Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: GOLF PLUS 2008 KÄIGUVAHETUS

21:35 19.02.2019
karmen3
Golf plus 2008 käiguvahetus
Auto trikitab vahel. Kui panna suurem käik siis näitab armatuuris et vaja panna aste madalam käik. Kui paned madalama siis näitab jälle et vaja panna astme võrra madalam. Pöörded on normis ja kiirus ka vastavalt käigule. Auto peatades viskab kärsakat ka sellise trikitamise peale. Mis võiks viga olla?
22:59 19.02.2019
selline asi võib (registreerimata)
Re: Golf plus 2008 käiguvahetus
olla näiteks, et sidur hakkab ärasurema madalate pöördega piinamise peale. Kui minemas veel ei ole siis annab märku, mis samamoodi jätkates juhtub.
Mis need normaalsed pöörded on?
23:53 19.02.2019
wgreg (registreerimata)
Seda auto käigusoovitust ma ei võtaks nii tõsiselt. Auto soovib võimalikult väikeste pööretega sõita. Tühikäigulähedaste pööretega kulgemine ei tee mootorile head, pole norm õlisurvet jne.
Mis käiguga sõita võiks kasutada kainet mõistust, ise tiksun bensuka puhul 1800-2000 pöörde juures kui linnas kulgen.
04:33 20.02.2019
selle käigusoovitaja (registreerimata)
vaatamine unusta ära, kui on bensukas, siis tee nagu eelnevalt mainitud, hoia pöörded tavakulgemisel 1800...2000 peal.
07:13 20.02.2019
Autoyuht a (registreerimata)
Mõtetu vidin lollidele. Kaasaegsed autod on ekonoomsust tagaajades lolliks läinud.
Mul soovitab ka kaubikul 70 ga sõites 6 nda sisse pista ja 1200 pöördega kulgeda......
Kindlasti ei tee seda ma,sest siis on tunda lausa vibratsiooni ja täiesti jõuetu.
09:27 20.02.2019
. (registreerimata)
Aga autokoolid õpetavadki sellist auto lõhkumist ,noored kes koolis tulnud sõitvad 4 käiguga 40km/h ega taipa nagunii midagi. Kuigi auto juba väriseb käes,kahju kohe masinadest kelle juhid midagi ei jaga. Aga õpetaja ju ütles nii,oleks aeg ise ka mõelda.
22:47 21.02.2019
karmen3
Jh aga midagi on ikkagi valesti kui viskab kärsahaisu.
23:00 21.02.2019
saapapaelad (registreerimata)
Ilmselt ikka sidur, kui kast kärsaks, oleks juba kokku jooksnud See käigu soovitus on PS, olen paari tutika autoga proovinud. Pakub sellist käiku, millega enam mootor ei jaksa vedada.
07:12 22.02.2019
. (registreerimata)
Lase mõnel tuttaval kes asja jagab,paar tiiru teha. Asjatundja võib ilma sõiduta ehk juba aru saada.

08:04 22.02.2019
luxur (registreerimata)
Sõitsin mingi moment diisel manuaal touran'ga. Seal ka aegajalt näitas imelikult, et pane madalam käik. Oluline siinkohal mainida, et ma niigi sõidan keskmisest madalamate käikudega nt. 5 ei lähe ennem rauda kui 70 vähemalt kellal pole. Aga toona oli ka foori all seistes pöörded tiba kõrgemal. Masin tegeles filtri põletamisega, sellest ka tegevusviis.
Muidugi teema püstitaja ei maini kas masuudipress või pintslipesuvesi.
Teine variant on tõesti ehk sidur.
Samas kindlasti ei ole mõistlik ajada taga seda tehase kütusekulu või autokooli sõiduõpet "ökonoomsuse" osas.
Mina oma keskmisest raskema jalaga saan mitte väga hullu tulemuse (erinevus siis maanteel tehas 3,4 reaalne 5,0; linnas tehas 4,3 reaalne 7).
1,5 masuudipress. Pole VAG, ega pilu ega konnasööja (kuigi ilmselt on konnasööja mootor peal).
09:00 22.02.2019
v_ (registreerimata)
Nissanil ikka konnasööja mootor ja omanikud peavad japsiks.
09:40 22.02.2019
konnapoiss (registreerimata)
Minu meelest ka fordidel on konnasööjate mootorid, kuid läheb OT.
Küsija siit ilmselt abi ei saa rohkem peale ilkumise. Aeg suunduda töökotta.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.