Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

[email protected]

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: MÜÜDUD VÕI AEGUNUD KUULUTUSED

19:38 27.02.2021
eelari
Müüdud või aegunud kuulutused
Kas keegi oskab öelda, miks müüjad ei märgi oma kuulutust müüduks ja hoiavad aegunud kuulutust üleval mitte ei kustuta kuulutust kui tegelikult on auto müüdud?
21:02 27.02.2021
123456789000000 (registreerimata)
Re: Müüdud või aegunud kuulutused
No, kui kuu aja eest makstud ja raha niikuinii tagasi ei saa,siis olgu kogu raha eest.
Tegelikult võib olla tegemist lihtsalt huviga teada saada palju konkreetseid huvilisi leidub ja äkki tasub samasugune veel müügiks soetada.
00:05 28.02.2021
Kus saab märkida müüduks (registreerimata)
Kust seda muidu teha saab? Ma mõtlen et tekiks tekst “see sõiduk on juba müüdud” mul kui makstud periood saab läbi, siis kuulutus muutub “mitte aktiivne” staatusega, kuid huvilisele kellel on link ei kuva et müüdud.

Muudetud 28.2.21 06:59

00:59 28.02.2021
535d
Pead kustutama kuulutuse, siis kuvab et müüdud.
01:36 28.02.2021
v8tdi (registreerimata)
Räägi meile, miks seevõrd tähtis su jaoks on ? Mul kõik kuulutused ( kaasaarvatud müüdud autodele on lihtsalt üleval ja mitte aktiivsed ) Auto , mida ma ka müün vahest võib juhtuda ,et kuulutus aegunud ja lihtsalt ununenud , mis päevani oli makstud ja siis ka kui keegi salvestanud endale , siis peksab pihku piltidele , ei julge helista või lihtsalt soetada endale autot. Olen tähele pannud ,et tänapäeva inimesed tahavad saada kõike ''tasuta'' ja saadavadki ainult SMSe ja kirju oma näruste pakkumistega . Kas oled üks nendest ? Minu arust , kui on raha ja mingi auto silma jäänud , võtada telefoni ja helistad , mitte ei sügele mune. imelihtne !
10:10 28.02.2021
. (registreerimata)
Ma ei saa aru ,kui ostan a24 kuuks ajaks kuulutuse aega aga müün auto juba kahe päevaga,siis ülejäänud aja võiksin teise auto kuulutuse lisada. Aga ei saa ,ei lubata .Pole kasulik ärile. Kunagi sai aga muudeti ümber.
Kuigi ma olen ju maksnud kogu selle aja eest. Tehke siis tagasi tagasimakse. Ärimudel..
10:30 28.02.2021
ei tasu ära (registreerimata)
kui said auto müüdud siis täitis ju a24 pandud ootused - pigem võiks raha tagasi saada kui kuulutatud auto müügiks ei lähe. kui aga rahhi põle siis kuldne börs on tasuta
11:41 28.02.2021
looder23
V8tdi, sama võiks väita nende vendade kohta, kel auto juba müüdud, aga kuulutus ikka üleval ja siis kui tuleb kõne autoostu soovi kohta, kas siis muljutakse ka seent? Kui otsisin omale autot, siis sigapalju oli kuulutusi, kus väikselt kirjas, et müüdud. Neile vähestele millele helistasid, julgelt üle poole, et müüdud. Mida nahh, peaks autoostjad oma aega viitama müüdud autode kuulutuste sirvimisega? Ise võtsin kuulutuse kohe maha kui auto müüdud sai. Esiteks, pole vaja mingeid kõnesid oodata ja teiseks, ei pea teine huviline asjatult aega raiskama juba müüdud auto kuulutuse vaatamisele.
12:37 28.02.2021
karvanejakole
Aga muudke müüdud auto pildid ja tekst teiseks, nii saabki uue kuulutuse.
13:01 28.02.2021
stammer (registreerimata)
piisab hinna muutmisest kui "huvilised" ongi kadunud.
13:25 28.02.2021
. (registreerimata)
Ei piisa pildi ja teksti muutmisest kui see pole seesama auto siis võetakse kuulutus maha.

See selleks asi pole rahas vaid põhimõttes . See on selge,et kui vanasti sai nii toimida ja nüüd enam mitte,et asi on äris,mis pole just eetiline,no ega me ootagi seda.
22:52 28.02.2021
No aga (registreerimata)
Ju siis panid ise liiga madala hinna kui juba 2 päevaga müüdud said
10:05 01.03.2021
Huvitav küll (registreerimata)
Mõni vist väga kurb kui saab auto müüdud kahe päevaga. Enda auto teist kuud müügis, pigem oleks hea meel olnud kui teist korda sama auto kuulutuse eest maksma poleks pidanud. Aga noh inimesi on erinevaid. Mul isegi poleks teist autot sinna kuulutusse panna, mõnel järjekord müüki ootavatest autodest?
16:38 01.03.2021
. (registreerimata)
See oli lihtsalt näiteks toodud ,et kahe päevaga. Tavaliselt lähebki müügiga aega ja võtad kuuks kuulutuse,sest see soodsam kui nädala kaupa,küll kõik välja kalkuleeritud portaalil kuidas kasulikum.
Jah on kahe päevaga müüdud ja on samuti mitu kuud müüdud ja on olnud ka vahel mitu autot korraga müügis. Mis seal imelikku ikka tuleb ette.
Kui pikalt müügis siis seisukord või hind . Muidugi praegu ehk ka koroona.
08:27 09.05.2021
m00nakas to v8tdi (registreerimata)
Kui mõni ärikas saab rahulduse sellest, talle pidevalt helistatakse siis jõudu talle! Mul on ajaga muudki teha kui müüdud autode kuulutuste peale helistada. Väike nipp sulle- kui soovid rohkem kõnesid saada, pane odavam hind ja pead kõnede vastuvõtmiseks sekretäri palkama. Kuulutuses olev auto on loomulikult selle aja peale juba Kuusakoskisse jõudnud. Peaasi, et helistatakse!

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.