Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: NANKANG TALVEREHVID?!

11:04 21.01.2013
salvokas (registreerimata)
Re: Nankang talverehvid?!
Teisel autol on all uued vallai protid ja olen ka rahul ;-)
Rehvide hinnavahe on tuntav dunlopil ja kangil 215/65-16 pole mingi rallimees ja sobib ka rahulikum rehv.
11:36 21.01.2013
tegijam (registreerimata)
Mina taastatud rehve küll ei paneks autole alla. See on prestiisi küsimus. Rehvid peavad uued olema.
12:52 21.01.2013
audi_a6_v6
to: salvokas

Väga imelik suhtumine, et rehviteste ei loe. Mida sa siis omanike arvamusest ootad, et ütlevad sulle kui mõnus ja pehme rehv on toas käe all või mõni räägib kui suurepärane rehv on, et igal pool peab ja isegi ABSi pole tööle saanud jne.
Rehvitestid on kõige õigem koht rehvide omaduste võrdluseks, valid sealt omastarust olulised parameetrid välja ja teed valiku selle järgi, ei pea jah valima ilmtingimata testivõitjat. Ise vaatasin just selle järgi, et oleks lumel ja jääl väga hea pidamine, kuival ja märjal asfaldil olin nõus tegema järelandmisi, heal juhul ka, et oleks vaikne.

Muudetud 21.1.13 12:52

14:01 21.01.2013
infoks (registreerimata)
SW-7 rehvid ongi naastrehvid, aga ehk saab seda mõnelt maaletoojalt ka ilma naastudeta soetada. Lamellrehvidest on Nankangil SV-1 ja SV-2.
15:43 21.01.2013
Pronok
Ostsin sügisel ka need SW-7 naelrehvid. Pidamine on päris normaalne, hull on aga müra ja veeretakistus. Enne olid miski Michelini naelrehvid, need tegid ka müra, aga kang on ikka tublisti mürarikkam. Samuti on lugu veeretakistusega, kohe tunda on, et mootoril raskem vedada, pumpasin vähekese rõhku juurde, siis läks natuke paremaks. Need kes sõidavad vähe, nendele sobib hind ja omadused.
14:12 27.02.2013
VVV1
Ngu spordivarustuse puhul vahet tehakse aktiivse harrastaja ja profi kaup see pole, aga ehk vähenõudlikul ja väheaktiivsel harrastajal ajab asja ära.
Samas autorehvidest ei sõltu mitte ainult kasutaja enda mugavus ja heaolu, vaid ekstreemjuhtudel sõltub otseselt ka teiste oma.

Muudetud 27.2.13 14:13

14:03 28.02.2013
Võtsin kangi SW-7 ilma naelteta ära.
Uuel hooajal lähevad alla ja eks siis annan teada kuidas nad käituvad.
10:30 10.03.2013
beawhac
Ei soovita

Muudetud 10.3.13 15:44

10:20 01.10.2013
TM (registreerimata)
TM 2012a talverehvi testi vaadates, selgub et nankang on jäistes oludes parem kui ükskõik mis lamell.
11:45 01.10.2013
ˇ (registreerimata)
sa vist ei oska lugeda?
see, et jää peal naast natukene paremini peab kui lamell, ei näita üldisi talveomadusi. meie teed ei ole siiski lõputud jäärajad.

NANKANG pidas tihedat võistlust viimase koha nimel ja sai selle viimaks ka kätte, eelkõige õnnetu juhitavuse tõttu. Lumel ja jääl on pidamine väga kehv ja kui see üllatavatel hetkedel kaob, siis äkiliselt ja kauaks. Asfaldil pidurdab Nankang hästi, aga ebaloogiline juhitavus jätkub nii märjal kui kuival teel ja möödumiskatsel kaotavad tagarattad järsult pidamise. Nankangi on raske soovitada, ehkki ühe tähe ta selles võrdluses siiski teenis.
14:07 01.10.2013
TM (registreerimata)
Mina vaatan tabelit ehk fakte.
Nankang sai rohkem punkte kui Bridgestoni ja Cordiant lamell ning Nokiani lamellist jäi puudu 0,1 punkti ja Pirelli lamellist 0,2.

Samuti on TM testi koostaja tekst kallutatud ja eksitav! Kui nankangil on sitt pidamine ja juhitavus jääl, siis mida ma pean arvama lamellist, milledele nankang kotti pani jää testis lamellide ees? Sama saab siis ju väita ka tipptootjate lamellide kohta. jah lumel pidamine ja juhitavus võiks parem olla, kuid ega terve talv meil ka lõputud lumerajad ole!

16:33 01.10.2013
sitrus* (registreerimata)
Pidamist ei pea mingi test vaid õige rehv all.195 ja 205 laiusega rehvist pole mõtet mingist pidamisest meie tingimustes rääkida.195 laiusega rehv on ette nähtud autole tühimassiga 1500-2000kg ja 205 alates 2000kg-st.
Lammas läheb poodi ostab oma a6-le 205 testi võitnud ja teab,et nüüd tegija aga näe seal kraavis.Kogemata juhtus.
16:38 01.10.2013
See,et autol pirka peal kirjas näiteks 205/55/16 rehv ette nähtud,on mõeldud teistes oludes ja tingimustes,mitte eesti,läti jne.
17:26 01.10.2013
g (registreerimata)
Kui sa veel ei tea, siis venemaal tehakse kõiki paremaid rehvibrände ja kvaliteet on ülikõva.
12:16 22.10.2013
ventilaator_ (registreerimata)
sitrus iga tootja näeb ette mis suuruse ja laiusega rehve võib auto kasutada. Kui panna autole oluliselt kitsamad rehvid kui tootja ette näeb suureneb pidurdusteekont tunduvalt ja võib muutuda ohtlikuks. Näiteks tootja näeb uuele A4-jale ette minimaalselt R16 205 (see on siis täisplangu auto puhul kui on hüdrauliline roolivõimendi), ostes on keskmise varustusega isendil all R16/225. Passat CC rehv on standardis R17 235. Mina sõidan näiteks talvel 225 laiusega rehvidega. Üleeelmine aasta kasutasin teisi velge ja panin 205 laiusega rehvi alla ja asfaldil näiteks pidurdusteekond pikenes koheselt. ABS hakkas järsemal pidurdamisel kohe tööle kuigi 225 laiusega rehvil isegi ei tulnud meelde, et ABS on autol olemas, niivõrd suur on vahe pidrudamisel.

Mis puudutab Nankangi ja kellegi väidet, et tundmatu ja olematu ajalooga siis see Taiwani firma on tootnud rehve üle 50 aasta.
15:42 22.10.2013
Autotootja näeb ette jah need rehvid.Tootjarehvid on ette nähtud teistes ilmastikutingimustes.Sellist sodi nagu meil lopp ja 5 cm lund ei anna pidamise suhtes mingit garantiid.Auto pole ette nähtud sellistes tingimustes sõitma.a4-l on 195 talveks juba ohtlik.Kui paned sinna alla 165/80/15 näiteks(seda rehvi sa kätte ei saa),unusta talvejooksul absi töö ära.
19:07 22.10.2013
professor_sammaljalg
sidrun kas sa kunagi eestist väljaspool oled käinud? lund, lörtsi jms esineb täiesti samamoodi ka mujal.
22:40 24.10.2013
R (registreerimata)
Kõik korras ikka? Ei tundu päris terve inimese jutt.
22:41 24.10.2013
R (registreerimata)
Küsimus sitrusele
14:37 25.10.2013
triceps (registreerimata)
Kui raske auto see audi on.225 ikka väga kergelt läheb lörtsiplaneerimisele ja siis pole piduritest suurt kasu.
Asfaldil saab iga rehviga ikka kiiremini pidama kui talveoludes.
19:13 25.10.2013
225-ga oled nagu lehm libedal jääl.Ülbe välimus 18 tolliga jääb ainult.
19:15 25.10.2013
to:sitrus* (registreerimata)
sa oled ikka loll!
20:04 25.10.2013
professor_sammaljalg
kahtlustan sitruse ja siidiussi taga ühte ja sama vägagi pikaajalise puändiga trollimist harrastavat isikut peituvat.
16:13 29.10.2013
VVV1
See, et mingil rehvil on mingites oludes näiteks mingi pikipidamine ei tähenda seda, et tal on ka näiteks hea külgpidamine ja hea juhitavus. Teatud oludes võib kehvemini pidava, aga hea juhitavusega rehvidega sõita kiiremini, kui hea pikipidamisega aga kehva juhitavusega rehvidega. Iseasi kui ohutud või ohtlikud nad on keskmisele amatöörjuhile.
Hea talverehvi tunnus on see, et tal on KÕIK omadused tasakaalus ja ükski omadus pole alla keskmise.
Võiks juba ükskord äralõpetada selle jabura Nankangi, kui "kvaliteetrehvi" esitlemise.
15:30 01.12.2013
stammer (registreerimata)
Veel üks arvustus netiavarustest:

Samas saan ma üht-teist kirjutada oma viimases selles teemas tehtud postituses mainitud Nankang SW-5 kohta. Paar nädalat konkreetse rehviga sõitnud ja muljed on suurepärased. Juhitavus on parim mida ma talvekatel kogenud olen, rehv on konkreetne, täpne, ei mingit vedelust ega ujumist. Rehvimüra igati talutav (tegemist olematu mürasummutusega japsipunniga), võiks isegi öelda et vaiksem kui samal autol all olnud Event suvekas. Kahjuks kadusid kõik positiivsed emotsioonid eile koos lume tulekuga, SW-5 ei oma mitte mingisuguseid talveomadusi. Pidamine kaob juba linnakiirustel kord esi- kord tagaratastel ja seda ilma igasuguse loogikata, kui lumel ja lörtsis pidurdamisega saab see "hiina ime" veel hakkama, siis kohaltminek on suhteliselt vaevaline. Kokkuvõtvalt jäävad selle rehvi talveomadused alla nii Eesti protikatele kui ka Wanli naastule kuid asfaldil on tegu minu proovituist parima juhitavusega naastrehviga.

17:46 01.12.2013
triceps (registreerimata)
No jash,kui ikka suve oludes hea ja konkreetne,siis libedaga ei saagi talvekas olla.
12:05 21.01.2014
Võtsin kangi SW-7 ilma naelteta ära.
Uuel hooajal lähevad alla ja eks siis annan teada kuidas nad käituvad
------------------------------------------------------------
---------------------
Praeguseks siis eelpool nimetatud rehvid all.
Eelmine aasta (dets.kuu) oli juba selline tunne, et talve ei tulegi ja rehvi kohta midagi öelda ei saa.
Soojal ajal asfaldil suurt müra ei ole, vett ja lörtsi juhib väga hästi rehvimustrist välja, mingit suurt veeretakistust pole ka täheldanud.
Nüüd siis lumi maas ja libedat ka omajagu. Aeg ajalt tuleb sõita kinnisõkutud lumeteel, pidamist on, kui oleks naelad sees oleks pidamist rohkem, juhitavus normaalne.
See siis kõik üles täheldatud täitsa normaalse sõidustiili juures, ilma ekstreemsusi otsimata.
Selle hinna juures, minule lihtsurelikule täiesti vastuvõetav rehv.
12:27 21.01.2014
v6sa
Kiitus oma tähelepanekute jagamise eest.

Miks võtsid naastrehvid ilma naastuta? Vaid hinna pärast?
12:53 21.01.2014
ventilaator_ (registreerimata)
Sai see hooaeg soetatud SV-1 kuna 17" veljele ei raatsinud enam uusi Nokiani rehve osta. Eelmine aasta läks 2 rehvi paiste - traadid sees puru ja arvestades rehvide hindasid jäin räigesse miinusesse (mul ei kulu auto hoolduse peale ka aastas selliseid summasid mis need rehvid neelasid). Mõtlesin, et proovin ära Nankangi ja arvestades 2x odavamat hinda (ca: 80€/tk) võin öelda, et käib küll. Neist pole kahju ja siiani võib öelda, et pidamise vahe ehk 10% Nokiani kasuks. Hetkel ei oska rohkem kommenteerida. Eks näha ole mis saab. Aga arvestades hinda olen rohkem positiivselt üllatunud kui negatiivselt.
15:22 21.01.2014
Miks võtsid naastrehvid ilma naastuta? Vaid hinna pärast?
-------------------------------------
Kuna mu teistel autodel on talve rehvid eraldi velgedel siis oli vaja 1 paar juurde soetada, siit eestist ma mõistliku hinnaga ei leidnud.
Tellimus tuli reifendirectist, seal saab võtta plekk/teras veljed ja rehvid peale monteerituna. Sellele rehvimargile naelu ei pakutud ja kuna olen sõitnud enamus aja lamellidega siis jäin lamelli juurde (suurem osa sõitudest on ikka puhastatud teedel).
12:56 22.01.2014
v6sa
Lamellli on sel rehvil vähe ja naastude puudumisel pole tegu hea valikuga meie talve.

Aga kindlasti saab ettevaatlik juht sõidetud. Ning kuuldavasti tuleb läbi neti tellitud rehv oluliselt odavamalt koju. Asi seegi.
13:16 22.01.2014
maaks
Mul on teisel autol all need SW-5 naelad ja küll ei ütleks, et tegu eriliselt kehva asjaga oleks, nagu siin eespool keegi kirjutas. Selle raha eest on rehvi küll. Nüüd vist läheb 2 (või äkki isegi 3.) talv juba.
Samas tööautol on 3. talv ja GY UG - ja nendega peab ikka eriliselt ettevaatlik olema - külgpidamist mitte mingit :-( - samas rehvil mustrit veel alles maa ja ilm ning 99% naeltest alles. Ja mäletamist mööda on nad koguaeg sellised olnud.
13:46 22.01.2014
AS (registreerimata)
Ei tasuks unustada, et auto ja autol on suur vahe. Üks rehv ühe all on super ja teise all olematu pidamisega. Rehvi valides tuleb ikka hooleda kaaluda, mis auto sul on ja mida sinna alla panna.
09:18 11.02.2014
ei234 (registreerimata)
ei kõlba need kangid meie talve, suvel jh aga talvel, enam ei osta
14:49 18.02.2014
to:ei234 (registreerimata)
12:39 19.02.2014
karka 08 (registreerimata)
Kui kõrvadevahe korras, saab igasugu rehvidega sõita.
19:41 19.02.2014
professor_sammaljalg
kõval mehel pole velgede peale rehve tarviski.
20:16 19.02.2014
kanad (registreerimata)
sv1 lamellil pole häda midagi ,saab minema ja saab pidama iga ilmaga. ei ole kindlasti halvemad kui kõik teised rehvid.
20:45 19.02.2014
kõvad mehed (registreerimata)
kõvad mehed on testivõitjategagi kraavis ja ei saa tunnistada, et maksid rehvijooksu eest kolm korda rohkem no tee oli ikka räigelt libe noh.
20:49 19.02.2014
-.... (registreerimata)
Näe, vene ajal olid eriti spetsi, sõideti aastaringi MINGISUGUSTEG rehvidega ja kõik sõidud sõideti ära....aga räägime natukene liiklustihedusest ning kiirustest mis olid olematud ?

Ajudega inimene sõidab praegu ka suvalise rehviga, ajudeta inimene võib ka kõiksugu piikidega ennast sodiks sõita.
21:00 19.02.2014
.................... ... (registreerimata)
mis nende kiirustega siis vanasti oli? sina olid uimane või mis?
06:10 20.02.2014
professor_sammaljalg
nostalgitsevad pässid jälle silmanurkasid niisutamas.. tulge nüüd aastasse 2014 palun, te ei sõitnud lumevaalude vahel siledate suverehvidega kuna te olite nii kõvad mehed, te tegite seda kuna ei olnud lihtsalt paremat võtta. mu sõbra isa sõitis kolmkümmend aastat tagasi kolm aastat ilma piduriteta ringi, peaks ka äkki või?

ja ei sõida ma testivõitjatega, vallaidega sõida, aga kuidagi koorub siinkiitjate jutust välja tõik, et nankang on jah sitt aga ma olen lihtsalt nii hea juht. kõigil jalus aga enda asi noh.

07:39 20.02.2014
........... (registreerimata)
Jajah, kui paljud ikka lasid oma kopikatega ja mossedega maanteel 100-110 ? Ja kui palju juhtus olukordi kui mootorrattad sõitis 200m/h ja mõni hull oma autoga sama kiiresti ? Kui kiiresti sõitsi veoautod, olgugi, et tollane kandevõime on tänapäeva mõistes naeruväärne. Milline oli üleüldine liikluskultuur ?
Pigem sõideti 70-80, kuna siis võttis masin oluliselt vähem bensiini.
Äkki hakkame liiklustiheduse kohapealt ka vaidlema ja targutama ?

Professor, kas sul pole lihtsalt raha või oled kooner et sellist Vallai paska ostad ? Olid ka ühel äsja ostetud autol all, pärast 100km sõitu läksin ostsin uued(kasutatud). MÜRA, rehvid nagu süldid(tundus nagu rõhku oleks 1-1,5bar.) olematu pidamine. Kui inimene ei ole paremaid asju saanud ega oska tahta siis käib igasugune kräpp vägevalt.
08:39 20.02.2014
Johannes Tuhk (registreerimata)
Headest rehvidest. Möödunud talvel oli au olla kaasreisijana kraavis, kuna tüüp, kes Vitot juhtis, pidas Michelini nii heaks rehviks, et jättis igasugused füüsikaseadused tahaplaanile, kuigi olime teda korduvalt hoiatanud, et õues on talv ja tee on libe. Kui lõpuks kraavipõhjas parkisime, lausus kutt üllatunult. "Kurat, on ju head rehvid all!"

Ja teine lugu Vallaist. Eelkõneleja lausus, et Vallail on olematu pidamine. Seda nüüd kohe pole. Üks parema pidamisega ja vedamisega rehv. Kuigi see on nende ainike pluss. Müra ja tasakaalustamatus ja lõhkemine ja veel sada häda saad boonusena kaasa. Pluss hind, millega neid pakutakse. Kangi saad odavamalt kätte, mis on kordades etem rõngas.

Aga nagu vanasõna ütleb: "Kellele ema, kellele tütar, õige mees vaatab mõlemaid!"
13:49 20.02.2014
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,, (registreerimata)
<Pigem sõideti 70-80, kuna siis võttis masin oluliselt vähem bensiini.>

loll jutt suhu tagasi memmekas!
16:31 20.02.2014
ˇ (registreerimata)
kle sammaljama, enne kui kõrvatagused kuivad ei ole, ei ole mõtet end võõraste sulgedega ehtida ja professorit mängida. kuna sina oma nooruse tõttu ei tea midagi tollastest aegadest ja praegu uisutad ringi vallaidega, siis ära kommi aegu, mil autot hoidis teel juht, mitte nimekiri kolmetähelistest lühenditest. ja vajadusel sõideti kasvõi 50ga kui rehvid ja teeolud heas suhtes ei olnud. aga sõideti ja püsiti tee peal ja tehti isegi lapsed valmis, kes nüüd netis kõvatavad ja oma isasid pässideks tituleerivad. ilmselt saite omal ajal vähe kere peale, et nii ülbust täis. tänapäeva nolgid sõidavad esimese asjana end oma bemmiga kraavi sodiks, lõhuvad munad ning selgroo ära ja enam järglasi teha ei suuda. ja ongi parem.
21:36 20.02.2014
professor_sammaljalg
ei oska vallaid laita, teine aasta käimas. normaalne rõhk sees ei lärma nad kuidagi rohkem, kui teised naastud, lõhkenud pole neist ükski ja jooks läks mulle maksma ostuaegsest kuupalgast võimsad 5%. pidamiseprobleemi ei ole ka kohale jõudnud - kui tõesti tunneks et on kehvad, ostaksin moment testivõitjad, aga näe ei ole vajadust tundnud. vallaid olid muidugi ka uued, ei kahtlegi, et kunagi võisid märksa kehvem valik olla.

nostalgitsev päss läheb natuke valele teele, arvates et mind tema heietused väga huvitavad.. sõideti viiekümnega siis sõideti, mina ei taha sinu taga järvevanas viiekümnega sõita, kuna sinu rehvid teeoludega kooskõlas pole.

ja mingid bemmid ja kraavid.. ürita oma väikesest maailmast natuke välja ka vaadata, kui võimalik.
22:28 20.02.2014
kanad (registreerimata)
+1 Vallai on tõesti väga väga hea pidamisega! ,ja pole ükski rehv endal lõhkenud
11:35 21.02.2014
? (registreerimata)
Vallaist võiks teha foorumi testivõitja, kuna kohalik Tuha Juhan pole nendega veel kraavi sõitnud
12:40 21.02.2014
Vallai ongi testivõitja,sellest vaikitakse.Pehmema seguga kummid ootavad rahakoti avamist ja südamerahu.
14:10 21.02.2014
rehvid2078 (registreerimata)
Olen kaua antud teemat jälginud ja nüüd ei saa enam vait olla.
Minu autol on rehvideks olnud nii nokia, michelini hankooki talve testivõtjad. Kuid olen proovinud nankang m+s lamell rehve. Ainuke miinus mis nankangi rehvil- rehvimüra.
Isegi suure külmaga jääb rehvisegu pehmeks.
pidamise osas pole märkimisväärset vahet. Michelini rehv jäi kindlasti alla pidamiselt nankangile.
Ja autoks pole lada. (Audi A8- 2oo8aasta väljalase)
16:07 21.02.2014
............ (registreerimata)
"<Pigem sõideti 70-80, kuna siis võttis masin oluliselt vähem bensiini.>

loll jutt suhu tagasi memmekas! "

...mõni memmekas võiks kõigepealt kooli lõpetada. Et mida suurem kiirus ja kõrgemad pöörded seda ökonoomsem, ning mida väiksem kiirus ja madalamad pöörded seda rohkem kütust röövib ?
Täpset kiirust enam ei mäleta aga oli VAZ/Mosse võttis 80-85 pealt oluliselt rohkem bensiini kui 70ga sõites. karburaatori ehitusest ning reguleerimisest ei hakka rääkima kuna sa tõenäoliselt ei ole karburaatorit näinudki. Olid vast alles eostamis plaanides kui oli bensukriis ja Tallinn-Pärnu otsal tuli vastu 10-20 autot ? ...ei bensukriis ei ole see kui klapite sõpradega kütuseraha ja käid 5 euro kaupa ostmas.
14:56 22.02.2014
rehvimüra (registreerimata)
mis mürast te räägite? 195/55 16" pole nankang sw2 mingit müra.
22:37 16.03.2018
Kogemata leidsin iid vana teema üles ja täiendan, need samused kangid SW-7 ilma naeltata all ja töötavad tava tingimustes, nii palju kui meil see aasta seda talve oli. Ma pole arvestanud palju nende rehvidega olen läbi sõitnud, kuid rehvi tootmisest saab ca 7 aastat (juba vana) vähese sõiduga vist, mustrit on, pidamist ka (peab paremini kui see lollakas ABS välja lülitatada), kui nüüd kevad ja teed paljad siis oma arvestuse järgi sõidaks veel järgmine talv ka (ettevaatlikumalt).
Korra sai natuke rohkem lubatud sõiduvõtteid ca 100 km/h, lauges kurvis (möödujast ette jõudmine) tahtis taga ots ära minna (lume soola lobjakas ca 4 cm), aga seellist extreem sõitu tavaliselt ei tee siis rooliga mitte vehkides sain suht ruttu suuna tagasi, see oli ka esmane kogemus külglibisemisest selle rehviga.
Nii et olgu mis nimega rehv sul all on (teisel autol hankook eelmise aasta toodetud rehv, mitte kõige odavam ja löga sees pole see õige- seisab garaages ja ootab kevadet) meie tingimustes tuleb ikka vaadata ka rehvi mustri valemit, kui sellest keegi aru saab ja nael kohe kindlasti ei sõida- tihend peab olema korralik juhtival kohal.
Mina tänan.
23:36 16.03.2018
to salvokas (registreerimata)
Eks ta ole kumera servaga rehv ka. Aga oleneb mis auto mark ja mis vedrustus ja mis veoskeem autol on. Mõnel hoiatab aegsasti ja soliidselt kui hakkab taga pidamine kaduma, mõni vedrustus ja seda eriti sõltuv või poolsõltuv talasild võib mõnel margil hoogsalt saba liputada ning halvimal juhul ka eriti ei hoiata ette eriti vaid läheb nagu puuvanker ootamatult libisema. Ning siis on lusti küllaga.
19:10 04.10.2018
onkogemusikellelgi (registreerimata)
Kuidas käravad meie talves jää ja lumel sõites Nankang ICE-1 rehvid? Reaalselt kogemusi kellelgi?
19:57 20.10.2018
eelmisele (registreerimata)
2018 aastal toodetud on mõnusalt pehme ja elastse turvisega. 2017 aasta väljalaskega ehk ühe aasta seisnud on juba kumm hulka kivisem. Aga teiste tootjate lamellidega on sama teema. Oleks endal hetkel rehve vaja siis võtaks 2018 väljalaske prooviks alla. Nankang on testides silma paistnud hea pidamisega kuival ja märjal asfaltil, mida meil enamus aastast ongi. Jää ja lumega sõidetakse iga rehviga nagu nii ettevaatlikult.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.