Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

[email protected]

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: NÕUDED MIS PANEVAD KULME KERGITAMA.

20:14 26.01.2021
Mait Millert (Laki tänava tehnoülevaatus)
Re: Nõuded mis panevad kulme kergitama.
Mõned nõuded mis panevad kulme kergitama tunduvad pigem olevat korruptsioon. Vaadates järgmisel aastal kehtima hakkavat liiklusseadust tundub esialgu, et siin on ikka päris kõvasti "üle võlli" lastud https://www.riigiteataja.ee/akt/110122020016

§ 72. Sõidukiomaniku ja vastutava kasutaja kohustus
(5) Kui mootorsõiduk või selle haagis ei vasta tüübikinnituse nõuetele, selle tüübikinnitus on antud ebaõigete andmete alusel või sellel esineb projekteerimis- või tootmisviga, peab mootorsõiduki või selle haagise omanik või vastutav kasutaja võimaldama valmistajal rakendada parandusmeetmeid, et viia mootorsõiduk või selle haagis nõuetega vastavusse või tagada selle ohutus.
[RT I, 30.06.2020, 8 - jõust. 01.01.2022]

Ma täna ei pane juurde oma mõtteid, sest teen seda hiljem ja nüüd ainult niipalju, et minu arusaamist järgi käib jutt arvele võetud või võetavatest sõidukitest... ehk haugun vale puu all?

20:42 26.01.2021
tuletame meelde (registreerimata)
dieselgatet, ka mina kiman ringi autoga millel pole lasknud softi korda teha, ja ei kavatsegi
või võtame Takata keisi
20:54 26.01.2021
Keda huvitab Teie auto pehme? Jutt käib sõidukitest mida ei tohi arvele võtta kuna nendele tehase poolt on antud tüübikinnitus millega euroliidus miskit teha ei ole siis ehk kolmandates riikides.
20:59 26.01.2021
Mait pöördu perearsti poole, äkki leiab mõne ravimi, kõige hullem kui kibestumusest paned endale käe külge, mõtle mida lähedased siis tunneksid
21:31 26.01.2021
Ma ei hakka Teie postitust eemaldama, et mind ei saaks süüdistada nõrkuses. Küll aga soovitan Auto 24 adminnil eemaldada Teie vihakõne.
21:48 26.01.2021
kaitseingel62
See pole vihakõne vaid soovitus. Minu arvates üsnagi mõistlik soovitus. Paari päeva eest kirjutasite Teie Millert, et mina põen alzheimerit, pannes mulle diagnoosi ja soovitasite sellest foorumist eemale hoida. Kuidas erineb Teie soovitus kasutaja "tuletame meelde" soovitusest?
22:11 26.01.2021
Selge annan alla kuna mina olen 10 aasta jooksul nii mõndagi öelnud palun vabandust ja andke oma e-kirja aadressid, et saaksin vabanduskirja koos digialkkirjaga teile saata. Kui ma lähen perearsti juurde siis trükin kaasa härra tuletame meelde soovituse täisteksti, ehk saab arst mind et ma hakkaksin meeldima härra tuletame meeldelile.
Nii alustame: Kas on kellelgi ideid kuidas aidata hr. tuletame meelde mida teha, et meil ei hakkaks kulmud tõusma saades teada, et tema autol on soft mida ta ei kavatse korda teha ja tema arvates on kusagil keegi kes nõuab softi kordategemist? Hr. kaitseingel Teil on sõna - aidake palun oma teadmistega.
Lugupeetud härra tuletame meelde palun selgitage mis asi on Takata keis ma tahan Teid aidata.
22:16 26.01.2021
Marko
"Takata keis" tähendab ilmselt neid eluohtlikke turvapatju, mille ümber palju vahtu klopiti.
22:22 26.01.2021
loen ja loen ja teised loevad ka seda teksti:
§ 72. Sõidukiomaniku ja vastutava kasutaja kohustus
(5) Kui mootorsõiduk või selle haagis ei vasta tüübikinnituse nõuetele, selle tüübikinnitus on antud ebaõigete andmete alusel või sellel esineb projekteerimis- või tootmisviga, peab mootorsõiduki või selle haagise omanik või vastutav kasutaja võimaldama valmistajal rakendada parandusmeetmeid, et viia mootorsõiduk või selle haagis nõuetega vastavusse või tagada selle ohutus.
[RT I, 30.06.2020, 8 - jõust. 01.01.2022]

Ja kurat mitte kuskilt es loe välja et jutt käib registreerimatta sõidukite kohta mida tahetakse alles arvele võtta
naer saalinurgast
22:24 26.01.2021
23:29 26.01.2021
To: kaitseingel62
Kuulge härra minule tundus ja tundub ka täna, et Teil on tolle haiguse sümptomid ja ma ei ole Teile vastavat diagnoosi pannud sest ei ole kompetentsi st. erialast atestaati. Tolles postituses kirjutasin - Teie puhul t a h t m a t u l t tekib mõte, et ainult alzheimeri tõve sümptomitega inimene ei näe sõnas "aitäh" kliendi tänamist. Pealegi Teie ise toetasite minu arvamust kinnitusega - Kuule, võib olla tõesti on sul õigus? Kaheksast sümptomist kolm on mul esinenud küll. Ole meheks tähelepanu juhtimast! Või jällegi olete tarbinud vägijooke nagu eelmisel korral seda tunnistasite, ärge lakkuge alko teeb Teid kurjaks ja mitteadekvaatseks. Et olete ebaadekvaatne kui tarbite alkoholi on minu hinnang mitte diagnoos.
23:42 26.01.2021
kaitseingel62
Püüdke rahuneda, juua sooja teed ja heitke magama. Unustage kui võimalik minu probleemidele lahenduse otsimine.
00:21 27.01.2021
Kurmas (registreerimata)
Kaitseingel suhtub kaaskodanikesse üleolekuga, ei vasta isegi otse temale esitatud küsimustele, samas segab vahele seal, kus ei ole viitsinud ilmselt eelmist kommi läbigi lugeda, kuna vaidleb vastu millelegi, mis on ainult talle teada. Aga erinevus rikastab.
Kiidan ka oskust kontekstist miskit välja rebida. Kas ei ole kaalunud Maiduga reaalselt kokku saada, siin kuidagi kohmakas suhelda, lause päevas. Tuleksin ise ka, kuna meil ju Maiduga mingid ühised mantrad.
00:26 27.01.2021
kaitseingel62
Kisub põnevaks? Te kutsute mind nüüd silmast-silma kohtumisele või?
Miks peaks teile huvi pakkuma ühe vana joodiku, kes on ebaadekvaatne ja põeb rasket haigust nimega alzheimer kohtumine? Tahate tunda ennast patroneerivalt?
Miks ma ei vasta teie küsimustele - kes te sellised olete, et mulle küsimusi esitada?
Ma kunagi räägin selle loo pikalt ja põhjalikult ära miks ma seda siin teen.
Täna aga saan öelda ainult seda, et ei pea õigeks, et Maitene OÜ on saanud kunagi omale siin reklaamikanali mis tänaseks on muutunud kurat teab milleks.
Kohaks, kus selle ettevõtte juht on saanud pilduda sõnu, iseloomustusi jms. kõikide foorumi kasutajate kohta kellega tema maailmavaade ei kattu.

Muudetud 27.1.21 00:50

00:32 27.01.2021
To: tuletame meelde
Selgitan, et liiklusseaduse sätte panin siia üles kuna teema paneb mind esialgu “kulme kergitama“ sest tundub korruptiivne, milles ja kas korruptsioon minu arvates seisneb, selle selgituse jätsin meelega tegemata. Lootsin, et tekib mingi arutelu ja selle asemel tulid sarkasm ja süüdistused. Minu jaoks koos ingliga olete kui õunad ühe puu otsast sest Teile on raskelt mõistetav viimane lause mille ma panin - ehk haugun vale puu all?
Teen Teie jaoks selgituse et kui ma pidades ennast haukujana vale puu all, tähendab see seda, et ma pole väga kindel, kas seaduse sisust päris õigesti aru sain? Aga kui selline regulatsioon võib olla juba toimunud korruptsiooni mitmete erinevate juhtumite leevendamise eesmärgil tehtud? Nimelt on Transpordiamet/Maanteeamet väljastanud ministeeriumile määrusemuudatuse eelnõu (minul on see olemas) kus teatavad, et kogenata võtsid arvele ja müüdi maha suure hulga uusi sõidukeid... asja korda seadmine maksab autoomanikule 700€. Rohkem ma ei lisa sest Teiesuguste kurjadega ei ole soovi teemat arendada.
naer saalinurgast
00:42 27.01.2021
Kurmas (registreerimata)
To.: tuletame meelde---- Olles ise kokku puutunud sõnaga "tüübikinnitus", tean kindlalt väita, et see tuleb jutuks auto esmasel ülevaatusel vahetult peale maaletoomist, olgu see siis uus või vana. Ja seda nüanssi, kui enesestmõistetavat ei peagi seaduses uuesti välja tooma. See nõue kehtib juba ammu, u15 aastat tagasi pidin Soomes taotlema USA autole tuhande euro eest tüübikinnituse, sellega kaasnes ka see seaduses nimetatud tehase parendus, mis oli kollaste suunatulede teha laskmine, see tuli muidugi veel eraldi maksta. Aega läks, aga huvitav oli.
00:45 27.01.2021
Mina ei soovi kohtuda kuid siit foorumist võiks nii "ingel" kui "tuletame meelde" välja minna e-kirja keskkonda, kus jätkaks nii alzheimeri teemal kui ka saalinurgas naermise asjades. Olen ka ise tunnistanud, et minulgi on esimesed alzheimeri sümptomitele sarńased juhtumid mis mind kurvastavad. Tegemist juhtudega kus ma ei mäleta, kas tegin seda või ei teinud? Minult juba küsis inspektor, et miks on videos näha, et olen üht ja sama asja kontrollinud väikese ajavahega 2 korda. Minu vastus oli - uniustasin, kas kontrollisin seda ohurihma, sellepärast igaksjuhuks kontrolisin üle, et juhul kui vaadatakse videot siis ei saa mind süüdistada rikkumises.
01:06 27.01.2021
Kurmas (registreerimata)
To: kaitseingel-----Tõesti kisub põnevaks, kuna tundub, et te ei ole ka seda sõnumit läbi lugenud, milles kahtlustan, et te vast ei loe sõnumeid korralikult läbi. Enne vastamist, sest vastused ei tule ju tavaliselt teemasse, samuti täpsustavad küsimused. Nagu kafkalik lühijutuke?
Mina ju küsisin, kas teie ei ole kaalunud Maiduga kohtumist. Kuidas saab siit välja lugeda minupoolset kutset kohtumisele? Selgitan nüüd vähe pikemalt, mitte ei tsiteeri oma eelmist kommi. Ja juhul kui olete kaalunud, siis tuleksin ka ümarlaua äärde, et minu ühised mantrad Maiduga ära täpsustada.
Maidu telefon ju siin nähtaval.
01:48 27.01.2021
Kurmas (registreerimata)
to:kaitseingel----Teil on ilmselt mingi salapärane nimekiri inimestest, kes tohivad teile küsimusi esitada ja kahetsusväärselt ei mahu seda foorumit külastavad isikud sinna nimekirja. Ma ei vihjanud praegu riiklikele institutsioonidele. Kuna ka Mait ei olnud ümarlauast teiega huvitatud, las siis jääb sedapuhku. Ega need ei ole ka ju keegi, kes Maidult küsivad, aga ta vastab viisakalt ja põhjalikult.
Meie ei oleks ka vast saanud oma kohtumist läbi viia ilma reaalselt üksteise peale ärritumata.
Ühtlasi jääks siis seekord ära meiepoolne patroneeriva käitumise demonstratsioon, kuigi ka see mõte on ilmunud siia ainult teie ettekujutluse kaudu.
Sama hästi võin ju mina ette kujutada, et inimene, kellega kohtuma lähen, paneb kohvikus ujumismaski ette ja hakkab ärevalt häälitsema. Aga ma ei julgeks seda ka temalt enne kohtumist küsida...
08:12 27.01.2021
Kurmas (registreerimata) , kuula, nüüd selgitan sulle nagu ema selgitab latsele, tuletame meelde dieselgatet, kõik need saanid said ju tüübikinnituse pettuse teel mis avastati aastaid ja aastaid hiljem, usa oli nii kõva riik et nüüd suured platsid autosid täis, aga meil oli lihtsalt soovitus minna esindusse softi vahetama ...................

09:18 27.01.2021
Kurmas (registreerimata)
To: tuletame meelde----- Kui me siin toome igasse täpsustusse erinevaid näiteid ja pealegi näiteid selle kohta, mida otsustati USA-s, siis ju räägime erinevatest asjadest. Kui me veel tahame diskuteerida, siis lepiks kokku, et 1 kindel nüanss korraga ja alles siis võtame järgmise. GM saab rohkem oma toodangut müüa, kui euroopa autod asuvad platsi peal, hoopis teine olukord. Tüüpiline ärapanemine. Ja mitte heausksele kliendile, vaid globaalsele autoärile. Ka meil muutuksid olukorrad, kui Eestist saaks arvestatav autotootja. Oma kolmerattalisest ei tea me viimastel aastatel suurt miskit, viimane uudis oli, et nende tootmisruumid põlesid. Auto nimi oli Nobe, nägin ühel aial sellist silti, juba mõtlesin, kas autode laoplats, aga hoopis Nordic Betoon. Pealegi ei saa heauskset ostjat kohustada tegema lisakulutusi, kui ta ise ei ole süüdi antud olukorra tekkes. Ei ole näiteks võltsinud auto dokumente enne arvelevõtmist. Kui ametnik tegi mingi vea arvelevõtmisel, ei saa ta seda kellegi teise kaela ajada, samuti ei ole seadustel tagasiulatuvat jõudu. Kui nüüd tõesti tahetakse seadusemuudatusega hakata heauskseid karistama, on see ju lausa põhiseaduse vastane tegevus, ei hakka ma siin paragrahvi numbrit otsima. Loodame, et tõlkes on miskit kaduma läinud ja meieni on jõudnud moonutatud info. Aga tänud meenutamaks aegu, kui ema veel minu kelgu nööri sikutas ja püüdis selgitada, miks lumi on libe.
09:48 27.01.2021
Hr. kaitseingel62
Teie 00:57 27.01.21 Millert - adminn otsustab, kes siin on või lahkub. Ära patroneeri - pole sinu foorum, et soovitusi jagada.
Kuidas küll selgitada, et see on minu foorum, sest kui mind ei oleks siis poleks ka tehnoülevaatuse foorumit. Teil on õigus ainult selles, et mina ei ole omanik. Mis inimeseloom peab küll olema kes ei mõista elementaarseid asju. Avades foorumite lehe https://www.auto24.ee/foorum/foorum.php Te näete, et mind Auto24 hindab saidi omanik nii kõrgelt pannes kasutajate jaoks info - Küsi spetsialistilt. Et olla Teile meelepärane, ma Teie suhtes võtan tõsiselt antud juhist - pole sinu foorum, et soovitusi jagada st. Teie küsimustele ma edaspidi ei vasta ja soovitan Teil edaspidi oma teemadega pöörduda Auto24 omanike poole.
Tõestamaks Teile, et ka mina olen adminn ma kustutasin Teie 00:57 27.01.21 postituse kuna jaga valeinfot.
12:12 27.01.2021
Miks küll seda kurjust nii palju meie ümber on? Miks on TA muutunud kurjuse mülkaks kus on töötajad kes peites ennast ametiseisuse ja määrus nr. 42 taha, tegelevad kurjuse tootmisega. Sõna kurjategija on minu hetkeseletuses isik kes teeb teistele kurja, ilma et selleks puudub igasugune vajadus. See konkreetne isik istub riigiasutuses, tal on nimi ja perekonnanimi ning ametiseisus EKSPERT. Selline inimene annab välja juhise, millega represseeritakse kodanikke ja seejuures minnakse kõige nõrgemate kallale. So. pensionärid kes on andnud oma panuse selle riigi heaolule. Räägin vanast mehest ja tema vanast autost, Räägin vanast mehest kellel ei ole raha osta uut autot kuid igapäeva elu kergemaks tegevat sõidukit on temal vaja. Täites korraldust üles otsida vanal rondil vin-kood selleks, et jõuda selgusele kas ta vanuse pärast äkki ei ole liiga roostes - tunnen ennast tšekisti käsilasena ahistamaks vanainimest. Võtan vastu otsuse (millist nõuab ekspert oma juhisega), et 29 aastat vana sõiduki peab viima transpordiametisse kus siis 180€ eest graveeritakse uuesti kood mis on olemas nii klaasi all vasakus allnurgas kui ka andmesildil. Vana mees on süüdi selles, et auto tootja ei ole täitnud tehasele antud kohustust - teha vin kood sellisesse kohta ja sellisel meetodil, et see peaks vastu 30 aastat. Nõue panna vin-koodi garantiikohustus vanale mehele ei pane mitte kulme kergitama vaid ajab käe rusikasse. Liikluseadusest tiba hiljem.
14:16 27.01.2021
Kurmas (registreerimata)
Ära tee seda teisele, mida ei taha endale tehtavat... Kui saaks selle reegli kuidagi ellu kutsuda, oleks see paik, kus elutseme juba veidi parem.
15:30 27.01.2021
maaks
Kas vanadele inimestele peaksid kehtima teistsugused ülevaatuse reeglid kui noortele ja kas nad peaksid siis olema leebemad kui näiteks rasedate naiste reeglid? @Mait
Vabandust, aga Sa ajad aeg-ajalt ikka uskumatut soga suust (vabandust, klaviatuurist) välja :-)
16:28 27.01.2021
Maalähedasele maaksile (registreerimata)
Jutt oli lollakast kohustusest ja määrusest. Aga kordame!
Kodanik, siis sõiduki omanik on pandud vastutama oma varaliste vahenditega tootjapoolse kehva töö või mille eest iganes.
Siinkohal on selge kallutatud huvi selle "graveerija" poole, sest nii vanale sõidukile on selline nõue üldse absurdne.
Millert tõi näiteks sandis materiaalses seisus oleva inimese, kellele hooliv eduriik seab ebamõistlikke koormisi, kusjuures kodanikule ja kodanikele ebavajalikke, küll kasulikke oma ametile.
Jõudis nüüd kohale?
Või arvad, et liiklusohutuslikust, varguskindluslikust seisukohast või misiganes kaalutlustel on see nõue hädavajalik?
Kui arvad, et ongi hädavajalik siis ehk põhjendaksid sellist vajadust kui saad.
17:10 27.01.2021
To: Maaks.
Teil on väga eluterve mõtlemine ja see meeldib minule kui ütlete - Kas vanadele inimestele peaksid kehtima teistsugused ülevaatuse reeglid kui noortele ja kas nad peaksid siis olema leebemad kui näiteks rasedate naiste reeglid?
Vanadele kehtivadki teistsugused ülevaatuse reeglid sest neil tehakse tihedamini ülevaatust ja testisid so. vere testi ja võetakse uriiniproove, et natukenegi pidurdada vananemise protsesse. Samuti on meil kirjutanata reegel, et rasedatele peab andma istekohta ühistranspordis kui kõik kohad täis.

Mis puudutab aga autotehnikat siis palun minge minema - mis sellest, et Teil on Auto24 tehnoülevaatuse fooruumis adminni õigused. Teil puudub analüütiline mõtlemisvõime ja elementaarne loogika kui ironiseerite minu empaatiavõime üle ja peate normaalsuseks ametnike poolset korruptiivset represseerimist.
17:20 27.01.2021
jee.kim (registreerimata)
"....korruptiivset represseerimist."
Tehke avaldus KAPO'sse kui juba korruptsiooniga tegemist.

Imetakse klaverist igatsugu' **** välja, sõimatakse juhtorganeid avalikult lollideks ja siis tuleb endal kaamera ees klounaadiga tegeleda- VÕIMAS!

17:27 27.01.2021
Seekord ühinen maaksiga, mis vahet on kas äämädanenud kerega ( eelmised omanikud olid pohuistid ja ei hoidnud oma vara ) ronti omab rauk, 18 või 30 aastane meesterahvas või rase naine ?
Vaadake viimast kuuurijat, seal oli ka üks selline papi oma tõelise saraga 809MCV

Aga Maidukese ving muutub juba lapsikuks, õnneks on ka toas vinguandur, seega vingusurma vast ei sure
18:26 27.01.2021
R.K. (registreerimata)
Lasknud läbi siis see õnnetu vanataat. Öelnd, et võta tükk liivapaberit, lihvi tiba roostet maha, törts aerosoolist suvalist labidavärvi peale ja ehk ilmub see kood ka loetaval kujul välja.
18:48 27.01.2021
Marko
Mait, kutsu end korrale!
See ei ole palve.
18:48 27.01.2021
Miks te arvate, et taat ei saanud OK otsust? Paljudel fordidel on vin-kood paremal pool uksekarbi läheduses ja sinna satub vett kuid puudub igasugune ventilatsiooni võimalus. Kood jääb viltmati alla ja veel on põrandamatt. Kui kood ära roostetab siis auto kere ise on igati tipp-topp. Ettepanek puhastada kohapeal vin-koodi on üleliigne kuna esimesest päevast alates -kui tuli käsk saata graveerima - meie leidsime akutrelli ja ümarpintsli kujulise traatharja 2cm läbimõõduga. Kõik autod kus on vin-kood halvasti loetav saavad meil koodi puhastamise ja üle õlitatud. Mis puudutab üht teist taati siis ta laskus põlvili minu ette ja haaras oma kätega minu ümbert kinni ning ulgus nutta. Ütles: "Pojake miks sa minult jalad ära võtsid, kuidas ma saan nüüd oma eidekese haual käia?" Autol diislitestis purunes hammasrihma pingutusrull 5600 p/min juures. Ja varsti tuli ülevaatusele järgmine masin, mille akseleraatori vastu põrandat surudes ei tõusnud pöörded kõrgemale kui 2500 p/min. Taadil oli 26 aastat vana auto ja järgmine oli 3 aastat vana sõiduk.
18:59 27.01.2021
Mine õige Marko. Kui Te arvate, et minul seda foorumit vaja on siis küll eksite ja mind ei suukorvista marginaalid.
19:09 27.01.2021
Marko
Sa ise ei tahtnud vaikselt viisakalt privaatselt asju arutada, et mis foorumisse sobib ja mis ei sobi. Kohe läksid a24 juhtkonnale kaebama, et Marko loeb meilis moraali. Võta siis vastu!
Just seepärast sind ei tunnustata. Sa kaebad. Õigusega, aga meetodid on valed. Kõik on ammu sellest vahust tüdinud ilmselt ja väärt sõnum upub vahu sisse ära lihtsalt. Vahepeal teed kaasvõitlejatele pahandust ka ja ikka imestad, et keegi koos sinuga asja ei taha ajada. Ole hea palun, vaata vahepeal peeglisse!
Sinu foorumis jätkamine pole minu otsustada, aga sellised jõhkralt head tava rikkuvad postitused saavad ka edaspidi ära märgitud. Avalikult, siinsamas foorumis, täpselt nii, nagu ise soovisid......
19:35 27.01.2021
Hr. Marko teie suhtumine minusse sarnaneb nõukogude aegse politruki omaga. Mina ei ole Teie sülekoer. Teie näol ei ole tegemist tehnoülevaatuse köögipoolt mitte tundva inimesega vaid tegelinskiga kes arvab, et temal on õigust nõuda poliitiliselt korrektseid sõnumeid.
Jah ma kaebasin Teie juhtkonnale kuid nn. peresiseselt sest minule ei meeldinud Teie ülekohtused rünnakud e-kirjades ning saatsin ka Teie juhtkonnale tolle kirja.

Täna Teie oma viimase postitusega 19:09 27.01.21 minu arvates häbistasite oma firmat ja tööandjaid kuna tõite autofoorumis välja siseinfo. Mina oma asutuse juhina ei aktsepteeriks palgasaajat kes avalikus foorumis laotab lahti delikaatse siseinfo diletandi ja spetsialisti verbaalsest kaklustest. Ma keeran Teile selja ja ei reageeri.
20:03 27.01.2021
Marko
Mait, delikaatne on see ainult sinu jaoks. Kinnitab sarikaebaja kuvandit. Kirjutasin lahti ainult seepärast, et sootsium saaks aru sellest, miks 2 adminni avalikult kisuvad.
Sulle on siin täna teisedki öelnud, et ehk muudaks suhtumist. Ja mitte ainult täna.
Kui me kunagi ammu karburaatoriga auto HC näidu võimalikkuse üle arutlesime, siis me sinatasime. Milleks see kramplik teie?
08:31 28.01.2021
Kuulge poisid, (registreerimata)
tehke uus foorumi teema nt. "pasunasse andmine".
23:13 28.01.2021
Röövelööbik (registreerimata)
"Sulle on siin täna teisedki öelnud, et ehk muudaks suhtumist."

Ehk teeks hoopis nii, et need, kellele ei meeldi Maidu sõnavõtud, jätavad need lihtsalt lugemata. Lugege midagi muud! Näiteks JMKE laulusõnu "Tsensor".

Tervist, noored luuletajad
Novellistid, žurnalistid
Teil on peas vist mingid mõtted
Ja võib olla isegi arvamus
Kirjutate sellest, mis on mäda
Mahavaikitud tõdedest
See ei lähe teil ju läbi
Mina olen ees
Ma olen piiraja
Ma olen keelaja
Olen tsensor, tsensor
Ilusaks valeks
Kõik pööran
Olen tsensor
Minu maitse ja mu ülemuste maitse
Saab teie teoste saatuseks
Meie rahva mitmekülgset elu ma näitan
Ilusas ja siledas, ühekülgses valguses
Ma olen piiraja
Ma olen keelaja
Olen tsensor, tsensor
Ilusaks valeks kõik pööran
Olen tsensor
Ilusaks valeks
Kõik pööran
Sest mul on direktiivid
Keelan, sest mul on võim
Mul on võim
Mul on võim
Mina võin teid keelata
Mul on võim ja käsk
Teie teoseid piirata
Et järgi jääb vaid pask
Ma olen piiraja
Ma olen keelaja
Olen tsensor, tsensor
Olen tsensor, tsensor
Olen tsensor, tsensor
Olen tsensor, ilusaks valeks
Kõik pööran
Sest mul on direktiivid
Keelan, sest mul on võim
Mul on võim. (Ha-ha-haaa!)
Mul on võim
Olen tsensor!
00:30 29.01.2021
Marko
"Ehk teeks hoopis nii, et need, kellele ei meeldi Maidu sõnavõtud, jätavad need lihtsalt lugemata."
Röövelööbiku sulest.

Kui see oleks nii lihtne. Maidu eilne, praeguseks auto24 poolt kustutatud postitus võiks ehk isegi kriminaalasjani viia.
23:03 03.02.2021
Deus
Rääkides off-topikust, siis tänu akadeemilise tsensuuri kadumisele ongi igasugused MMS tarbijad ja muud pseudoteadustega tegelevad lollused esile kerkinud natukene madalama kriitikameelega inimesi kaasa meelitama enda valele teele. Tänu akadeemilise tsensuuri kadumisele on meil lapsed lastehaiglas pidevalt vitamiinipuuduste ja mineraalide puudustega, kus neid tilgutite all üles turutatakse ja siis päärduvad oma omaarust ökoloogiliste teadmistega vanemate koju... mõned ei satu tagasi enam, mõned satuvad tihti ja korduvalt. Seda nimekirja saab jätkata päris palju ehk siis kui keegi siin tuleb ütlema, et tsensuur kui selline ongi halb nähtus, mida JMKE kui anarhistlik grupp leelotab, siis mõelge mõned korrad ikka järgi, enne kui nii karme ja põhjapanevaid sõnu loopima hakkate... Mõelge ;)
11:49 23.02.2021
tekkis huvi (registreerimata)
Määrati leppetrahv kuid samas seesama sõiduk võib nö ohtliku veaga vabalt edasi sõita kuni järgmise ülevaatuseni.
12:34 23.02.2021
Ülevaataja (registreerimata)
Konkreetselt ,mis see OV on? Ei pruugi ju üldse olla OV , leppetrahvi saab ka siis ,kui jätame mingi detaili ,koostuse , jne. kontrollimata. Mootorsõiduk võib vastata täielikult tehnonõuetele , aga leppetrahv tuleb siis , kui ei kontrolli kõiki nõuetele vastavusi.
22:05 01.05.2021
Sasädd (registreerimata)
Mis moodi ülevaataja määrab ära vea kui heitgaas välja ei tule.Käisin Peetris ülevaatusel ja öeldi et kat on läbi.Vahetasin ära originaal pole just odav,ja ikka viga küljes.Selgus et hoopis õhulugejas viga.Miks ütleb ülevaataja vale vea,kes korvab kahju,lollid ülevaatajad kes puusalt paugutavad,öelgu lihtsalt et heitgaas ei tule välja.Odavam kliendile,pole vaja tarka mängida kui põhjust ei tea.
22:32 01.05.2021
üöevaataja (registreerimata)
vea kirjeldus ei määra numbreid paeril
08:42 02.05.2021
63amg (registreerimata)
ülevaataja pole spetsialist.nemad teevad lihtsalt tuima liinitööd! üldjuhul ei jaga nad autodest mitte midagi
09:29 02.05.2021
Tere777 (registreerimata)
Seda küll,aga kliendile öelda konkreetne viga vaid heitgaasi näitude järgi on ka lollus ruudus.Aitab kui on öeldud ja ka paberil,et heitgaas on paigast ära ja asi korras,inimene ei lähe vahetama kati,kui ülevaataja arvab nii,vaid läheb diagnostikasse ja seal alles selgub kas on ikka kat või muu viga
11:27 02.05.2021
63amg (registreerimata)
täpselt nii.ilma diagnostikata pole mõtet juppe vahetada! lihtsalt,et keegi kusagil midagi arvas,või ütles pole diagnostika!

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.