Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: SIERRA SIDUR LIBISEB JA VÕTAB ÜLEVALT

10:49 29.09.2004
Kaim (registreerimata)
Sierra sidur libiseb ja võtab ülevalt
Sierra on 87 a 2.0 karburaator mootoriga. Ostmisest alates on sidur ühendanud väga ülevalt ja nagu väheke libisenud ( kohapealt minekul puudus tõmme, sidur haakus täielikkult alles u.2 sek pärast ). Pärakäruga sõittes Hakkas sidur tasapisi libisema ja kärssama. Jahtudes taastus osaline haakumine. Kas kuidagi pääseks kettaste vahetusest. Ehk annab kuidagi regullida , et haakumist parandada??
13:44 29.09.2004
elvakas (registreerimata)
Re: Sierra sidur libiseb ja võtab ülevalt
Tundub, et algusest peale võis puududa siduril vabakäik kui väga ülevalt võttis. Vahest annab seda praegugi veel reguleerida, aga kui juba libisenud on siis võib asi minna peale ketta vahetuse isegi kogu siduri vahetamiseni kui veetav ketas kuumusest kõveraks läinud on. Siduri libisemist hakkab kõigepealt tundma kõrgematel käikudel. Kui madalamal käigul libisema hakkab siis on sidur juba kauemat aega libisenud.
13:51 29.09.2004
Kaim (registreerimata)
Re: Sierra sidur libiseb ja võtab ülevalt
Aga kuidas trossiga sidurit reguleerida?
19:27 29.09.2004
URMAS (registreerimata)
Re: Sierra sidur libiseb ja võtab ülevalt
Sierral on automaatreguleering.
22:00 29.09.2004
toots99
Re: Sierra sidur libiseb ja võtab ülevalt
KOHE OLEKS VAJA VAHETADA TROSS JA VAADATA KAS REGULL SEKTOR KUTSIKAGA ON KORRAS .KUI EI AITA K.KAST MAHA JA DEFEKTEERIDA KORV.TROSS U.140.- EEKU MELASIST
09:36 30.09.2004
R.K. (registreerimata)
Re: Sierra sidur libiseb ja võtab ülevalt
valmistu halvimaks, trossiga üldjuhul pistmist pole, kui libiseb, ikka ketas läbi. kui kaua niiviisi sõidad, on varsti ka korv läbi. komplekt (korv, ketas, laager) maksab nii kolm-nelisada ühikut alla kahe tonni, olenevalt kohast ja tootjast ka rohkem.
17:40 05.10.2004
jott211 (registreerimata)
Re: Sierra sidur libiseb ja võtab ülevalt
ketas läbi, või vändakaela simmeri vahelt tuleb õli peale. kui ketast vahetama hakad, siis osta kohe väntvõlli otsa sisse käiv nõellaager ka ära (nõelad on ilma saaledeta separaatoris). Ketas peaks 500.- ümber maksma, survelaager ka ja korv mine võta romulast, kui seda üldse vaja on. Võib olla on ka kogemata pingutaja peale jooksnud. Selleks tõmba korra siduripedaali enda poole. Siis peaks tross vabanema. Kui esimest korda siduri alla vajutad, peaks asi ennast kohe õigeks regullima.
18:35 05.10.2004
Sam (registreerimata)
Re: Sierra sidur libiseb ja võtab ülevalt
Tuleb oma Sierral ka see sidurivahetus ette võtta.Kas seda vända nõellaagrit kontrollida saab,et kas ikka on vaja vahetada.Kuidas selle laagri kätte saab ?
18:47 05.10.2004
Mega (registreerimata)
Re: Sierra sidur libiseb ja võtab ülevalt
pane Xadot, mootorisse ja kasti -see ravib kõike, isegi kingad on jalas pärast nagu uued.Tegelt kast maha ja sidur koos korviga vahetusse...
21:34 05.10.2004
R (registreerimata)
Re: Sierra sidur libiseb ja võtab ülevalt
kast maha ja ketas vahetusse.kui ei taha pappi pilduda siis vaheta katted ainult.sota eest peaks saama vene masina katted ja kestab üli hästi.kunagi tegin samuti ja kestis mitu aastat.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.