Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: KES TEAB MIDAGI VARUOSAKESKUSEST JÄRVEL?

02:19 12.11.2004
Känguru (registreerimata)
Kes teab midagi Varuosakeskusest Järvel?
Kas on keegi selle asutusega kokku puutunud? Räägitakse, et neil on ülihead juppide hinnad ja teenindus on ka päris odav. On kellelgi kogemusi?
09:49 12.11.2004
Ghost (registreerimata)
Re: Kes teab midagi Varuosakeskusest Järvel?
Kui ülihea tähendab 1.5x kallimat kui mujal, siis olen nõus. Vähemalt seni olen kasutatud varuosad mujalt soodsamalt saanud. Kõige muu suhtes olen igati rahul ja valik on ka hea.
11:23 12.11.2004
Crax (registreerimata)
12:57 13.11.2004
rix (registreerimata)
ei ütleks et seal midagi head on. nii palju kui mina olen käinud , siis võibolla on jupp isegi olemas aga hind paneb asja paika ja ma olen selle nimel nõus päeva kaks ootama,et mulle sama jupp valga welg kauplusest või lammutusest toodaks otse ukse ette ja odavamalt. jõudu järve ja valga varuosakeskustele.
14:07 13.11.2004
ikka mina (registreerimata)
Täiesti nõustun Ghostiga. 1.4 CVH fordi mootor oli seal 3.5k, mujal 2.5k ja eraisikult muidugi 1.5k
12:46 15.11.2004
Gunnar (registreerimata)
Hinnad kallid jah, ise sai sealt esiklaasi küsitud, aga antud mudeli hind oli seal täpselt sama, mis suuremate klaasimüüjate juures uuel. Otsimise peale sain veel isegi nii 20% odavamalt uue.
17:20 22.11.2004
JX (registreerimata)
00:22 23.11.2004
. (registreerimata)
00:29 23.11.2004
,. (registreerimata)
Sorry, eksisin. Pärnu mnt 232 on www.varuosa.ee
12:15 23.11.2004
TTL (registreerimata)
olen sealt ostnud küll, kui juppi kiiresti vaja.
ei ole sigakallis ega ka üliodav.

Hinnakoefitsent oleks vist jah 1,5 kanti skaalal, kus 1 tähendab normaalne (odavamat sorti romula), ja 0,5 tähendab odav (eraisiku käest).
12:27 23.11.2004
oz (registreerimata)
olen sama meelt et sealsed jupid on kallimad kui mujal ja teine samasugune koht on tartu trass kust ma sain tunga nii et rohkem ma sealt ei osta mittemidagi hinnad on nenes kohtades liialt ule pingutatud MOTETUD kohad. oskavad sulle maha muua jupi mis ei toota ja unusta ara et sa sealt raha tagasi saad. samas paljudes romulates antakse isegi garantii kuni nadalet sa veenduks selles et asi tootabja kui ei toota siis saad raha tagasi
20:37 03.12.2004
kaarel (registreerimata)
ise seal töötatud ja nahka oskavad koorida kyll
16:43 12.12.2004
marita57
Aga www.varuosakeskus.ee on küll sigahea sait. Kui nad veel natuke end laiendada viitsiksid ja rohkem tegijaid kaasaksid - mingi lihtsama jupi (summuti ntx) kohta võib saada 2,5 korda erineva hinnga pakkumisi - ja ikka väga soodsaid. Soovitan.
10:16 21.12.2004
Kaido (registreerimata)
Kasutatud,Opel Astra tavaliste plekkvelgede eest tahtsid 1600 komplekt,Forsis uued 2000.
Ford sierra mõraga ja ilma ühe kinnitusklambrita esistange eest 1300,üritasin selle võrra,et see oli katkine hinda alla tingida,aga ei.Tartu Trassist sain korraliku,nagu uue esistange 1200 eest.
Ford Sierra salongiradiaator,telefoni teel küsides oli 300.krooni kohale minnes oli hind 400.peale tõusnud.Rohkem ei ole antud asutust külastanud ja ei kavatse ka rohkem külastada.
10:35 23.12.2004
teelolija (registreerimata)
remondiaegadest kinni ei oska pidada... ja tunduvad lihtsad töömehed, kes õli ikka oskavad vahetada...
19:07 23.12.2004
sass (registreerimata)
mõtetu koht see seal järvel kunagi ei ole mida vaja!
ja kui on siis pea sama kallis kui esinduses.
16:57 12.01.2005
Rufus (registreerimata)
http://www.varuosa.ee/index.php?main=148
ei tea, kas nemad kah tahaksid mõnda postitust???
03:10 14.01.2005
Kenguru
Mulle tehti päris hea õli ja filtri vahetus, ainult et lubatud tööhinnaks oli 150kr, lubatud 100kr vastu, kuna ma kasutasin nende õli. Telefoni teel lubati, et oma õli puhul oma töö hind 150kr ja nende õli puhul on hind 100kr. Kahjuks polnud see nii.
11:18 03.05.2005
Sergei (registreerimata)
Minu arvates on tõesti asjalik vaid vanade varuosade lett. Müüjad on sõbralikud ja asjatundjad, üritavad igati aidata, ka siis, kui koha peal mingit varuosa pole. Aga uutes varuosades on mingi ülbe sell leti taha pandud, kes üritab mingit oma kasu vist saada, surub mingeid kindlaid asju sulle kaela peale. Töökojas lebotatakse niisama, tundub, et palka saavad lihtsalt kohal käimise eest, ükski töö ei sobi teha.
17:35 03.05.2005
püssim (registreerimata)
ma tean, kärdlas
19:33 10.07.2005
a.v (registreerimata)
juppe on,ostsin sealt fordile 4 amorti pealtvaadatuna nagu uued kohapeal ei kontrollinud öeldi et saksast väga head panin alla saastad-mis saastad hullemad kui mu endaomad sai teha tühja tööd sealt rohkem ei osta.
15:15 11.07.2005
Pettunu (registreerimata)
Kaks noort teenindaja-nokka on väga ülbikud!Teadmisi napilt ja ise räpakad.
Sitt firma-enam ei kasuta!
11:06 14.07.2005
Sergei (registreerimata)
Pettunu, mida mõtled teenindaja-nokkade all? Kas müüjaid? Ja mis tähendab räpased? Kui kutid sulle letile ja leti kõrvale laost suuri ja väikseid osi tassivad, siis on vist mõeldamatu, et nad oleksid valgetes särkides ja lipsustatud.
Kui ise kontorirott oled, siis ei saa muidugi elule pihta.
14:41 16.07.2005
a.v -le (registreerimata)
Tea, kas seal kasutatud amortide letist ka lapitud preservatiive pakutakse, huvilisi ju leidub?
23:53 16.07.2005
mu (registreerimata)
ei tea küll midagi sellisest üritusest
15:34 03.08.2005
OO (registreerimata)
no mõni mõttetu vend ostab millise auto ja tahab autole juppi saada 100.- mis on uust peast 1600.- ja kasutatud ka veel, siis nende kommentaare ei tasugi lugeda...rullnokad on ikka rullnokad..
17:26 03.08.2005
koll (registreerimata)
Norm. koht, hinnad normaalsed, KASUTATUD varuosade letis viisakad müüjad.
12:04 02.08.2019
vanames
Tellisin kah sealt ühe jupi, kuna kusagilt mujalt polnud saada, vastati sellisest firmast nagu kasutatudvaruosad.ee.
Arve sai ilusti makstud ja puha.
Mida aga pole on tellitud varuosa, meilidele ega telefonile ei vastata :(
Kooliraha 28 euri :(
Petised!
PS!
Vaatasin juhuslikult täna pangakontot, 28 euri on tagasi kantud, ilma midagi teatamatta, vat see on "teenindus" :(

Muudetud 3.8.19 18:02

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.