Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

[email protected]

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: ESP - VISIT WORKSHOP

01:27 02.11.2006
tanel306
esp - visit workshop
isendiks 2000 a. C200, nüüd kui korraks külmetas ja mõni päev sai sõidetud "W" käigukasti rezhiimiga, annab seda veateadet. Loll, nagu ma autotehnikas olen, kas olen õigesti arusaanud, et ESP on seotud ABS'ga ehk siis piduritega. Tundub et piduklotsid hakkavad vist kuluma, kas sellest võib olla nimetatud veateade ? Samas sai hiljuti tagaamordid vahetatud, mitte küll A varuosad ...
15:00 02.11.2006
gupi
Re: esp - visit workshop
ESP on seotud ABSiga-kui tööle hakkab ABS siis ESP lõpetab tegevuse-ABS on ülim,ESP püüab vaid rattaid pidurdades õiget suunda hoida.Kas piduriklotsidel kulumisandurid ka on? Need peaks märku andma kui klots õhtal.
16:22 03.11.2006
Kitsekyla
mul 2000a e klotsid läbi ja siis hädaldab et brake lining wear visit workshop, esp töötab mõlema reziimiga (S ja W)
16:23 03.11.2006
Kitsekyla
arvan et ikka midagi muud on häda
16:35 03.11.2006
arneku5
Kogemus küll E-klassiga 2000a.Sama vea teade oli,diagnostikas käisin kahes kohas kuna ei tahtnud uskuda,et tuleb vahetada pidurivõimendi.Seal võimendi küljes on andur mis reguleerib ESP ehk stabiilsuskontrolli tööd ja eraldi neid andureid ei vahetata. Hind võimendil oli kuskil 12000 eek. Sellise vea teatega stab.kontroll ei tööta, seda saad ise kontrollida, nüüd libedaga on see eriti lihtne tuvastada.
17:45 03.11.2006
tanel306
tänan vastuste eest ! 12000kr, jopp küll ... no eks selgub diagnostikas
17:56 03.11.2006
arneku5 (registreerimata)
Anna siis teada mis diagnostikas selgus.
20:10 04.11.2006
junn (registreerimata)
to arneku5: kõike vahetatkse eraldi ka, see ühes-tükis-tuleb-osta-jutt on ehe näide heast müügitööst ;)
13:43 05.11.2006
esp (registreerimata)
piduripedaali juures andur vahetus maksab 200- krooni, ise juba kaks korda vahetanud, niiske ilmaga annab otsad
15:12 05.11.2006
arneku5
Pidurpedaali juures olev andur ei anna sellist veateadet.
See ei ole hea müügimehe töö.Ma samuti ei tahtnud uskuda sellepärast tegingi kahes erinevas kohas diagnostikat ja tulemus oli sama,pidurivõimendi olin sunnitud vahetama.
00:50 15.11.2006
tanel306
Niih,tundub et ei olnudki midagi tõsist. sai üks õhtu parklas tiksutatud ca 1,5h ühe naisega ja peale seda enam seda veateadet ei ilmunud :D Asjast üle nädala möödas ja kõik norm. Ilmselt miski kontakti jama oli ja diagnostikasse ei viinud.
22:07 22.02.2007
jaanus 74 (registreerimata)
mul ka vist umbes sama proplem ,ostsin auto nädl tagasi ja nüüd hakkas näitama armatuuris tuld bas-esp ,pole õrna aimugi mis tähendab ja pole veel jõudnud kuskile kontrolli ka viia ,aga näppisin kaitsmeid ja tuli kadus ,aga tuli tuleb tagasi nii 50-60 km tagant ja sellega koos kaob ka püsikiiruse hoidja,ei tea mis jama on.
22:07 22.02.2007
jaanus 74 (registreerimata)
mul ka vist umbes sama proplem ,ostsin auto nädl tagasi ja nüüd hakkas näitama armatuuris tuld bas-esp ,pole õrna aimugi mis tähendab ja pole veel jõudnud kuskile kontrolli ka viia ,aga näppisin kaitsmeid ja tuli kadus ,aga tuli tuleb tagasi nii 50-60 km tagant ja sellega koos kaob ka püsikiiruse hoidja,ei tea mis jama on.
21:57 23.02.2007
n (registreerimata)
mul ka lõi autol vahepeal täitsa lambist sama teate põlema,ma sõitsin vist mingist lumehunnikust üle siis raputas vähe....seisis natuke,teada kadus ära.
12:21 18.02.2021
180 kompressor (registreerimata)
Rataste juures on kiirusandurid ja vööd, mille pealt kiirust loetakse.elektrik teeb kindlaks, kas esi või taga ja kummapoolne ratas.Edasi on ees rattalaagri vahetus koos selle vöö uuendamisega.Ilma ei saa. Andurid on head, aga vöö roostetab ära või porikaitse keerab end vastu vööd ja rikub vöö ära.minu autol ole nii.
17:10 21.02.2021
nõnnamuudu (registreerimata)
Kui sõidu järel, siis ilmselt on ühe ratta, näiteks esiratta hammasvöö, millelt kiirusandur loeb kiirust. Kui kohe seistes näitab, on andur ise kui sõites tekib, on vöö.Selle saab diagnostik kätte, mis rattal on. E-klassil vist saab eraldi vahetada, pole kallis, c-klassil koos rattalaagriga.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.