Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: MIDA ARVATA HIIU-SUURTÜKI AUTOPOEST

23:42 10.11.2005
priit (registreerimata)
Mida arvata Hiiu-Suurtüki autopoest
Tere. Sooviksin kõikide arvamust, kas Hiiu-Suurtükist tasub autot osta, sest olen kuulnud selle kohta igasugu jutte, aga äkki keegi teab täpselamt?
04:26 11.11.2005
123 (registreerimata)
Re: Mida arvata Hiiu-Suurtüki autopoest
1997. aastal sai üks auto sealt ostetud. Hiljem selgus, et Eestis ülesklopsitud (vasaku esinurga avarii ja kiirteedel hakkas kiskuma)

aasta.paari eest sai mindud ühte autot uurima, kuna see oli aga juba müüdud lubati lahkelt analoogne tuua - viisakas teenindus oli vähemalt

rohkem kokkupuuteid pole
12:49 11.11.2005
vanka (registreerimata)
kui paar aastat tagasi autot otsisin, siis sealt jäi ka Ca 150000 hinnaklassis üks silma. kui avaldasin soovi, et lasta ta esinduses üle vaadata, siis sellest keelduti kategooriliselt. pärast seda olen sealt kaarega mõõda käinud.
13:17 11.11.2005
q peal (registreerimata)
Noh, pange veel midagi. Kas siis kõik autod seal on üles löödud? Märkasin seal väga suurt Saabide kontsentratsiooni ruutmeetri kohta. Muideks- ka omale jäi üks sõiduk seal silma.
14:53 11.11.2005
m. (registreerimata)
olen võtnud ühe hinnapakkumise, viisakas teenindus oli. Samas pead meeles pidama, et tavaliselt kisavad need kes millegagi rahul ei ole ja rahulolevad ostjad on kahjuks lihtsalt vait. Arvan, et nagu iga teine autopood- mine võta pakkumine- lepi ülevaatuse aeg kokku (kui Saab siis soovitan käia Saabi-Anti juures, saad suhteliselt adekvaatse ülevaate masinast), kui mingi uuem mudel siis võib-olla ka Vikingist läbi astuda, et teha diagnostika ja vaadata kas masinale on Eestisse juppe tellitud-saad teada kas on üles löödud või mitte). Aga selle pärast et kellegile kunagi igas asjas vastu ei tuldud ei tasu küll ühtegi autopoodi külastamata jätta.
20:26 11.11.2005
priit (registreerimata)
aitähh, sain siit natuke teada aga kui keegi veel midagi oskab öelda siis rääkige
20:39 11.11.2005
pläägue (registreerimata)
noh mina olen sael käinud 1 korra, umbes aastal 94 või 95... kutid jätsid ülbe mulje, see oli mul üks esimisi väheseid kokkupuuteid autoaiaga, sellepärast jäi see veidi shokeerivalt meelde, tol ajal osteti-myydi veel suht palju käest kätte... no aga neid vendi vaevalt seal enam tegevsues on ja hilisemad kokkupuuted teistes sarnastes autoaedades, mida pole kyll väga palju, olen viimasel ajal uusi autosid ostnud, on olnud samalaadsed...
22:09 11.11.2005
Stass (registreerimata)
Pean mainima,et minu onupoeg käis paar aastat tagasi tollest poest autot vaatamas ja meeldima hakanud eksemplari kapoti alt vaatas vastu 3000000km õlivahetuse kleeps,samas kui müüja sõnul oli auto läbinud 180000 kilti????Kommentaarid on ilmselt liigsed......
12:05 12.11.2005
priit (registreerimata)
Ma järeldan sellest siis seda, et see firma kerib paljudel masinatel spidokaid. See on küll kurb.
12:44 12.11.2005
mees maalt (registreerimata)
to priit,arvad,et teised nn.firmad ei keri või kuda.Oh kuda veel keritakse.
20:43 12.11.2005
pläägue (registreerimata)
keegi tegi õlivahetuse 3 milli pealt... vägev, ok oli mõeldud 300 tuhhi... keritakse juba maal kust auto tuukase, näiteks Saksas, ja ei keritagi ainult neid mis lähevad välja vaid ka juba siseturu jaoks keritakse suht lõdva randmega... näiteks pakutakse sulle ka autot millil odol on umbes 230 000 km viimane hooldusraamatu märge on mingi 180 000 pealt aga paraku juba 1.5 aastat tagasi... ok on võimalus et selle 1.5 aastaga sõideti 50 tuhhi mis on suhte kõva läbisõit ju, aga võibolla sõideti poole rohkem ja seda ilma igasuguse õlivahetuseta?
16:51 13.11.2005
Meedik (registreerimata)
Ostsin nimetet ärist 1998 Audi 80 ja sitemat riista ei ole mul ei enne ega hiljem olnud.
Esisilla tala oli kolme poldiga kinni,neljanda tarvis pidin uue,jämedama poldi keerme tegema.Plokikaane tihend läks-selgus,et plokikaan oli mingi vaiguga plombeeritud ja tuli üle õla saata jne.jne.
Aga see auto sõidab veel tänagi.
17:05 13.11.2005
tõsilugu (registreerimata)
võin ka õelda et üks päris hea tuttav ostis sealt fordi,autodest ta ei jaga tuhkagi ja kedagi targemat kaasa ka ei võtnud.istusin siis minagi selle aparaadi tagaistmel kui asi ostetud,kuulen no mingi vilin käib kõrvu ja jalgadel hakkb külm nagu tuul puhuks kuskilt peale..?kõrvalistuja ukseall olev jüljekarp oli täiesti sees pane või näpud uksevahelt läbi aga üle oli värvitud see koht korrektselt .nii et...?
17:28 13.11.2005
Volli (registreerimata)
Täiesti keskmised ***jarid. Suhtumine muutub kohe ülbeks kui näevad, et jagad autodest ja hakkad vigade järgi aru pärima. Lakuvad autod korralikult ära nii seest kui väljast ja kerivad läbisõidu ka "õigeks". Olen käinud mitut autot lähemalt vaatamas ja diagnoos on üks - kotletid. Pole elus ühelgi autol nii palju juppe 10 min jooksul pihku jäänud kui seal müüdud 6 aastat vanal Omegal - järeldused tee ise.
18:18 13.11.2005
elvaa
********. 1. on nemad ja teine on danlor
20:40 14.11.2005
Priit (registreerimata)
Siis kaldun arvama miskipärast, et see koht langeb välja. Endale ka head muljet ei jätnud kuigi ei tea eriti midagi autodest.
23:13 14.11.2005
priit! (registreerimata)
te ikka valige , jah, kohti ning mitte autosid.
15:00 15.11.2005
mina (registreerimata)
Sealt aiast ostes sõida kohe alarmi-immo pealepanijate juurde - ilma peatusteta. Rohkem pole kommentaare...
17:39 15.11.2005
Priit (registreerimata)
Kas sa "mina" tahad öelda, et kui sealt ostad siis tõmmatakse kohe ära?
17:58 15.11.2005
Mel (registreerimata)
sõber ostis sealt auto, auto oli aetud ninaga värava st sõidu suunda, hiljem selgus ka põhjus-puudus tagurpidi käik.
Teine kogemus oli selline, et kui aeda sisenesid ja auto vastu huvi tundsid oldi väga viisakad, aga kui neil oli selge et tagasi teed ostjal ei ole siis muutus ka suhtumine . (konkreetse auto ostis naisterahvas , soidomeetri tross oli ka tagant ära jäänud tagasi kerides).
Foorumites on olnud mitmeid kordi ka jutte kus on sealt aiast ostetud auto, ostupäeval varastatud .
Inimest kes sellest aiast midagi positiivset rääkinud olex pole mina veel kohanud.
20:56 19.11.2007
saku11 (registreerimata)
Kaevan siis vana teema ülesse.

Nimelt ostsime 2aasta eest MB200E. Hinnaga miskit 90K vms. Muidu väga korralik,roostet ei kuskil ainult salongis nahk nati katki kahest kohast. Tegime talvel sõitu ka kuid ega sellest aimu saa,lasime Hitehis üle vaadata. Nemad ei leidnud midagi. Ostsime auto ära, lume sulades kevadel hakkasid jamad pihta. Viga peitus mootori ajus. Silberauto hinnapakkuine olui 39K ! tegin keberniidi ning sain auto korda 7K !
Olen ka hiljem käinud autosid vaatamas,pealtnäha ilusad viksid kuid nati imelikud nii,et kui ikka ostad siis kontrolli põhjalikult . Vahepeal seal ka päris huvitavaid eksemplare.
21:49 21.11.2007
alllekokk (registreerimata)
saku, loed oma postit uuesti ule ja mis selgub?mitte midagi-vaatasid ise ule, lasid ka "spetsialististidel" seda teha. koik nagu peaks ok olema?mitu kuud hiljem tekkis vajadus detail vahetada.ainuke, kes antud juhtumis ebapadev tundub, on silberauto.kasutatud autode puhul polegi kellegile midagi ette heita tegelikult.teedki vabatahtlikult valiku:kas viid uute muujatele kordades rohkem raha voi kulutad pisut aeg-ajalt remondile.kokkuvottes peaks ikkagi plussi jaama.
23:06 21.11.2007
saku11 (registreerimata)
Sorry et nati segane jutt tuli.

Lühidal: mina lihtsalt joppamise peale leidsin ühest pärnu lammarist aju. Ja aju mis oli autol peal oli võimatu remontida. Kuid ostetud aju sai remontida. aju maksis 3k ja remont 4k . Ma kardan,et kellegil teisel poleks niimoodi jopanud ning siis maksnud remondi eest pool auto hind :(
Muuseas sobiva aju leidmine võttis kuskil 2-3 kuud aega!

Mõistad nüüd mida ma tahtsin öelda?
01:04 22.11.2007
Kärss
TO saku11: ma sain Su jutust aru nii, et ostes oli korras, aga mitu kuud hiljem läks katki. Isegi tuliuutel autodel tekivad esimesed probleemid juba mõne kuu järel, mida siis vanemast autost üldse veel oodata tohiks?

Aga platsist: tollal, kui plats veel vanal kohal (surnuaia vastas) asus, oli seal valdav enamus, mis mulle huvi pakkusid, tõesti parajad sarad, lihtsalt pealtpoolt ilusti ära vuntsitud. Eks leidus ka pärle, aga nende äriidee tundus tollal olevat just see, et ostetakse odavalt kokku avariilisi ja remonditakse nii väikeste kuludega ära kui võimalik (st müügiks, mitte nagu endale teeks). Viimastel aastatel on autod igal juhul korralikumaks läinud, kindlasti ka huvitavam mudelivalik (minu jaoks huvitaivama autovalikuga plats vist üldse), muus osas nagu ka kõik teised platsid (püüdlik müügieelne ettevalmistus, keritud odomeetrid või vähemalt tohutu kulumine läbisõitu arvestades), ehk siis ei parem ega ka mitte halvem teistest. Platsina isegi soovitaks, aga ma soovitaks pigem üldse vältida platsilt ostmist, sest eraisikult võid saada mingitki infot auto ajaloo kohta ja eraisikud pole ka nii professionaalsed valetajad kui platsidel:)
03:00 22.11.2007
saku11 (registreerimata)
Oi ma ei viitsi tõesti tervet juttu auto kohta kirja panna. Vat me ostise ära ja siis jäi ta seisma mõneks ajaks.Alguses ka mingi probleem,et tühikäik kõikus kui seda nii vähe.Ajapikku süvenes kuni täitsa välja suri lambist. Eks see aju viga oli ennem teada juba! ja silberauto lihtsalt diagnoosis selle. Muud kohad jäid hätta!

Aga jah muidu huvitavad autod seal tõesti,eriti ameeriklased. Hind pole ka kirves.
08:23 22.11.2007
AS (registreerimata)
Minu silmis on nad ****pead ... kunagi sai kokku lepitud, et vot sel sel päeval ja kellaajal on auto kohal ja ok ja kui ei, siis helistab. Ja mis sa arvad kui kohale tulin ... autot ei kuskil ja vabandusi ka mitte.
Tüüpilised eestlastest (eestlase lolli mõtlemnisega-autoäri osas)autoärikad.
16:30 28.01.2018
... (registreerimata)
Koduleht aastast 2004! Võimalik et maailmarekord!

http://www.hiiuautod.ee/

Suhtumine on ÄÄRMISELT ülbe ehk veel rohkem ajast maha jäänud, need vennikesed elavad seal veel 90ndates

"Vahetuse võimalus: Vahetuse võimalus: Ainult odavama vastu. Kui on konkreetne huvi, HELISTAGE ja leppige oma puhta auto näitamise aeg kokku + turuhinnaga autosid palun mitte pakkuda. "

Ei soovita kellegile seda urgast ega neid keritud panne!
12:52 04.02.2018
Igasugu (registreerimata)

Nn automüügiplatsid on ühesugused. Keritud autod, parandatud spreyvärviga, ülbe suhtumine. Jne.
17:31 04.11.2018
Guugeldaja (registreerimata)
Kas selline firma nagu Hiiu autod üldse paberil eksisteerib? GMapsis ega äriregistris sellist asutust ei ole, kodulehel juriidiline info puudub. Mis võiks olla nende registrinumber?
Mind huvitab üks konkreetne mark/mudel/põlvkond, aga miskipärast 5 Eestis müügil olevast autost 4 müüakse seal platsil... Ostuga kiiret ei ole, kevadel võib-olla on parem valik.
18:20 04.11.2018
63amg (registreerimata)
pole ju mingit vahet,kes seda masinat müüb! kui autopood on selle masina eestisse tarinud ja müüki pannud,siis nende eesmärk on raha teenida.sina lähed kohale ja otsustad,kas on sul sellist masinat vaja,või mitte
20:36 04.11.2018
Chevy66 (registreerimata)
Üldiselt tundub, et autode müümine pole selle Hiiu autode eesmärk, sest paljud müügis olevad autod on suht spetsiifilised, mis omakorda tähendab kitsast ostjaskonda. Suhtumine klienti pidavat planeedi kõige hullem olema.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.