Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: VOLKAR GOLF III SALONGISOOJENDUS RIKKIS.

15:04 05.10.2004
Antoon (registreerimata)
Volkar Golf III salongisoojendus rikkis.
Kaisin Horvaatias. Siga kuum oli. M6tsin, et panen tuulekese tugevamalt puhuma. Eemaldasin salongituulutuse 6hufiltri. Mingi sodi laks vist sisse. Ei t66ta. Eestisse naastes hakkasin probleemi olemust uurima. selgus, st soojendusmootori puksid olid ilmselt labi laind - ei kaind ringi see mootorike. Ea kyll, ostsin uue mootori(reostaat on mootori sisse ehitatud). Aga nyyd ei t66ta see ka. Juba fuseboxist ei tule voolu keskonsoolil olevale olevale tasemetevahetamise lylitile (teate kyll, see I, II, III, IIII-taseme nupp).Kusjuures-kaitse on terve. Kas v6ib olla, et fuseboksis on mingi spets relee soojendusmootori jaoks? Seal on igasuguseid erinevaid releesid. Kysisin Forsist, et milline see v6ib olla ja kas yldse on? Nemad ei tea. See on kyll natuke hammastav. Aga olgu.....Akki saab abi siit.
15:45 05.10.2004
relee (registreerimata)
Re: Volkar Golf III salongisoojendus rikkis.
tavaliselt on jahh igasugu ümberlülitatavate rezhiimidega asjadel (tuled, kojamehed jne.) releed vahel. katsu see üles leida javälja vahetada.
nb! vaata, et ikka õige relee leiad, sest kuigi väliselt on releed sarnased ja pistik sobib võib vale relee hoopis imelike asju tegema hakata :)

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.