Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: TANKIMINE FOCUS

10:58 15.01.2020
Focus08
tankimine focus
Tervitus

Probleem selles, et kui minna tankima siis viskab tankuri koheselt kinni. Arvatavasti asi õhutuses, kuid oskab keegi ehk öelda, kui lihtne on probleemi kõrvaldada ja mis võimalused on? Või võib muu probleem olla.. Autoks siis Ford Focus 2008 disla
11:32 15.01.2020
jee.kim (registreerimata)
Re: tankimine focus
Tõmba püstolit väljapoole!
12:38 15.01.2020
Focus08
Proovitud, sama jama. Viskab kinni nagu oleks paak täis
21:35 15.01.2020
qp (registreerimata)
Veoauto püstoli võtsid?
22:51 15.01.2020
Vot5 (registreerimata)
Paljud tankurid ongi perses
22:58 15.01.2020
HILLAR1958
Ehk oled korra paagi liiga täis tankinud ja nüüd õhutustorus küte sees.Proovi õhupüstoliga õhutustoru tühjaks puhuda.Mul oli selline jama Vitoga.
23:04 15.01.2020
HILLAR1958
Mina puhusin surve paaki ja lõi toru lahti.Võid proovida tankimise ajal püstoli kõrvalt peene vooliku natuke paaki lükata nii et ei oleks kütte sees ja sealt siis tuleb paagist õhk välja.Mõne päevaga vajub õhutustoru ise ehk tühjaks.
06:45 16.01.2020
.................... (registreerimata)
Samamoodi nagu kütus satub sinna torusse, samamoodi vajub ta sealt ka välja. Tuulutus võib kinni olla küll aga takistuseks pole mitte kütus vaid midagi muud.
08:02 16.01.2020
Focuse omanik (registreerimata)
Esiteks ongi osad tankurid persses tõesti. Teiseks on osadele tankuritele külge monteeritud mingid jublakad (ilmselt takistamaks veokite tankimist vms). Kolmandaks Focused ongi imelikud. Näiteks Focus mk III (2010 - 2014) masuudipressil tuligi püstol hirmus sügavale lükata, et tankida saaks. Samas kui mk 3,5 (2014 - 2018) tuleb püstol ebamääraselt palju välja jätta. Paagiluugi peal on ka juhend, vaata seda. Seal on ilusti märgitud kui palju tuleb sisse suruda püstolit. Näiteks ise panen praegu püstoli paaki ja siis tõmban veidi tagasi välja, et jääks ainult esimese nõksu taha (ka piltjuhend näitab nii). Näiteks loobusin ma tankimast Vana-Narva mnt Nestes. Seal oli süsteem ikka väga persses koguaeg ja masuut voolas üle, ei voolanud üldse, pidi käega linki hoidma jne. Ehk siis püstol kahtlane. Mujal pole seda probleemi täheldanud ja ma ikka tangin igal pool - Tallinn - Pärnu - Tartu - Narva - Rakvere jne.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.