Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: KAS ON VÕIMALUSI,ET EI PEA SÕJAVÄKKE MINEMA?

See teema on vastusteks suletud.
20:09 08.03.2006
ananass
kas on võimalusi,et ei pea sõjaväkke minema?
vanasti oli selline võimalus,et kui on lampjalg siis ei pea minema,kuid enam see ei kehti
Mis peab siis praegusel hetkel inimesel viga olema et vastu ei võeta?
20:21 08.03.2006
E (registreerimata)
Re: kas on võimalusi,et ei pea sõjaväkke minema?
nõrk ja loll oled või?
20:27 08.03.2006
kuu (registreerimata)
ta pea peab olema sama suur nagu ananass
on old selline teema juba
20:47 08.03.2006
bsb (registreerimata)
aids peab olema...
21:04 08.03.2006
to ananass (registreerimata)
Lase ühel suure jorriga pedel endale rosinasse sõita ja kohe on laiendid ning pääsemine kindel...........
Kas sa mees mõtled ka mida sa siin küsid??Oled nii nõrk,et ei suuda natuke aega seal pioneerilaagris olla?Äkki võtad oma ema ka kaasa?
Arene palun natuke ehk tuleb mõistus ka pähe.......
21:24 08.03.2006
respector (registreerimata)
mine röövi panka või midagi siis kui 10 a vangi saad siis ei pea minema sest kui vangist välja saad siis oled juba liiga vana sõdimise jaoks
21:27 08.03.2006
iive (registreerimata)
Veel üks võimalus on minna ja teha kohe mingi 3 last, siis ka ei pea minema. :D
21:40 08.03.2006
126 (registreerimata)
No tont, kas 8 kuud ära ei kannata?Mina olin 2aastat 2kuud.Eestist 3500km kaugusel.Eesti keelt ei kuulnud,koju kordagi ei lastud.Midagi eriti hullu pold.Elus ja terve.
21:58 08.03.2006
666 (registreerimata)
Pääse ära kui tahad,täiega mõtetu koht.Ise loll läksin veel vabatahtlikult,et kaelast saaks aga rahule küll ei jäänud.Mingid nagamannid pannakse seeruks,õhku täis ja parajad hüpiknukud.Ei sallind neid ahve.Täielikku jura pidi tegema,sõjaga polnud mingit pistmist.Käi mõõda metsa ja karju "valang valang"P..i,kui sõjavägi ei jõua padruneid ka osta siis kurat seal lolli mängida.Tänapäeval on ikka tähtsam äri teha ja raha kokku ajada.Ja kui naine ka on siis on alati oht tast ilma jääda.Väga paljud jäid ilma(õnneks omal siis ei olnud).Ja sinna paguneid lähevad taga ajama tavaliselt poiskesedkes 1)Kel pole raha ja saavad seal tasuta süüa ja kiidavad seda lõrri taevani(mina küll ei ütleks et mingi eriline resto sõõk,täiesti tavaline soust)2)Mingid sõja narkomaanid-kellel selle vastu huvi on siis mingu aga kui ei ole,mix minna.Äkki mind huvitab miski muu.Olin koos mingi eriliste fanattidega,erilised ****d ikka...said püssi paugutada ja 3 päeva olid sellest nii kiimas,et muud ei kuulnudki.Mind see küll ei kottind,kui püssa kätte ei antud olingi õnnelik.3)kes ei oska muud oma eluga teha,kel pole haridust,ei oska äri ajada,muidu mõkud siis seal saavad nad pagunitega vähemalt "keegi olla"
Nii ma seda nägin,kahjuks.No nüüd hakkavad mind kindlasti need pagunitega jopskid sõimama aga mul pohh,sõimake kui tahate.Hüpiknukkudeks jääte ikka,käsu peale peate seal sõjaväes peeretama ka nagunii....:)Aga 10% oli ikka normaalseid seerusi ka.
22:01 08.03.2006
spets-naz (registreerimata)
ju tütre isa oli veel vana hea vene kroonu väljaõppega...,ega sõjavägi ainult selleks pole,et et õpiks endast vanemaid mehi lööma... sul ants vaja eriti areneda...
22:32 08.03.2006
ree (registreerimata)
sõjaväest vabaneda saad siis kui sul on lampjalksus,ülekaaluline,küürakas,vaimselt haige,aidsi haige,palju väikseid lapsi üle kahe,ja pikendust saad siis kui oled vangis vähem kui 10 aastat,luumurd, nakkushaigus,kooli pikendus ja veel kui elad ja töötad ametlikult välismaal ja töötamine vabatahtlikuna riigi heaks eestis või välismaal.
23:58 08.03.2006
ls (registreerimata)
ärge te kõvad mehed kommige siin midagi , et mis see ära siis ei ole, olen alla 25 , mul majapidamine mis vajab hoolitsemist, esivanemad kes vajavad abi- mis nende elust ja minu varast saaks kui 8 kuud ära olen? kes maja renoveerimist jätkab?sina hoiad korras? tropid suu kinni, kui sõjardi elu meeldis hoia oma teada, praegune sõjavägi kindlasti ei anna midagi, pigem võtab......aga teemaalgatajale, lolli võid ka muidugi mängida, piima ja/või veri uriiniproovis, mõne ehk tuttava arsti abi, miskit kindlasti saab. edu. Tehke parem tööd, edendage oma elu, miskit kasulikku pigem.
00:38 09.03.2006
MK (registreerimata)
vaja:
-mingidki algteadmised illegaalsetest mõnuainetest(soovitavalt LSD ja muud pikas perspektiivis teadmata järelmõjudega ained) ning nende organismist avastamise keerukusest
-pole ka viienda kutse peale komisariaati kohale ilmunud
-pole sel hetkel kodus kui MP uksetaga käib ning kodusolija ytleb, et pole sind juba pool aastat näinud

lõpuks ilmud komisariaati
-oled endale selgeks teinud kõik põetud haigused ja traumad
-lürpinud yyratu koguse kohvi(vererõhu tõstmiseks)
-olnud yleval vähemalt 36 tundi,soovitavalt enamus sellest ajast pidu pannud(et käed väriseksid ja sa ylimalt väeti välja näeksid) - ole ettevaatlik, et vahedat mõistust ei kaotaks kohaleminnes suurest kurnatusest

komisariaadis:
-laod ette kõik haigustest ja traumadest tingitud hilisemad vaevused
-põhjendad alles seitsmendale kutsele vastamist sellega, et sa kodus juba ammu ei ela, sest langesid alkoholi ja narkootikumide(loetled ette oma "menyy") kytkeisse. hakkasid kodust asju varastama et raha saada ning naine/vanemad viskasid su välja. siis räägid, kuidas sa eluaeg oled tahtnud relva käes hoida ja kedagi tappa lihtsalt selle pärast, et näha kuidas inimene sureb. kui veel natuke usutavat juttu juurde luuletada, siis suht kindel, et kui arst sulle kasvõi "osaliselt kõlblik" kirjutas, siis psyhiaater niikuinii "väeteenistruseks mittekõlbliku" lahtrisse suure rasvase X teeb

käigupealt kokkumõeldud tekst, toetudes siit-sealt kuuldud legendidele

enese sandistamist, nagu nõukogude armeest pääsedasoovijad harrastasid, ma ei soovita, kellel sellest sandist ikka kasu on
07:49 09.03.2006
heh (registreerimata)
naljamehed. tänasel päeval tänases eestis läheb ainult täielik tõuguajuga idioot vabatahtlikult aega teenima. 10 kuud paukpadruneid, gaasimaskis jooksmist ja auku sittumist. MÕÕÕTEEETUUUUU. normaalne inimene paneb rõhku õppimisele ja oma karjääri edendamisele. kui nüüd sellel kõige magusamal ajal 10 kuud teistest maha jääd võid oma tulevikuga hüvasti jätta.
12:46 09.03.2006
marek (registreerimata)
Kule heh sa oled küll ikka eriti mannetu mõtlemisega inimene
13:39 09.03.2006
R.K. (registreerimata)
paistab, et ka adminnide hulgas on sõjaväe põlgureid.;))
veelkord siis: laske end ümber lõigata ja minge mehele. ja ka sina lugupeetud kustutaja.
13:53 09.03.2006
ats (registreerimata)
Ära närveeri, sa oled ju lollaks ,sind ei võeta!
14:50 09.03.2006
uku (registreerimata)
ma ei tea kas pääsemiseks peaks lolli mängima,enda alandamine rohkem aga see on küll kindel,et sõjavägi on suht aja raiskamine küll...selle aja jooksul mis seal oled ja end endast 5 aastat noorematel seerudel mõnitada lased võiks parem tööd teha ja naise eest hoolitseda:P...ma ei ole kuulnud ,et sealt tulles oleks mõni rohkem mees kui enne oli..v-olla natuke kinnisem ja rohkem viinalemebelisem oled küll saabudes.
15:10 09.03.2006
Võldas (registreerimata)
Ei käinud ka mina omal ajal sõda mängimas. Lihtsalt palju muid asju oli teha. Ajateenimine võiks olla vabatahtlik (põhimõtteliselt on ju praegugi, kes ikka ei taha minna, see ei lähe), sõjardid las möllavad. Muuseas, mu üks hea sõber eelmisel aastal rääkis komisjonile umbes sellise stoori: ma olen juba täiskasvanud inimene(u.24a.), mul on välja kujunenud oma elu, harjumused. Hommikuti ärkan 11 ajal, tööl käin vaba graafikuga, õhtuti panen sõpradega linna peal õlmarit. Vean naisi koju kogu aeg. Kuidas ma nüüd siis järsku sõjaväkke lähen? Mis ma tööl ütlen? Sõjaväes ei lasta mul päeval magada ega õlut juua, mul tekib stress. Ma olen juba niigi depressiivne, sõjaväes ei saa ma hakkama. Jne.
15:32 09.03.2006
mati (registreerimata)
nõrgad mehed ei jõua füüsilist teha või kardate niisama hale vabandus kes liisingut maksab kes käsib elada üle oma võimete hale lugu pange teema kinni
15:50 09.03.2006
Siilike (registreerimata)
Vene kroonu ajal oli ka sihuke värk et kui polnud sõjaväekõlbulik, siis ei tahtnud arstlik komisjon ka autojuhilubade jaoks tõendit anda et kui oled niivõrd hädine et kroonu ei kõlba, siis ei või sellist äbarikku ka autorooli lubada. Võiks ka nüüd nii olla et kui sinu vaimsed või füüsilised võimed ei luba Sul kodumaad teenida, siis käi jala või sõida max mopeediga. Oleks ka liikluskultuur parem.
17:01 09.03.2006
ree (registreerimata)
mina arvan ka ,et meil eestis võiks olla ikka palga armee ja kellel ikka on huvi sinna tasuta ainult ulualuse ja toidu pärast minna ja 8kuud ära olla.,trenni pärast sinna ja relvaõppe pärast on seal 8 kuud on küll maha vistud aeg,.ja ma mõtlen seda ka et võiks olla koolis sõjanduse tund ja teha üldfüüsilist trenni,et oleks üldine ülevaade relvatundmisest, kui on eestis sõjaolukord siis oleks vähemalt ettekujutuski relvadest,kuid igaüks ka sõjaväest tulles ei sa relvaluba.,jah kes tänapäeval ikka selliste relvadega sõdib,kui siis sissi sõjas ja miks peab ültse sõdima kas siis sõnadega ei saa haritud inimene ennast väljendada.
17:02 09.03.2006
ATS (registreerimata)
to- siilike, sul on kurad õige jutt-ja olekskineed rullnokad kadunud..
17:15 09.03.2006
uku (registreerimata)
to mati...ma arvan ,et füüsisega pole eriti midagi tegemist...rahvas käib jõusaalis ja muudes trennides peale tööd...ainuke vahe on selles,et saad peale seda rahulikult koju oma pere juurde minna(kui on) ja elada täisväärtuslikku elu, mitte ei roni surmväsinult oma narile järgmist mõttetut päeva ootama.
19:02 09.03.2006
ohoo (registreerimata)
Mina ei läinud ka sinna selleks, et ennast alandada lasta.Kurat kui hommikul mingi **** tuleb äratama, käsu peale riidesse ja rivvi ajama siis on midagi korrast ära. Peale (lahingus)käimist tulevad vennad koju ja räägivad semudele, et küll mul on ikka vedand naisega, kes kunagi ei lase mul magada ja hoiab mu elu kontrolli all kus endal nagu ei olegi midagi vaja mõelda.Aga kes tahab enda elu nagu huvitavaks teha sellega, et teda keegi kogu aeg kamandab, siis andgu minna ja ärgu tulgu rääkima, et ma olen ka mees.
19:24 09.03.2006
ls (registreerimata)
jah, erilised mehed on teiist sõjavägi vorpinud kindlasti, eriti tänapäevane, igapäeva elu karastab ja õpetab palju rohkem kui selline mõttetus- mis puutub füüsilisse, siis mina teen trenni nt 5 päeva nädalas, liikluses olen korralik liikleja....ja te tõestiu arvate et tuleb hetk mil sõjaväeläbinud peavad tulema relva järgi ja hakkama vaenlast paugutama??? oleks aeg edasi minna, minge rahuldage oma pauguhimu kuskil kus teie jaoks koht, sõjavägi olgu vabatahtlik
19:29 09.03.2006
ls (registreerimata)
...ja ärge rääkige sõjaväepelgurlusest, mis seal karta- füüsiliselt olen võimekas, vaimselt ka kindlasti üle keskmise, külma ei karda, rasket tööd ka mitte- lihtsalt asja mõttekus on häguseks jäänud- oleks sellest siis midagi kasugi- palgalise armee puhul oleks kindlasti kõik kohad täidetud, aga noh kui päästetöötajadki ei saa raha siis mis sõduritelegi. Vabandan algsest teemast kõrvale kaldumise pärast.
19:45 09.03.2006
ants (registreerimata)
kunagi sai vabastuse kehva nägemise eest, samuti aitavad kaasa mitmesuguste lapsepõlve psüühiliste traumade ülselugemine
19:50 09.03.2006
TeeTleV (registreerimata)
Tere kaaspiitslejad!
Noh siis kui veel mina pidin selle sõjaväega jamama.. siis aitasid ikka hulluarstid..
Ennem lasin Anatolil end piitsaga punaseks peksta, et ma ikka IMELIK välja näeksin. Siis võtsin traktorikummi kätte ning asusin teele.
Arstijuures-
Ütlesin arstile, et noh ei saa minna.. ta küsis miks `?
Võtsin traktorikummi kätte ning hakkasin VEHKIMA käte ja jalgadega karjudes " APPI SHOKOASAHARA VALGUSTAS MIND". Umbes 10minutit hiljem
viskasin kummijuraka aknast välja ning laulsin nõukogude hümni 15min..
Arst vaatas ikka väga imeliku pilguga kui ta kuulis, et ma tahaksin tema särgist endale seelikut teha..
Järgmisena viidi mind seevaldisse kus veetsin 2kuud hullude seltsis.
NB- Hullumaja on parem kui sõjavägi- SEAL ON VÄHEMALT NORMAALSED INIMESED!
20:22 09.03.2006
wooX (registreerimata)
selle asemel, et olla 8 kuud sõjaväes on võimalik teenida vähemalt 8*20 000 = 160 000. Ei pea sõjaväge võrdväärseks u 160k ja töökoha kaotamisega. Andke andeks aga olen omakasu peal väljas.
22:23 09.03.2006
ohoo (registreerimata)
Huvitav kas (mehed) ongi sellisel kellaajal juba tuttu aetud keda naisuke ei luba oma olemisega tegeleda nii öisel tunnil, kuna kehtib ju öörahu.Sest kunagi öeldi ju kroonus(SINU ASI ON TEHA MITTE MÕELDA)....PS. jätkake samas vaimus.
23:02 09.03.2006
silent (registreerimata)
fuc* da army.

käisin selle 8 kuud ära. pärast kahetsesin. mahavisatud aeg.

kaitsevägi my ***.
23:49 09.03.2006
opc (registreerimata)
MÜTS MAHA TEIE EES ERITI TO:EH.kes on saanud õieti aru et ajateenimine on .......................................ma mingi 1,5 kuu eest sain 4500 raha.eneam vähem tasus seal kodu mängida aga siiski täielik mõtttttetus.seal värava taga on allakäigu tee algus.ja siis mingil paraadil NÄITSIK KANNAB HAAKRISTI KÕRVAS.KURADI IDIOOODI KARI MA ÜTLEKS SELLE KOHTA.sellise asja eest peaks kõrgemad vennad oma riista peal kükke tegema ja miss vene möla seal teenimises kuuleb on lihtsalt rõve ja see lipu rõvetamine ei kutsu küll mingit **** mängima.EESTIMAAD AUSTAN VÄGA.hullud kätekõverdused ja trenn kellel mõistust pole vajab jõudu vähemalt tundub selline vihje.jutt läks juba segaseks aga sellise jura peale lihtsalt tekivad sellised tunded.
09:32 10.03.2006
lahe (registreerimata)
nii lahe on alati vaadata kuidas seerudel sõjaväes *****gi teha ei ole ja siis nii kui kuskil foorumis mingi sõjateema on ja keegi midagi negatiivset kommenteerib, siis see teema kohe mölaga üle ujutatakse, sest seeru tahab ju ka palka saada ja oi kui pahasti oleks kui sundsõja kord muutuks.

viimased paarkümmend sõda ülistavat ja neid kellele sõda ei meeldi alandavat kommi on ju ilmselgelt ühe ja sama tegelakse kätetöö.

HAAAALEEEEEE
09:43 10.03.2006
erkki2001
To opc
Alustaks sellest, et teeks natuke selgitus tööd või kuidas (muidu on siin sama effekt nagu Lihula sündmuste ajal, et Ojuland oleks pidanud seletama EL, et miks Eestis nii on ja miks naa on, aga selle asemel jooksis mööda Brüsseli koridore, et endale üks hea koht saada).
Svastika kui selline on mingi 3000 aastat vana (arvatakse, et veel vanem) ja kasutama hakati teda laialdasemalt Troojas.
Natuke hiljem kasutati seda laialdaselt Iraanis, Indias, Hiinas, Jaapanis ja Lõuna-Euroopas.
Samuti kasutasid uuematel aegadel (ehk siis umbes 1000 a tagasi) svastikat keldid.
Svastikat on seostatud Buddhaga Indias, Hiinas ja Jaapanis.
Sanskriti keeles (kes ei tea, siis üks väga vana keel) tähendas "suastika - olla hea.
Enne kui Hitler monopoliseeris selle mägi/kujundi kasutamise, kasutasid firmad nagu ASEA (praegune ABB) ja Carlsberg seda oma logodes, aga lõpetasid kasutamise peale Hitleri võimule tulekut arusaadavatel põhjustel.
Kuna svastikat on kasutatud (siis hea tähendusega) mõlemit pidi, siis on raske vahet teha natsi partei logost (tavalise inimese jaoks jääb haakrist niikuinii paha märgiks).
Ma ei kiida heaks selle noore naisterahva tegu, AGA kogu see poleemika on jälle tulnud sellest, et ei taheta/viitsita asju seletada.
Kahjuks on meie poliitikutel (vähemalt suuremal osal) ainuke eesmärk püsida võimul ja nähes võimalust endale (odavat) populaarsust saada, puhuvad nad NEILE vajalikud asjad suureks.
Selle naisterahva SVASTIKA (mitte haakristi) kõrvarõngaste kasutamine on siiski Kaitseliidu sisene asi.
Sai küll pikk jutt, aga enne kui tuld ja tõrva sülitama hakata, siis võiks natuke asju uurida ka.
Arusaadav, et viimased 80 aastat on seda kujundit tuntud kui paha esindajana, aga enne seda oli 3000 aastat ju head, et kuidas siis sellesse suhtuda, et kui mingi värdi võtab endale headust sümboliseeriva märgi, siis see hakkabki kohe paha tähendama?
Veelkord, ma ei kiida seda heaks, mis see naisterahvas endale lubas, aga....
09:45 10.03.2006
erkki2001
Sorry OT pärast.
Näen lihtsalt liiga palju kuidas inimeste emotsioonidel mängitakse selleks, et mingisugust kasu lõigata poliitilisel maastikul.
10:01 10.03.2006
opc (registreerimata)
asi ongi selles ,et mis seal ajateenimisel toimub on mõtetu noorte eestlaste tuleviku raskendamine.mida seal taga aetakse ja mis toimub päris elus on naeruväärne.hea ,et see haakristi jama sündis ja neid teisigi olnud kes ärandab tanki.see ju huumor kodumängimine.ja selline pull ,et seerud loevad a24 foorumit ja kasutades neid andmeid teevad asja selgeks ajateeniaetega ,et kas ikka on asjad nii või ei.see on lihtsalt ..... tõesti.eest ajateenistuses käib sama pull nagu iraagis ameerika sõdurite ja iraaklastest vangide vahel.meil aga toimub see eesti kodanike vahel keda kohtab ja kuuleb ajateenistuses vähem.peamiselt on nii ,et vene keelt kõnelevad ja sellest rahvusest pullitegiad panevad seerusi ja teisi oma vene muusika järgi tantsima.seeru ei jaga vene keelt kuid ta võtab sõnaraamatu ja annab endast parima ,et olla võõrkodanikule meelepärast.jälle kisub segaseks kuid see teema päris huvitav selle mõttetuse kohapealt.mittte mingit kasu selllest ju pole.
13:14 10.03.2006
Mmanson (registreerimata)
.. kas 39- 40´l aastal olid inimesed halvemad sõnaseadjad, et tuli sõdida? Või tibla annab sulle pasunasse ja su mulina peale ütleb: ne ponimaju, ja annab veel, et räägid talle arusaamatut asja, arusaamatus keeles :DDD
13:23 10.03.2006
Inz (registreerimata)
Vaata osadel meestel on (ala)teadlik tahtmine et neid käsutatakse piitsutatakse jne naiste poolt. Osadel meestest meeldib aga kui seda teevad ühel või teisel moel nende sookaaslased - nende suust see sõjaväepromo just tuleb...
13:29 10.03.2006
PV (registreerimata)
Nõrgad ja debiilikud olete te ise.
Mina ei käinud sõjaväes.
Ja mite sellepärast, et ma oleks nõrk või debiil (vastupidiselt enamusele kes sõjaväkke lähevad) aga kui sa oled 20, sul on oma ettevõte mis on küll alustusjärgus, kuid juba toob asjalikku kasumit, sul on omad kliendid kes sinu teenust vajavad iga nädalaselt ning niipea kui sa selle pooleli jätad, oled oma klientidest ilma. Kui sul on autoliising a6000 eeku kuus, majalaen igakuiselt + veel oma eraelu ja suhted...
Siis viiakse sind sõjaväkke ja sa kaotad kõik. Kes maksab laenud?
Või peab suhtuma, et oma viga, et nii noorelt kohustused kaela võtsid? Oleks pidanud kogu nooruspõlve pihku peksma, et vapralt eesti riiki minna teenima puhta südametunnistuse ja rõõmsa meelega?
Mina pääsesin. Loodan, et ka teised pääsevad.
13:34 10.03.2006
Kults (registreerimata)
Minu arvamus on, et preagu lähevad sõjaväkke need, kes pole majanduslikult (veel) kindlustanud ennast, kellel on madal haridus- (ja haritus-) tase, need kellele meeldib sõda ja püssist paugutamine. Üldiselt leiab praeguses Eestis iga haritud ja endast lugupidav inimene mingi viisi kaitseväest eemale hiilimiseks. Ise sain suht lihtsalt vabastuse, kuna lihtsalt psüh.arst küsis kas tahan minna või ei...minu vastus oli kindel ei.
14:05 10.03.2006
opc (registreerimata)
plaksutan viimased kommid on tõde.ja ajateenijaid on selliseid ka kellele ilgelt meeldib see aga suurem osa on neist sellised kes veel tööl ei käinud ,elavad kellegi kulul ,haridus pole ka suurem asi ja ei oma vara mis võib kannatada 8 kuu tolapanemise järel ning meeldib läbu.neile on see koht õige 8 või rohkem kuud seal ära istuda ja riigi toitu nosida ning pimesikku mängida pole probleem.pärast vabanemist lähevad kaubanduskeskusesse istuvad pingi seljatoe peale kapuuts peas ning kuulavad vene hümni.
14:06 10.03.2006
Vene kroonu (registreerimata)
Kes seda pioneerilaagrit välja ei kannata, võiks küll omale püksi vaadata, kas on ikka mehega tegu. Hale kuulata selliste jonnivate poisijusside juttu. Eks see suur korralagedus ja kohusetunde puudumine hakkab tglt juba koolist pihta. Iga poisijuss tahab ärimeheks saada, aga kardab isegi eesti kroonut. Elage edasi ema põlle all. Kasvate ehk kunagi suureks ja hakkategi ärimeesteks. Heh Pioneerid, "Paraadile" paras saata siuksed.
14:33 10.03.2006
Sõda (registreerimata)
on nõme ja sellga kaasnev mõtetu. Üldiselt on nii et lolle ei taheta ja tark ei lähe!
14:41 10.03.2006
karmen (registreerimata)
veronika tapmise taga on otseselt ENDINE SÕJAVÄELANE!! ja mis toimub venemaal. armee toodab seal HEIDIKUID kes lõpetavad MAFFIAMÄNGUDE tulemusena KRAAVIS KUUL PEAS.

sõjaväelased on mõrvarid. mina ei taha saada mõrvariks, vihkan relvi, sest olen kaotanud lähedase inimese täna SELLISTELE IDIOOTIDEST RELVAKANGALASTELE.

jklglöihjpüöäõ')&/&%&)?&=?)(?`= seda viha on võimatu väljendada. kõik ajateenijad peaksid kaotama mõne lähedase inimese kuuli läbi. kas siis kah veel sõda tahavad või??!?!!
14:49 10.03.2006
reamees ryan (registreerimata)
arvatavasti need kes ei taha ajateenistusse minna ei kardagi nagu ajateenimist ennast vaid sellele eelnevat arstlikku kontrolli sest neil on nii tilluke riist et häbenevad seda!
15:04 10.03.2006
viiking (registreerimata)
eks kasarmus pole jah tillukese riistaga midagi teha..seda kardamegi..see suurte meeste mängumaa:P
15:05 10.03.2006
to:reamees ryan (registreerimata)
...ja ajateenistusse tahtjatel on suur tahtmine teiste poistega ühes toas elada ja teiste suuuuri riistasid vaadata
15:09 10.03.2006
samasiin (registreerimata)
oskab keegi õelda et kas ja kuidas see asi käib nüüd et mul on maja võetud laenu peale. Ning hea töökoht. Kes ja kuidas ajab asjad korda et mul see töökoht jääb alles kui sõjaväest tulen, ning kas saab ka nii et laenu ei pea 8 kuud vahepeal maksma?
16:32 10.03.2006
ls (registreerimata)
hakkab tunduma et sõjaväge pooldavate kommentaaride taga peitub üks ja sama vankoolioinas- kas Sinu mõistus kinni ei võta- keegi siin ei karda sõjaväge, seal pole midagi karta, füüsiliselt ja vaimselt on see kukepiss, aga vot just see on üks põhjuseid miks seda vältida- ema põlle all ei ela ammu siin keegi, mõni meist on sunnitud( siiski heameelega) juba oma vanemaid toetama, hooldama- seega ära kägise siin kui sa ei tea, tähtis venekroonusõjard, mine rahulda oma komplekse mujal- ....siiski neile, kel pole tööd, kelle najal ei ole erinevaid kohustusi, kellel vabaaega palju ja eneseteostus 0-i lähedane- teie minge, parem ikka kui mittekuimidagi tegemine, ja need kes tõesti tahavad minna- aga tuld, minge, ei näe selles miskit halba . Edu neile kes elada tahavad.
16:50 10.03.2006
opc (registreerimata)
jah *****gi siin karta on sai ka irvitatud kõrgematele vendadele näo sisse selle loba peale mis nad suust eritavd.kõvad vene kroonu vennad nüüd mingi õlleka taga 50a pässid koos ning irvitavad pudelisse kui mingi al 20 aastane noormees mesaga äripäeva tuleb ostma,et kurat ise pole aegagi teeninud aga juba selline elulugu.aega teenimas ei pea küll mingit ala tsirkust tegema kui mingi sant seda käsib.viimane oma kogemus.ma olen eestlane ja kui teine kodanik keda ma ei tunnegi tuleb sulle mingit ****a ajama siis aida.võib ka kartsas istuda.ajateenimises võiks midagi kasuliku ja õpetliku anda või muurahvuslased eestikeelt rääkima panna.mitte mingite jamadega närvidele käia.sõda tuleb siis kellel neid närvikahjustusega inimesi vaja on ja üldse vabanedes võibolla ei tulegi inimene oma eluga toime tänu nendele *****kottidele kes musklit kasvatavad.sõja ajal jookske siis kätega vastu tuumapommidele.
16:53 10.03.2006
fight (registreerimata)
jah praegu saadab keegi it-d õppiv oma lasnamäel asuvast tornmajast vaenlastele paugu aga mei mundrimehed teevad kõhulihaseid ja söövad jõusööta.vene kroonu mehed sellek ajaks juba end surnuks joonud.naljatilgad hästi suurte riistadega
17:59 10.03.2006
kusjuures (registreerimata)
arvestades, et meil on 21 saj. on see vene kroonu jutt ikka väga vana juba. kõik vaatavad tulevikku ja mingid lofid jahuvad ikka veel minevikust ehk vene kroonust. ok oli raske ja karm aga so what??? aeg on edasi läinud. uus põlvkond inimesi juba peal. saage üle oma vene kroonust.
23:00 10.03.2006
. (registreerimata)
a kes annab garantii et vene kroonu tagasi ei tule.
23:02 10.03.2006
ls (registreerimata)
kirjutan sulle isiklikult garantiikirja
19:40 13.03.2006
põs (registreerimata)
kui minna ei taha siis tule minu juurde ,mull on laudas vana orikas.
teeme selle näpu jahumördiga kokku,millega päästikut vajutad ja pistame põssale suhu, põssa juba teab mis selle näpukesega peale hakata....
21:00 13.03.2006
margus (registreerimata)
ei aita lampjalad,vigane selgroog,isegi siis kui ilma näputa oled...pannakse piirangud ja lükkad need 9 või 11 kuud lappi ja kütad metsas võllidel ahju...on asjad millega saab 101% ära aga neid ma ei ütle... ise sain muidu migreeniga ära ja see mul tõesti on niiet ei mänginud slangi ;)
21:21 13.03.2006
Golfens (registreerimata)
Peab jälle villu tammet tsiteerima : Niikaua kestavad sõjad, kuni leidub sõtta minevaid idioote.
21:48 13.03.2006
ahv (registreerimata)
Tuleb peapõrutus hankida :) Siis ütled, et pea valutab peale seda tihti ja kombes.
00:05 14.03.2006
Bad J'77 (registreerimata)
Mis nutate siin, et 8 kuud kodust ära, eesti sõjaväes saate juba peale nn noorteaega healjuhul iga weekend koju lakkuma, hullemal juhul yle nädala (kui päris tainas, siis ka harvemini).
Olin aasta ajateenijana ja ainus mis ei meeldinud, et peale noorteaega hakkas aeg venima, eriti lõpupoole.. Samas tänapäeval on seal i-net, tv, dvd ja muud lõbud-mängud, et mingil määral saab aega parajaks ka lyya - ja kui nupp nokib, siis õhtuti linnaloale pääseda (kasvõi trenni).
Tagantjärgi kyll ei kahetse, et vot selle 8-12 kuuga oleks nyyd hullu papi kokku ajanud.
Mis puutub naistesse - ongi hea katsekivi, kui ootab ära, on õige naine, kui ei - siis täna õnne, et ruttu lahti said.
Igaüks teeb oma otsuse muidugi ise:) Ei kiida, ja ei laida ajateenistust - aga kui vaadata mis oli EKV's aastaid tagasi ja nyyd, siis nyyd on memmekaid seal rohkem, kes ei suuda ärgata kästu peale ja muud teha peale virisemise (lisaks niru füüsis). Et palgaline armee õigustaks end ja väljaõpet kindlalt rohkem.
08:27 14.03.2006
vene kroonu (registreerimata)
eh lapsed lapsed, mis teie teate vene kroonust:) Muideks oma kogemusest võin öelda, et kõik see 2a. vene kroonus ei joonud ma tilkagi alkot. Enne kroonu sai pandud päris palju ja kui poleks ära võetud mine tea mis siis oleks saand. Ka peale kroonu tarbin ainult harva ja mõõdukalt. Sina "mesaga" vend oled esimene kes mingi ohu korral kohe läände pageb, vaevalt sinust mingit riigikaitsjat oleks. Ja kui eesti jälle vaba siis kohe oma "mesa" ja muud vara tagasi nõutamas. Kui eestlaste genofondis sellised nahahoidjad veel paljunema hakkavad, siis varsti ei jää rahvusest kui sellisest midagi järele.
Miks abielluvad paljud eesti naised välismaalastega? Sest mehes peab natuke ikka MEEST ka olema, mitte ainult "mesa" ja papirull.
10:19 14.03.2006
mine (registreerimata)
mine ****** oma vene kroonuga see ei huvita enam kedagi sest see on minevik ja seda ei tule enam kunagi tagasi, sest maailm liigub palgaarmee suunas.

aga täpsem info ajateenistuse kohta:

http://americablog.blogspot.com/uploaded_images/dsc03202_106
-765878.jpg

ära pääsemiseks pead ära tapma alates kaks inimest ja ongi ok. kui tapad ühe siis oled lihtsalt mõrvar aga aega teenima ikka võetakse. et pea siis meeles - 2. kaks. oskad lugeda kaheni. kaks.
10:22 14.03.2006
mine (registreerimata)
vaata kui uhked nad seal on. nagu oleks jahis faasani maha kõmmutanud. trofee missugune. ei tea mitme lapse isa too mees oli. eriti parempoolsel on selline uhke poos. nagu tsaaril pärast edukat seajahti. eks ta vast ole jah hea ja uhke tunne kui saad kellegi ära tappa.

http://americablog.blogspot.com/uploaded_images/dsc03202_106
-765878.jpg
10:25 14.03.2006
BadJ77 (registreerimata)
2 last on, siis saad ka vabaks:)
10:25 14.03.2006
tervitusi (registreerimata)
teritusi kuperjaanovist.

see on meie päevatöö. tulge kah seltsis segasem ja parem kannivalik.

http://www.clubi.ie/exalted/images/army/OCS/sleep.jpg
10:45 14.03.2006
vene kroonu on muidugi minevik ja pe..e võid ise minna. Palgaarmee võib ju olla, kuid paeb olema ka koht mis poisist mehe teeb. Kusjuures sõjas inimese tapmine ja kuskil baaris teisele ninasse sõitmine on täiesti erinevad asjad. Kahju on sellest kui kasvab peale terve põlvkond noori kes ei saa hakkama ilma ABSi, ESP, Pro-Zaci ja Viagrata.
11:05 14.03.2006
ls (registreerimata)
kas Sa, vene kroonu, arvad et siiski vaid sõjavägi teeb meheks? Arvan et siiski asi hakkab poihta korralikust kodust. kui 18 aasta jooksul kool ja vanemad ei suuda kahejalgsest inimest vorpida, siis vaevalt sõjavägi suudab korrigeerida mineviku vead. Tore on et Sinust ei saanud mõttetut pitsi mitte sülitavat laua viina meest, aga see kes noorjoodikuna sõtta läheb see vaevalt normaalsemana tagasi tuleb, eriti meie sõjaväest. Muret tekitab muidugi praegune noorsugu, lõngerdamine ja loivamine on moes ja varsti enam naisi ja mehi vist eristada ei suuda, aga 8 kuud ajaraiskamist ( mitte teenimist) meie riiki ja rahvast ei päästa. Ok, pangu siis kooliprogrammi mingisugune miltaarne tunnike, nii poistele kui tüdrukutele, sest viimased vajavad samapalju distsipliinikoolitust, aga inimesi vormib ikka kodu ja perekond mitte noorseersant kukeke nt.
11:39 14.03.2006
to vene kroonu (registreerimata)
rõõm kuulda et eestis leidub idioot kes arvab, et 8 kuud teevad tatist mehe. äkki saadame siis kõik narkomaanid ja vangid ka sõjaväkke. saavad seal ehk nendestki korralikud eesti mehed kes ei süsti ja vägista/tapa/varasta/röövi?. einoh terehommikust kus mõnel on ikka loogika. wow. ja pealegi mille kuradi jaoks on vaja rahuajal sõjaväge??????

11:53 14.03.2006
vene kroonule (registreerimata)
kui 12 aastat kooli ei suuda pooltele eestlastele mõistust pähe panna siis kuidas peaks seda suutma 8 kuud paukpadruneid?
11:53 14.03.2006
see 8 kuud pioneerilaagrit on vähe tõesti (sellestki magavad poole aega kodus) Aasta peaks ikka vähemalt olema ja selle aja jooksul max. üks kord puhkusele.
Õige on muidugi ka see, et kõik hakkab kodust ja koolist pihta. Kodu on igaühel nagu ta on, seda ei saa valida, kuid tänapäeva koolis see suur demokraatia on küll üks pullis..t. Ja nii arenevadki sellised jõnglased, kes ei tea korrast ja alluvussuhetest midagi. Nagu siin eelpool tabavalt öeldi on moes "loivamine ja lõngerdamine"
12:33 14.03.2006
snake (registreerimata)
Eri hädavaresed olete need, kes ei suuda/ei taha seda 8 kuudki läbi teha. Igast vabandused, et oh ma ajan pappi kokku, sügan naise selga jms on lihtsalt lollid vabandused. See ei ole ju enam tsaari aeg, kus mindi 20-ks aastaks laagrisse. See 8 kuud möödub ju nii kiirelt, et ei saa arugi. Ega see füüsise ja mingite teadmiste pärast pole. See on just sellepärast hea, et igast nolgid ja muidu ettekujutajad saavad aru, et maailm ei käi ümber nende. See on lihtsalt vaimseks arenemiseks vajalik. Kes käinud see saab aru. Ja 99% naistest peavad ikka nendest meestest lugu, kes on selle läbinud, mitte mingitest wannabedest, kes omast arust on kõvad mehed. Muidugi on eranded, pere ja lapsed jms aga ega siis tavaliselt annab seal värbamisel ikka rääkida kah, asi ei käi mingi kindla rusikareegli järgi.
Juba vanarahvas teab rääkida, et sõjavägi teeb poisist mehe. Seda just vaimsel tasandil. Pole mingi militaarifänn, käisin ka ära seal kuna pidin, aga tagantjärgi olen ülimalt rahul, et selle läbisin.
13:18 14.03.2006
to:snake (registreerimata)
See on just sellepärast hea, et igast nolgid ja muidu ettekujutajad saavad aru, et maailm ei käi ümber nende - just kõrge enesehinnanguga asju ära tehaksegi siin maailmas. Ja enda sõprusringkonda vaadates tundub küll, et kõik sinusugused sõjardid lükkavad Rimis kärusid või on turvamehed. Meiesugused hädavaresed tegutseme samas veidi teisel tasemel. M.O.T.T
13:20 14.03.2006
Kalju (registreerimata)
Pane oma rõõmurõngad kahe kivi vahele, seejärel tõsta ülemine kivi ning lajata vastu teist kivi nõnda, et rõõmurõngad kahe kivi vahele jäävad. Oletan, et pärast seda sind enam ajateenistusse ei võeta.
13:24 14.03.2006
R.K. (registreerimata)
muidu nii kõvad sõnavõtud, et kohe hirm hakkab, aga näe sõjaväest pääsemiseks ei oska nagu midagi ette võtta. armas autofoorum aita! naised olete ja delfi naistekas oleks selliste asjade arutamiseks paras koht.;))))
13:47 14.03.2006
. (registreerimata)
just õige R.K. et netis hirmus kõvad mehed ja teema "kuidas sõjaväest pääseda" all paugutakse mis hirmus ja pooled hirmus kõvad sõjamehed...
14:04 14.03.2006
ei saa aru, mis kõrgest enesehinnangust siin üks jõnglane soiub. Vaadake kasvõi seda teemapüstitust. kuidas PÄÄSEDA ... Sõja korral on teema kuidas "pääseda" eestist minema jne. Argpüksid ma ütlen mitte kõrge enesehinnang. ja tihti käib sellistel vendadel koos selle kõrge eneshinnanguga kaasas veel üks "hea omadus": kui midagi on siis kohe kaebama. Eesti kirjandusklassikast oli Jorh natuke sedamoodi tüüp.
14:43 14.03.2006
Peeter (registreerimata)
Mis sellel teemal ikka rääkida. Põhiseadus ütleb, et kõik meessoost kodanikud peavad käima kaitseväes, pääsevad vaid need kellel mingi viga külges on. Vahest pääsevad ka mõned erand juhtudel sportlased, muusikud, kultuuriinimesed. Sõjaväe teemal võivad targutada vaid need kes sellest midagi ei tea, või püüavad väga targad olla "omameelest".
14:45 14.03.2006
Peetrile (registreerimata)
Uuri natuke seadusi - teatud erandid on seal veel, näiteks need kes on enne 1999.aastat läinud kõrgkooli on ka vabastatud.
15:12 14.03.2006
krebi (registreerimata)
ON tee soovahetus opp, nimeta ennast ananassitariks ja asi korras.
15:55 14.03.2006
kuigi olen vene kroonus 100 aastat jutti käinud sain just tänaval peksa mis muutis kogu minu senist elufilosoofiat.

kõige õigem pikkus ajateenistusele oleks 0 aastat, 0 kuud, 0 nädalat ja 0 päeva.

vene kroonu on rääkinud
16:27 14.03.2006
see mingi liba kroonu siin sõna võttis. See kas saad tänaval peksa või mitte nüüd küll kroonuga seotud pole.
16:43 14.03.2006
indrek (registreerimata)
Teema nagu eriti emotsionaalseks siin läinud. Teeks nüüd nii, et paneks plussid ja miinused kirja, mis saab inimene kasu sõjaväes käimisest või sealt kõrvalehoidmisest ning ongi selge kellel õigus :p
17:39 14.03.2006
R.K. (registreerimata)
to indrek:
nii ei saa ju küsida, et mis kasu sellest saab. inimesel peab olema ka mingi kohustus oma riigi ja rahava ees ja see kohustus on riigi põhiseadusega paika pandud. ja õigust ei ole siin küll mõtet otsida. viimasel ajal muud ei kuulegi, kui et mul on õigus ja tal on õigus. kohustustest ei taha nagu keegi midagi teada. aga kui jamaks kätte ära läheb, mis siis? läheme omi õigusi ja kasu nõudma?
18:01 14.03.2006
mart (registreerimata)
Kes ei austa riigi Põhiseadust ei austa ka eesti riiki. Tekkib pigem küsimus, kuidas need kes on sõjaväest kõrvale hiilinud saavad riigiteenistuses tööl olla?
18:35 14.03.2006
alpina
aga mina läksin eelmise aasta 13. oktoobril Kuperjanovisse, kus mind jõuludeks minema löödi, et hüpertoonia ikkagi nii-ja-naa - kahju, mulle tegelikult meeldis seal, on vähemalt midagigi nendest kahest kuust meenutada.
18:42 14.03.2006
to mart + üldiselt (registreerimata)
tekkkkib tõesti küsimusss :))) tekib ohmu.

sõjaväe plussid: ainsad plussid on siis kui oled gei. nagu vanglas noh.'

miinused: neid tuleks terve raamat niiet mõtetu neid üles lugeda.

kokkuvõte. eesti riigi kultuur on ohus. kunst ja kirjameel kui selline on null või alla selle ja kenderi poolt ära rikutud. ja nüüd miljoniküsimus? miks ei aeta kõiki noormehi 8 kuuks kirjanduslaagrisse luuletama, et eesti rahvust ja kultuuri kaitsta? 8 kuud kirjutuslauataga võtaks nii mõnelgi mehel ''musta'' välja?
18:44 14.03.2006
ja veel vene kroonule (registreerimata)
jaaajaaa va valevost ise purjuspeaga kirjutasid aga nüüd salgad :) joo vähem.
18:55 14.03.2006
Audist. (registreerimata)
Nüüd vist kõik küljed selle teemaga läbi arutatud.Arvamusi on niipalju kui inimesi.
Meenub enda teenistusest üks huvitav ja mõtlemapanev juhtum.
Nimelt oli meil Viru ÜJP-s meiega koos teenimas üks noormees Jõgevamaalt.Selline vaikne ja omaette tüüp.Kord suvel läks ta pataljoniülema juurde ja palus nädala puhkust kuna ema oli üksik ja haige ning loomasööt oli vaja talveks varuda.Võite arvata kuhu ta selle jutuga saadeti.Ja nii ta meie rühma poistele kurtis,et ei tea mis saab endasi.Ja nii uskumatu kui see ka ei ole läksid kolm poissi oma puhkuse ajast tolle noormehe koju ja aitasid haigel emal need tööd ära teha.Kui pataljoni saabus tänukiri selle noormehe emalt võttis ülem M-i kuju.
Ja siiani saadab too noormees jõulu ja sünnipäevaks kaarte neile kaasteenijatele kes aitasid sellest olukorrast üle saada.Muide,need poisid rääkisid,et majapidamine oli võimas ja kõik poisi enda kätega tehtud.Ja nüüd see noormees on üsna mõjukas tegelane põllumajanduspoliitikas.
Olen kindel,et see enamuse poolt põlatud armeeteenistus tekitas tookord selle ühtekuuluvustunde ja arusaama,et kõik siin ilmas ei ole rahaga mõõdetav.
19:57 14.03.2006
tänapäeva lapsed vist arvavad, et vene kroonus olid kõik kogu aeg täis, reostasid loodust, ropendasid kogu aeg jne. Eks igaüks mõtleb oma rikutuse astmelt. Kes seal ise käinud pole, sellele on suht raske asja plusse seletada. Keegi siin enne mingit gei teemat mainis. Kes on **** saab ka tavaelus iga päev taha. Kroonu õpetab muuhulgas ka enda eest seisma. Seal pole võimalik mingite lisavidinatega ennast kõvema mehena näidata, üsna kiiresti selgub mis mehega tegu. Oma kogemus vene kroonust, et peksti pigem suuri ja rumalaaid, kui nõrku ja nutikaid. Loll saab kirikuski peksa, seda nii kroonus kui ka tavaelus.
Kunagi oli meil siin ka EÜE. Seal tekkinud sõprussuhted toimivad siiani edasi. Ka kroonus tekkinud sõbrad jäävad aastateks. Muidugi raske on seda kõike seletada inimestele, kes seal ise käinud pole. Seal olles oli ka endal sageli tunne, et midagi nürimat annab välja mõelda, nendest plussidest saad alles hiljem aru.
Ja vene kroonuga võrreldes veel see, et tegu on siiski EESTI kaitseväega. See on meie riik ja selle riigi MEHED peavad seisma head, et see riik püsiks.
20:19 14.03.2006
Jobust algatajale (registreerimata)
Aga sa proovi nii, et pane ananass püksi.
21:40 14.03.2006
stev (registreerimata)
riiki kaitsma? mis see riik meile nii väga andnud on???
au ja uhkus?!?!
21:54 14.03.2006
126 to vene kroonu (registreerimata)
Samad sõnad.Käidud oldud tehtud.Ei leia et peaksin midagi häbenema.Vähemalt õpetas enda eest seisma.Mis praegusesse olukorda puutub,jään eriarvamusele.Riik viskas mind ja kogu minu põlvkonna vette juba 15 a tagasi.Ja kui ma üritan omal jõul välja ujuda võtab riik suure teiba ja surub mu vee alla...Sellist riiki ma ei taha ega kavatsegi kaitsta.Mingu ise põhja!
21:59 14.03.2006
to vene kroonu (registreerimata)
vene kroonus ajasid kõik kütuse ja salaviina ning metalliäri. sa oled kummaline mees. mingi fakin kolonel vist. vene kroonu oli hea. nüüd eesti ajateenistus tsisas
22:03 14.03.2006
Kui palju see riik meist kedagi aidanud või kaikaid kodarasse loopinud on, on juba eraldi teema. Samas on iga kett nii tugev kui tema kõige nõrgem lüli. Ka meie riik on oma kodanike nägu ja iga mees saab vähemalt seda teha, et riigis oleks vähemalt ÜKS õige Eesti Mees.
/Mingu ise põhja!/ sülita parem kolm korda üle õla, et nii ei juhtuks.
22:08 14.03.2006
126 eelmisele (registreerimata)
Kust sa sellised asjad võtad?Minu ajal selliseid asju põld.Selle eest oleks olnud tribunal või mahalaskmine.Küll toimuvad sellised asjad praegu Vene armees.
22:09 14.03.2006
/sa oled kummaline mees. mingi fakin kolonel vist./ vene kroonus polnud mingeid kolonele ja mina tulin sealt ära puhaste pagunitega s.t. siis reamees. Viina ei joonud seal 25 kuu jooksul tilkagi, samuti ei mingit puhkust ja koduni oli üle tuhande kilomeetri.
22:13 14.03.2006
126 (registreerimata)
Kolonele polnud ,olid pölkovnikud.
11:26 15.03.2006
Mmanson (registreerimata)
Kui sõjardid lükkavad Rimis kärusid ja on turvad ja hädavaresed on mujal.... kus mujal? Võtad taarat vastu vai? Mina oma firmasse küll ühtegi " vabastusega " noormeest tööle ei võta, ikkagi nii tõsine tervisehäire nii noorel inimesel. Sellistel tuleks lubade- ja pangalaenu saamine ära keelata. Kui ei suuda anda oma panust riigikaitsesse, siis miks riik peaks andma oma poolt kõike hüvesid ja garantiisid, mida elus vaja läheb?

+
12:03 15.03.2006
markko (registreerimata)
eelnevatele vastu vaielda:ülekaalulisus, lühinägelikkus ei aita.ise sain vabaks tänu seljaprobleemidele-üks lüli valesti kasvanud ja vaba.eluksajaks.aga tegelikult peaks see asi olema siiski vabatahtlik-tahad, lähed, ei taha ei lähe.nagu usas.palgaline
a praegu ütleme et sul on töö, teenid raha.siis lähed kroonu, kaotad töö, ja hakkad saama 150 eeku kuus.oi boonus :P

eesti sõjavägi on mõttetu ja sinna tahtjad on tõesti jah veemängude fännid, ehk siis duši alla pepu ventilatsiooni mängida.või siis on hariduseta oinad, kellel pole oma ajaga muud teha.
12:14 15.03.2006
Mees metsast (registreerimata)
To markko
Kui Sa pole käinud mida Sa plõksid siis?
Ole vait ja ära räägi teemadest mida ise ei valda.
See teema on vastusteks suletud.