Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

 
Laki tänava tehnoülevaatus (sissesõit territooriumile, kus töötame, asub Laki 11A vastas Tallinnas) alustas oma tööd aprillis 2002. Autode kontrollimisega olen ise tegelenud 10 aastat. Olen valmis vastama Teie küsimustele, mis puudutavad sõiduautode ja kuni 3,5t täismassiga veoautode tehnoülevaatust ja sellega seonduvat.

Tean, et tehnoülevaatust puudutavat ei saa alati võtta üheselt kuna palju oleneb hetkesituatsioonist, probleemküsimuste kogumi suurusest ja seaduse tõlgendusoskusest. Kui probleemide lahendamisel leitakse kompromisse, siis ei tohi need seadusega vastuollu minna. Vaatamata sellele, et tuginen oma vastuses kehtivatele seadustele, ei saa igas olukorras võtta minu selgitusi kui absoluutset tõde. See tähendab, et minu infot ei tohi kasutada à la Mait Millert ütles, et nii on õigem.

Minu poolt juhitav Maitene OÜ on eraõiguslik juriidiline isik, kes on sõlminud halduslepingu ARK-ga. Mainitud leping annab õiguse teostada riiklikku järelvalvet, st mootorsõidukite ja nende haagiste tehnoülevaatust. Vaatamata sellele, et minu seisukohad ühtivad enamasti ARKi ametnike seisukohtadega, pean vajalikuks ära märkida, et Maitene OÜ ega mina isiklikult ei saa foorumites esindada Riiklikku Autoregistrikeskust, ametnikke ega nende seisukohti. Haldusleping ei näe ette sellist võimalust.

Mait Millert
Maitene OÜ tegevjuht
telefon 715 4246
www.maitene.ee
 

TEEMA: MONDEO 2007 MK4 KULMUD JA TAGATIIB

09:35 23.04.2018
2jalga
Mondeo 2007 mk4 kulmud ja tagatiib
Tere!

Plaan on lisada 2007 aasta ford mondeo mk4 autole esitulede kulmud ja kapotile tagatiib.
Kas kellegil on kogemust kulmudega, et kas see võib tekitada probleeme tehnoülevaatuselt läbi saamisega? Mida peaksin arvesse võtma ja mida peaksin tegema, et see läbi läheks või kas need ongi ebaseaduslikud?

Aitäh!
11:02 23.04.2018
Mait Millert (Laki tänava tehnoülevaatus)
Re: Mondeo 2007 mk4 kulmud ja tagatiib
Ülevaatusel töötavad üleriigiliselt 300 inimest kes ideaalvartiandis peaksid kõik tegema ühesuguseid otsuseid, just nii nagu seda teeksid Manteeameti eksperdid kes juhivad ülevaatustegevust. Tegelikkus on aga teine mis tähendab, et mõnes kohas ei pöörata tähelepanu Teie soovitud lisadele kuid enamuses seda tehakse ja uuritakse kas autole paigaldatud lisavidinad omavad vastavat E tähistust. Täiesti võimalik, et kulmud ja tagatiib toovad Teile sekeldusi kui Teil ei ole ette näidata vastavat sertifikaati konkreetse vidina kohta, et see ongi fordile mõeldud ja euroliidus ametlikult lubatud.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.