Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: RENAULT THALIA 2008 SIGNALISATSIOONI VAIGISTAMINE

13:39 27.03.2021
mmirjam
Renault Thalia 2008 signalisatsiooni vaigistamine
Minu Renault Thalia on juba vana ja väsinud. Ta ei võta vahel pulti kuulda. Kuigi ma saan autosse sisse ja mootorigi käima, ei lähe alarm maha. See on väga tüütu, see häire on vali. Tavaliselt tuleb paari minuti puldi toksimise peale talle lõpuks meelde, et see on hea võti ja me oleme tegelt sõbrad. Aga on õudselt ebaviisakas parklas oma alarmiga tuututada.
Lukuabi ei aita, soovitab esmaspäeval töökotta tulla.
Aga Autoluksi meister oskas aidata. Niiet ma mõtlesin, äkki see pilt aitab kedagi veel.
Kapott üles, aku kõrval on pisike võtmeauk. Sinna sobib auto võtme küljes olev väike võti. Keerad lahti ja signalisatsioon ei karju enam. Kui uuesti häiresse läheb, vilguvad ohutuled, aga see ei sega teisi inimesi nii palju.
17:52 28.03.2021
. (registreerimata)
Re: Renault Thalia 2008 signalisatsiooni vaigistamine
võta pasuna küljest juhe lahti ja ongi vait.
09:37 29.03.2021
Sedaettt (registreerimata)
Kui vana ja väsinud masin, siis tõesti on tark lasta signa maha võtta üldse. Kesklukust saad uksed kinni-lahti ja rohkem vaja pole.
21:27 29.03.2021
Erfs (registreerimata)
Pigem on puldi nuppude kontaktpinnad kulunud ja auto ei teagi, et puldil nuppe vajutatakse.

Ega vist ükski parandus seda ette ei taha võtta, aga sõltuvalt puldi ehitusest saab MacGyver'i meetodil (nt. kasutades alumiiniumteipi) puldi uuesti tööle. Enda autol on sarnane puldi häkk aasta aega probleemideta töötanud.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.