Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: SUVEKUMMID ROADSTONE.

21:23 24.03.2003
omega (registreerimata)
suvekummid Roadstone.
Mis kummiga on tegu,kuidas kestab.Kas on kellelgi kogemusi
21:39 24.03.2003
Alex (registreerimata)
Re: suvekummid Roadstone.
Kuagi old müügiks mu onu firmal.
See on Korea toodang, sõber kes ostis selle on sõintud nendega 3 hooaja. Aga see on väga rahulik sõitja Volvoga ja burnouti ei tea, andal iga kumm kulub ühe hooajaga :(
Selle hinna eest päris hea..
Aga kpsimus kus nägid selle müügiks?
21:57 24.03.2003
omega (registreerimata)
Müüakse AUTOREHVID OÜ.Normaalse hinnaga pakutakse.Ise olen huvitatud kummist N2000RADIAL 205/65R15 .Hinnaks pakutakse1075.-tk
19:59 25.03.2021
novot (registreerimata)
roadstone peaks ka pikald välja vedama, hea revh.
20:29 25.03.2021
arvoLM (registreerimata)
Kuigi teema algatati 18a tagasi, leidis selle "novot" ja ütleks kah sõna sekka. Olid mul seda nime naastrehvid ja imestasin, et vaatamata heale pidamisele ja pehmele segule, ei kulunud need eriti. Oma väga soodsa hinna juures. Nüüd ei ole firma kuhugi kadunud, vaid Minerva nime all, loodetavasti kvaliteet endine. Ka naastud ei lennanud välja. Ekd inimesed sõidavad erinevalt, aga peale 6 talve nendega sõitu läks auto müüki ja protti oli veel 5,5mm.
21:54 25.03.2021
salvokas (registreerimata)
Kasutanud suvekaid Minerva rehve, pidasid ca 5 aastat kenasti.
22:42 25.03.2021
arvoLM (registreerimata)
Nexen Roadian ka samas pundis, olen mitu aastat sõitnud, sama vaiksed suvekad, kui nt. GoodYear, aga hind 65%. Võibolla GY külg pehmem, mis tekitab neil küljevigastusi, mida ei saa remontida. Eks peabki otsustama, kas paned äärekive tähele, või siis mitte väga. Vastavalt valid rehvid, samas kõva rehviküljega kaotad mugavuses.
Muuseas viimases autolehes selline üllatav rehvitest, kust tuleb välja, et GoodYeariga kõige odavam väljaminek 1000km kohta. 5,74€/1000km, aga nt.Dunlop ja Nokian ligi 10€ sama näitaja. Nexen keskmine, 7,6€.
23:07 25.03.2021
AntiOpel (registreerimata)
Kui suure lennuga sa sinna äärekivisse keerad, et rehvi puruks sõidad?
Pole veel kordagi sellist juhust olnud, et äärekivisse sõites rehvile külgvigastuse tekitaks. Aga Nexen on iseenesest täitsa okei rehv.
04:12 26.03.2021
Toetan (registreerimata)
... iina kaupade kiitmist. Ka Nankangi suvekad ja naastud käravad.
09:37 26.03.2021
arvoLM (registreerimata)
AntiOpel--- Ei ole suurt hoogu vaja, pakun et oli 30, kui lume alt ei saanud aru, et peale hoovisõitu tuli kohe äärekivi kõrgem koht ja paugu see GY tegi. keskmiselt madal sõiduauto rehv oli. Linnamaasturil 65 kõrgusega ei ole jah seda juhtunud. Kusjuures rehvipaigaldaja ütles, et eelmine GY mees just läks alles sama veaga siit, leidis õnneks asendaja. Asi oli juba nii tõsine, et mõni aasta tagasi andis tootja garantii ka sellisele laksule ja andis uue rehvi, peaasi, et sama rehvimarki edasi fännad. Ei tea, ka sama pakkumine veel jõus.

16:36 26.03.2021
karpunkel (registreerimata)
Sai ka võetud uueksa suveks roadstone suvekad, ple veel alla pand aga tunduvad kvaliteetsed silmajärgi vaadates. Eks varsti on tunda kui head ons. hind oli küll hjea- 100eur jooks 16 tollised 4tk, mis hing veel ihkad
12:15 02.04.2021
Kärss
Ei saa salata, et ajastul, kui tootmiskulude minimeerimiseks kasutatakse kautshukit nii vähe kui võimalik ja rehvide peamiseks probleemiks on erakordselt kiire "kivistumine", ajab igasugune "stone" sisaldav rehvimini naerma. Need Nexenid jms kuuluvad samasse kategooriasse, kuigi nimest see kivistumine välja on jäetud. Mis muidugi ei tähenda, et nendega sõita ei saaks.
13:42 02.04.2021
siberia (registreerimata)
-stone lõpulised rehvid on viide 120 aastase ajalooga Firestone kaubamärgile. Umbes nagu Adibas jms. Mõnel turul, eriti Usa mõjusfääris, on see kõva müügiargument.

Roadstone mu kogemuse põhjal puhta saast ei ole. Mul oli nad aastaringselt ühe kastika all ja peale selle et talvel libadavõitu polnud midagi kurta.
22:56 02.04.2021
arvoLM (registreerimata)
Porchel oli u3 aastat tagasi uudis, et panevad tehases Nexenit alla. Ma olin ka just pannud oma Outbackile need alla ja kohe oli uhkem tunne sõita :)
08:42 03.04.2021
PrickSTONE (registreerimata)
Nehhen on vana tegija tegelt ja tegemist pole hiinakaga, vaid Lõuna Koera toodanguga. Jätavad küll kvaliteetse mulje, aga tegelikult pole suuremad asjad. Hind on samas mõistlik.
10:13 03.04.2021
arvoLM (registreerimata)
Ja kindlasti panevad nad Porsche rehvisegusse tutvuse poolest rohkem vajalikke aineid, mitte nagu meie sendipoolitajatele. Tahame ju odavat ja saamegi. Kuigi peab tunnistama, et saame üha rohkem kvaliteeti sama raha eest. Hiina ja korea on lahti saanud ühest suuremast ebameeldivusest, mis on rehvimüra. Olen uute nimede puhul alati hinge kinni hoidnud--esimene sõit näitab, kas lähevad koolirahaks või hakkan nendega sõitma.
Sama olukord oli Nexen Roadian puhul, mis osutusid üllatavalt vaikseks, sõitsin 35 tuhat, mõõtmine näitas, et olid kulunud 3mm. Ainuke väike miinus, et vihmaga pidi ringristmikule minema mõistliku kiirusega, mitte et juhitavust oleks kaotanud, aga kerge alajuhitavus tekkis.
21:16 03.04.2021
63amg (registreerimata)
see vihmaga olematu pidamine on läbiaegade pilukate teema.täpselt sama,nagu pilukate mürarikkad autod

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.