Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

[email protected]

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: AUTOKOOLIDE TAGASISIDE JA SOOVITUSED.

18:51 11.01.2020
JWolf
Autokoolide tagasiside ja soovitused.
Tere,

Kuna talve ilmselt eriti pikalt ei tule ja järgmiseks hooajaks sooviks A kategooria juhiload lõpuks ära teha, siis kas mõni targem inimene saaks veidi oma kogemusi jagada hetkeseisust seaduse ja autokoolide osas? Tahaks juba varakult planeerima hakata.

Esimene küsimus: kuidas on praegu lood seadusandlusega? Autokoolide kodulehtedel olevast infost loen välja et kui oled vähemalt 23,5 aastane ja kehtiva B kat juhiloaga, saab koheselt taotleda täis A kategooria juhiluba ehk piirang mootorratta võimsusele puuduks? Seda ka siis varasema A1 kategooria puudumisel?

Teine küsimus, millist autokooli Tallinnas või Sauel soovitate? Enamusel on teooriaõpe e-kursusena ja ideeliselt on see mugav kuid huvitab just praktiline osa: olmetingimused, õpetajad ja nende suhtumine/kogemused, juhendamistiil? Päris esimest korda tsikli selga ei istu ja mingisugused oskused on, kuid muretsen just sõidueksami pärast.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.