Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

[email protected]

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: MB CLK

12:30 23.10.2020
ssld
MB CLK
Mulle on CLK-d alati väga meeldinud ja meeldivad siiani. Plaanis osta kuni 30k kanti uuem A5, 5-seeria, vms. aga pilk kisub ikka 08/09 CLK 350-ete peale. Lisad ei ole muidugi uute autodega võrreldavad, see ka väga suur miinus. Aga tegu on minu arust ikkagi ülimalt stiilse kabrioga millel mõnus mootorihääl.

Kas on mõtet üldse kaaluda CLK-d? Kust võiksin leida väga heas korras masina? mobile.ee-s näen, et on müügis ka 20k läbisõiduga masinaid.
Mis võiks olla nende ülalpidamiskulu (janused on, seda tean, aga lisaks?). Kas on mingi lootus, et see mudel läheb tulevikus ka hinda?
17:35 23.10.2020
63amg (registreerimata)
Re: MB CLK
valikuid on alati saksas rohkem,kui siin. korralik ja vähesõitnud mersu ei ole odav,kui vaadata ainult aastaarvu.w-209 kere läheb hinda võibolla 20-30 aasta pärast.mida rohkem varustust ja suurem mootor,seda rohkem ta hiljem hinnas on. eeldan,et jutt käib bensakatest.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.