Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: BMW 530 E 39

22:47 17.01.2020
lendurott
bmw 530 e 39
kas keegi oskab aidata bmw 530 142 kw diisel nr 612 bbk aku laeb maha käivitub ideaalselt kui 3 päeva seisab siis kehvasti kui üldse eelsüüte küünlad uued mootor ok lihtsalt täitsa uus aku ,aga praegustel temp. peaeks paugupill olema.mõõtsin ampermeetriga + ja totite vahel 80 ma koormus aku taga ilma signata ka ikka 3 päeva siis juhtmetega laaditud ka korralikult. kas diagnost näitab tarbija ära kuhu pöörduda tartus ise .ilma tarka juttu kui lollkeegi on tõesti kõik järgi vaadatud miski ikka tarbib gero maha võetud
08:30 18.01.2020
AntiHonda (registreerimata)
Re: bmw 530 e 39
Võta kaitsmed ükshaaval pesadest välja, siis näed, mis voolu tarbib
08:38 18.01.2020
Ralliässsaiku (registreerimata)
Vaata taga raadiomoodulit, need kippusid nendel põhivead olema mis seda voolu armastasid imeda, katsu seda kas ta on ülemäära tuline või mitte, kui ikka kätt vasta panna ei anna siis ühenda sitt tagant ära ja telli ebayst uus asemele võimalik et leiad ka siit foorumitest, ma tookord sain kellegi x5-e oma ja sai korda muidugi võib ka muid vigu olla aga suure tõenäosusega ma alustaks sealt.
19:09 18.01.2020
Mati Mark (registreerimata)
Mida see see raadiomoodul sisaldab võimendus kõikidele kõlaritele kui ta välja lülitada raadio jääb tööle.kaks lisaasja veel mis üleliigsed gps plaadiga ja cd box kumbki ühendust ei võta paneeliga töötab kasetikas ainult kasette pole thanks proovin tagumise osa ühekaupa välja visata

Muudetud 18.1.20 21:19

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.