Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

[email protected]

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: LINCOLN NAVIGATOR

20:57 21.06.2005
potensiaalne ostja (registreerimata)
Lincoln Navigator
Plaanis osta endale selline aparaat aastast 2003.aga küsimus selles,et palju kütust läheb?Praegu sõidan MB S500-ga.Huvitav kas kütuse arved veel tõuseksid,kui selline osta.Oskab äkki keegi tark mees öelda midagi uuema navigatori kohta
13:51 14.11.2005
siim (registreerimata)
Re: Lincoln Navigator
Kas see aparaat on EE registris ? Kui ei siis kas registrisse saamine on hinna sees ? Selge visioon registrisse panekuga võib tagada diili.
Soetaja.
22:51 31.12.2005
:D (registreerimata)
Kui sellisega tanklasse minna, siis tuleks mootor välja suretada, siis oleks äkki väikegi lootus et paak täis saab.
22:43 09.02.2006
tõelemb (registreerimata)
Täna sõitis üks mööda must tallinn-tartu mntl. julm elajas on küll,selline massiivne ja päris ilus ameerika raud.
23:31 09.02.2006
jozz (registreerimata)
No krt on ikka mõningatel isu nokida ?
Krt kohe jõle magus on , kui saab migi bentsu teemalise prigulli kellegile ära väänata !!!!!!!!!!
Minu meelest küsimus igati õigustatud. Kui ikka sõita aastas 30 000 km ja rohkem siis aasta lõikes tekitab ikka päris suur erinevus kas auto võtab 5 liitrit rohkem või vähem sellest tulenedes võib kuluda ca 150000 või isegi enam kütte peale
23:34 09.02.2006
Tungraud (registreerimata)
Arvestada tuleb sellega, et mersu tuuletakistus 0,3x midagi aga navigatoril on 0,5 kuskil, teiseks navigaatori veermik on oluliselt suurema takistusega ja ameeriklaste automaatkast on ka paras venivillem, pealegi 4 käiguline. Su mersul on eeldatavasti 5 või enam käiku, seega kohe 1-2 l võitu sajale praegu. Kolmandaks, kiirendades on sul vaja lisaks ühte lisa tonni kiirendada võrreldes mersuga. Mainimata ei saa jätta navigaatori üliebaturvalisust, suure imega kolm "staari" see navigaator saab su mersu "viie" vastu. Katuse konstruktsiooni tugevusest ei saa juttugi olla, juba lamba raskuse all vajub kokku rääkimata auto ümber minemisest. Muide 80% inimestest usas surevad rolloverites SUVides. Ma arvan, et üks keskmine kütusekulu tuleb sul + 6-10L sõltuvalt linna osatähtsusest.
00:28 16.02.2006
Houdini (registreerimata)
Paluks kellelgi siiski teemast ka rääkida, kas on siis kellegi kogemust reaalse bensukulu kohta ning kas on üldteadaolevaid detaile, mis kohe peale kasutatud autoostu vajaksid kindalti tähelepanu? Tänud.
18:49 22.02.2006
jann (registreerimata)
kui sirgepeal lased 12-14 aga ainult linnas vöid 17-20 arvestada muidu tegia auto öhk patiadega ei uju nagu vanemad usakad
23:40 30.03.2006
heivo3 (registreerimata)
sõitsin ühe rohelise navigatoriga,maanteel alla 15L-100KM ei tulnud kuidagi,muidu ülikõva jeep.Usa atomaatkastid ei ole uimased vaid sujuva käigu vahetusega, mitte nagu hüpplevad eurooplased.
18:41 26.04.2006
lemmu
Lincoln oma õhkpatjatdega on paras **** küll.Sai kunagi continentalit omatud,6.a vana padjad läbi,seda veel usa.s . Kui ikka suurustuhullus peale tuli, osta ZIL, kroomi ära ja pane valuvelg alla! Isegi Expeditioni omanikud hakkavad oma kuuti häbenema!
Ja lincoln on ju F.O.R.D Fix Or Repair Daily!
21:47 09.06.2006
kunks (registreerimata)
Aga mulle meeldib teemaalgataja roheline mõtteviis. On välja arvutatud, et summa summaarum on keskonnale LN väisema koormusega kui Toyota Prius ( TehnikaMaailmas vist oli artikkel ).
17:48 20.06.2006
LX (registreerimata)
Asi pole pooltki nii ebaökonoomne, kui arvata võiks.Püsikiiusehoidjaga maanteel isegi 10l/100km. Arvan, et 2,6 tonni ja 300hp kohta igati hea tulemus. Vastupidavuselt pole ka pretensioone. Japsi tehnikaga võrreldes sillajupid ikka kaks korda tugevamad.
17:30 08.04.2007
Toyota yaris (registreerimata)
Kuule LX sa tahad öelda, et Lincoln kestab veermikuremondita üle 500 000 ? Spetsialistid väitsid tõesti kunagi , et suured USA maasturid on väga ebaturvalised, USAs pidi nendega väga palju ohvreid olema(probleem oli minuteada tõesti selles, et nad kipuvad kergesti üle katuse minema ja ju siis katus liiga pehme vms). Välimus on sellisel kolakal muidugi võimas aga zil 130 on suurem :) ja suudab võtta ka veel rohkem bensiini :)
15:15 05.05.2007
??? (registreerimata)
Aga kui teil oleks valida 00 grandi ja 98 navigatori vahel siis kumb on vastupidavam auklikel teedel ja eesti oludes?
21:51 07.05.2007
mamma mia (registreerimata)
tahaks ka viimasele küsimusele vastust, grand cherokee 2000 aasta või 1998 navigator?
19:10 30.07.2007
audi q7 omanik (registreerimata)
Teemaalgatajale hea soovitus oleks:
1. Osta auto ára
2. Ára kuula neis foorumites MÓTETUID INIMESI.
3. Enamus inimesi ei jóua seda autot osta ja ajavad sulle mingit ****a.
4. Jóudu ja jaksu sulle ning ára murdu kadedate pilkude all.
20:09 30.07.2007
navigaaatorlane (registreerimata)
http://usaraud.ee/?id=4_4_27_3426 või http://usaraud.ee/?id=4_4_27_3426 ..... veidi mõtteainet Sulle ostuhuviline...

... olen q7 omanikuga täiesti nõus - osta ära ja sõida!
23:14 02.08.2007
kõrvaltvaatajana arvan et, (registreerimata)
kuna tegemist USA masinaga siis on autol spidokas miilides ja raadio sageduste regullimise astmed ka sellised,et pooli raadiojaamu euroopas sh ka eestis üldse kuulata ei saa.Pealegi on tegemist mõttetu bensu õgardiga.
NB!ma ei räägi seda sugugi mingist kadedusest vaid tõesti veendumustest lähtudes,kuna just nende puuduste pärast loobusin mõtlemast lombitaguste isendite peale ja seadsin sammud Silberauto ML stendi juurde.
23:49 02.08.2007
sfxw. (registreerimata)
raadio ja spido küll mingid probleemid ei tohiks olla - esimene on tihti ümberlülitatav mingi kindla klahvikombinatsiooniga(või võimalus oma tehnika sisse panna) ja teisega harjub üsna kiiresti(ega see mingi ujuv skaala pole, et täna 40 mph ühes kohas ja homme teises!).
Kolmanda kohta ütleksi, et kui sul on raha ja vajadus/soov sellise (suurus)järgu auto järele, siis on kütusekulu küll viimane, mida üldse vaadata.

Näiteks: ausalt mul on küll hale tänaval vaadata neid nt. millikandi hindadega masinaid(või odavamaid mingeid luksklassi pille), millel on võimalikest väikseimad bensiini või üldse diisel mootorid - kammoon teil jääb omal pool vastava auto pakutavast nõrga(loe säästu) mootori tõttu kogematta. Millegagi on ju vaja seda raua ja plastiku hunnikut liigutada - see, aga vajab tahes tahtmata energiat!

Horsepower = Condom.....I would rather have it and not need it than to need it and not have it
16:33 28.08.2007
bud
lahe värk. vaadake ikka teema algatamise kuupäeva ja aastat...
ja asjast endast http://www.fueleconomy.gov/feg/findacar.htm
10:17 03.12.2008
Katukas321
Tere.
Plaanis soetada endala ka Navigator. Kas tasub?
Endised ja praegused omanikud rääkige auto plussidest ja miinustest:P
Ette tänades Kadi:)
10:54 03.12.2008
Lincoln Navigator (registreerimata)
Oman -03 Navit olen üldjoones rahul mõni plast võiks olla paremast materjalist.Kütust läheb keskmiselt 17l sajale maanteel sõidan 13-14,linnas 16-99sajale,õhkvedrustus on väga hea kui toimib.Elektrilised astmelauad tuleks talvel välja lülitada sama automaat peeglitega.Elektrilinetagaluuk teeb suht kõva häält ja on aeglane.
14:55 03.12.2008
Katukas321
16-99??
sama kuskil on VW Phaetonil bena kulu:D
aa jh sellega ma olen juba arvestanud et kütet läheb rohkem:P
10:54 10.01.2009
KOMMIONKU (registreerimata)
Nii... Mul mõned Navigatorid olnud... Bentsu linnas läheb meelitades ~15 suvel jaˇ~17 Talvel.... Maanteel pole Navigatoriga sõitnud....

Muudetud 12.1.21 10:12

14:05 31.01.2009
jeepar (registreerimata)
mis erinevused on lisaks välimusele uuel 07 tegema hakatud navigaaoril vanema mudeliga. plaanin selle uue mudeli osta, nikkel on ikka massiivselt lahe sel autol, eriti esigrill.
21:22 23.04.2009
wadory
uudishimu- kas `potensiaalne ostja`ostis Navikatori?
Kas `"Katukas " ostis endale selle auto ja kuidas seni rahul olete?
23:49 23.04.2009
wadory
to ***
"sa mine oma tärnidega tead isegi kuhu. liiga palju loed laste ajakirju. ma tahaks näha mis su mersust järele jääb kui need kaks asja kokku peaks põrkama. siis võid oma tärne teises ilmas edasi lugeda"
Kas selline kirjutaja veel olemas on? Kas oled aastatega täiskasvanuks saanud? MB S500 tühimass on umbes 15-17% väiksem kui Navikaatoril, kuid viimase ruumala ja pindala on MB-st tunduvalt suurem, kui need 17%. Sellest järeldub, et MB plekid on paksemad ja kuna ka välispindala on väiksem, talub tema kokkupõrget hoopis paremini, kui suur maastur. Lisaks tulevad mängu ka raskuskeskmed. Sõiduaotol on see oluliselt madalamal ja seega ta ka jääb madalamale, kõrge auto teeb kergemini õhulendusid. Lisaks tuleb lisavarustus. Lincolmil on alles viimane mudel arvestatavate turvapatjadega. Mb on alati olnud turvaline auto. Ma ei sooviks küll ühtegi laupkokkupõrget, kuid kui need kaks masinat kokku sõidaksid, eelistaksin olla MB s500-s
23:32 09.07.2009
Hr.Lincolni vesistaja (registreerimata)
Nagu ma loen on arvamusi navigatori kohta erinevaid, kaldun arvama et need kellel seda pole ja kes linnas tihti kaela keerutavad selle masina jälgimiseks on negatiivse suhtumisega ka nende omanikesse..küll vist kadeduse pärast?! Kuid isegi plaanin osta 2005 aasta navi ja mõtlen täpselt nii et kui ise järgi ei proovi siis hinnangut anda ei saa - häälestan end ka suuremale kyttekulule(17-18l) keksmiselt ja võtan liisingu kaela....okei, küttekulu - selle eest saad suure võimsa auto, tähelepanu(sellepärast pole nyyd vaja kiruma hakata:), mootori võimsuse hääled ja ameerikalikult pehme mugava auto....küll aga ei tea ma selle auto hooldekuludest suurt midagi - vastupidavus, töökindlus ja tüüpvead , jupid... oskab keegi aidata ehk?
22:02 30.07.2009
mutikas7
Niipalju, kui olen teenindustes ja s6pradelt uurinud, siis 6hkvedrustus on veidi n6rgem koht, kuid yldiselt vastupidav auto. Kyttussekulus pead arvestama, et suure mootori puhul oleneb eriti, kuidas saa gaasi vajutad. Väga kergesti v6ib see osutuda ka 20-25l/100. Ja nähtavasti on v6imalik saada hakkama ka alla17-e.
21:39 21.08.2009
120 (registreerimata)
Õhkvedrustus on probleemne ainult teise põlvkonna autol. kolmandal seda enam pole.
00:34 28.10.2009
logo jaht (registreerimata)
kas keegi teab soovitada mõnda USA navigatori foorumit, tahaks sinna spetsialistidelt nõu küsima minna mul konkreetne mure, virutati ära tagaukse küljes olnud logo, tahaks selle kuskilt tellida, kuid e-bayst ei leidnud. hetkel pole kindel, kas originaalosana saabki seda logokes eraldi tellida, või peab selle koos kinnitusliistuga võtma , mis maksab jaburalt palju.

ehk, kas keegi teab mõnda usa navigatori foorumit
22:56 20.11.2010
usaka omanik (registreerimata)
oman 5,3-liitritrist usakat ja võimu on 221-kw(maastur) tühimass 2100 kg millegagi ja maantel 10-11 L.navigatoril 5.4L-ne mootor ja 224-kw ja tühimass 2720 kg nii ,et bena kulu võib olla paar liitrit rohkem.Üldiselt ,kui tahad suurt usakat osta ,siis bena kulu on viimane millele mõelda ,sest masinad on luksust ja mugavust täis.
01:45 09.02.2012
Jeep Grand Cherokee 5,2 omanik (registreerimata)
Ei saa aru kuda need Navigaatorid nii ökod on? 5,2 liitrine Jeep on ometi väike ju võrreldes navigaatoriga aga ma jeebi kütusekulu küll ei saa nii alla kuidagi, hoolimata ökotamisest ja vanaisa sõidustiilist võtab palju rohkem kui need navigaatori kulud siin märgitud.
Paneb mõtlema, et miks ma pisikese jeebuga sõidan peaks oopis ka suure navigaatori ostma!
19:35 12.02.2012
al65
Muidugi pole Navigator ökopill. Minu 2003 aasta isend võtab maanteel mingi 15 ja linnas umbes 20. Linnasõit on muidugi üldse selline mõõtmatu suurus sest ka überöko võtab lõppkokkuvõttes ummikus seistes kütust aga samas kui linnas ikka liiklus toimib siis mingit katastroofi pole ja eriti kui arvestada seda ,et sõidan gaasiga.
12:59 22.02.2012
ulvi69
Kui keegi soovib muretseda just Ameerikast toodud autot,siis kindlasti soovitan kontrollida auto ajalugu,milleks on olemas eraldi sait.Mulle saadeti just enne auto ostu selline ajalugu.Sealt ilmnes,et ostetav Navigator oli läbinud 282 000km(176 000ml) aga Raidsaare autoplats Tartus müüs autot läbisõiduga 92 000km.Ma katkestasin kohe tehingu ja hävisin käsiraha.See oli mulle koolitus raha.Ostsin eile vähe uuema Navigaatori ja olen väga rahul.See auto on iga penni väärt.PS.Nad müüvad kaatreid ka kahtlase väärtusega.Ei julgeks merele minnagi.
13:47 22.02.2012
AS (registreerimata)
Ära siir kiru midagi seda Raidsaaret, normaalsed mehed on. See, et sa ise saamatu olid ei tähenda, et nemad on. Endal positiivne kogemus usakaga ja ajalooga. Selle ajaloo annavad nad sulle kenasti kaasa kui vaid küsid ja Navigatori jaoks on ka 300 000km köömes arvestades tema ressurssi.
Ja unustage see säästujutt ära, et 20 linnas, külmaga räägime ikka sinna 25 ja peale kulust, suvel võib ta 20 max olla.
14:34 22.02.2012
Navara3000 (registreerimata)
Grand chero 5,2 bents võtab 25 linnas, miks see saunasuurune auto vähem peaks võtma
15:01 22.02.2012
vuoeldas
ulvi69 kirjutab 12:59 täna:
"... ilmnes,et ostetav Navigator oli läbinud 282 000km(176 000ml) aga Raidsaare autoplats Tartus müüs autot läbisõiduga 92 000km.Ma katkestasin kohe tehingu ja hävisin käsiraha.See oli mulle koolitus raha..."

WTF? Mida värki? Automüüja üritas kotti pähe tõmmata, põles, ja sai veel miski käsiraha? Kuis tuli üldse mõte maksta käsiraha? Milleks, mida see annab?
15:34 22.02.2012
ostuhuviline (registreerimata)
Jah käsiraha autole mida niikuinii ostetakse 5 aasta jooksul eestis 1 inimese poolt on mõttetu. Samuti iga viisakas firma tagastab käsiraha kui tegu on pettusega. Soovitan pöörduda tarbiakaitsesse. See käsiraha nõua tagasi ja soovitan pöörduda ka politseisse võimaliku kelmuse kahtlusega. Läbisõit on auto müügi juures oluline hinnategur. Paraku eestis on nii solgitud kõik, sest kõik tahavad rohkem saada. Ja nii ongi räbal ning korralik auto sama hinnaga. Mujal maailmas on ikka erinevus. Korralikud on kallimad ja ärasõidetud räbalaid saab odavamalt. Eestis pead aga valima nagu poes nädala jagu seisnud apelsine.
16:12 22.02.2012
to:ulvi69 (registreerimata)
11:26 30.07.2012
Hm (registreerimata)
2005 toodetud Lincoln Navigator, kütusekulu maanteel 13 l/ 100 km. 2004-2005 aastal toodetud Navigatoritel saksa ZF 6 käiguline automaatkäigukast, mis hoiab maanteel pöörded madalamal. Võibolla sellest siis pisut väiksem kütusekulu. (2003 aastal oli näiteks 4 käiguline automaatkast)

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.