Honda

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: MIKS TE OSTATE CRV

12:50 02.06.2010
Accordiist (registreerimata)
Re: Miks te ostate CRV
Lühinägelikkus ruulib.
Inimesed ei saa kuidagi aru, et kõigil pole auto suhtes ühesugused nõudmised ja vajadused.

Kui sa juhtud aegajalt kehvale teele (ei mõtle päris offroadi), vajad autolt suurt mahutavust ja töökindlust, siis CR-V on väga hea valik.

Lisaks meeldib eriti just auto kõrgus noortele emadele - last ja muud kraami sirge seljaga autosse/autos sättida on oluliselt kergem, kui madalas sõiduautos. Nõksu ettepoole liikuv tagaiste on samuti abiks, kui laps tagaistmele paigutatud.

Igaks tööks tuleb leida sobiv tööriist.
17:32 19.04.2012
priidur21
4 aastat hiljem CRV ostust (vaata rahul :D). Sôitsin siis autoga umbes 4 aastat. Auto pidas kenasti vastu, ainuke mis närvidele käis oli kiirendus (automaat kast) kôik enam- vähem ok. Pidurite vingumise pärast sai käidud remondis môned korrad, kuid lôpuks vahetati klotsid ära, siis väga enam midagi ei kuulnud. Aku oleks vôinud ka suurem olla, talvel lühikestel otstel väsis see ruttu ja aeg-ajalt tuli ikkagi akut laaduriga laadida (samas sama jama on ka muudel autodel). Kui hea auto, miks ma selle maha müüsin ja teise ostsin? Süü on väga lihtne, autos ei ole ruumi pagasiruumis. Kui reisid palju siis ruumi peab olema. 2 inimese kolad mahuvad enam vähem ära, kuid kui lapsed sünnivad, siis asi muutub oluliselt. Sisuliselt kui lapsevankri taha viskad, siis omad asjad vôid jätta koju. Seega pereautoks see sôiduriist minumeelest ei sobi. Reisijatele on ruumi palju, kuid kordan veel pagasiruum on väikke. (Soovitan soojalt Skoda Superbi, VW passatit vô siis 5 seerja BMWd, viimane siiski on jaburalt kallis)
09:16 20.04.2012
Accordiiist (registreerimata)
Lisaks eelmise postituse loetellu veel Ford Mondeo. Kuna ise otsisin just suurt pagasiruumi pere lisandumisga, siis Mondeo on ehitatud Volvo S80 põhjale ning seal on ruumi - nii tagaistmel (jääb alla ehk vaid Superbile) kui ka pagasiruumis:)
10:22 20.04.2012
Ti Guu (registreerimata)
CRV ostetakse hea mootori pärast, rohkem ruumi ja kõrgem kui Accord.
Kes tahab enda autolt ka maasturi omadusi, ostab endale Foresteri.
17:48 30.04.2012
jeeper (registreerimata)
CR-V peaks just mootori pärast ostmatta jätma, pean silmas 2,0 bensukat, edas ei ligu ja besu joob nagu 3,0. tehase norm on nagu alice imedemaal.
pealegi müriseb auto kohutavalt, rehvimüra. ostsin ta 2011 jaanuar , müüsin 2012 jaanuar, siis ütles aku üles ja mul sai tast ja kannatustest lõplikult siiber.
väga vähenõudliku inimese auto!!!!!!!
18:10 03.05.2012
absoluutselt nõus jeeperiga (registreerimata)
otsisin samuti veits kõrgema istumisega autot. CR-V on tõeline kivipurustaja. valik oli vw tiguan
23:50 15.11.2012
HyviCRV (registreerimata)
Jätkaks siis arutelu, sest uue põlvkonna CR-V on väljas. Kas keegi on juba seotanud ja millised on muljed, kes proovisõidul käinud. Ise ei ole veel jõudnud, aga plaan seda teha.
13:42 16.11.2012
alustame siis kohe sellest, (registreerimata)
et see on 100 prossa naistele mõeldud liikur.
21:25 16.11.2012
marita57
Ma küll ei ütleks. Mul on naiskolleeg, kes just ütles, et tema jaoks on see masin liiga suur.
21:36 16.11.2012
mimm3 (registreerimata)
sm, sellised arvamused, et naistele mõeldud liikur jne, jätke palun enda teada. Naised sõidavad igasuguste liikuritega, ka LandCruiseriga....Räägiks ikka asjast!
22:01 16.11.2012
noo vaata (registreerimata)
vaata CR-V rooli ja pingi vahelist tihendit, siis saad aru kes ostavad CR-V
ikka naised, kelle meelest on see maastur " ".
22:37 16.11.2012
meesjuht (registreerimata)
ma olen CR-V roolis küll rohkem mehi kui naisi näinud. Olen ise ka mees ja sõidan CR-V´ga ja autoga väga rahul (mõnede mööndustega!). Uue põlvkonna CR-V näeb veel eriti maskulliine välja, ei midagi naiselikku.
11:25 17.11.2012
point selles, (registreerimata)
et kõik mehed ei olegi mehed(nagu sina)
1.istmed on meeste jaoks tiba kitsad, eriti seljatugi
2."auto"on uimane oma massi ja suuruse kohta
3.naistele sobivad ideaalselt sellised liikurid mis ei käi neile üle jõu
13:19 17.11.2012
Piiderolen (registreerimata)
Teemaalgataja sõidab äkki bmw 730 96 a bmw, mille hind max1500 EUR, sees nahksisu ja telekaski. Mul olnud nii uusi jeepe, mb-si jne..kokku u 40-50 autot, kuna see mu hobi. CRV -l pole häda midagi oma hinna ja praktilisuse poolest. Võtame näiteks diisel mootori, mille kulu on keskmiselt 7 sajale, ja siis toon kõrvale oma kunagise 2007 a chero, mis kunagi ka uus oli-keskmine 14 (diisel)
Sõidan kuus 5000-6000 km,- on mul siis seda krdi jeepi vaja. Sõidaomadused ja läbivus on sama, vbl jeep on veidi mugavam. Ja tõesti, see kes sellise teema välja mõtles on peast soe .
14:36 17.11.2012
Mukimuna (registreerimata)
Kui CRV nii kehv auto oleks, ei müüks ta Eestis nii hästi nagu müüb ja ei oleks järelturul nii nõutud kaup nagu on.

CRV-d tuleb vaadata sellisena nagu ta on - suur civic. Ta pole mõeldudki maastikul seiklemiseks, vaid on mõeldud autojuhti aitama lumest lahti lükkamata kitsastel tänavatel, milleks ta on ju ideaalne. Maastikule CRV juhil vaevalt üldse asja on.

Mõnevad võrdlevad siin CRV-d kordades kallimate masinatega ning on ilmselge, et nendega ta võistelda ei jaksa. Tuleb vaadata sama hinnaklassi masinaid ning siin tõuseb CRV oma praktilisuse ja ökonoomsusega selgelt esile.

Juhiistmed võivad mingisuguse priske eesti mehe jaoks jah kitsaks jääda, kuid normaalses kaalus tüübi jaoks on igati OK ja mugav. Võib ju pidada naistekaks, kuid mingil põhjusel pole CRV roolis praktiliselt üldse naisi näinud. Küll aga näiteks Land Cruiseri.

Aga autost. Uimane on ta küll, eriti automaatkastiga. Sellest saab aga mõningal määral üle kasti fikseerimise vaid esimesele 3-le käigule. Samamoodi häirib see interjööri plastikule igasugused kriimud on väga kerged tulema. Ei ütleks aga, et kasutatav plastik iseenesest eriti väga nõrk või odav oleks. Tagaveo ootamatut lülitumist suurel kiirusel pole ise siiamaani kohanud. Ei teagi, kas linnalegend või siis midagi sellist, mis pigem kuulus vanemate mudelite juurde.

Seega, kes tahab maastikuautot, need vaadaku CRV-st eemale. Kes aga linnas lumesupis ja madalamas mudas hakkama saavat ökonoomset masinat - neile sobib küll.
16:52 17.11.2012
Karune@ (registreerimata)
siin keegi "eriti isane"(irwww!) tegelane "point selles" on vist eriline põmmpea. CR-V on maailmas üks enim müüdud crossovereid, ka USA turul. See vast räägib iseenda eest. Selles klassis on sellel autol hinna ja kvaliteedi suhe igati paigas. Lolle jagub, ka siin kommentaariumis.
18:15 17.11.2012
ostuhuviline (registreerimata)
Nissan Qashqai on euroopas enimmüüdud crossover ja seda juba aastaid. Statistikat vaadake ACEA lehelt. Eestlaste viga on see, et vaadatakse ja trükitakse ajalehtedes USA uudiseid, ja ka autouudiseid. Sealsel turul olevad autod on sageli ka seal toodetud ja isegi sama nimega mudelid ei ole sageli nii välimuselt kui ka tehniliselt samad.

Mõlemat autot toodetakse muide Suurbritannias. CRV-d on ka Indoneesiast ja Taist. Ostmisel võiks seda selgitada kus auto on toodetud.

Uus Sportage tehakse Slovakkias, suht kvaliteetne tehas Kia-l seal, kuigi alguses olevat ka neid Indoneesia tehasest siia imporditud.
21:47 19.11.2012
to ostuhuviline (registreerimata)
üks asi on statistika, teine asi tegelikkus. Seal kus lõpeb tõde, algab statistika!
20:57 11.01.2013
marita57
Ei ostagi. Uue CR-V roolis tekib tõsiselt klaustrofoobiline tunne. Kui eelmise mudeli puhul võis pigem tekkida küsimus "kas mul on ikka nii suurt autot vaja", siis uue puhul disain on ikka selgelt puusse. Lai ja lapik nagu pannkook.
22:25 11.01.2013
Kohe (registreerimata)
kui saan papi kokku, ostan vanema põlvkonna CRV, saab ehk 3-4 kiloga kätte. Lihtne auto, prasjagu kõrge, et väikestest vallidest üle saada, pretensioonitu välimus-ei hakka kellelegi silma. Ja ongi kõik
22:39 11.01.2013
karvanejakole
CRV ja Outback/Forester - mingi fenomen, aeg edasi läheb disain järjest hullemaks ja läbimüük järjest kasvab.
11:22 12.01.2013
M2 (registreerimata)
Kuna elan maal, on tuisuse ilma puhul 4wd vajalik. Seetõttu on peres CRV naisel ja ise kulgen nn "päris" maasturiga (26 cm kliirents, mehaaniline diffrilukk jne).
Eelnevalt pidanud ka tavalisi üheveoliseid.

Esiteks, CRV on ikkagi peajagu üle misiganes üheratta veolisest. tuleb vsa välja lykata keerulistes oludes ning järsk gaasivajutus annab enamasti just selle tõuke mis vaja.
Samas, ta on kerge ja lihtne juhtida. 3 tonni massi pärismaasturil on paras telliskivi juhitavuselt, lisaks pisiasjad nagu autosse ronimine jne.

Ausalt öeldes igapäevaselt valiksin iga kell naise CRV kulgemiseks. Suure järgi vajadus kuna külavaheteel vahest puusadeni hanged, kus ka defekas võimalik kinni sõita.

Arutelu, milline linnakas valida, on normaalne nagu iga teisegi autoklassi puhul. aga neid mõttetuteks kutsuda on minu arust tiba veider, täiesti praktiline sihtturg olemas nende jaoks.

CRV vs Foresteri puhul kindlasti forester on maastikul suutlikum, kuid CRV on laiem ja ergonoomilisem. ehk jällegi, oleneb mida hindate rohkem ja vaja on, mõttetu pole neist kumbki.
19:07 13.01.2013
humm777 (registreerimata)
mulle jälle meeldib viimase põlvkonna CR-V välimus, ilmselt läheb varsti auto vahetuseks. Auto välimuse üle on mõtetu vaielda, mulle jälle absull ei istu ei foresteri ega uue mazda CX-5 välimus, rääkimata nissan Qashaiaist jm mitsudest ja jt mudelistest rääkimata.
08:15 05.03.2015
crv´13 bens (registreerimata)
Ostsin, kuna auto meeldib mulle välimuselt ja vastas omadustelt minu pere vajadustele. Mis siin ikka rohkem arutada.
12:54 11.03.2015
Miis234 (registreerimata)
kas uue CRV puhul esindused letihinnast allahindlust ka teevad ja kui palju protsentides?
13:29 11.03.2015
crv' 13 bens (registreerimata)
See oleneb kõik sinust. Minul näiteks see "pokerface" puudub, kohe lugesid välja, et isegi kui alet ei tee, mees selle auto ostab. Kuid ainus koht, kus ma midagi suutsin alla rääkida oli lisavarustuses, teisaldatav konks ja talvine rehviring tulid siis tasuta. Midagist ikka :) Edu tingimisel!
16:15 11.03.2015
sorbentyyl (registreerimata)
Pole mõtet osta nelikveolist mis pole pidevnelik ja CRV pole pidev ning selle eest maksta sellist hinda mis on põhimõtteliselt esiveoline - no andke andeks!
17:53 11.03.2015
Viimasele (registreerimata)
Crv nelivedu pole tõesti parim, kuid ta on igaljuhul parem kui täiesti tavaline esiveoline kuskil lumes jne. Pole mingi crv fänn, aga mõtle nats peaga. Kokkuvõtlikult ütleks,et maastikule ära roni, kuid lükkamata lumes ja kuskilt tõusust võid oluliselt julgemalt minna kui ainult esiveolise sõidukiga.
17:59 11.03.2015
mnjah333 (registreerimata)
nojah, pidev nelikveoline selles hinna segmendis on ainult Subaru Foresteril, aga - milleks mulle pidev nelikvedu, kui ma ei mütta kusagil pehmel maastikul või mujal soos. CRVd ei ostetagi maastikuautoks, selleks on teised mudelid.
Pealegi - Forester on nii kole auto, et ei julge sellist endale soetada, kardan, et isegi rotid peletab eemale.
20:59 12.03.2015
kapten 4,2 (registreerimata)
CR-V on ülehinnatud auto, eriti ülehinnatud on ta diisel mootoriga. Konkurentidelt sama raha eest saab palju rohkem autod.
21:45 12.03.2015
to 17:53 (registreerimata)
Saad ju isegi aru et sellise raha eest pole mõtet nelikveo pähe esiveolist osta!
22:59 12.03.2015
to to 17:53 (registreerimata)
on, kindlasti on - seal kus vaja, on cr-v nelikveost palju abi - aga sa osta endale pideva nelikveoga auto, mis mul sellest, igaüks teeb ise otsuse, millise autoga sõita. Minu jaoks on oluline ka auto koostekvaliteet ja selles osas ei ole selles hinnaklassis ja segmendis CR_Vle võrdset.
20:50 15.03.2015
17.53 (registreerimata)
Ma oman nn õiget maasturit, seega ma tean,et ta on oluliselt maastiku suutlikum,kuid inimesele kes kasutab CRV peamiselt linnas on igati ok masin. Ma siiski rõhutan,et sellest neljaveost on rohkem kasu kui ainult esiveolisest masinast(oleneb kus liigelda). Crv hind on nagu ta on, selle üle ma ei vaidle.
21:43 15.03.2015
Automehhaanik2354 (registreerimata)
mille üle siin üldse vaielda, enamus selle segmendi crossoverid on oma nelikveopoolest küsitava väärtusega, ehk enamus aja on nad esiveolised - aga ega enamus oma pargikatega kuhugi tõsisele maastikule ronigi. Mis puutub aga Subaru Foresteri, siis tegelikult jääb ka selle auto nelikvedu tõsistes oludes hätta.
04:19 16.03.2015
Crv_13
Need Foresteri haipijad nagu sõidaks tõelise maasturiga :D Ärge kujutage omale ette :D Natuke parema läbivusega, kui teised pargikad, hull asi ikka ju. Kui mulle auto valimisel tundus Crv kvaliteetsem, vaiksem, turvalisem, mugavam jne. siis see Subaru nelikvedu ei tähenda selle kõrval midagi. Pole siiani kuskil kinni olnud ja maal sõitu on üsna tihti. Libedal liikuma hakates lülitub tagasild koheselt, mitte mingit probleemi, kus ma teie Subaru fännide arust nii õudsalt mööda panin ostuga? Puhake jalga offroadi ässad :D

Muudetud 16.3.15 04:21

14:05 10.09.2019
Cr-v 5 mudel (registreerimata)
Kui kellelgi tekib soov soetada alates 2013 aasta Cr-V, siis soovitan vaadata enne soetamist selle sõiduki 4x4 test videot, mis annab parema ülevaate sellest suutlikusest kui 1000 kirjeldavat sõna!

https://www.youtube.com/watch?v=IYtV4qMhNlA&feature=yout
u.be&fbclid=IwAR1cAnTu56WHjcokOfCEnxQEejvzpyMr0xvrUWt2jM
O87TZF8neUjX0Q-30

Tõenäoliselt on mõistlikum soetada juba uuem ehk alates 2018 aastast Eestis müüki tulnud mudel, millisel 4 vedu ka lõviosas toimib!

Kuid 1/4 ratta testis jääb ka see uus mudel selles videos hätta nagu ka kõik teised uuemad sama klassi SUV-id (RAV4, Tucson, Tiguan). Kui aga ESP välja lülitada, siis saab lõpuks ka uus Cr-V selle 1/4 testiga hakkama.
06:34 11.09.2019
................ (registreerimata)
Linnamaastur millel puudub maastikuvõimekus. Siin pikemalt 15aasta bensukat proovitud. Meeletu kütusekulu, samas kohutavalt uimane. Rehvimüra uue suvekaga on ütleks et tugevalt häiriv. Ei mõista selle auto fenomeni, lihtsalt ei mõista. (suure kerega väga kallis Dacia)
08:24 11.09.2019
maeiteamiksnadostava d (registreerimata)
Ei saa mina ka aru. Olematu kliirens, välja näeb kole, maastikul pole midagi teha ja linnas ka ei taha sellega sõita.
11:14 11.09.2019
Hübriid (registreerimata)
Vähemalt uuel CRV hübriidil toimib nelikvedu paremini kui uuel RAV4 hübriidil.
13:00 11.09.2019
AntiOpel to maeiteamiks... (registreerimata)
21cm on vähe? Okei...
14:40 11.09.2019
Aga mina olen rahul (registreerimata)
Kevadel saab 5 aastat täis, jaanuaris-veebruaris tuleb 5. hooldus peale. 1 parkimisandur vahetati garantiikorras. Kõik.
15:20 11.09.2019
to antiopla (registreerimata)
21cm? kustkohast sa mõõdad? mine vaata mis tööriistakast sealt põhjaalt üheltpoolt vastu vaatab, siis saad aru, et kui mujalt ongi 21, siis see mügarik rikub kõik ära.
15:53 11.09.2019
maaks
Miks sa üldse käid TEISTE auto kliirenssi mõõtmas? Ükskõik mis kohast siis? Veic haiglane ei ole vää?
PS Kui esiveolisena osta, siis ei pea pead vaevama ka mingite foresteridega võrdlustestide pärast :-)

Muudetud 11.9.19 15:56

07:53 12.09.2019
eelmisele (registreerimata)
Enne uue auto ostu uuritakse ikka erinevaid autosid ja vaadetakse ka põhja alla. Ei saa nagu pihta su hädakisa murest?
20:51 28.06.2020
riisiraketi fänn (registreerimata)
Mis tähendab meeletu kütusekulu? Ma oman 2008 aut bensukas Crv-d ja 2015a variaator Nissan qq-d kaaluvahe on 300kg ja kütusekulu vahe on -1L Honda kahjuks! Hondal keskmine 9 ja Nissanil 8L. Jah naine saab qq-ga 7L hakkama, aga see selleks! Hondal vahetatud 12a ja ligi 200000km läbisõidu juures vaid paar vidinat-kliimakompressor, paar esiamordi tolmukummi ja summuti kõike väiksem detail ehk ehk vedruga leevendi ja see on KÕIK! Loomulikult kuluosad ehk piduriklotsid ja esipidurikettad. Kvaliteet ja pole tekkinud ühtegi plastiklõbinat salongis! Hooldused jätkuvalt stabiilselt odavad võrreldes Nissaniga! Nissan sutsu vaiksem ja tänu turbomootorile äkilisem, aga ma ei usalda seda mudelit niipalju kui Honda CRV-d. Nissani mootor hakkas õli võtma, paljud kurdavad variaatorkasti üle...näis kaua kestab, aga Honda fenomeen on kvaliteet ehk usaldusväärsus!
21:11 28.06.2020
63amg (registreerimata)
ah et, selline kiidulaul. mul saab mersul ka kohe 200 tuhat täis ja pole veel midagi sildades vahetanud.isegi kettad,klotsid on originaalid.ka kliimat pole olnud vaja täita ja ka aku on veel tehase oma.mootor õli ei võta.
22:06 28.06.2020
AntiOpel to 63amg (registreerimata)
Kui see nüüd sarkasm polnud, siis puhas pask- 200k ja kettad-klotsid originaalid. Muidugi.
Tegelt ei öelnud riisiraketi fänn midagi valesti. Endal paar sõpra, kel on 1.2T Qashqai ja kurdavad õlikulu üle. Esindus ütleb, et ongi okei- väike turbokas peabki õli sööma...ma ei tea, enda 1.5TSI Superb küll õli ei söö... aga noh, eks erinevad autod ka.
22:18 28.06.2020
looder23
Kõik sõltub sellest, kus sõidad. Ma sõitsin veokiga maha vähemalt 700 000km, enne kui klotsid katted vahetasin. Trummelpidur. Sõit eesti - Rootsi vahet ning Pärnu - Riia. Pärast hakkas auto kallurit vedama Eestis. Katted pidasid vastu 300000 kopikatega. Kõik on kinni sõitmise asukohast ja stiilist. Eelkõige stiilist.
22:50 28.06.2020
R.K. (registreerimata)
Looder võrdleb nüüd profitöörista hobikaga. Ja palju sa selle veokaga Pärnust Riiga ikka pidurdad. Sõidukaga kohati elataksegi piduri otsas, ei suudeta ju ühtlase kiirusega kolonnis sõita, tõmmeldakse gaas pidur, gaas pidur. Nii need klotsid kettad lähevadki.
12:25 16.12.2020
Ootaks CR-V omanike tagasiside (registreerimata)
viimase põlvkonna CR-V omanikud (turul 2019 aastast) võiksid siin kirjutada oma muljetest, kuidas on see 1,5 l turbomootor võrreldes eelmise põlvkonna 2 l bensukaga, kuidas käitub variaatorkast, kas on ilmnenud ka mingeid lastehaigusi ja probleeme? Tänud ette!
18:33 03.05.2021
MiQ63
Küsimus siin diisel ja 9-käigulise automaatkastiga CR-V omanikele. Kuidas sõidate maanteel (90 alas) nii, et kast ei vahetaks pidevalt 7-8 käiku?
Kas Eco või S reziim on vaja kasutada? Lasta kastil toimetada nii nagu tahab? Mõtlen, et kas pidev käikude vahetamine (ikkagi küllalt tasase maastikuga teedel) kasti vastupidavust ei mõjuta? Kiiremini sõitmine on loomulikult üks lahendus aga piirduks siiski legaalsete kiirustega.
18:02 02.11.2021
hannesmagi
Tere,

mul küsimus selle viimase põlvkonna kasutajatele :

millise loogika alusel töötab sel roolisoojendus ? Kas sõltuvalt välistemperatuurist lülitub korraks vaikimisi sisse ( nagu küljepeeglite puhul ), kuid samas nö tuluke ei põle. Miks ma küsin on see, et kui hommikul roolisoojenduse nuppu vajutada, siis murdosa sekundiks tuluke süttib ja kogu lugu, rool justkui soojemaks ei lähe. Aga peale mõningat sõitmist / uuesti käivitamist toimib nagu raamatus kenasti kirjas, et kui sooja tahad vajuta aga nuppu ja kõik, nö ON / OFF põhimõtteliselt. Seda siis sõltumata temperatuurist...

22:35 10.11.2021
cr-v omanik 2021 (registreerimata)
mul nagu sellega probleeme ei ole, on hübriid versioon, sisse lülitades läheb rool ilusti soojaks.
10:21 11.11.2021
hannesmagi
Ja sedasi iga kell ning iga ilmaga !?
12:44 11.11.2021
niidukiteMM (registreerimata)
Ilmselt on aku mahutavus või laadimine külmalt kehv ning liiga palju tarbijaid järel. Ülekoormuse vältimiseks lülitatakse ebaolulised tarbijad automaatselt välja.
22:07 17.11.2021
cr-v omanik 2021 (registreerimata)
saan aru, et sul see probleem ainult külma autoga - ehk uurid esindusest, miks see nii on. Mul töötab nii ja naapidi!
14:48 18.11.2021
AntiOpel (registreerimata)
Endal on hübriidil küll kõik okei. Lülitub täpselt nii, nagu ise vajutad, vahet ei ole, kas on õues soe või külm. Ilmselt oleks mõistlik esindusse pöörduda. Või aku korralikult täis laadida, selles võib ka olla häda.