Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

[email protected]

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: ANDREAS MIKKELSEN

16:54 15.10.2006
horsepower
Andreas Mikkelsen
Tegu siis 17aastase noormehega, kes võitis sel nädalavahetusel Saaremaa ralli Margus Muraka ees ligi poole minutiga. Olgugi, et poisil oli kasutada 2005a. Ford Focus WRC, hämmastab just see, et oma debüütralli tegi ta selle aasta juulikuus. Kuidas see nagu võimalik on, et nii lühikese aja jooksul toimub selline areng. Mõni sõidab 4 eluaastast rallit, aga ikka ei jõua kaugele. Mikkelsen ainult 4 kuud rallit sõitnud ja näitab sellisele vanale kalale nagu Margus Murakas koha kätte. Hämmastav!
17:55 15.10.2006
noo (registreerimata)
Re: Andreas Mikkelsen
murakal nagu s aytlesid õesti vana tehnika ja mikkelsen kindalsyti is eka noorwem ja oleneb kellel antud milleski oskust kellele mitte
22:08 15.10.2006
fms (registreerimata)
Re: Andreas Mikkelsen
Tal issi ju Rahaboss,ostis pojale sõiduoskuse.
10:40 17.10.2006
R.K. (registreerimata)
Re: Andreas Mikkelsen
konkurentsi vabadel võistlustel suudaksid paljud wrc autoga n rühmale koha kätte näidata. nii et, mis kala see murakas nii väga ikka on?
11:14 17.10.2006
heino (registreerimata)
Re: Andreas Mikkelsen
mikkelsen (kes on siiski tervelt üheksa kuud rallit sõitnud :) on kahtlemata hea ja andekas sõitja. on täiesti reaalne, et näeme teda juba tuleval aastal wrc-sarjas frodi teises tehameeskonnas.
aga: saja kilomeetri peale pool minutit kaotada on just selline kaotus, et selle võib puhtalt tehnika (või ka rehvide, sõidusaapa libisemise või hommikuse une) kraesse kirjutada. murakat maha kanda ikkagi ei maksa.
pealegi: kui kokku liita mikkelseni ja tema kaardilugeja floene´i kehakaal ning muraka ja ojamäe kehakaal, võib ka väita, et murakas kaotas ülekilode tõttu :)
15:48 21.10.2006
hmm (registreerimata)
Re: Andreas Mikkelsen
miks sa seda arvad, et teda järgmine aasta Fordi teises meeskonnas näha võib? On sul mingeid andmeid, et Ford on teda jälginud?
12:05 24.10.2006
VVV1
Re: Andreas Mikkelsen
Vaevalt see Mikkelsen ikka nii vähe sõitnud on - võibolla siis WRC-ga. Andekas ka kindlasti. Aga tehnikaspordis sõltub suur osa ikka tehnikast. Murakal olid probleemid ka keskdiffriga, mida tal ka varem olnud.
See on mõnevõrra huvitav küll, et miks ta Eestis ainukesena seda WRC-d peab mõtekaks ülal pidada. Kellegiga meie omadest ju tõsiselt võistelda ei ole.
15:26 24.10.2006
jah (registreerimata)
Re: Andreas Mikkelsen
Noor oleks pidanud saama ajapenalti akp-sse hilinemise eest. Murakas toenäoliselt arvestas sellega ja soitis kindla peale. Pärast karistuse arusaamatut tühistamist oli tulemus selline.
21:57 24.10.2006
nuu (registreerimata)
Re: Andreas Mikkelsen
andmeid on kyll,et mikkelsen teises meeskonnas ,olen seda isegi näinud kuskil,afa sinu jaoks ei viitsi kyll otsida...otsi ise vast ikke :D

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.