Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

[email protected]

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: ULGUV AUTO

17:02 05.01.2020
kardaanirist
Ulguv auto
U. 40km/h kiirusel ja kui mootori temperatuur vähem kui 50°, hakkab auto ulguma ühtlasel toonil. Madalam kui vilin. Ma ei saa aru kust see ulgumine pärit on. On kellelgi ette tulnud? Suuremal kiirusel ja auto soojenedes kaob ära. On ainult sujuval kiirendamisel. Tundub nagu automaat teeb häält, aga võib ka kuskilt armatuuri alt tulla. Pigem automaat, sest kiirendamisel tekib, muul ajal pole.
E240 w210.
18:53 05.01.2020
Jokkvärk (registreerimata)
Re: Ulguv auto
Õhuvõtu poolel mõni lõdvik vigane või lahti?
20:08 05.01.2020
Gjurhfg (registreerimata)
Tere,oli sama hääl ja arvati et kasti laager aga tegelik viga oli kardaani vahepuki laager sai vahetatud ja asi ok.
20:38 05.01.2020
kardaanirist
Eks ma kontrollin selle vahepuka üle, kuigi suvel sai uus paigaldatud, Febi pukk, samuti uued leevendid.
21:42 05.01.2020
Ghfjuf (registreerimata)
Mul see vahepuki laager oli korras aga seal laagri tolmukaitsed on osadel laagritel plastikust ja see uluski kui alustasin sõitu, pärast mingit aega sõitu soojenes ja oli ok.Sai SKF laager pandud ja vaikus.
22:37 05.01.2020
kardaanirist
Ma ei saa siia kahjuks videot panna. Muidu oleks hea lasta kuulata
23:04 05.01.2020
kardaanirist
Ulgumine tundub et pole mehaanilise heliga, pigem selline elektrooniline. Ei meenuta laagri undamist. + Kraadidega pole, kui väljas külmem on, hakkab häält tegema ja ainult kiirusel 40km/h.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.