Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

[email protected]

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: TOYOTA PRIUS 2013 VÕI AURIS HYBRID 2016?

23:00 23.05.2021
gatekeeper
Toyota Prius 2013 või Auris Hybrid 2016?
Tere,

kas keegi hübriidikasutaja oskaks nõu anda, kas eelistada Priust või Auris Hybridit? Aurise saaks paar aastat uuema sama raha eest. On ka tal muud eelist kui pagasi suurus välja jätta?
10:24 24.05.2021
LL (registreerimata)
Re: Toyota Prius 2013 või Auris Hybrid 2016?
Nende kahe pildi põhjal eelistaks Aurist puhtalt Eesti ajaloo pärast. Jõuallikad neil kahel samad, dünaamika, kütusekulu sarnased. Priusel tagaistmel ruumi rohkem jalgadele, Aurisel pagasiruum suurem.
12:16 24.05.2021
Mahno3 (registreerimata)
Enne ostmist tee proovisõit kindlasti. Need mõlemad toyotad on heliisolatsiooni mõttes üsna kohutavad, täiesti võrreldavad Tallinna kilude karbiga.

Kuna toyota kasutab variaatorkäigukasti, siis proovi ka reipamaid kiirendusi või maanteel gaas põhja vajutada möödasõiduks ja mõtle, kas sa sellise seakisaga oled valmis kulgema :)

Ma ei ole saksa autode fänn, aga vahe on väga suur.
13:10 24.05.2021
maaks
Kumb neist siis saksa auto on, kas prius või auris :-)
13:45 24.05.2021
Mahno3 (registreerimata)
Mitte kumbki.

Ma peangi silmas et sakslastel ja toyotadel on väga suur vahe ja mis puudutab sõiduomadusi, siis sakslaste kasuks.

Vastupidavuse mõttes vist toyotadel häda midagi ei ole.
15:42 24.05.2021
maaks
Sellepärast küsisin, et teema on "Toyota Prius 2013 või Auris Hybrid 2016?" aga jälle lambist mingi jutt sakslastest ja nende sõiduomadustest :-)
Justkui "mootorrattur ületab esimesena" 3-e autoga ristmiku liiklusülesandes :-)
EDIT: Priusega ise sõitnud ei ole, küll aga Aurisega - kindlasti ei ole tegemist kehva autoga, täiesti tavaline auto on.
Mina enda jaoks ei suuda hübriidi ära põhjendada, aga see ei tähenda, et keegi teine endale sellist osta ei võiks.

Muudetud 25.5.21 13:43

13:21 25.05.2021
Mahno3 (registreerimata)
No veelkord neile, kes ei ole eriti taibukad funktsionaalseld lugejad.

Minu sõnum on see, et mõlemad on kehvad autod oma sõiduomadustelt ja minu soovitus on "Vaata midagi muud. Kumbki neist ei ole oma raha väärt."
13:36 25.05.2021
. (registreerimata)
Peab ju inimesel mingi põhjus olema kui hübriidtoiotse vaatab. Iseasi, kus sõitma hakkab- kui enamuse maanteel, on hübriidindus mõttetu.
19:16 27.05.2021
R (registreerimata)
No Ilmselgelt hübriidi ostes elab inimene siis linnas ju ja üksikuteks maantesõitudeks pole mõtet saksa maanteristlejat osta. :)
19:59 27.05.2021
Kärss
# Mina enda jaoks ei suuda hübriidi ära põhjendada

Linnakulu, ega seal midagi muud põhjendada polegi.

Uuem on tõesti veidi lärmakam sellest, mida ise aegajalt kasutan, kuid põhjus arvatavasti pigem selles, et on USA turule mõeldud ja sealt toodud masin, mitte euroversioon. Sellepärast ei mõista hästi ka seda seakisa juttu, kuna tuppa väga ei kosta, kütusekulu ületas ootusi, vedrustus on pehme "ameerika", tehniliselt kõik toimib perfektselt ja tänaval kuulajate arvamus eriti korda ei lähe. Äkki on neil uuematelgi heliisolatsiooni jm osas olemas kas erinevad varustustasemed või eri turgudele tehtud erinevate nõudmiste järgi?

Miks mitte pluginahübriid? Või kui ruumi vaja, miks mitte Prius Plus? Sekundeerin Mahnole, et mine proovi, sest need on sõiduomadustelt mitte halvad, vaid heas mõttes "naistekad" ja meeldimine sellepärast pigem maitseasi (mulle eriti ei meeldi, õest sai fänn). Auris tundub igas mõttes praktilisem valik, aga miks peab valik olema just praktiline? ;)

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.