Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: KORRALIKU AUTO SOETAMINE

12:44 11.06.2019
Kpl (registreerimata)
Re: Korraliku auto soetamine
See bensu bmw mis seal lingil oli, kindlasti ei võta 10 linnas. Seega eks see diisel ikka vähem võtab eeldusel, et muidugi ei pea kohe raha alla panema.
13:00 11.06.2019
Hea Elery (registreerimata)
On äärmiselt primitiivne arvata, et "peab ikka soetama täitsa uue masina mis kindlasti iga inimese unistus" on tegelikkus.
Ei saa olla võimalik, et iga inimese unistus on "uus masin".
Primitiivi oma ehk tõesti.
Maailm on suurem, kui "uus auto".
13:05 11.06.2019
Primitiiv_ (registreerimata)
On 2-e tüüpi autoomanikke - ühed omavad uut autot ja teised on need kes uue omamisest unistavad.
13:35 11.06.2019
ElerySaaron
Mina juba tean kui suur on maailm ja ole hea ütle mulle üks mees kes ei unistaks uuest autost mis veel nt tema lemmik mark jne on et tema hoovis seisaks :)

Muudetud 11.6.19 13:36

15:18 11.06.2019
Endine BMW omanik (registreerimata)
Just täpselt OMA HOOViS, mitte ühisparklas.
16:56 11.06.2019
v_ (registreerimata)
Elan eramajades ja ütlen ausalt, ega siis kaob absoluutselt kalli ja võimsa auto omamise põhjus ära. Kui veel ümbrus piiratud kõrge hekiga ei näe naaber ka su autot. See ikka paneelmajade ja ridaelamute teema kus on vaja naabrile näidata ja siis on ehk vaimselt see kuidagi rahustav.

Mul on 3 autot hoovis ja linnapeale lähen ikka kõige ökoma ja pisemaga. Miks? Jube hea parkida ja 4.5 liitrit linnas on ju päris suur vahe kas maksta teise autoga poes käimise eest 2x rohkem? Aga miks ma peaksingi raha tuulde loopima. Nahka täis suure ja raske auto liigutamine võtaks mult rohkem eurosid. Samahästi võiksin panna need kuhugi hoiupõrsasse intresse teenima või lihtsalt lubada endale ja abikaasale midagi. Nii ongi ilmselt järgmiseks autoks mul elektriauto. Ja unistustest niipalju, et ilmselt loeb see ka finantsolukorrast. Noortel ikka raha vähe, siis on kõik asjad ülivõrdes ja võimendatud. Autod mis on kallid, on unistuste autod jne... Kui saad vanaks ja tekivad finantsvarud, siis uut autot poodi ostma minnes on ülikeeruline autot valida. Mul on võtnud autoost viimastel aastatel keskmiselt 6 kuud aega ja lugematu arv proovisõite, Autobildi, Auto-, Motors und Sport jne autotestide lugemist jne... enne kui leian, et nüüd võtan selle auto ligi. Et see on see õigete ülalpidamiskulude, parima hinna ja kauba suhtega.
17:08 11.06.2019
Hea Elery (registreerimata)
Mina nt olen see mees, kes ei unista mingist "lemmikmargist" ja mingist "uuest autost hoovis". Pigem vastupidi- mulle ei meeldi need uued autod. Päriselt ka- nad on isikupäratult ühesugused ja nirud.
Mulle meeldivad kenad targad naised, mööda maailma ringi kolada, olla isiksus jms.
Sa oled veel nii noor, et sellest "suure maailma" asjust ei tea sa praktiliselt midagi, paistab, et kokkupuuted meestegagi on tasemel "autopeded" ;).
Aga ilusat Elu sulle sellegipoolest.
17:11 11.06.2019
............... (registreerimata)
Prantsusmaalt ? Ehk Leedu platsilt :)
18:34 11.06.2019
Unistan (registreerimata)
hoopis vanast tõelisest autost. Nt. lisadega ja täiesti korras mb 124-st. Uut, nöökivat elektroonikat täis kolekarpi võib igaüks osta, muidugi kui pappi on, aga leida ja omandada mõni viimasepeal vanakooli auto, vot sellest tunneks mõnu.
19:01 11.06.2019
Orbiitjaam
to v_

5+ mõttemall sul !
100% jutuga päri !
21:21 11.06.2019
looder23
Kuulge, saage juba üle. Inimesel on auto ostetud, aga selline ulgumine jätkub, nagu kommentaatorile oleks vägisi auto ostetud. Hakkab teil kuidagimoodi parem kui jätkate kiunumist?
22:08 11.06.2019
Marko
Teemasse mittepuutuva targutamise peaks tõesti ära lõpetama. Teeme nüüd nii, et järgmine kord kirjutab teemaalgataja!
22:15 11.06.2019
tublimiis
Inimene ostis auto ju endale ja sellise, mis talle meeldib! Arumaeitaipa, miks see mõned tegelased, nagu nt. v..., Hea Eleryjt., siin nii pöördesse ajab, et peab hakkama lausa mõttetut tarka panema, a la sa ei tea "suure maailma" asjust midagi ja kõik sinu meestuttavad on autopeded ja vaata kui targalt ma oma autosid ostan-kasutan.
10:26 12.06.2019
ElerySaaron
V_ asjalik postitus Teie poolt, eks see uue auto soetamine võtaks ka minul kaua aega, proovisõidud jpm.

Mitte unistaja mees: Ma olen väga kindel et olen Sinust rohkem maailma näinud ja kindlasti tean ka nn suure maaillma asju. See et ma BMW soetasin ei tee mind inimeseks kellel ei ole kogemusi meestega (autopeded).

Kiunumist on väga palju nagu eestlasele kohane, looder23 ja Marko Teil täitsa õigus, SELGE ütleme nii siis Teile kõigile noo paha lugu loll noor naine ostis pasa auto ja kui loll ma võin ikka olla, hakkab lagunema ja oi kui suur on ikka kütusekulu ja paras ront

Muudetud 12.6.19 11:24

10:33 12.06.2019
marita57
# V_ asjalik pistitus Teie poolt, eks see uue auto soetamine võtaks ka minul kaua aega, proovisõidud jpm.

Ja lisaks saad puid ja heiti kõigi nende käest, kes omale uusi autosid ostavad selle järgi, missugune esindus juhtus tee peale ette jääma ning veel rohkem nende käest, kes seda endale kunagi ei osta.

Valisin endale uut autot väga kaua - ja lugesin siin foorumis selle kohta nii head kui paremat. Aga mul ükspuha, mina sõidan sellega, mitte kommijad ja mul on hea meel tõdeda, et Sina tundud sama joont järgivat.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.