Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

[email protected]

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: KUMBA SOOVITATE NAISTERAHVALE ESIMESEKS MOTIKAKS

16:10 04.06.2018
marekdodge
Kumba soovitate naisterahvale esimeseks motikaks
16:49 04.06.2018
maaks
Re: Kumba soovitate naisterahvale esimeseks motikaks
Esimeseks rattaks osta kasutatud ratas, 1500€+/-, millega elukool läbi teha 1-2 aastaga ja alles seejärel mine poodi uue järgi.
Edit: biker.ee-sse võid kah piiluda
https://biker.ee/phpbb/viewforum.php?f=93

Muudetud 4.6.18 17:32

18:34 05.06.2018
Kärss
Re: Kumba soovitate naisterahvale esimeseks motikaks
Autot saab osta värvi järgi ja pärast paned vajadusel istmele lisapadja vm, kui teisiti normaalset sõiduasendit ei leia. Rataste puhul peaks enne ostmist proovima, et kuidas see üldse sobib, sest keha kuju on inimestel ikkagi väga erinev (kasvõi juba käte/jalgade/kehatüve pikkuste omavaheline suhe, ootused sõiduasendile jpm). Liiga palju pisinüansse, reguleerimise võimalused on veidi piiratumad.

Algaja mugavus on ratas, millel on vääne kohe madalatel pööretel olemas. Nende kummagi puhul seda kommenteerida ei oska ja oleks ka üsna veider hakata soovitama lihtsalt selle põhjal, et mul endal on Kawa bike ning Yamaha saan ja traktor. Need kõik on valitud puhtalt omaduste ja sobivuse järgi, jaapanlased on enamjaolt kõik toimivad asjad, ei fänna ise ühtegi tootjamarki.

Samas ratta puhul, mis pole nagunii eriti kallis ja kui rahalised võimalused olemas, miks mitte uus ratas? Sellist kasutatuna, mis kellegi teise poolt kunagi õhinaga uuena ostetud, samas sõidetud eriti polegi, ei müüda reeglina liiga odavalt ja kui müüaksegi, siis enda jaoks sobiva leidmine just õigel ajahetkel pole alati nii lihtne. Ma sellepärast kasutatud asja kindlasti ei välistaks, aga vanal hoolduste jm kulud juurde võib ka see lõplik hinnavahe tulla juba üsna väike.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.