Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

[email protected]

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: CF850 VEAKOOD P0171

13:51 10.03.2019
CF850
CF850 veakood P0171
Tere,
Mure CF850ga(uus mudel). Nimelt viskab peale käivitamist ette veakoodi P0171 ja masin ei tööta korralikult. Googeldasin mis ma googeldasin, veakoodi tähenduse sain teada, aga midagi ette võtta ei oska. Tühikäigul hakkavad pöörded kõikuma, puterdab ja tuled hakkavad vilkuma. Paar minutit käib ja siis sureb välja. Kütuse lõhna on ka tunda. Masinal ees paarkümmend tundi. Metsas mütanud ei ole ja midagi põhja alt ära lõhkuda justkui ei oleks võimalik olnud. Kas peaksin selle probleemiga masina remondi töökotta viima, või on midagi mida ise kontrollida ja vaadata? Näpunäidete puhul paluks ka juhendit, kuidas nende asjadeni ligi pääseda :) Proovisin masinat natuke lahti võtta, et lõdvikutele jne ligi pääseda, aga väga kaugele ei jõudnud.
21:54 10.03.2019
samruk
Re: CF850 veakood P0171
Vaata akuklemmide kinnitused üle ja proovi lahtise kütusepaagi korgiga. Kuigi tundub,et pigem on ikkagi remonti minek...
22:55 10.03.2019
ewggssv (registreerimata)
Re: CF850 veakood P0171
P0171 tähendab system too lean ehk eestikeeles segu on lahja.

Kõigelihtsam vaata ega lahtiseid vaakumvoolikuid kuskil ei paista, kust lisaõhku võiks võtta. Korralik visuaalne kontroll aitab väga palju diagnosti juures. Lahtine paagikorgi trikk ei anna midagi.
Kui silma otseselt midagi ei hakka, siis remonti

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.