Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: FORD FOCUS C-MAX ROOLIVÕIM

00:34 02.06.2017
hensu69
Ford Focus C-Max roolivõim
Tegi siis masin sellise triki, et käivitasin ja tahtsin liikuma hakata, selgus aga et rool jube raske. Oligi siis armatuuris display peal kiri Power steerin filed. Keerasin süüte välja ja käivitasin uuesti, siis oli asi korras, ei mingit kirja enam ja rool kerge. Kas kellelgi on olnud sama jama? Kas selline asi võib juhtuda ka sõidu ajal? See vast natuke ohtlik viga.
07:00 02.06.2017
........ (registreerimata)
Re: Ford Focus C-Max roolivõim
see on nende tüüpviga ja niimoodi vahel tekib ja kaob. midagi eriti ohtlikku selles ei ole, sest kõigil on kätes jõudu keerata rooli ka ilma võimendita.
08:29 02.06.2017
Mondeo omanik (registreerimata)
Re: Ford Focus C-Max roolivõim
Tere,

Tee ikka kapott lahti ja vaata, kas roolivõimu õli on, kas roolivõimupump undab, ja mootor õline pole. Pane auto käima ja vaata uuesti, kas õli käib ringi ja ei vahuta. Käi ära diagnostikas.
08:57 02.06.2017
........ (registreerimata)
Re: Ford Focus C-Max roolivõim
jäta see mondeo nüüd mängust välja, cmaxil on elektriline võim ja õli vaatamiseks pead parempoolse esitule ära võtma. see viga on samasugune tüüpviga nagu esp fault, mis vahel ette lööb. muidugi ei tee paha õlitaseme vaatamine ja üldiselt tasuks ka õli ära vahetada, sest vaevalt, et keegi seda lähiminevikus teinud on.
10:09 02.06.2017
selgeltnägija sergei (registreerimata)
Re: Ford Focus C-Max roolivõim
Tuleb vaadata kas on mõni viga abs esp või sas süsteemis. Mõnikord, kui aku pinge langeb alla 8v on vaja rooliasend uuesti kalibreerida.
10:30 02.06.2017
........ (registreerimata)
Re: Ford Focus C-Max roolivõim
mida paganat kalibreerida? mul viskas vahel sama teadet ja auto sõitis probleemideta edasi.
10:53 02.06.2017
icro (registreerimata)
Re: Ford Focus C-Max roolivõim
Mul pildus ka seda veateadet armatuuris, kuid ühel hetkel oli võimendus kadunud ja pidi hambad appi võtma, kraavi ei sõidaks :D
12:11 09.11.2018
ulo4
Re: Ford Focus C-Max roolivõim
Ei hakka uut teemat tegema,sama jama c-max-ga.Katsetasin nii,et panin auto käima ja kui pump ei töötanud,võtsin voolu pistiku korraks lahti(pumba küljest) ja panin tagasi,kohe hakkas tööle.Jääb mulje et pumba elektroonika jamab.Laadimine on üle 14v.Teab keegi kas kuskil remonditakse neid.Lammutusest võib ju saada samasuguse tüüpveaga isendi.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.