Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

[email protected]

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: UUS ISUZU D MAX

21:35 04.09.2016
azo3
uus isuzu d max
00:03 05.09.2016
arvamuz (registreerimata)
Re: uus isuzu d max
Ei tasu. Kui ei osta,jääb ju raha alles...
08:16 05.09.2016
jarru (registreerimata)
Re: uus isuzu d max
Oleneb, mida teada tahad. Eks need kastikad on kõik tühjalt sõites ebamugavad, pidevalt saaks nagu paraja prussiga vastu selga, kuna vedrustus jäik. Tegin sellisega proovisõidu, u300 km, juhitavus veoautolik, oleneb ju, mis otstarbeks. Kui pead pidevalt segukotte vedama..., miks ka mitte. Samas tundub, et selle jaoks jälle kallis ja veidi uhkeldava välimusega. Sama töö teeb ära vene UAZ, selline puidust kastiga, kuigi lehtvedrudega, samas pehmelt sõidab. Teed sellise korda, jupid ei maksa midagi ja metsas teeb Isuzule ära, ei vaju nii sügavale.
13:05 05.09.2016
isuzu55 (registreerimata)
Re: uus isuzu d max
Kuna arvatavasti siin mõistlikumat vastust ei saa, siis kirjutan üles omad kogemused. Oli antud auto kasutusel tööautona, kuid mina polnud ainus kasutaja. Üldmulje OK. Antud isend oli küllalt lühikese ajaga läbi vuranud ~100k km. Dünaamika maanteel jms oli täitsa olemas, võiks öelda, et isegi päris mugav, vedrustus on rahulikum kui ford rangeril näitena (tagaots ei vetru nii palju ringi). Suurimateks miinusteks loeks selle hinna juures sisedisaini ning seal kasutatud materjale. Kui see ei häiri, siis miks mitte valida natuke teistsugusem auto. Lisan, et antud isend oli manuaalkastiga ning antud läbisõidu juures oli kuulda juba hooratta kolinat. Muid jamasid ei täheldanud.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.