Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: PÕRANDAMATID PEUGEOT TRAVELLERILE

08:21 13.04.2019
max888a
Põrandamatid Peugeot Travellerile
Tahan osta kummist põrandamatid Peugeot Traveller L3 (2017), et ei peaks halvasti puhastatava vaipkatte puhastamisega jändama. Paraku valik ahtavõitu või puudub sootuks. Kust võiks leida? Ehk on pakkuda ideid.

Muudetud 13.4.19 08:21

11:59 13.04.2019
Jokkvärk (registreerimata)
Re: Põrandamatid Peugeot Travellerile
Igas suvalises autokaupadega tegelevas poes universaalmatte hunnikute viisi. Lõikad oma sõidukile sobivaks ja olemas.
15:56 13.04.2019
stammer (registreerimata)
uuri esindusest (paraku ei oska lambist öelda, et kes üldse Peugeotte müüb).
Teiseks: mina olen oma autodele margipõhised Petex kummimatid Automaailmast saanud. Universaalseid ei soovita, sest universaal jääbki universaalseks ehk ei sobi õieti mittekuskile.
09:58 16.04.2019
k... (registreerimata)
Olen tähele pannud mõnel autol(juhuslikult ühel uuemal 508-l), et nö kummist põrandamatid polegi kummist ja on kinga all äärmiselt libedad. Sisse astudes libastud nagu kiilasjääl. Mul on vaibast katted ja olen väga rahul juba 10 aastat ega igatse kummimatte.
11:27 16.04.2019
Griitik (registreerimata)
to: k...
max888a küsib kummist matte. See, et keegi ostis kogemata plastikust matid on tema tragöödia, ostab siis uuesti ja kummist. Originaal kummist matt on väga hea. Plastik on jah rämps, ise ka sellesse ämbrisse kunagi astunud.

Selliste mattide puhul peab jälgima, et mati ja põranda vahele ei jääks niiskus, see ei kuiva sealt kuidagi ära, nii et matt peab olema nii täpne, et lumi ei satu matist mööda. Kes tahab lumega rohkem laiutada, siis riidematt on tervislikum.
21:32 17.04.2019
max888a
Hetkel sai kummist matid tellitud Leedust Openauto.ee veebist. Link: https://www.openauto.ee/search?q=Kummist%20jalamatid%20Peuge
ot%20Traveller%20alates%202016a
.

Peugeot Traveller originaalmatid säärane riie, kust rämpsu väga halb kätte saada. Laste ja koeraga paras põrgu autot pidevalt korras hoida. Nii hakkadki hindama nahkistmeid, kummimatte..

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.