikettad mingi STARK professional ketaste vastu. Uurisin netist, sellist tootjat ei leidnud. Pärisin miks nii, öeldi et kiiruse huvides nende tehniline meeskond otsustas. Nende kataloogis on need Stark firma osad 2x kallimad. Tekkis kahtlus, mis jama selle Stark firma nime all müüakse. Kui ütlesin et ma ei soovi sellist vahetust öeldi , kaup juba teel. Lahenduseks pakuti , et keeldu kauba vastuvõtmisest siis see saadetakse neile tagasi. Küsisin kaua ma pean oma raha ootama öeldi et noo.. 5-6 päeva sinuni 5-6 päeva tagasi ja siis veel mõned päevad kui nad kauba lahti pakivad ja üle kontrollivad siis on ehk lootus raha tagasi saada. Eks näis kas tuleb kooliraha maksta.
20:33 08.12.2016
vanames
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
See näitab et pole soliidsed tegijad, hea et sealt pihustiotsi ei tellinud.
E-parts on selles osas väga korrektne, kui tellitut pole, meilivad või helistavad ja pakuvad asendusosa. Mulle on mitu korda sealt pakutud asendusosa mis on tellitust isegi odavam!
21:04 08.12.2016
........ (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
eestis on piisavalt palju häid netipoode ja autojuppide tellimine piiri tagant pole eriti mõttekas. kui saad vale jupi, siis jebid tagasisaatmisega jne.
11:40 12.12.2016
uueke
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Ei telli enam sealt. Lubadustest ja kokkulepetest ei peeta kinni. Lehelt soovitud toode tarneaja all kirjas, et kaup hakkab liikuma 3-4 tööpäeva pärast. Ei mingit infot, et peaksin klienditeenindusest üle kontrollima. 4 tööpäeva möödudes tuli teade, et toode on tehase tellimus ja tarneaeg 2 kuud. Tühistasin tellimuse, et kandku raha tagasi. Lubati 3-5 tööpäeva jooksul, maksimum 14 tööpäeva. Tänaseks möödunud 18 tööpäeva ja ikka ei miskit. Jätkuvalt ainult uued lubaduse, et uurivad seda ja toda, et ma oodaku veel. Mingiaeg ei suvatsetud isegi kirjadele vastata. Seega ettevaatust sealt toodete tellimisega.
15:11 12.12.2016
stammer (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
...tehniline meeskond otsustas??
Ilmselt see "meeskond" ei adu seda, et kes neile reaalselt palgaraha maksab.
Kui klient tellib, siis klient peab ka selle tellitud kauba saama. Mitte nii, et vahepeal mingi suvaline jorss otsustab klienti teavitamata tellimust muuta.
Kõik me oleme mingil määral teenindajad ja sõltume tellijast (ok, mingi väike osa on ka lihtsalt tööd rabavaid "afroameeriklasi", aga see selleks) Ma ei kujuta ette kui meie firmas sellist isetegevust harrastataks - see klient oleks esimene ja viimane. Ja loomulikult oleksime ka kohe reklaamina "suure kella" küljes ja ilmselt kaotaks ka uusi potentsiaalseid kliente.
Ausalt öelda kuulsin esimest korda sellisest kohast ja miks peaksin tellima sellisest suht noname kohast kui turul on palju usaldusväärseid tegijaid?
19:10 12.12.2016
looder23
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
aga milleks üldse vaeva näha mingite e-poodidega, eriti autovaruosade suhtes?
vaja juppi, lähed poodi, ostad. paigaldad...krt, vale. lähed tagasi, vahetad välja, kruvid uue külge ja sõidad edasi.

e-poest tellid, vale jupp, saadad tagasi, tellid uue, maksad uuesti. oota oma raha nagu hingeõnnistust.

uueke, oma raha saad sa tagasi alles järgmise aasta teises kvartalis. praegu jõuluaeg, kõigil raha vaja (preemiad, firma jõulupeod jne). aasta lõpuks lüüakse sirgu. uue aasta algul, raha netu, tellimusi ka netu, sest rahval raha läbi. raha hakkab liikuma alles veebruaris, kui inimestel palk käes ja kosunud tiba. teise kvartali alguseks juba vast niipalju jääki, et saab vast hakata tagasi maksma vanu võlgu, kui saab. äkki unustab ära ja kui väga tüütuks kisuvad ja väga palju neid nõudlikke kliente tekib, siis saab ju poe kinni panna.
19:26 12.12.2016
........ (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
sõidad linna, lähed poodi, ostad, sõidad koju, paigaldad, krt vale, sõidad linna, lähed poodi, vahetad, õige jupp jõuab kohale homme, sõidad koju, homme linna tagasi, saad jupi, sõidad koju paigaldad ja sõidadki uue jupiga. lisaks sõidumõnule ja müüjaga suhtlemisele oled rohkem maksnud kui e-poes.

istud arvuti taga, valid samamoodi auto andmete põhjal jupi välja nagu seda teeb palgaline müüja linnapoes, äärmisel vajadusel konsulteerid e-poe müüjaga maili või skaibi abil, teed netis ülekande, homme-ülehomme on jupp pakiautomaadis või toob kuller ukse taha, paigaldad ja sõidadki uue jupiga. kulud minimaalsed

lähed töökotta, räägid mure ära, järgmine nädal võetaks letti ja õhtuks on auto valmis. kulud kõige suuremad, endal käed puhtad.
20:49 12.12.2016
looder23
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
äkki keegi selgitaks mulle lollile, et kust see ulme sääst sealt e-poest tuleb? lõin sellesse autodoc-i oma auto andmed sisse, vaatasin kütuse filtrit. seal pakutuva kõige odavama filtri hinna eest saan ma poes odavfiltreid pea 2 tükki.

kulleri ootamiseks pead kuskil kindla kohapeal kügelema. ei ole sellist võimalust. pakiautomaadi juurde pead sa ikka sõitma. maal ei ole nendega eriti priisata.

ja kas e-pood saadab nagu aamen kirikus sulle õige jupi? tava poest saad ka enamuses õige jupi, aga oli alles hiljuti juhus, et vahetasin kütusepumba rihma. vaja rihm ja 2 rullikut. komplektis rihm ja rullik, pingutusrullik tuleb eraldi osta. karbis oli paraku sama rullik mis rullikomplektis. läksin poodi tagasi, vaadati teise karpi, täpselt sama seis. jah läks tellimusse ja sain järgmine päev õige asja. e-poest oleks tellinud uue rulliku, kas oleks saanud ka teistkordselt õige? saada vale tagasi ja oota raha. kui ma tean, milline õige jupp välja näeb, siis saab juba poes avada karbi ja vaadata, kas sobib.

samuti pakuti kunagi, et vohh... mine osta alvadist, saad räme soodsalt. käisin ja uurisin, püha püss, ma peaks ikka eriti vihane olema oma rahakoti peale, et sealt tellida. ja nii palju, kui ma olen aegajalt vaadanud neid netipoode, siis ei ole leidnud ühtegi asja mis oleks olnud ülisoodsa hinnaga. jah, see on mugav kui tead mida kindlat sa soovid. a´la pesumasin ja tuuakse tasuta koju ära, ei pea linna minema ja siis transporti leiutama. need on asjad mida sa poes ei katseta, kas töötab või mitte ning tavaliselt on nad ka kindlate mõõtudega, sobivusega probleeme ei teki. kontorilauad ja -toolid tellisin kah endale netist.
aga autovaruosad netist, sealt ei leia küll midagi eriliselt soodsat.
21:10 12.12.2016
uueke
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
looder23, kuu aega tagasi olid jõulud veel kaugel, siis oleks võinud neil seda koltsi olla. Ometigi sai ekstra üle küsitud, et kas nad on kindlad, et selleks ajaks jõuab raha tagasi. Kinnitati, et jah.
Miks ma just sealt tellisin oli sellepärast, et eestis ajas mul kopa ette. Kõik mutkui uurivad ja siis nädala-pooleteise pärast sama jutt, et kas seda ei ole saada, soovin ma mingit asendust või, et oota kaks kuud. Mõned ei saanud üldse aru, et mida ma soovin. ometigi sai neile saadetud konkreetsed tootekoodid. Tehase kataloogid näitasid, et neid on saada ja et on täpselt need, mida mul oli vaja.
Autodoc'il oli selle toote väljasaatmis aeg konkreetselt kirjas. Sellest järeldasin, et ju neil see kuskil laos olemas, sest muidu oleks ju kirjutatud, et tellimisel täpsustage tarne või midagi sellist.
Rahaline võit sealt tellides oleks olnud 80.-, seega asjas oli jumet.
22:29 12.12.2016
looder23
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
kuu aega tagasi hakataksegi (õigemini kolmanda kvartali lõpus juba) seda jõuluaega ja preemiaid arutama. peo planeerimisega tuleb küll juba varem alustada, vähemalt koha otsimisega. ei siis enam raha niisama välja anta. äkki tuleb kellelegi veel ekstra preemia välja kirjutada või omanik suuremat dividendi.või mida iganes. vaja aastalõpuks suuremat kasuminumbrit näidata. neid asju on palju. raamatupidaja läks puhkusele koos pangakoodidega pikaks ajaks kuhugi sooja maa saartele, kellel puudub eu liiduga kriminaali väljaandmis kohustus.

ei tahaks küll parastada, aga sääst oli 80 euri, samas küsimus, et paljuga hetkel kasumis oled?

22:54 12.12.2016
siberia (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Volvo jubinad?? Ma olen isegi pärispoest valed käsipiduritrossid saanud ja letijorss raius nagu rauda, et kõik on õige ja kataloog näitab. No ei ole, ega ma pime pole.
Õiged leidsin hingehinna eest Info-Auto letist ja siis seletati, et alates mingist kerenumbrist võivad osad täiesti suvaliselt muutuda kuigi aasta ja mudel õiged. Võib-olla Volvo eripära:)

03:32 13.12.2016
Kanarbiktaim (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
to looder23

http://alvadi.ee/kataloog/varuosa/17439018?from_search=1
https://www.eparts.ee/catalog/#part_number:VKJC%201035/type:
10/tab:3

https://www.ladu24.ee/vw-varuosad/bora+(1j2)+1998-2005/1.9+t
di+81kw/10004/ratta-%C3%BClekanne,veov%C3%B5ll,0,2/VKJC1035,
50/veov%C3%B5ll-skf

Kohalikus poes küsiti kohe konkreetselt 135€

Lõpuks sain selle detaili ühest teisest e-poest ~80€
Paigaldus eraisiku poolt 7€.

Tookoja pakkumine 175€.

Sääst 78€ ühe detaili pealt.

Terve esisilla puksid(k.a. amordi ja stabika omad) sain Lemförderi juppidega alla 80€ eesti uued ning ka vahetatud.

Varem sai iga asja pärast käidud töökojas ja nüüd ikka vaatan, kus olid ikka jõhkrad juurdehindlused.

Töökojas kaseerivad premium filtri hinna ja panevad säästu filtrid. Eriti tore.
06:44 13.12.2016
........ (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
alvadi on viimane koht, kust osta. võib olla mõne tüübli või tuleklaasi saab sealt odavamalt. mul on järjehoidjates miski viis poodi ja kui midagi vaja, siis kammin nad läbi ning otsin odavama jupi. samas ei osta ma kõige odavamat säästujuppi, vaid vähemalt keskmise kvaliteediga asju.
09:08 13.12.2016
sung (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
No siin oleks veel odavamalt saanud oma veovõlli.
http://aeromotors.ee/kataloog/search/VKJC1035/
16:10 13.12.2016
uueke
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
looder23 saan aru, et iroonitsed :)
Ettevõtte käesoleva aasta käibeplaan 170 milli, seega vähe usutav, et neil pole tagasimakse raha. Pealegi, siis tuleb välja, et nad on minu raha omastanud. Siit edasi tegelevad ilmselt teised organid. Eks tahan ka ise teada, et millega see jama lõppeb. Hetkel nad andsid teada, et uurivad oma Accounting Department'ist järgi, et mis värk, et oodaku me veel ühe nädala. Ei saa ainult aru, et kuna olukord on juba suhteliselt naeruväärne, et siis võiksid nad ju võtta telefoni ja helistada sinna kuhu vaja, et asjade käiku kiirendada. Oma lubadusi nad nagunii täita ei suuda. Ilmelt neil lihtsalt pohlad.

Kasumis mille suhtes? Auto ei tooda kasumit vaid kulutusi. Seega pidin vajaminevate jubinate eest maksma 80.- rohkem, kui nende kodulehel kirjas.
Seega ei saa sellest kasumi jutust hästi aru.
11:52 19.12.2016
uueke
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Viis nädalat, peale tellimuse tühistamist sain raha lõpuks tagasi.
Tellimuse esitamisest kuni selle tühistamise ja raha tagasisaamiseni kulus 7 nädalat. Seega teistele teadmiseks, et nendega asju ajades tuleb varuda aega ja kannatust.
11:36 27.12.2016
lugeja (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Tellisin umbes aasta tagasi, peab ainult vaatama, et oleks märgitud - kohe saadaval vms, muidu võib jamaks minna.
09:37 08.01.2017
mustu44
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Minu kogemus lõppes sellega, et keldusin selle tundmatu tootja kauba vastu võtmisest Lõpuks kanti mulle raha tagasi kuigi aega läks päris korralikult, kaup siia - tagasi ja siis veel nendepoolne kontroll ,kas tagasi oli tulnud õige asi nii et umbes kuu. Klienditugi toimis( läbi google translate-i). Ma pommitasin neid ka pidevalt. Rohkem ei viitsi jamada.
20:07 10.02.2017
vanames
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Muuseas kui käed ikka päris p...august ei kasva siis seda lülitit annab edukalt remontida ja kasvõi 10 korda järjest. Ei pea kohe iga asja ostma tormama.
20:42 10.02.2017
sung (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Probleem on selles et täistuled jäid peale. Ma olen teda lahti võtnud ja vadanud, ta on puht. füüsiliselt kulunud. Jah võib-olla annaks remontida ka, aga see ei ole seda väärt, uus ei maksa palju.
10:53 10.04.2017
vanames
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Ei ole just teemasse, kuid nüüd on siis ka E-parts peeti keeratud.
Esimene asi et varuosi on hulga vähem, pole pilte ja osa lehest üldse mingi läti või leedu keeles. Saada võib ainult Omniva vahendusel :( No leidsin siiski mis vaja ja hakkad maksma- suunab sind üldse mingisele lätikeelsele läti panga lehele, vähemalt Swedis ma maksta ei saanud. Võib olla oligi parem.
Ning üldse on kogu see asi seal väga kahtlane ja lõhnab tünnitegemise järgi.
Kahju, hea koht oli.
Sain siiski omad jupid hoopis Allcarist , teine päev olid kohal ja hind oli isegi soodsam :)
12:30 10.04.2017
........ (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
tünni ei saanud, jupid tulid ilusti kohale, aga kogu värk on jah lätlaste kätte läinud. õnneks eestikeelsed müügimehed alles ja vajadusel saab neilt jupi otsimiseks abi. kuid ebamugavamaks on asi tõesti aetud.
01:08 22.04.2017
JuraSeePood (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Tegin autodoc.ee e-pest tellimuse (5 päeva tagasi) ja tasusin kauba eest Paypal' ga. Kauba taga oli märge "valmis postitama 24h".
Ja nüüd... VAIKUS.
Kui nad kauba postitavad, siis peaks ju mulle ka kuhugi märge tulema, et kaup posttiatud, Sendungsnumber vms?
Olen [email protected] kirja päringuga saatnud, aga ei midagi. Esmamulje sellest nn e-poest S_tt!!!
07:46 22.04.2017
Siiiidiuss (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
mõtlesin paar puksi tellida. kohaleveo hind oli üüratu. jätsin tegemata selle tehingu. martposti nad ei soosi
10:05 22.04.2017
P L (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Asjad tulevadki reaalselt saksamaalt üüratu aja, vähemalt nädal. 24h käib selle kohta mis aja jooksul nad selle oma laost välja saadavad (kui nad kuskilt suudavad selle saada üldse). Korduvalt olen üritanud mingeid kallimaid asju tellida mida reaalsuses polegi saada. Raha tagasi ei taha kanda pakuvad võimalust et deponeeri meil järgmise tellimuse tarbeks...
10:45 22.04.2017
JuraSeePood (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Saksast tulevad asjad jah umbes nädala - see pole mingi aeg. Kui e-bay' st tellida, siis pannakse kaup järgmisel päeval teele ja teavitatakse sellest... ja saadetakse paki jälgimiskood.
Autodoc müüb tõest vist õhku - kui raha käes, siis ilmselt hakatakse alles varuosa otsima. Tundub, et neil ikka ei ole seda 1 000 000 varuosaga ladu nagu kodukalt võiks järeldada.
11:12 22.04.2017
JuraSeePood (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Küsimus lihtsalt ongi selles, et 6 päeva pärast kauba tellimist pole seda veel postitatud vms - nad ju teavitavad (võiks teavitada), kui tellimuse staatus muutub (näit. töös, postitatud jne). Tegu kaubaga, millel oli 24h märge.
11:19 22.04.2017
kadsadas (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Minul tuli autodocist 4 piduriketast + klotsid 5päevaga kohale.
22:38 23.04.2017
ronjeerum (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
See ei olegi koht kust kohast tellid paar "mitte midagi" maksvat juppi, keegi sulle smartposti või omniva kappi midagi ei saada. Õõtsad, mis meil maksavad siin kohalikel ~60raha, sai sealt -10% kampaania aeg 37ga kätte. Nipet-näpet veel kodinaid juurde ja oligi summa juba oluliselt üle 110.-eu, aga st et kohaletoimetamine ei maksa mitte midagi. 3x tellinud ja on õnneks läinud. Korvi olen alati visanud need tooted, mis on märgitud olemasolevateks.
20:31 24.04.2017
... (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Seda kindlasti, et tellimus peaks ikka üle. 110 € olema. Aga ütle, kas sind teavitati ka kuidagi, kui kaup teele pandi või oli lihtsalt mingi päev kuller ukse taga?
23:36 24.04.2017
Hahaaa (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Hea nali! Kui võrrelda autodoc.ee ja autodoc.de hindasid, siis sakslased peavad iga kauba eest 4-5 € rohkem maksma (vähemalt pidurikettad ja klotsid).
22:54 28.04.2017
RonJeerum (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Kui kaup koos ja väljasaatmine korraldatud, siis saadavad teate koos vajaliku lingiga, tracking nr jne. Tõsi vahest võib ka kauem minna, isegi kui oled korvi visanud kodinad, mis väidetavalt olid kohe olemas ja väljasaatmine oleks pidanud põmst järgmisel päeval toimuma. Isegi kirjutasin klienditeenindajale korra kirja, et 3 päeva möödas, aga ei kippu, ega kõppu!? Vastus tuli suhteliselt kiiresti, inglise keeles. Nimelt mingit juppi neil siiski kohe võtta ei olnud ja pidid tootjalt selle tellima, aga nüüd on see kohal ja anname teada kui saadetis on teele pandud/vormistatud. Järgmise päeva õhtuks tuligi email kinnituse ja trackingnumberiga et asjad lähevad kohe-kohe teele.
13:09 22.05.2017
Ee (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Juhtus sama lugu nagu kellelgi varem, tellisin VW Delphi piduriklotsid, saadeti mingi tundmatu Stark. Kuna Delphi on nagunii odav ots, siis ma tagasi saatma ei hakka, pidurdame nende Starkidega siis.
13:32 22.05.2017
Ee (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Ma oletan, et Stark on a'la Hiina toode mida nad ise ümber pakendavad.
18:03 22.05.2017
Margusamg007 (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Tellisin jaanuaris lisaõhupumba ja see andis järgmisel päeval otsad. Hakkasin siis garantii asju ajama ja mitte keegi ei räägi eesti keelt. Kuigi on antud Eesti number siis mina pole sealt kunagi kedagi kätte saanud. Suhelda saab ainult inglise, vene ja saksa keeles. Paras jebimine oli, et see pump tagasi saata. Hea, et tervet elulugu teada ei tahetud pumba pealoleku ajast. Nüüd saab kaks nädalat täis ja pile mingit vastust tulnud garantii asjus. Eks ootan natuke veel ja kui ei vastata siis hakkan ise tüütama neid. Minu puhul kindlasti välistatud sealt tulevikus tellimine.
22:33 22.05.2017
vanames
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Ma ei saa ainult aru miks Delphi klotse peab sealt ehk p..eaugu kaudu hambaid ravima kui suvaline eesti autoportaal müüb neid ja saab 1-2 päevaga kätte?
16:23 03.06.2017
Argora66 (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Tellisin tagumised piduri sadulad sealt. Tellides oli tarne 24h jooksul.
5 päeva hiljem saadeti ingliskeelne mail, et vasakut sadulat ei ole kahjuks ja pakuti asendust. Kui sisestan asendustoote koodi viskab ette hoiatuse "antud toode ei sobi teie autole". Kuna võõrkeeled sugugi suus ei loksu siis lasin pojal vastata, et valet kaupa pakute asenduseks.
Nüüd sain uue kirja kus tahetaks umbes kogu auto elulugu ja andmeid ning avaldati arvamust ka puuduva toote kohta, kas seegi oleks sobinud.
Ühesõnaga kahtlane koht "valeandmetega" kus pole kindel kas saad õige asja isegi oma auto andmeid korrektselt sisestades.
Poeg kirjutas neile, kui pole võimalik tarnida siis palun tühistada tellimus, aga ei.
Ikka on vaga venitada ja mämmerdada. Puuduv toode on neil lehel endiselt üleval kuid nüüd tarnega 3-5 päeva.
Ootan nüüd jälle poja abi vastamisel.
Ühesõnaga ei soovita. Meeletu ajaraiskamine. Raha võib ka mujale paigutada mitte nende kontole mitmeks nädalaks.

15:28 09.06.2017
Kannatanu (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
HOIATUS!Kindlasti mitte tellida varuosasid interneti poest www. autovaruosadonline.ee,
ja www.autodoc.ee millede taga on ühed ja samad isikud. Kaupa te ei saa ja pärast raha tagasi ka mitte.
15:59 09.06.2017
sain kätte (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
2016 talvel tellisin W211-le väntvõlli anduri. Esialgu väidetavalt pidi olema väljasaatmisaeg 24H, kuid ikkagist posti pandi alles nädal hiljem seoses 'tarneprobleemidega'. Kätte ma ta sain, 10€ võitu ka. Samas oleks teadnud, et nii kaua läheb, poleks tellinud vaid Eestist ostnud.
20:07 09.06.2017
guardv
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
kallis koht ju, vaadake ja võrrelge hindu aeromotors.ee-ga ;)
20:16 09.06.2017
Argora66 (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Täitsa nõus Kannatanu'ga.
Tellisin suportid esmalt Autovaruosadest. Tellimust vormistades ei olnud kusagil toodete juures deposiit tasust sõnagi. Kuna teised neti kauplused küsisid ja see summa lisandus automaatselt tellimusele, siis tellisin neilt, kuna neil ei lisandunud. Tellimus vormistatud tuli mail "neile osadele lisandub deposiit tasu 40€ tükist.
Palusin tellimuse tühistada kuna teised "diilerid pakkusid suporteid mõned eurid kallimalt koos deposiidiga.
Paari nädalase mailimisega sain raha tagasi.
Siis tellisin Autodoc'ist. Nendega kemplen senini (vaata mõni postitus varem).
Asjaolusid raskendab keeleparjäär ja komandeering (ei oska inglise keelt ja arvutit saan kasutada õhtuti öömajas). Suhtlus siiski toimub kuid vastused pean laskma kirjutada pojal ja nii venibki.
Eks kriban kuidas asi lõppeb.
17:28 28.08.2017
... (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Lugedes teiste kommentaare siis võtsin siiski riski ja tegin tellimuse ära.
Tellisin Brembo kettad ja klotsid, 24h jooksul pandi teele nagu veebilehel lubatud.
Vähem kui nädal ootamist ja UPS kuller tõi paki ukse taha, kõik asjad kinnistes pakendites ja originaalid.
60 eurot säästu võrreldes Eesti poodidega, mida veel tahta. Nii et minu esimene kogemus oli väga positiivne.
18:48 28.08.2017
stammer (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
see, et tuhandest ühel joppas, ei ole nagu eriline näitaja. Või mis? Ise ka usud, mida kirjutasid?
22:06 28.08.2017
TBR (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Mul on teema püsti sealt tellitud Lucase kliimakompressoriga. Tagastasin deposiidi (ca 100.-) ja möödus hea hulga aega ilma et oleks midagi kuulnud. Siis minu küsimise peale teatati, et neil keegi otsustas et see on täitsa jama ja ei sobi depostiiti. Tegelikult oli kulunud otsasiduriga terve ja töökorras kompressor mis vastab Lucase deposiidi tingimustele. Lubati saata tehasesse, et äkki otsustavad ringi. Nüüd jälle lubatud aeg möödunud ja ei ole midagi kuulda. Tuleb jälle ise nõudma hakata. Üldiselt tundub olevat tegemist lootusetute petistega.
22:33 28.08.2017
Argora66 (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Ma sain oma rahad tagasi.
Lihtsalt mõttetu aja raiskamine ja oma raha tagasi ootamine.
Uuemate autodeja võib jah jopata, aga vanematega on raskusi.
Isegi sobivate automarkide loetelu ei saa seal uskuda.
16:30 28.09.2017
lihtsalt sõitja (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Pole nii väga hull olukord sells doktoriga, juunis tellisin kliimakompressori Seat Alhambrale, tuli nädalaga ära, visit oli Dasise kompressor ja filterkuivati, selle mis radika kõrvale auku käib. Kompressor OK, aga filtri alumiiniumist punn oli millimeter jämedam, treisin mõõtu ja asi OK. Kokku 134 eurikut. Nüüd tellisin esituled, tulid neli päeva, Johnsi tuled kirjade järgi, aga Taivanis tehtud. Parempoolne enam-vähem, aga vasakpoolse lähitule reflektorile ajas mõne minutiga mulli üles lambi (pirni)kohale. Lisaks sellele ei tööta see reguleerimise reduktor, mis tuld vasakule-paremale keerab, panin käsitsi paika. Hind kahel tulel kokku 120 euri, ma ostsin kogu selle koli ilma käibemaksta. Eile saatsin neile kirja koos piltidega, ootan vastust. Kokkuvõtteks, hinnad ikka palju odavamad kui meil poes, aga kui probleem, siis oota ja looda. Kogu jutt inglises, eesti keelt nad ei mõista.
10:42 02.10.2017
kuno24
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Sai tellitud juppe, tulid ilusti kohale. Ainukeseks jorutajaks transpordiahelas oli Itella, kes miskipärast arvas, et klient peab ise helistama ja huvi tundma. Vabanduseks oli, et pakil polnud saaja telefoninumbrit.
11:36 02.10.2017
PS (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
See Itella on viimasel ajal mulle korduvalt käkki keeranud nii era- kui äripakkidega..
Ükskord tiirutas nende auto, kus oli minu pakk juba peale pandud kaks päeva ringi, enne kui Tallinnas minuni jõudis. Tase..
14:07 02.10.2017
.... (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
mul viimati sama teema- kuller ei jõudnud ega jõudnud kohale. neil kulleriteks mingid isehakanud. samas pakiautomaadid töötavad veatult.
15:46 02.10.2017
PS (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Pakiautoomadis sain ka nendelt hiljuti tünga. Nad olid karbi pannud kõige kitsamasse sahtlisse ja siis jõuga kinni surunud. Loomulikult ei tulnud see sahtel automaatselt pakile järele minnes lahti. Lollus on ka see, et ustel pole numbreid ja ei tea, millist kangutada. Automaat muudkui näitas tablool, et uks on lahti aga silmaga ühtegi lahtist ust ei näinud. Pea pool tundi olid kõik järjekorras ja kangutasid uksi enne kui üks lõpuks ikka liikuma hakkas. Infotelefonid selle aja jooksul loomulikult ka ei vastanud..
15:35 18.05.2018
hirmufaktor
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Ei soovita tellida. Pool aastat tagasi oli vaja Chrysler 300C'le esisilla juppe. Leidsin googeldades autodoc.ee (sama firma on ka autovaruosadonline.ee ja ilmselt paar nime veelgi. Valik tundus hea, hinnad veelgi paremad. Niisiis komplekteerisin endale Mapco õõtsad kokku ja panin tellimuse teele. Aega võttis ca 7 päeva, kuigi laos olevatele kaupadele oli lubatud tarneaeg 1-2 päeva. Siis muidugi ei taibanud, et tegemist pole mingi Eesti firmaga, vaid lihtsalt suvalise netipoega, kellel on domeenid üle Euroopa. Igal juhul pakk jõudis kohale ja üllatus-üllatus, karbi sees olid tundmatud Stark-nimelised õõtsad.

Saatsin neile kurja kirja, miks mulle saadeti valed detailid. Tuli inglisekeelne vastus seoses ootamatu laoseisu muutusega ja Mapco osade puudumisega. Selge. Sain aru, et tegu suvaliste "tûrklastega", kes äri ajavad. Saatsin neile vastu, et ilma minuga konsulteerimata saadate mulle tundmatut paska, mis pealegi veel odavamad ka. Nemad jällegi vastu, et Stark on kvaliteettoode ja lausa 3 aastat garantiid pealegi.

Kuna mul esisild kolis hullupööra, siis mul polnud 2 nädalat aega, et oodata millal valed jupid tagasi Saksamaale jõuavad ja uued asemele tulevad. Kui üldse tulevad.

Sai siis õõtsad alla keeratud. Ilus ja tihe, sõita hea. Kõik see kestis hetkeni, mil kuu aega tagasi juhipoolne alumise õõtsa šarniir hakkas klobisema ja kandeõõtsa puksid kriuksuma. Parempoolsed on kindlasti üsnapea sama stsenaariumi ees. Super-kvaliteetsete ja 3aastase garantiiga detailidega kestis muretu sõit ca 5 kuud ja 14 000km.

Ehk siis raha tühja, närvikulu, lisaks tuleb vaidlema hakata e-maili teel ja kas sellest üldsegi tolku on. Lõppkokkuvõttes tuleb ikkagi osta mujalt kallimad ja õige kvaliteediga.

Lisaks näen ma petuskeemi. Tellid misiganes varuosa, nemad saadavad Starki. Järelikult Stark on nende oma toode, mida saab hea kasumimarginaaliga müüa. Hiinas tootmine a la 2 euri, netipoes saab nii-öelda kvaliteetse pähe müüa nt 50euriga.

Seega minu soe soovitus - ostke Eestist varuosapoest, kus ka reaalsed inimesed olemas ja saate tüki tagasi viia.

Muudetud 18.5.18 15:43

12:27 21.06.2018
askokase
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Soovitan!

15.06.2018 (reede) tellisin Audi A8 mootorijahtuse radiaatori AKS DASIS hinnaga 117eurot.
18.06.2018 (esmaspäev) ehk siis esimene tööpäev peale tellimuse esitamist sain kinnituse, et kaup on teele pandud. Samuti sain lingi kauba teekonna jälgimiseks, kus oli detailselt näha, kuhu ja kui kaugele kaup on jõudnud.
21.06.2018 (neljapäev) toodi kaup koju kätte.

Kokkuvõttes sain kauba kätte 5 tööpäevaga. Hind tuli 45eurot soodsam kui Eestist ostes oleks tulnud.

Enne tellimuse esitamist küsisin chatheadis üle, et kas toode minu vin koodiga autole sobib ja kas kaup on laos olemas, sain positiivse vastuse. Eesti keelseid teenindajaid pole aga automaatne tõlge töötab arusaadavalt ja hästi.

Olen rahul ja soovitan!
10:11 07.10.2018
Arvo888
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Tere,olen pidev kasutaja,elan Norras ja see on odavaim viis...
Kõik mis tellid tulevad ilusasti kohale,pole veel kordagi alt vedanud...
Telli julgesti...
17:25 20.12.2018
Agu Ratas (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Tellisin Autodoc-ist generaatori
teisel tööpäeval pandi posti ja kaheksa päeva pärast sain kätte (Jõulud!!)
02:55 30.05.2019
Petetud autovaruosadonline poo (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Tellisin 15.5.2019 autovaruosadonline.ee -st Kilen vedrud, maksis 55.-eur tykk. Kuskil 2,5 nädala pärast saadeti mulle mingid Kyb:i vedrud, mille hind oli tegelikult natuke yle 40.- eur. Pärimisele ei vastatud, et miks valed vadrud ja tagasi saata ei önnestunud ega raha tagasi ei saanud. Ei soovita kellegile seda autovaruosadonline.ee saitti ega telli sealt midagi enam kunagi. Tasub ka tevitada enda tuttavaid sellest.
13:26 02.06.2019
vana vastik näss (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Kui sa oma lugu vähegi tõendada saad, siis peaks olema kindel võit tarbijakaitses. Näiteks fotodega. Isiklik kogemus ütleb, et kui vedigi korrektselt asja ajada, siis pood vingerdama ei hakka. Või siis ma pole veel tõelise sea otsa sattunud...
05:58 08.07.2019
John Doe (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Soome portaali kaudu tellinud mitmeid kordi ja kõik on alati olnud 5+. Hiljuti tellisin Eesti autodocist bmw esisilla komplekti hinnaga 200 midagi, aga saadeti vale komplekt rsk. Polnud aega tagasi saata ja närvide hoidmiseks panin ise vale komplekti müüki. Ootasin pea 2 nädalat. Eesti huiariti juurest enam ei telli.
13:52 28.09.2020
motaro
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Ei soovita Autodoc poodi, see on täielik venerulett!!

Soetasin nendelt veovõlli, mis oli märgitud kui sobivaks mu autole. (Honda Civic Type R)
Töökojas öeldi, et võll on liiga suur ja ei mahu käigukasti ossa.
Kui palusin tagastust Autodocilt, siis kirjutati et piltide järgi on näha, et see paigaldati autosse!!
Kui seda oleks paigaldatud, siis ma ei kiruks siin üldse ja kiidaks Autodoci poodi.

Seega 250 EUR on ära visatud ja vaevu saab midagi tagasi. Ainus lootus, et saab kulutusse panna ja keegi ostab minult soodsalt ja tema autole sobib. (pidi Accordile sobima)
14:49 28.09.2020
zerblat2 (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Kas võllil on kriimud peal? Kui peale puhtaks pühkimist välja näeb nagu uus, siis mina teeks tagastamisavalduse ja saadaks asja neile tagasi. Ja kindlasti korralikud pildid igast küljest. Usun, et nende vastus on osa süsteemist, millega heidutatakse inimesi osa tagasi saatamast ja valmistatakse neid ette tagastatava summa vähendamiseks. Summa on piisavalt suur, et võiks hankida tunnistaja, kes su väiteid hilisemas vaidluses kinnitaks. Näiteks see sama töökoda.
19:02 28.09.2020
Sama ei ole (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Mina tellisin vin-järgi.Kaup 35prossa odavam kui oleks Eestis taastada lasknud.5päevaga oli kuller ukse taga ja nüüd veel kontol raha kui uuesti midagi tellin.Mina tellisin tuled Audile ja olen väga rahul.Kusjuures nii esimesed kui tagumised korraga ja summa oli päris suur.Alguses kartsin tõesti raha pärast aga see läks ainult 5päevaga üle(haha).Kuna mul pole praegu juppe vaja olnud tellida siis võin teile kõigile õelda,et tuled 1,5 aastat küljes,ei mingeid probleeme.Soovitan soojalt.
22:06 08.10.2020
eiole (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Risk on automaatselt suurem kui poe keha ei asu Eestis ning kohalik asukoht pole hõlpsalt ligipääsetav ja regulaarselt avatud. Välismaise kehaga poed kipuvad just tagastamisega seadusest üle laskma.
21:54 03.12.2020
autoteadlane (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Ikka hea on süüdistada kõiki peale iseenda.
Korpus peab vastama kindlatele nõudmistele, enne tellimist saab selle välja uurida alati. Kliimakompressor peab ringi käima normaalselt ja peab komplektne olema. Kinnijooksnud kompressoreid üldjuhul tagasi ei taheta. Osadel puruneb kinnijooksmise tõttu ka sidur nii et võhik ei saa arugi et tegelikult kompressor kinni jooksnud - ratas ju pöörleb vabalt. Korpuse avadele peab panema punnid, mis uuega kaasas olid. Kui need tingimused täidetud siis tagastamisega üldjuhul probleeme pole.
Teine asi on inimesed kes viimast kopikat lõhki ajavad, et saaks nii odavalt kui võimalik. Ükskõik mis rämpsu krutivad oma autole külge ja pärast halavad kui vilets kvaliteet ja pidurid vilistavad ja hiina pihustiotsad ei tööta jne. Mõelge - originaaldetail vastab kindatele parameetritele, täpne materjalikoostis, mõõdud, kulumiskindlus, kvaliteet. Aga odav b osa on tihtipeale ainult mõõtude ja välimuse osas sarnane. See peegeldub reeglina ka hinnas. Odavalt ostad probleeme. Muidugi mitte alati, ise pead ka veidi asjadest teadma.
Alati oleks mõistlik kasutada väga hea tootja varuosi, esiteks saad kvaliteedi, teiseks on odavam kui originaaldetail, kolmandaks tead et toode kindlalt töötab ja sobib ja on õigesti valmistatud. Küllalt on seda juhtunud et ebakvaliteetse detaili pärast remonditakse autot pärast hulga rohkem ja siis jõutakse ringiga antud detailini tagasi. Paljud aga kujutavad ette et saavad odavalt samasugustele normidele vastava toote nagu originaaltoode.
Keegi siin rääkis et pooltelge tagasi ei võetud. Muidugi ei võeta kui detaili on külge proovitud, saab ju läbi kilekoti ka mõõta ja nuudid ära lugeda, miks ei öelnud töökojale et tellisin netist oma aruga õige pooltelje aga igaks juhuks enne kui paigaldama hakkate, veenduge kas on õige. Kui varuosa valida ei oska ja markide iseärasusi ei tea siis on selline töö parem jätta spetsialistide hooleks. Muidu kirud jälle küiki aga aru ei saa et ise tegid valesti.
Tõesti mõnele autole on lihtne leida osi aga mõne margiga peab rohkem vaeva nägema. Võib ette tulla et toode ei sobi autole aga müüja ütleb et sobib. Aga miks siis siiski ei sobi - vastus lihtne, varuosakood un muutunud, autotootja on detaili modifitseerinud mingil eesmärgil ja detailiga koos on ette nähtud mingi paarisdetail ka veel ära vahetada. Aga sina jälle süüdistad varuosamüüjat kuid tegelikult oled jälle ise süüdi et õigest kohast infot ei oska otsida ja ei tea kuidas asjad käivad. JA siis lahedad on need vennad veel kes ostavad 150 eurise käivitusabi et enda pekkis bemmi käivitada, selle asemel et minna teenindusse ja lasta oma auto korda teha ja seda täkku ja kõike kaasnevat jama ja ebamugavust vältida. Aga noh mõnele meeldib auto ori olla ja sellele kogu aeg kätt külge panna ja tunda et olen tark ja remondin ise oma autot ja hoian jõhkralt kokku. Aga seda aru ei saa et auto on sõitmiseks eelkõige mitte pedereerimiseks.
Ja need vennad on ka lahedad kes ostavad mingi läbiaetud kalli margi ja siis seda hiinas toodetud rämpsuga remondivad ja panevad vägeva tümpsu sisse ning endal on tegelt hoopis ülevaatuselt legaalselt läbisaamiseks tarvis pühenduda. Aga ise aru ei saa et midagi totralt teeb või käitub. Oh kui palju on selliseid. Siis on veel need vennad kes ostavad vana haisva ja suitseva diisli endale ja siis räägivad kui odav sellega ikka sõita on, mis siis et vahest mingi 400 eurine pihusti või 200 eurine egr klapp vaja vahetada ja see selle kütusesäästu kohe hoobilt pikaks ajaks ära sööb. Ja lisaks see diisel lagiseb ja ei saavuta töötemperatuuri ja tahmab ja sellega käiakse siis lasnamäelt mustamäele tööle, puhas peavalu, varem või hiljem. Diisel on pika otsa masin, 50 km isegi päevas on müne margi puhul liiga vähe päevas sõita et masin korralikult akut laeks ja mootorist kondensaat välja auraks. Lühikeste otste jaoks on väike bensumootor, miks mitte ka suur, soe ja hea autos kohe külma ilmaga, ei haise ja reeglina ei ole remont nii kallis, remonti aga vanal autol ikka tuleb ette.
Igatahes edu kõigile. Ja olge oma tegudes kindlad ning ärge tellige valesid asju. Kui keelt ei oska ja vale vidin tuleb, kes siis su umbkeelsuses süüdi on? Vanemad ju ütlesid et õpi aga siis ei viitsinud...
22:01 03.12.2020
kus küll jagatakse sellist tar (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Diisel on pika otsa masin, 50 km isegi päevas on müne margi puhul liiga vähe päevas sõita et masin korralikult akut laeks ja mootorist kondensaat välja auraks.
15:48 04.12.2020
63amg (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
see ju õige jutt!
19:17 30.06.2021
2.8 (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Peate olema kindlad, et saate ikka soovitud toote(d) ja soovitud koguses. Ise teinud kolm tellimust, kaks neist ok (vedrud ja agr klapp), kolmas poolenisti metsas. Võite saada toote, mida te ei ole tellinud. Näiteks üks välimine pooltelje ots on ilma abs rõngata ning väidetakse, et see ikkagi sobib ja pakutakse eraldi lisaks selle rõnga tellimist. Kirjavahetus on muidugi viisakas jne. nagu saksa bürokraatiale kohane. Soovitakse korduvalt tagastatava toote ja pakendite fotosid igast asendist. Olete teinud nõutekohase tagastuse avalduse aga ikkagi venitatakse ja saadetakse teile korduva sisuga kirju. Tavaliselt klient tüdineb sellest jagelemisest ja loobub, kui summa ei ole märkimisväärne. Üldiselt ei soovita autodoc - autovaruosadonline tellimiskeskust. Siit on ilusti näha kellega tegemist on: https://geizhals.de/?sb=305068
20:52 22.07.2021
PL (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Endal autodoc'iga vaidlus pooleli. Üldiselt kõik negatiivne, mis siin välja on toodud eelnevalt, on tõsi! Tahavad pilte, videosid, arveid, millel mehaaniku tempel peal(ee, arved ikka on meili teel saadetavad enamasti aga see selleks),jupi vahetanud mehaaniku pädevust tõestavat paberit(no mida veel) nõuti jne. Ütlevad, et mul vale jupp tellitud, kuigi kodulehe järgi jupp sobib. Kokkuvõttes korralik hämamine ja üldiselt väga imelikud nõudmised. Väidavad, et see jupp ei sobigi teie autole, siis panevad mulle meili üldse mingi vale tootekoodi, üldiselt suhtlus väga viisakas aga kuhugi ei vii.
Ärge sealt tellige, mina oma kogemuse põhjal ei soovita!
09:12 23.07.2021
Jaanus8519 (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Enne tellimist on alati võimalik teenindajalt ju küsida, kas varuosa sobib. Saadad välja valitud vaeuosa koodi ja oma auto vin koodi ja kontrollivad ära. Ise mitu korda nii teinud. Suhtlevad ilusti kahes keeles. Inglise ja ka tõlgitud eesti keeles. Siiani pole probleeme olnud. Korra saadeti vale jupp. See sai küll nende kulul dpd ga tagasi saadetud ja õige tuli ka nende kulul tagasi. Tegin pildid ja polnudki muud rasket. Vale osa saab igast netipoest, kui ei lase enne koodi üle kontrollida. Aga kui on ikka valida, et saad oluliselt soodsamalt varuosa, lihtsalt pead natuke aega kulutama, et varuosa ära kontrollida, siis ma olen küll alati sealt ostnud. Viimati ostsin 40% alega golfile Delphi kliimapuma mis muidu maksis 300+ eurot ja sain selle mingi 170 euroga. Radika sain ka sama soodustusega ja ikka olin plussis. Radikaga oligi see, et mis ma välja valisin, selgus kontrollimisel, et vin järgi ei sobi ja saadeti kohe uus nimekiri sobivatega ja kõik istus ilusti külge. Juba pool aastat sõidan ja naudin jahedat autot.
Kokkuvõte, nähke natu vaeva ja siis tellige. Teenindaja suhtleb teiega mingi õhtu kella kümneni välja ja neil on väga korralik app ka eestikeelne. Väga mugav
13:57 23.07.2021
A! (registreerimata)
Re: Autodoc.ee - kellel kogemusi?
Vahel, kui mõne jupi hindu kontrollin, lööb esimeste otsitulemuste hulgas alati mõned autodoc-i lehed ette. Esimest korda näeks, siis tundub jah, et jubedad allahindlused ja värgid. Tegelikult saad kohapealt samad jupid kiiremini/ tunduvalt soodsamalt, kui sealt oodates ja küüsi närides. Panevad nähtavaks olemise alla jubeda raha, aga kinni maksavad selle teadagi kes. Täiesti mõttetu koht.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.