Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: MAZDA ABI (OÜ EUROTRANS) TALLINNAS

12:38 20.07.2005
r.l. (registreerimata)
Mazda Abi (OÜ Eurotrans) Tallinnas
Tere,

626-l vaja üht-teist remontida ja tahaks ka et keegi kontrolliks paar asja. Tallinnas on remonditöökodasid hulgi, nii tekkis küsimus et mida arvate Mazda abist? Tespera Kadaka teel on selline koht kus eelmise auto juures pidin kõrval seisma et keegi sellega tegeleks mitte ei tiksuks tunnihind omaette. Mazda abi kohta kuulnud vähem. Eks iga auto ja omanik on erinev, aga mingi üldpildi tahaks ette saada kuidas sealne töökultuur ja suhtumine klienti on...

Tänud juba ette asjalike vastuste eest!
12:47 20.07.2005
lines (registreerimata)
Re: Mazda Abi (OÜ Eurotrans) Tallinnas
olen mazda abi klient juba 2.5 aastat. Siiamaani olen töödega rahul töö kiire ja korralik ja suhtumine asjalik. Veidi parem suhtumine ehk mustamäe esinduses. Viimane kord lasin vahetada mootori simmerid ja m. rihma ja rullikud ja tööraha oli 800.-
12:56 20.07.2005
Tony (registreerimata)
Mazda Abi klient oldud 5 aastat. Olen väga rahul.
18:14 22.07.2005
nr1 (registreerimata)
Olen endine Mazda omanik, sai katsetatud mõlemat MazdaAbi ning Mustamäele ma oma jalga enam ei tõstaks elaleski ( isegi kui mu Mazda veel alles oleks ).
Samas Pirital oleva MazdaAbi kohta on just vastupidised mälestused. Juba ainuüksi teenenduse ja kohapealt läheks sinna tagasi, töökvaliteet samuti neil super. Soovitan.
18:37 22.07.2005
r.l. (registreerimata)
Kummaline, mäletan kuskilt et just Pirita oma sai pähe et töötajad ülbed jms. Auto remonti viimine lükkus järgmisesse nädalasse, pole praegu jõudnud lihtsalt.
19:32 22.07.2005
ants (registreerimata)
Ma ei usu et töömehed ülbed oleks kui klient normaalne on.
15:42 04.08.2005
T (registreerimata)
Olen klient juba aastaid 2. erineva masinaga ja täiesti rahul nii teenenduse kui personaliga. Tuleb lihtsalt ise INIMENE olla
14:37 05.08.2005
TeeTL (registreerimata)
minu kogemused on küll pisut negatiivsevõitu, kuigi algus oli paljutõotav (suhtumine vastutulelik).
Nii hull asi kindlasti pole, et peaks kõrval seisma, aga näiteks tagasihelistamisega oli neil probleeme, st ei antud teada, kui kokkulepitud aeg üle jooksis, ega ka siis, kui asi kokkulepitud ajaks valmis oli. See on üks asi.

Teine asi on tööde kvaliteet. Lasin neil vahetada tiivakaare ja värvida. Pealtnäha oli kõik ilus, aga poole aasta pärast kippus rooste välja. Võibolla oleks pidanud tööde tellimusse lisama, et palun teha nii, et enne 1 aastat roostetama ei hakka :-)))

Kolmas asi on professionaalsus.
Näiteks olin hädas mootori CO-tasemega, mis oli napilt-napilt üle lubatu. Lasin teha diagnostika ja võimalusel regullimise (umbes aasta varem tegi Vilojett sama ja asi sai korda). Olin teadlik, et midagi ei pruugi muutuda (CO ei olevat neil mootoritel eraldi reguleeritav). Ei muutunudki, öeldi, et ei õnnestunud paika saada. Aga ei öeldud ka diagnoosi, kas viga mootoris või katalüsaatoris. Ju ma ei osanud siis pädevalt küsida :-)))

Kahe nädala pärast läksin tagasi ning omaenese tarkusest palusin katalüsaator ära vahetada (kord varem juba uurisin, nad ise pakkusid kasutatud katte). Öeldi, et seda ei maksa teha, nii vähe on üle normi, ja et neil on üks diagnostik ja mingi nipp, mis aitab CO paika vähemalt ülevaatuse ajaks. Jäin nõusse, sest eks spetsid tea paremini. Pool päeva see diagnostik pusis seal midagi, vahetas mingi jublaka, raha võeti ära, aga tulemus oli ikkagi null (kahjuks ei olnud null CO näit :-))) ja mina raiskasin veel kord ülevaatusel aega.
Järgmisel päeval läksin Speedsterisse sama ülesandega: vaadata, kas saab midagi regullida ja kui ei saa, teha kindlaks kas viga on mootoris või katalüsaatoris. Hannes mõõtis ja proovis regullida, näitas, et teatud hetkeks saab CO paika küll nii tühikäigul kui pööretel (aga ei jää paika kogu pööretevahemikus). Ütles ka oma hinnangu, et mine vaheta katalüsaator ära. Aega läks pool tundi ja raha kulus viis korda vähem kui MazdaAbis.
Järgmisel päeval vahetasin katalüsaatori ja nüüd oli CO tõepoolest nullkomanull ning asi korras.
Väga tõenäoliselt on korras ka minu suhted MazdaAbiga, sest ma ei lähe sinna enam kunagi (kolm korda üle õla :-)))
Nende saamatusest, mida nad ilmutasid lausa kahel korral, oleks muidugi võinud neid takkajärgi teavitada, ehk oleks olnud midagi kõrvataha panna, aga see jäi ära puhtalt omaenese laiskuse pärast.

Neljas asi on asukoht - kesklinnast ikka kauge minna küll, eriti kui ilmaasjata või kehvakese teenuse järel peab käima.

01:00 04.09.2005
iff (registreerimata)
Mind jooksutati ikka päris korralikult. Mustamäel ei olnud võimalik neil midagi teha, siis saadeti Pirita-Kosele. Lasti auto sinna jätta ja et tehakse korda.... Käisin seal nivisi viis korda. Suht kehv on sedasi sõita linnast sinna ja päev olla ilma autota.
Muidugi asi toimus talvel ja nii mind siis jooksutati tööajast viiskorda.
21:34 13.02.2006
kalev (registreerimata)
mina olen rahul,käinud erinevate autodega,jätad auto hommikul sinna õhtuks valmis .tööraha ja jupid igati hea hinnaga.
10:40 17.02.2006
mazda (registreerimata)
mazda abiga igati rahul!
10:19 23.02.2006
MazdaGTI (registreerimata)
Kui see töömeste asi käib remondimeeste kohta, siis teadmiseks et enamus remondimehi ei taha et klient kõrval seisab, see häirib!!! Tean omast käest!

Ise olen Pirita-Kose tööga rahul! Panivad korralikult tööle Võru põllumeeste p..sse keeratud auto liikuma peale 5a. viljakuivatis seismist! Loomulikult tulevad nüüd välja need vead mida varem näha polnud, aga neid ei näegi enne kui mingi aeg sõidetud! Aga enamus neist lapin ise.
09:43 24.02.2006
remont (registreerimata)
sorry kui olen klient siis mina makan ja vaataan vöi ei on minu asi.
töömehed on just nimelt need pörsad kes peavad kannatama se ei ole kileindi asi kas meeldib vöi ei kui töömehel ei meeldi et klient vaatab vahetagu ala ja saagu ka rikkamaks nii saab ka ise vaadata körvalt köik eesti töömehed on yks paks koos joodikute seltskond ajudest ei ole halligi järel
10:17 24.02.2006
to remont (registreerimata)
selliseid ennasttäis AP-st saaniomanike olen ma ukselt tagasi saatnud küllalt.
20:21 24.02.2006
to remont (registreerimata)
Sinu õigekirjast (õigemini selle puudumisest) on näha Sinu enda "tase"... Samamoodi teenindajatega suheldes ei olegi Sul midagi loota... Ole õnnelik, kui Sulle "supi sisse ei sülitata".
12:47 25.02.2006
pool 6 (registreerimata)
Küllap ikka sülitatakse. Sellepärast ta peabki restos kah köögis ninapidi pliidi ääres passima ja kontrollima et kõik ikka nii tehakse nagu klient õigeks peab.
08:56 25.03.2006
MazdaGTI (registreerimata)
Kle remont, sul on raske lapsepõlv olnud või oled lihtsalt pe***ast???
15:57 03.04.2006
Toomas (registreerimata)
Minu 10 aastat vana 626 said mehed kenasti tööle. Eelnevalt olin korda kolm käinud Vilojetis, kus sellid oskasid ainult raha küsida, aga tulemit ei minisugust.
21:41 25.04.2006
Petz (registreerimata)
Olen juba mitu aastat erinevate Mazda mudelitega olnud nende klient ja seni rahul. Pisiasjade pärast võib norida ka kõige kallimas teeninduses. Ole ise inimene, siis ollakse sinu vastu samuti.
11:52 27.04.2006
626 (registreerimata)
Täitsa rahul akadeemia tee mazda abiga.Probleemid on alati ära lahendatud!Eelmise postitajaga nõus ,et kui oled ise inimene siis ollakse sinu vastu ka!Ise enam oma nina ei pista ei vilojetti ega esmasse nendega ikka suht kehvad kogemused!!!!!!!
17:44 26.07.2006
Rings (registreerimata)
Olen Akadeemia tee Mazda Abisse oma '89. a 626 saaniga sattunud vast viiel korral. Varuosade hinnad on suhteliselt head ja reeglina on osad kohapeal olemas. Teenindus on mõistlik ja vastutulelik ning selles osas võib igati rahul olla.

Negatiivse poole pealt niipalju, et remonttöö kvaliteediga pole ma alati rahule jäänud. Kui pidureid või summutit parandada lasta, siis pole probleeme, aga jõuülelande või süütesüsteemi vigade juures on juhtunud, et tehakse 3/4 tööst ära, aga mingi väike asi jääb ikka katki ja lõpuks oled sunnitud nädala-paari pärast tagasi minema.

Üldiselt tundub mõistlik ettevõte.
00:28 18.02.2007
tespera (registreerimata)
tesperas ei tehta pea ühtegi tööd tunnihinnaga.Nii, et pabistasid ilmaasjata
14:55 05.03.2007
kolmanda mazda omanik (registreerimata)
Käin juba 3-nda madzdaga Mazda Abis (Pirita omas) ja olen väga rahul. Vahle töömehed on mõne asja lahti kiskunud ja pole viitsinud sama moodi tagasi panna aga need on siiski väikesed asjad olnud.
Üldjoontes on kõik tööd hästi tehtud ja suhtumine klienti on ka hea.
Vahel mõne probleemiga on saatnud ka Esmasse, kui neil endal vastav diagnostika puudu.
Seega julgeb soovitada küll
19:26 15.08.2018
... (registreerimata)
Aastakümned mööduvad aga Mustamäe Mazda Abi elab ikka 90ndates! Majaümbrus on prügimäge meenutav, suhtumine klientidesse on ülbe jätab kõvasti soovida, tööde kvaliteet kehv ning vigu ei märgata iseseisvalt. Ei soovita

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.