Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: KAS CHRYSLER VÕI LANCIA VOYAGER

00:49 29.06.2020
laadataja
Kas Chrysler või Lancia Voyager
Kumba neist valida kui valida 2009-2012 a autode vahel? Kas on teada kummal parem või e koostega mehaaniline osa? Või on elektrisüsteemides ka erinevusi ja erinevad süsteemide valmistajad? Ei suuda otsustada, kas on mõtet see paartuhat euri juurde punnitada, et Lancia osta või oleks ka paar aastat vanema Chrysleri ostu puhul hea valik võimalik.
09:18 29.06.2020
Kmk123 (registreerimata)
Re: Kas Chrysler või Lancia Voyager
Tegu tehnika poolest sama autoga, toodetud erinevates tehastes. Vanem Chrysler tuli Austriast ( sama tehas mis kunagi MB G tootis ) ja Lancia juba Itaaliast.
19:22 29.06.2020
sfsfsfdsff (registreerimata)
Re: Kas Chrysler või Lancia Voyager
Selle aastakäigu chusler tuli Kandast. Kui tahad diislit siis valikus põhimõtteliselt ainult Lancia ja kuna Chuslerit diislina ei liigu. Samas kui tahad 3,6 bensukat siis Chusler kuna Lanciat on bensukana väga vähe liikvel. Eriti kui tahta limited või platinum paketiga.

Mitte usukuda müügi kuulutustes olevat limited ja platinum juttu kuna väha tihti nad seda ei ole vaid lambi touring või silver pakett. Limited ja platinum versioonil PEAB olema ukse peal mäludega istmed ja KINDLASTI taga vasakul woofer ( tavalisel tühi laegas) Nende tunnuste järgi kõige lihtsam vahet teha. Tümpsu vahe on tohutu.

Omanud ise mõlemat nii diislit kui bensukat ja iga kell 3,6 bens kui mannetu diisel millel räme vibra sees. Kütusekulu vahe on ca 1,5 liitrit sajale kuid puuduvad turbod, pihustid ning bensuka kast kõvasti töökindlam. Kui peaks pihustite jama pihta hakkama siis üks pihusti maksab rohkem kui aasta jooksul diisliga kokku hoiad
19:55 29.06.2020
Ex omanik (registreerimata)
Re: Kas Chrysler või Lancia Voyager
Rämeda läbisõiduga kõik, mida siin müüakse. Kui väike läbisõit, siis keritud.
Samuti palju avariilisi autosid turul.
12:26 30.06.2020
laadataja
Re: Kas Chrysler või Lancia Voyager
Kas näiteksWV Routan või Dodge Caravan võivad olla samade varuosadega masinad või on WV oma siiski täiesti erinev Cryslerist? Saksa lehel on neid WV -d sokutatud Chryseri nime all ka müügikuulutustesse.
12:43 08.07.2020
laadataja
Re: Kas Chrysler või Lancia Voyager
Vahepeal tekis veel küsimus, et millest tingitud on Chryslerite erinev kandevõime?Isegi sama väljalaskeaasta lõikes on osadel kandevõime 500kg kandis osadel 600kg kandis. Jääb mulje nagu tv ekraanid laes vähendaksid kandevõimet, paljudel sellise lisaga autodel just vähem. Kas neid mudeleid siis toodetigi erinevate amortisaatorite ja vedrudega?
16:48 08.07.2020
AntiOpel to sdfssfff...jne (registreerimata)
Re: Kas Chrysler või Lancia Voyager
Mis kelbast sa ajad? Grand Voyager meie turul ainult diislina saada ongi. Vaid 3tk on bensukad.
Naise kolleegil on peres kolmandaks autoks selline elukas, 2011a, 2.8 CRDi 120kw, aga Lancia nime all. Platinum varustusega. Sõitnud on nad sellega nüüd pea 3a minu mälu järgi ja suuri hädasid pole olnud. Mingid pisikesed elektrikalad vist, aga mootor-käigukast on okeid olnud. Eelmine suvi käisime kuuekesi Leedus sellega- suur mugav, eraldi istmed tegid olemise mugavaks, kolmanda rea iste on nagu diivan, kahekesi väga mugav. Mälu järgi kütusekulu jäi sellega kuskile 8-9 vahele, mis on nii suure auto kohta väga okei. Sisuliselt pole vahet, kas võtad Chrysleri või Lancia. Sama auto erineva logoga. Sama nagu valida Passati ja Superbi vahel.
23:42 08.07.2020
ehhhee (registreerimata)
Re: Kas Chrysler või Lancia Voyager
ta mõtles chrysler town & countryt ilmselgelt. see on bensukas.
10:18 eile
AntiOpel (registreerimata)
Re: Kas Chrysler või Lancia Voyager
Siis tuleb seda ka mainida, kui mõeldakse Town&Countryt. Teemaks on ju Grand Voyager.
11:27 eile
laadataja
Re: Kas Chrysler või Lancia Voyager
Ma ei teadnud, et nii punktuaalse täpsusega tuleb teema kirja panna. Ei osanud ise seda kandevõime osa selliselt vaadatagi, et Town ja Country on väiksema kandevõimega. Samas osadel praegu müügis olevatel diislitel näiteks üks on mingi 2009a. Touring on ka kandevõime näidatud 470kg samuti 2008a. Limited. Seepärast tunnengi huvi,et miks nii ja kas teegi oskab öelda.
22:14 eile
ulm
Re: Kas Chrysler või Lancia Voyager
no voyager ja town&country on pmst ikka üks ja sama auto, pole mõtet tähte nokkida.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.