Vaba teema

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: MAAILMALõPUTEOORIAD JA SELLEKS VALMISTUJAD

02:33 22.11.2017
Kärss
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Ja mis on siis see imeline vidin, mis patareidelt saadava elektrivoolu abil on kriitiline ellujäämise seisukohalt? Tesla? Pesumasin? Elektrikeris? Kui ühestainsast patareide 10-pakist jagub LEDide ajastul taskulambile mitmeks aastaks, siis julgeks arvata, et ellujäämise osas muutub midagi muud kriitiliseks juba varemgi ja patareide ainus tõeline väärtus on ehk vahetuskaubana neile, kellel tõesti ühtegi patereid kodus ei olnud. Huvitav, mis võiks olla külmas-näljas inimese jaoks ühe patarei hind? Mitmest toiduportsust on ta nõus loobuma selle pärast?
07:01 22.11.2017
........ (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
tavaline raadio, et otsida eetrist inimhääli ja infot
11:46 22.11.2017
k... (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
... just just. Et kas võib juba varjendist välja tulle või katab maad veel mingi saaste. Kusagil mingi ellu jäänud inimmass levitab raadiolainete kaudu uudiseid. Küünlavalgel pidev elamine üsnagi suletud punkris ei tule eriti kõne alla, sest elustuli võtab hapnikku. Toidumuret pole ju, sest aastas mitu korda enne seda on tagavara uuendatud-täiendatud. Umbes nagu tüüpiline tuumaohu teema nagu meilgi ammusel vene ajal oli.... Ka mulle on need tuttavad soovitanud hakata varuma eluks vajalikke asju ja ennast kindlustama, sest tulemas on kohe-kohe suur tulekerade sadu taevast või venelaste pealetung. Aga mina matsin just viimase keldri kinni uue kaevu kaevamisel tekkinud pinnasega... Nüüd olen küll hädas...
Kusjuures need inimesed sõna otseses mõttes ei ela tuleviku nimel. Nad ei loo ega ehita midagi, sest milleks kui tuleb kiire lahkumine või kaob kõik. Ma olen vist üks väheseid lolle kes ehitab uut sauna, garaaži ja remondib vana maja... Ehk siis loob mugavusi tulevaseks mõnusaks elamiseks...
12:40 22.11.2017
........ (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Elama peab ikka ja käesoleval hetkel ka. Mõelda pidevalt sellele, et äkki homme juhtub, on natukene skisofreeniline. Homme võib ka liiklusõnnetus juhtuda ning polegi globaalset katastroofi vaja. Ei me ette tea... nagu laulusalm ütleb.
13:35 22.11.2017
küborg (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Et lõpust aru saada tuleb alustada algusest. Evolutsioonist, dinosaurustest ja muust. Eesti keelsete subtiitritega põnevad mitme tunnised seminarid mõtisklemiseks. Märksõnad Kent Hovind ja dr. dino
https://www.youtube.com/watch?v=zO0isQLyTDk
20:13 22.11.2017
Kärss
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Raadio on vähemalt alguses kindlasti oluline, aga selle jaoks mingi hull patareide varumine? Esiteks, kui paljudes kodudes üldse leidub mõni selline efektiivse voolutarbimisega taskuraadio, näiteks
https://www.euronics.ee/t/41807/audio-ja-mp3/kaasaskantav-ra
adio-philips/ae1530-00

Teiseks jääb ikkagi arusaamatuks see patareide kogumine, kuna päikesetoitel AA/AAA laadija maksab ca 10e ja paar komplekti akusid kestab umbes sama kaua kui patareide säilivusaeg. Niimoodi võiks kõiki maailma asju omale koguma hakata. Samal ajal kui kriitiliseks osutub hoopis see, kui kaua kõik pereliikmed saavad hädavajalikus koguses valkusid-rasvasid-süsivesikuid, vitamiine, mikro-makroelemente ja puhast joogivett ja et keegi tugevam (julmem) ei tuleks ja neid jõuga ära ei võtaks. Sellele, kes kogub patareisid, soovitaks koguda hoopis raamatuid. Raamatul pole kunagi aku tühi ja neist leiab olulisi vastuseid küsimustele, mida enne kommentaari kirjutamist paljud hetkel googeldada ei viitsi. Näiteks seda, millised toitainete allikad koguvad või vastupidi just ei kogu endasse radioaktiivset saasta, teatud kemikaale jne. See teadmine ise on siis olulisem neist toitainete allikatest.
21:18 22.11.2017
........ (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
no peale tõsisemat vulkaanipurset või tuumaseent võid sa selle päikeselaadijaga kurke soolata. mäletad veel, kuidas islandi vulkaan mõni aasta tagasi lennullikluse seisma pani? aga mul selline pisike antenniga raadio täitsa olemas vanemast ajast ning ka tavalised öökapiraadiod olemas. seega saan tulevikus "uudiseid" kuulata küll ning rasvade ja valkude annetamise eest luban ka teistel kuulata.
21:32 22.11.2017
k... (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Issver, patarei on vaid üks ese muude konservide hulgas.... Nagu juba juttu oli, siis teatud imised, kes palju usuvad, need ka kirikule hulga raha annetavad. Eriti julm raha kogumine pidi olema jehhovistide seas kus jehoova kuningriigi nö kuningad olevat tegelikult rikkaimad inimesed maapeal. Aga alamad liikmed vaesekesed ootavad oma valget laeva... ja raamatutes kujutatud maalilist ilu kus tiigrid ja kitsed külg-külje kõrval su aias ringi jalutavad ja sina nopid seal parajasti paradiisiõunu;-)
Kärss andis hea vihje. Raamatud. Kuidas ma selle ära unustasin, oli küll nagu meeles enne... Ostke või laenutage raamat Murphy seadused.
"White'i ütlus:
Ärge kaotage pead...
Oweni kommentaar White'i ütlusele
... võib-olla tahavad nad seda maha võtta...
Byrdy lisand Oweni kommentaarile White'i ütluse kohta
... ja nad ei viitsi eriti kaua otsida."
22:33 22.11.2017
123juku (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
to herr kärss. Mis hind võib akul olla, kriitilise ellujäämise seisukohalt? Kui sa ikka kuskil punkris kükitad siis elementaarne asi nagu valgus võib omada sama suurt väärtust kui sõja ajal shokolaad!
https://m.youtube.com/watch?v=cNbsiZcwGSY
Tundub,et sa oled Eestis kõige tulihingelisem aku-anti-aktivist! Chillax and take 2 aspirin!
22:59 22.11.2017
Kärss
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Kas see akuantiaktivism seisneb selles, et ma pooldan patareide asemel akude varumist, kuna neid on vaja (kümnetes) kordades vähem?

Pimedas punkris... :D Ära siis osta omale pimedat punkrit, vaid osta kiudoptikaga punker, kus väljast koonusega kogudes tuuakse sisse täiesti arvestatav hulk valgust. Nagu pikkade jääpurikatega lastena lumekindlused kõik seest valgeks said tehtud. Need lahendused on ju praegu kõik olemas ja kommiraha eest saadaval. Patareidele raha kulutamine ei tundu nagu eriti ratsionaalne. Seda enam, et patareisid tuleb kogua ennetavalt (=täna), aga vajadus nende järele võib tekkida alles meie lastel.
07:05 23.11.2017
........ (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
just kirjutasin, et peale suurt purakat ei pruugi päikest pikalt näha, aga tema räägib kiudoptikaga valgustamisest. pigem soeta genekaga drenažöör, mida vändates elektronid jooksma hakkavad.
19:08 31.12.2017
miski susiseb (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad


"Report: North Korea soldier found to have anthrax antibodies.

One of the North Korean soldiers who defected to the South in 2017 was found to have antibodies in his bloodstream, a sign Pyongyang possesses anthrax, the acute disease caused by bacteria.

South Korean authorities did not identify the soldier, who was either exposed to or vaccinated for anthrax, but did confirm he had developed immunity to the deadly disease before he defected, local news network Channel A reported Tuesday.

"Anthrax antibodies have been found in the North Korean soldier who defected this year," a South Korean intelligence official told the network on the condition of anonymity.

The discovery of the antibodies is causing concern in Seoul.

The disease can kill at least 80 percent of those who are exposed to the bacterium in 24 hours, unless antibiotics are taken or vaccination is available."

https://www.upi.com/Top_News/World-News/2017/12/26/Report-No
rth-Korea-soldier-found-to-have-anthrax-antibodies/779151429
9323
17:52 26.01.2018
Chronic Wasting Disease (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
USA hirvlastel avastati zombi-viirus.

"Zombie deer virus outbreak in America sparks fears the epidemic could spread to humans eating infected meat.

Chronic Wasting Disease (CWD) has swept across 22 states in the US and health experts fear it could mutate and jump the species barrier."

https://www.thesun.co.uk/news/5404693/zombie-deer-virus-amer
ica-epidemic-spread-humans-fears/

18:15 26.01.2018
.................... ...... (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
see inimestele ei kandu edasi.
22:30 26.01.2018
hlm (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Ehk siis midagi sarnast nagu meile tuntud hullu lehma tõbi.
Hirmul on suured silmad:)
09:35 15.02.2018
linnugripp (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Tuli teade esimesest inimesest maailmas, kes nakatus linnugripi haruldasse varianti H7N4.

"BEIJING (Reuters) - China has reported the first human case of the H7N4 strain of bird flu in a woman in an eastern coastal province, though she has since recovered.

The winter is traditionally the high season for bird flu infections.

In a statement late on Wednesday, the Hong Kong government’s Centre for Health Protection said it had informed of the case by mainland China’s health ministry, the National Health and Family Planning Commission.

According to the commission, this was the first case of human infection with the H7N4 strain in the world, the Hong Kong government said.

The case involved a 68-year-old woman in Jiangsu province who developed symptoms on Dec. 25, was admitted to hospital on Jan. 1 and discharged on Jan. 22.

“She had contact with live poultry before the onset of symptoms. All her close contacts did not have any symptoms during the medical surveillance period,” the Hong Kong government said.

It cited the Chinese Centre for Disease Control and Prevention as saying the virus’ genes “were determined to be of avian origin”.

The H7N9 strain is far more common in China for humans.

Since 2013, at least 600 people have died in China and more than 1,500 people have fallen sick as a result of H7N9 bird flu virus. Some 40 percent of people hospitalized with the virus die.

China recorded just a single human case of H7N9 last month. Last year 192 people contracted the H7N9 strain, 79 of whom died. "

https://www.reuters.com/article/us-health-birdflu-china/chin
a-reports-first-human-case-of-h7n4-bird-flu-idUSKCN1FZ08O
16:02 15.02.2018
hlm (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Jah nakatus üks inimene ja sai ka samas terveks. Paanika-jaanika.
19:15 17.03.2018
haigus x-tähega (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
"Haigus X" võib saada järgmiseks üleilmseks epideemiaks, hoiatab WHO.

Eksperdid nimetavad haigust x-tähega sel lihtsal põhjusel, et nad ei tea, millega tegu võiks olla. Kuid WHO ehk Maailma Terviseorganisatsiooni sõnul on ilmne, et see praegu veel tundmatu haigus võib kujuneda ülemaailmseks epideemiaks ja nii väärib potentsiaalne oht täie tõsidusega käsitlemist.

Patogeeni, mis x-haiguse pandeemia vormis ehk kontinentidevaheliselt levivana vallandada võiks, pole veel avastatudki. Kuid et selle ühel hetkel avastamine on peaaegu kindel, on WHO kandnud haiguse oma kõige ohtlikumate tõbede nimekirja. Selles nimekirjas on võimalikud tulevikuepideemiad, millele on vastumeetmed hetkel ebapiisavad või siis puuduvad hoopis.

Kuidas aga saab veel tuvastamata haigust rahvatervisele nii tõsiseks ohuks pidada? WHO ütleb, et see on niinimetatud "teada tundmatu", mille jaoks me peame valmistunud olema. Seetõttu on haigus X kantud ka WHO teadus- ja arendustegevuse kavva (R&D Blueprint), mis puudutab prioriteetseid haigusi.

"Haigus X tähistab teadmist, et meile hetkel tundmatu patogeen võib põhjustada tõsise rahvusvahelise epideemia," vahendas ScienceAlert WHO hiljutist teadet.

http://forte.delfi.ee/news/teadus/haigus-x-voib-saada-jargmi
seks-uleilmseks-epideemiaks-hoiatab-who?id=81408417
23:21 17.03.2018
hlm (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Et siis "äkki võib püksi ka tulla" teema selle haigusega X
14:33 04.05.2018
siil sudus (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Eesti Naiskodukaitse on saanud valmis äpi, mis on loodetavasti abiks nii metsas ekslemisel, tsiviikaitse küsimustes perekonna tasandil kui ka ehk suuremate kriiside (riigi jne. tasandil) puhul .

https://siil2018.postimees.ee/4482814/naiskodukaitse-loodud-
mobiilirakendus-aitab-kriisiolukordadeks-valmistuda


https://play.google.com/store/apps/details?id=ee.naiskodukai
tse.olevalmis
16:55 23.05.2018
tikud ja konservid (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Nimelt Päike pulseerib ja aktiivsus muutub, aga selgub et
hetkel X tuleb läbi Päikese väga suur energia hulk. Ning selle toimel
eraldub laetud plasma väli, mis kandub edasi tervesse päikese süsteemi
ja kui see tabab Maad siis poolused küll ei pidavat vahetuma aga telje
muutus pidavat tulema. Hetk hiljem kui Päike laseb energia lahti, siis
tuleb tal mingi 3 päevane periood kui ta ei helenda nii nagu ta alati
on helendanud. On pime. Aga mis meid puutub siis osa sellest
energiatest satub ka maapinnale ja võib toimuda tulekahjusid, siis Maa
pöörlemise ebakõla paneb liikuma kõigi merede veed, ja samuti läheb
liikumisse siis õhk . Tuleb rannikualade suured üleujutused ja
tsunamid ja maismaad üle pühkivad orkaanid. Nii et rannikult tuleks
hoiduda kõrgemale. Ei tea mis see Läänemeri meie saarte ja Tallinnaga
teeb. Aga jah kogu elektrivärgindus läheb rikki. Ainuke hea mis sel
pidi olema, et tehisintellekt saab selle energia abil planeedilt ära
pühitud kogu päikese süsteemist. Kuid seda sündmust saadab ka
vulkaanide ja maavärinate suur hulk. Paistab ,et see Havai värk ongi
nagu üheks endeks.
18:03 23.05.2018
hlm (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Aa, sellepärast see küürvaal Viiburi alla põgeneski, tark teine:)
13:01 13.06.2018
... (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
kus siin uudis on? tänapäeval pole elektrita enam mingit elu, kasvõi vett ei saa kui just salvkaevu ei oma.
20:08 04.08.2018
ei keegi tea ette (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Päästeameti spikker koduste varude kohta.

#Joogivesi
#Sularaha
#Mobiiltelefon, laadija ja varuaku
#Taskulamp ja varupatareid
#Tikud ja küünlad
#Esmaabitarbed ja olulised ravimid
#Taskunuga, konserviavaja ja söögiriistad
#Patareide või aku pealt töötav raadio
#Akupank mobiilsete seadmete laadimiseks

......................

Lisada võiks sellised asjad nagu patareiraadio (kui see omab ka head dünamoväntamismehhanismi ja võimalust laadida näiteks telefoni ja veel midagi, siis on hea).

Ja kortermajade elanikele soovitaks muretseda mingi portatiivne kuivkimla. Neid on ka odavamapoolseid, prill-lauaga ämbreid, ajavad kah asja ära. Lisaks muidugi ka kotid fekaalide jaoks.
20:42 04.08.2018
... (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
kui on maailmalõpp, siis pole enam mingit vahet kuhu sa s:tud või kas sul on patareidega raadio.
23:14 04.08.2018
kuke ants (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Kõige parem on varud a mõni vana kanalisatsioonitoru ja veidi raketi kütust. Veidi keevitamist ning lendad siit maalt minema.
01:18 06.08.2018
B (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Elu on näidanud, et kõige arukam on taoliseks olukorraks varuda üks AK-47 ja kasti jagu laskemoona, kõik muu tuleb juba iseenesest...
07:29 06.08.2018
... (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
elu on näidanud või ameerika filmid? ma ei tunne küll kedagi kes tunneks kedagi kes maailmalõpu üle elanud :P
23:55 09.08.2018
B (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Ma ei tunne küll kedagi, kes tunneks kedagi, kes oleks nii loll, et taoliste olukordade all kohe maailmalõpu üleelamisest midagi jahuma hakkab :)
19:33 22.08.2018
RSOE EDIS (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
09:32 11.09.2018
vaat siis (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Silicon Valley rikkuritel olla olemas varuplaan.

"The Super Rich of Silicon Valley Have a Doomsday Escape Plan.
Wealthy Americans have stepped up investment in New Zealand. Parliament votes to ban foreigners from buying bolt-hole homes."

https://www.bloomberg.com/features/2018-rich-new-zealand-doo
msday-preppers/
20:04 11.09.2018
vaba mees (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Siiski see akm või mõni teine igati lollikindel relv ja padrunitagavara on ainus,mis võib sind aidata hädaolukorras kortermajadest pagevate ja toitu ning sooja otsivate hordide poolt väljasaadetud otsingurühmade eest eluga pääseda. Väljanuhitud toidutagavaradest jääd ikkagi suure tõenäosusega ilma.
Muidugi võib pöörduda hardas palves jumala poole ,aga neid ,keda ta väidetavalt aidanud on pidi siiski üksikuid olema. No näiteks katoliku kiriku pedofiilidest teenreid ikka vahel pidi karistusest päästma.
21:57 11.09.2018
k... (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Ja kui maailma lõpp käes, kuhu te siis põgenete? Kõik muudkui põgenevad aga kuhu? Loodate, et Elon musk saab kuulifti valmis selleks ajaks? :-D
17:16 20.09.2018
Kärss
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Katla on ärkamas peale erakordselt pikaks veninud und. Nad vist üritavad mitte paanikat tekitada oma leebe sõnastusega, sest pauk, mis sealt tulla võib, võib ühtlasi lõpetada ka tänase ühiskonnakorralduse eksistentsi tänasel kujul. Elu läheb edasi, aga mitte kõigi jaoks ja tõenäoliselt teistmoodi. Ja kui seda ei tee Katla järgmine pauk, teeb seda tõenäoliselt ülejärgmine või üleülejärgmine. Või siis Laki või mõni muu tulelõõr seal kõrval. Hakkasin just googeldama, et kust leiaks oma töösaani jaoks varulindi kohe koju riiulisse valmis.

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/islandil-on-a
rkamas-suur-vulkaan-mis-voib-tekitada-hullemaid-tuhapilvi-ku
i-2010-aasta-eyjafjallajokulli-purse?id=83729555


Keda Islandi vulkaanid huvitavad, soovitan lugeda seda raamatut. Nagu ajalooõpik, ainult et mitte tavapärase nurga alt.

https://www.rahvaraamat.ee/p/lõõmav-saar/581458/et?isbn=97
89949523450
18:27 24.09.2018
Kelvin hughes (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Paanikat polegi mõtet tekitada sest kasu sellest ei teki aga ma arvan et vast midagi hullu ei juhtu. Võib küll majanduslikku kahju tekkida aga mingit tõsist katastroofi vaevalt.
13:14 25.09.2018
Kärss
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Paanikat tekitada pole kindlasti mõtet, aga vaadates varasemat vulkaanide aktiivsust ja katastroofide esinemise sagedust, ei ole ka mõtet elada illusioonis, et see praegune "vaikus" jääbki kestma. Tulevikku ennustades saab rääkide vaid tõenäosustest.

Aga mu eelnevalt lingitud artikkel oli tõesti BS. Siit ka põhjus, miks ajaleheuudiste asemel tasuks alati lugeda pigem originaalartikleid. Siin ehk veidi objektiivsem kokkuvõte teemast (kahel lehel):

https://www.iflscience.com/environment/icelands-katla-volcan
o-isnt-about-to-erupt-heres-whats-really-happening/
21:41 26.09.2018
vaba mees (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Ehk alustaks elupäästmist hoopis lihtsamate vahendite ja väiksemate kulutustega. Kui paljud võivad öelda,,et neil on olemas kodus töökorras gaasimask koos filtritega erinevate tööstusest tulenevate gaasilekete puhuks. Näiteks rakvere lihakombinaadi ammoniaagivarude katastrofaalse lekke puhuks. Ütleme et minul on. Enamiku suurkatastroofide puhul on elekter minevik ja mobiile võite taskulambina kasutada või lutsu visata.
21:49 26.09.2018
autojuht86
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Alustame siis,mitte lihakombinaadist,vaid autode seisukorrast,sest iga romu auto vöibki tekitada lihakombinaadi.
15:21 28.09.2018
teemasse (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Muide, Teise Maailmasõja aegu britid tahtsid Siberi katku spooridega hävitada miljoneid sakslasi.

"Operation Vegetarian: in 1942, the British planned on killing millions of Germans by dropping anthrax onto their pastures."

https://www.thevintagenews.com/2018/01/10/operation-vegetari
an/
15:58 10.03.2019
Kärss
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Veebruarikuine uudis, lõpp loodetavasti veel ei paista, kuig paljude elude jaoks võib see ka lõppu tähendada.

https://www.hs.fi/mielipide/art-2000006005822.html
11:27 25.03.2019
TK (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Kas Saite ka Siseministeeriumist e-kirja juhistega, kuidas kriisiolukorras käituda? Jagage "Tippe ja trikke" !!!
11:30 25.03.2019
TK (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Ammoniaagi vastumürk - veeaur (kartuliauru sisse hingamine). NO2 vastumürk + ammoniaak (nuuskpiiritus).
12:09 16.04.2019
Kärss
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
18:27 18.04.2019
nii et vist ikka diisel (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Seoses nn. biobensiinile üleminekuga Euroliidus on veel mõtet hoida bensiiniautot "bug-out-vehicle" rollis? Või on benaautodega nüüdseks selles rollis jokk?
20:43 18.04.2019
Kärss
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Eelmisele: esiteks kõiki mune ei hoita ühes korvis. Teiseks, maailmalõpusõiduk võiks oluliste asjade nimekirjas olla alles teise või kolmanda kümne hulgas.
14:18 07.06.2019
Kärss
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Head nädalavahetust! :)
Et keegi valesti aru ei saaks, siis tegu pole naljaga, pigem üsnagi tõetruu versioon lähitulevikust, millega toimetulemiseks paljud juba kaua valmistinud on.
https://www.accelerista.com/teadus/maailm-saab-otsa/
21:13 10.06.2019
Jambalaya (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
India põhjaosas kestab harukordne kuumalaine.

Põhja-Indias on teist nädalat harukordne kuumalaine, kui temperatuur püsib pidevalt 45 kraadi juures.

Kuumuse tagajärjel on surnud kümmekond inimest, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Kuuma tõttu on hakanud massiliselt surema ka ahvid, kellele ei jätku piisavalt vett. Kohalike bioloogide kinnitusel pole varasemad kuumalained ahvide massilist suremust esile kutsunud.

Erakordse kuumuse põhjuseks peetakse ülemaailmset kliimamuutust.

https://www.err.ee/951003/india-pohjaosas-kestab-harukordne-
kuumalaine
11:34 24.08.2019
Kärss
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Tsiteerin:

"Tervelt pool Amazoni vihmametsast põleb. See mets toodab 20% meie maakera hapnikust. Lisaks on võimatu täna ennustada kogu õhku paisatud CO2 pikaajalist mõju. Kuidas edasi? Kas hoiame iga 10 minuti jooksul 1 minuti hinge kinni?"

Kahtlustan, et sellise "maailmalõpu" võimaluse vastu pole keegi veel taibanud valmistuda...
03:15 25.08.2019
I (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Kui 20% siis peaks 2 minutit hinge kinni hoidma 10 min jooksul
12:17 25.08.2019
Kärss
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Kahekümnest protsendist pool on siiski 10%, kuid põhimõtteliselt on Sul kahjuks õigus, sest praegu põleb hetkel palju rohkem metsasid ja kokku tuleb võibolla rohkemgi kui viiendik.
21:52 25.08.2019
B (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Kuidas see rehkendamine nüüd on? Kui 20% hapnikust jääb puudu, siis tavapärase 10 minuti jooksul oleks meil võimalik hingata 8 minutit, ehk 2 minutit tuleks hinge kinni hoida. See kõik muidugi teoreetiliselt...
22:34 25.08.2019
Aga... . (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Põleb ju ainult pool vihmametsast mis annab 20%.Seega 10% jääb hapnikku vähemaks.
22:40 25.08.2019
Marko
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Kas ikka peab kirjutama kui matsu ei jaga? Kui viiendikust pool läinud, siis saabki ainult igal kümnendal minutil hingata.
22:57 25.08.2019
Aga... . (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Marko!Kellele see oli suunatud ei tea aga nüüd panid ise puusse.
23:10 25.08.2019
Marko
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Viiendikust pool on kümnendik teatavasti.
23:17 25.08.2019
Aga... . (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
On jah!Aga siis ikka 9 min. hingad ja ühe puhkad ,mitte ei hinga igal kümnendal minutil nagu väitsid.
23:59 25.08.2019
mati1222 (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
selle hingamisega on nii,tuleb vähem joosta ja rahulikumalt kulgeda. on ka hingamine väiksem,veel parem kui unereziimis olla
00:32 26.08.2019
Päevanali (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Et siis küsimus oli selline, kas kõdunev mets saab olla planeedi kops? Ja vihmametsas on seda kõdunemist oioi kui palju!

Muudetud 26.8.19 10:07

07:31 26.08.2019
.. (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
need põlengud seal iga-aastased, sel aastal lihtsalt mõni meeter rohkem. kisa ja paanikat osatakse siin maailmas hästi teha, uskujaidki piisavalt.
08:26 26.08.2019
Ants Kaval (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Las põleb, raha tuleb!
14:50 26.08.2019
maaks
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
16:40 26.08.2019
.. (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
no eks selle õhuga on see teema, et ühed toodavad, teised tarbivad. kui tarbijaid liiga palju tekib ja tootjad reostuse või muu meetodiga hävitame, siis tasakaal muidugi muutub tarbijate kahjuks. samas tuleb vaadata seda, mida hingame- umbes 70% on seal lämmastikku ja ülejäänud koos hapnikuga muud elemendid, seega ilmselt oleme pikapeale suutelised kohanema ka väiksema hapnikuhulgaga. ja kuna varsti hakkavad robotid meie eest tööd tegema, siis tugitoolis lebotades nagunii palju ei hingelda.
13:00 02.09.2019
wb (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Igale jaburdusele, mida klikke vajav ajakirjandus genereerib, ei maksa tähelepanu pöörata. Õhus on 21% hapnikku ja 0,04% süsihappegaasi. Hapniku tase võib väheneda praktiliselt vaid sel teel, et osa temast jääb süsihappegaasiks. Kui süsihappegaasi sisaldus peaks tõusma ütleme 10x, siis see muudab kliimat totaalselt, aga hapniku tase langeks sel juhul vaid 0,4%. Võrdluseks, kõrghoonete ülemiste korruste kõrgusel on hapniku sisaldus õhus 0,7% väiksem kui esimese korruse kõrgusel, kuna hapnik on õhust raskem.
23:07 05.09.2019
Kärss
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Raputan omale tuhka pähe sellepärast, et ei hakanud ise lihtsalt kontrollitavaid fakte üle kontrollima.

https://forte.delfi.ee/news/maa/amazonase-tulekahjude-valgus
es-levib-valeinfo?id=87340299
07:00 06.09.2019
. (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
ei ole midagi imestada- inimeste lollitamist oskavad meedia ja poliitikud ülihästi. aga eks me ka ise vahel lase lendu mõne valge vale kui see meile kasulik on.
23:48 26.09.2019
Kärss
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
22:31 24.01.2020
koronaviirus jõudis Euroopasse (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Coronavirus reaches Europe with two confirmed cases in France. Friday 24 Jan 2020 7:32 pm

Read more: https://metro.co.uk/2020/01/24/france-confirms-two-cases-dea
dly-coronavirus-12119519/?ito=cbshare


20:22 28.01.2020
2019-nCoV (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Kuuldavasti on koroonaviirusesse haigestumise sümptomitega inimesed paigutatud haiglasse juba ka Venemaal, Voronezhis.
20:44 28.01.2020
Kärss
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Eks igasuguseid vandenõuteooriaid annab kokku luuletada ja selge on ka see, et ei jää ka sel kevadel ühel viirusel maakerale tiir peale tegemata.

Ma pigem muretseks sellepärast, et kuna lödipüksidest koni-burksipõlvkond on nagunii igasugustele nakkustele vastuvõtlikum, võidakse olukorra eskaleerudes ummistada ka meil haiglad ära ja kui kellelgi, kes varem oma tervisest on hoolinud, peaks mingi "päris" põhjus olema erakorralise abi järele, võib ligipääs sellele üsna keeruliseks osutuda.
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/viiruse-epit
sentri-wuhani-haiglates-valitseb-taielik-peataolek?id=887533
99


Nii võiks iga aasta paanikat külvata, sest tegelikult on peaaegu igal aastal mitmel viirusel see potentsiaal olemas, et meie planeet oluliselt "puhtamaks" teha. Eks see ükskord juhtubki, aga see kord ei paista seni vähemalt midagi erakordset veel olevat.
https://novaator.err.ee/1028834/viroloogid-koroonaviiruse-va
ktsiini-loomine-on-lihtne-kuid-ilmselt-tulutu


EDIT: lühidalt ja täpsemalt veel
https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6
736(20)30183-5/fulltext

Muudetud 29.1.20 03:19

18:21 29.01.2020
2019-nCoV (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Oli arvata, et igasugune asotsiaalne käitumine hakkab ka varjust välja tulema.

"Coronavirus infected are trying to spread the disease by deliberately SPITTING at health care workers in Wuhan, claims South African teacher trapped in the city."

https://www.dailymail.co.uk/health/article-7942647/Coronavir
us-infected-trying-spread-disease-SPITTING-health-care-worke
rs.html


...........

Midagi ka Soomes.

"Lapimaal kahtlustatud koroonaviiruse juhtum leidis kinnitust."

https://www.err.ee/1029366/lapimaal-kahtlustatud-koroonaviir
use-juhtum-leidis-kinnitust
18:41 13.02.2020
on ka meie kandis valmistujaid (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
13:56 27.02.2020
Kärss
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Väike update ühe kohaliku professori poolt koroonaviiruse osas. Kõige ilmekam näide sealt on vast see, et samal ajal, kui koroonasse (COVID-19 haigusesse) on surnud 2765 inimest, on tavalisse hooajalisse grippi surnud 75097 inimest, aga see uudis ei müü millegipärast pooltki nii hästi...

https://epl.delfi.ee/arvamus/irja-lutsar-koroonavaktsiin-sel
-aastal-ilmselt-turule-ei-joua?id=89066303


Natuke muud juttu kah juurde küsimused-vastused vormis.

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/16-vastust-p
ohikusimustele-koroonaviiruse-kohta?id=89052887


See siin aga illustreerib suurepäraselt, kuidas kogu teema "maailmalõpuga" haakub, ehk siis miks selline globaalne maailm koos kiire reisimisvõimalusega inimkonnale ühel päeval üsna tõenäoliselt saatuslikuks saab.
https://m.arileht.delfi.ee/article.php?id=89025563
23:01 09.03.2020
ajakirjandus õhutab paanikat (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
23:08 09.03.2020
mati1222 (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
08:25 10.03.2020
to mati (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Muidugi ilmavalitsuse rajamiseks. Oli kuulda, et üleilmseks keisriks peaks saama Putin koos tulnukatega planeedilt Zx897 Andromeeda udukogust.
10:28 15.03.2020
Qq (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
11:11 15.03.2020
Sull12
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Qq
Lõpp on käes
15:43 15.03.2020
Kärss
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Just jagatakse igal pool värskeid filmisoovitusi, et inimestel kodus igav ei hakkaks ja avalikesse kohtadesse ei roniks.

https://www.vulture.com/2020/03/best-pandemic-movies-on-netf
lix-hulu-prime-and-more.html


Kusjuures vaatamata üsna tugevale tuulele on eile ja täna igasugused matkarajad nii ülerahvastatud, et koroona üleskorjamise tõenäosus on vast suuremgi kui mõnes T1 taolises pooltühjas kaubanduskeskuses:)
18:18 15.03.2020
Qq (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Matkaraja korona on tüki maad rohelisem... .
Kärss kui teadja- elu Eestis kuu aja pärast?
20:30 15.03.2020
... (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
ja mis siis kuu aja pärast teisiti on? ametlik nakatunute arv muutub peagi neljakohaliseks, mõned surevad ära, hauakaevajad ja kirstumüüjad rõõmustavad, neid, kes omal käel läbi põevad,ei tea keegi ja kes ei nakatu, elab samamoodi edasi. ja lõpuks on mõnel kodus aastane varu peldikupaberit ja kotitäied makarone.
10:08 16.03.2020
vaba mees (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Aeg on näidanudet kahelda tuleb kõigis ametlikes teadaannetes, seda ka präeguses olukorras. Pole ei kaitsemaske ega ka piisavalt kaitseriietust meedikutele, testimisvõimekus sai nädalaga otsa ja nüüd keskendutakse rasketele juhtudele ,mida ei pidavat olema.
Lühidalt kena jutu taga kaistavad potjomkini küla kõrvad.
13:38 16.03.2020
Päevanali (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Ei pea just Mang olema, et ennustada suurt sündimuse tõusu aasta lõpus ja uue alguses!
17:41 16.03.2020
... (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
kõiki ei testita, paljud põevad asja kergelt läbi nagu kiire gripi ja ei ronigi testima. neid on sadu ja sadu. tegelik viirusekandjate hulk jääbki lõpuks selgusetuks, aga arvata võib, et neid on palju, sest inimesed ju liiguvad ringi.
13:28 04.04.2020
... (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Kahe nädalaga juhtunud nii palju, et number on nüüd neljakohaline, 1018, surnuid 13. Kas tuleb ka teine tuhat ja kui kiiresti, kes seda teab.
10:19 05.04.2020
NY ja pandeemia (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Kui on huvi, siis saab vaadata hulganisti videosid New Yorgist, kuidas sealkandis algas see epideemia ja kuidas see paistis/paistab linnapildis välja.

Siin on see Juutuubi kanal.

https://www.youtube.com/user/DEN777NYC/videos
22:51 06.04.2020
. (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
20:03 16.04.2020
... (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Meenutusi möödunust. Seega mis meist saab, Gabriel?

"Ta tuletab meelde, kuidas 2009. aasta sügisel saabus gripihooaeg tavalisest kaks kuud varem. „Novembri lõpuks puudusid lasteaiast umbes pooled lapsed, koolist veelgi rohkem. Elanikke ja meediat see ei häirinud, kuigi tegemist oli üsna tõsise epideemiaga,“ on Kutsar rääkinud. Kokku haigestus sel aastal Eestis grippi hinnanguliselt 124 000 inimest. Väidetavalt oli tegu viimaste aastakümnete ühe kõige ulatuslikuma haiguspuhanguga."

„Eestis haigestus grippi 124 000 inimest! Sisult 10 000 inimest igal kuul. 26. veebruarist tänaseni on meil SARS-Cov-2 1332 haigestunut. Kui neid oleks 10 000, ei julgeks me akentki lahti teha. Seda mitte statistika, vaid kuvandi pärast, mis on loodud koroonast. Me oleme hirmuvalitsuse all ja kes ei usu, võrrelgu oma meelelaadi 2009. aastaga,” märgib väikeettevõtja.

Ta rõhutab, et just praegu pikale venida võiva eriolukorraga istume väga pikalt veel kodus ja sügisel teise perioodi otsa. „Paljud ettevõtted ei ela seda aega üle, sulgevad oma uksed, inimesed kaotavad töö ja ühes töökaotuse stressiga kaasuvad haigused. Koondamised on alanud juba praegu,” sõnab ta oma tutvusringkonnas toimuvale viidates.

https://arileht.delfi.ee/news/uudised/vaikeettevotja-kelle-t
uttavad-koondamisteateid-valja-saadavad-niiviisi-aeglaselt-s
ussutades-istume-veel-aasta-ara-ja-jouame-jargmisse-kriisi?i
d=89554519
11:44 30.04.2020
What If We Built Vertical Farm (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Maa on lähenemas oma uuele ajajärgule - metsade drastilise vähenemisega, mullastiku erosiooniga ja kõrbestumisega. Oletatavalt Maa elab selle ikka üle, enamuse liikide hävimisega. Ehk hävib ka inimliik, kes on oma arrogantsuses selle jama Maale kaela on toonud.

Kuid ehk ka mitte. Osa inimestest on asunud arendama verikaalsete kasvuhoonete ideed.

https://www.youtube.com/watch?v=jeN2ynwny6A
17:01 30.04.2020
... (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Maakeral on täiesti poogen, mis siin toimub- tema tiirleb ja pöörleb oma miljardeid aastaid kuskil ilmaruumis ja mis siin maa peal toimub, on ainult meie endi asi- kas s.tume end lõplikult täis või oskame õigeid otsuseid tehes puhtaks jääda. hetkel 7,3 miljardit suud toita, kuskil visatakse toitu prügikasti, kuskil otsitakse toitu prügikastist, kuskil voolab vesi vabalt, kuskil kõik kuivab, kuskil veel puhas õhk, kuskil hõljub saast- selliseks me oleme elu maakeral muutnud.
21:03 23.11.2020
Kärss
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Lisan siia paar vana artiklit, mis haakuvad hästi teemaga. Aasta tagasi poleks keegi suutnud tänast maailma ette ennustada, ei suutnud seda isegi staarastroloogid:) Ja mõelda vaid, kui süütu on praegune pandeemiat põhjustav haigus nendega võrreldes, millele on vahepeal suudetud piir panna ning pandeemiaks muutumine ära hoida...

https://novaator.err.ee/1070843/parasitoloog-loomadelt-elupa
iga-vottes-saame-kaasa-ka-nende-haigused


https://zooloogiablogi.ee/blogi/uued-pandeemiad-on-siin-et-j
aada-kui-inimkond-ei-muutu/


EDIT: veel üks konteksti sobiv artikkel
https://heureka.postimees.ee/6746816/kogu-tode-vaktsiinidest
-kuidas-neid-luuakse-ja-miks-nad-tootavad

Muudetud 23.11.20 21:24

07:12 24.11.2020
, (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Ja kõik toimib kenasti- loodus astub meile vastu oma relvadega ja vähendab enda vastu astujate ridasid. Pragusel juhul küll leebemas vormis ja nii hullusti ei tapa, aga ega midagi hullu ei juhtuks ka, kui seitsmest miljardist mõned minema pühkida- saabki kergemalt hingata.
14:40 26.11.2020
Huvitavat lugemist (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Välavõte facebook-ist:

Trummid on nagunii läinud, las lähevad pulgad ka.
Selles raamatus (pildil) on kirjas just see, allolev tekst. Saad ise raamatukogust laenutada ja lugeda, küll aga inglis keeles. Kurb, väga kurb... kurb on see, et enamus inimesi peab mind ikka veel labiilseks.
Rockefelleri Sihtasutus on organisatsioon, kes vastutab WHO (Maailma Terviseorganisatsiooni) prototüübi loomise eest. Seda kutsuti esialgselt Rahvusvaheliseks Terviseosakonnaks. Kõik, kes on tõsiselt uurinud maailma ajalugu, teavad, et Rockefellerite perekond on Rothschildide perekonna juhtimisvarras. David Rockefelleri raamat “Memuaarid” tunnistab salasepitsemist uue maailmakorra loomiseks.
Ja siin on veel üks tõend sellest, et see “pandeemia” oli ette planeeritud. Vaata ka infot Eesti kohta alates 1989. aastast: https://wits.worldbank.org/.../EST/nomen...uct/902780
WHO dokumendis https://apps.who.int/.../annua.../GPMB_a...t_2019.pdf
leheküljel 10 on kirjas, et ÜRO (+ WHO) viib läbi vähemalt kaks kogu süsteemi hõlmavat koolitust ja SIMULATSIOONIHARJUTUST, millest üks puudutab TAHTLIKULT VALLAPÄÄSTETUD SURMAVA hingamisteede patogeeni keskkonda viimist (mille teine laine peab olema levimas 2020. aasta septembriks).
Selles 2019.a raportis on kirjas, et praeguseks on simulatsiooniharjutusest osa võtmas 103 riiki.
Leheküljel 26 saab lugeda, et valitsusjuhid peavad määrama riikliku kõrge tasemega koordinaatori, kellel on juhtiv autoriteet ja poliitiline vastutus valitsuse ja kogu ühiskonna suhtumise osas, et viia regulaarselt läbi mitut valdkonda hõlmavaid simulatsiooniharjutusi ja säilitada tõhus valmisolek.
Vaata ka World Economic Forumi tutvustust sellest, kuidas COVID-19 on kiirendanud Agenda 2030 ja New World Orderi elluviimist ning tehnokraatide superinimeste/küborgide loomist, millega saadakse ligipääs meie mõtetele ja emotsioonidele ning kontroll nende üle.
Kõik on juba valmis selleks globaalseks lähtestamiseks: kiibid, digivaluuta, digitaalne immuunsuspass, “koroonadetektiivid” jne. Ja see on ka see tegelik põhjus, milleks neil on vaja 5G-d.
„Rockefeller - Lock Step, 2010”
“Simuleeritud globaalne viirusepuhang, nõutavad sammud, erinevad faasid, üldine ajakava ja oodatavad tulemused” - Rockefeller - Lock Step, 2010.
Nende stsenaarium oli kirjutatud 2012. aasta kohta, aga väga suur osa sellest stsenaariumist on tegelikult ilmne just praegu, 2020. aastal ning järjest rohkem paistab just täpselt nii minevat.
Loe alates lk 17:
https://www.nommeraadio.ee/.../Rockefell...dation.pdf
Oluline küsimus on praegu see, et kas globalistid kasutavad oportunistlikult COVID-19 ümber levivaid hirme, et edendada ülalt alla suunatud sotsiaalse kontrolli „lukustatava sammu” ettekirjutisi, mis hõlmaks karmide piirangutega reisimist, võib-olla asendades sularaha sanitaarse elektroonilise sularahaga, kohustuslikku vaktsineerimist, piiramatut jälgimist ja isikuvabaduste piiramist, poliitiliste protestide keelamist, kontaktide jälgimist jne, mille abil saab tuvastada inimesi, kes keelduvad testimast ja vaktsineerimast?
Üks stsenaarium kannab intrigeerivat pealkirja "LOCK STEP: rangema ülalt alla suunatud valitsuse kontrolli ja autoritaarse juhtimisega, piiratud innovatsiooni ja kodanike kasvava vastuseisuga maailm."
Eelnimetatud Schwartzi stsenaariumi kohaselt:
„2012. aastal tabas maailma lõpuks pandeemia, mida oldi aastaid ette näinud. Erinevalt 2009. aasta H1N1-st oli see uus äärmiselt virulentne ja surmav metsikute hanede päritolu gripitüvi. Isegi kõige enam pandeemiaks ettevalmistatud riigid olid kiiresti ülekoormatud, kui viirus levis üle kogu maailma, nakatades ligi 20 protsenti kogu maailma elanikkonnast ja tappes seitsme kuuga 8 miljonit inimest.
Pandeemia mõjutas majandust surmavalt: nii inimeste kui ka kaupade rahvusvaheline liikumine peatus, kurnates turismitööstusi ja purustades ülemaailmseid tarneahelaid. Isegi kohalikud poed ja büroohooned seisid kuude kaupa tühjana, kus polnud ei töötajaid ega kliente....”
See kõik kõlab praegu kuidagi kummituslikult tuttavalt.
Siis muutub aga stsenaarium veelgi huvitavamaks:
“Pandeemia ajal suurendasid riikide juhid kogu maailmas oma võimu ja kehtestasid kindlad reeglid ja piirangud, alates näomaskide kohustuslikust kandmisest kuni kehatemperatuuri kontrollimiseni ühiskondlikesse ruumidesse, nagu rongijaamad ja kaubanduskeskused, sissepääsude juures. Pärast pandeemiat selline autoritaarne kodanike tegevuste jälgimine ja kontroll jätkus ning isegi intensiivistus. Et kaitsta end üha enam ülemaailmselt levivate globaalsete probleemide eest nagu pandeemiad, riikidevaheline terrorism, keskkonnakriisid ja rahva kasvav vaesus, hoidsid riigijuhid kogu maailmas oma võimust veelgi kõvemini kinni."
- Looge väga nakkav, kuid ülimadala suremusega viirus, et see sobiks vajaliku plaaniga (SARS/HIV hübriidsed uuringutüved, mis loodi Fort Detricki 4. klassi laboris aastatel 2008-2013 osana uurimisprojektist, et selgitada välja, miks koroonaviirus levib nahkhiirtel, kuid neil on äärmiselt raske inimesi nakatada).
- Looge palju kõrgema suremusega viiruse ohtlikum variant kui tagavaraplaan, mis on valmis vallapäästmiseks 3. faasis, kuid AINULT VAJADUSEL (SARS/HIV/MERS ohtlikum tribriidne tüvi, mis loodi Fort Detricki 4. klassi laboris 2015. aastal).
- Transportige uurimistüvi teise 4. klassi laborisse (Kanadas Winnipegi riiklik mikrobioloogia labor) ja laske see sihipäraselt Hiinasse (Shi Zhengli) smugeldada ning viia Hiina ainsasse 4. klassi laborisse (Wuhani viroloogiainstituut). (Esmane stsenaarium on see, et tegemist on loomuliku viirusega, varustsenaarium see, et Hiina lõi selle ja päästis kogemata valla.)
- Rahastage juba enne teadusliku viirustüve kavandatavat vallapäästmist kõiki sõnavõtjaid (Fauci, Birx, Tedros jt) ning organisatsioone (WHO, NIAID, CDC, ÜRO jt), kes on seotud pandeemiale reageerimisega, et neid kontrollida kogu operatsiooni vältel.
- Looge ja rahastage vaktsiinide arendamise ja kasutuselevõtu kava, nii et seda saaks kogu maailmas rakendada (Gates, „Vaktsiinide kümnend: Globaalne vaktsiinide tegevuskava, 2010–2020“).
- Looge ja rahastage vaktsineerimise kontrollimis- ja sertifitseerimisprotokolle („Digital ID“), et vaktsineerimisprogramm pärast kohustusliku rakendamise kehtestamist ellu viia (Gates, „ID2020“).
- Simuleerige “Lock Step” vahetult enne kavandatud uuringutüve vallapäästmist, et määrata eeldatav reageering, ajakava ja tulemused (Gates, „Event 201“, oktoober 2019).
- Päästke ise valla Wuhani viroloogiainstituudi teaduslik viirustüvi ja süüdistage neid loodusliku viirustüve vallapäästmisel, kuna see on soovitud põhistsenaarium (Wuhani turg, november 2019).
- Laske nakkusel levida nii kaua kui võimalik, et teaduslikud viirustüved saaksid globaalses mastaabis edasi kanduda, enne kui ükski riik saab esmase nakatumise vältimiseks reageerida.
- Kui riigis on nakkus paigas, peatage sissetulevad ja väljaminevad reisid, kuid hoidke levikut riigisiseselt üleval nii kaua kui võimalik.
- Kui riigis või piirkonnas on piisavalt inimesi nakatunud, kehtestage sellel alal kohustuslik karantiin või isolatsioon ja laiendage aja jooksul aeglaselt sulgemispiirkondi.
- Suurendage suremuse näitajaid, sidudes viirust surmadega, millel pole tegeliku viirusega vähimatki pistmist, et hoida hirm ja kontroll maksimaalsel tasemel.
CDC ametlikud juhtnöörid kogu maailmale (https://www.cdc.gov/nchs/data/nvss/vsrg/vsrg03-508.pdf) COVID-19-ga seotud surmade arvu määramiseks on järgmised: arvesse tuleb võtta kõik surmad, kus haigus põhjustas või arvatavasti põhjustas surma või võis surmale kuidagi kaasa aidata. Kinnitavaid laboriteste vaja ei ole. Nüüdseks on CDC kinnitanud (tabel 3), et koroona tõttu on surnud tegelikult ainult 6% nendest, kelle kohta öeldi, et suri koroonasse. Teised olid kõik kõrges vanuses keskmiselt 2,6 teise eluohtliku haigusega.
- Hoidke avalikkuse karantiini nii kaua kui võimalik, et hävitada piirkondade majandust, tekitada elanike seas rahutusi, lõhkuda tarneahelat ja tekitada massilist toidupuudust ning põhjustada inimeste immuunsüsteemi nõrgenemist, kuna puudub suhtlus teiste riikidega (kokkupuude teiste inimeste ja bakteritega ehk välismaailmaga, mis hoiavad meie immuunsüsteemi erksana ja aktiivsena).
- Vaadake läbi ja rünnake kõiki võimalikke "ravimeetodeid", nt Hydroxychloroquine tsingiga, ja jätkake retoorikat, et ainult vaktsiin on selle viiruse vastu võitlemiseks elujõuline.
- Jätkake karantiini pikendamist (2-nädalase intervalliga), pannes üha enam inimesi lõpuks välja astuma ja selle vastu protesteerima.
- Lõpetage 1. faasi karantiin pärast seda, kui on tekkinud piisavalt avalikku vastuseisu (alates 15. mai kuni juuni 2020), ja teatage avalikult, et arvate endiselt, et on liiga vara isolatsiooni lõpetada, kuid kavatsete seda ikkagi teha.
- Kui üldsus naaseb normaalsesse eluollu, oodake mõni nädal ja jätkake siis viiruse suremusega liialdamist (umbes augustis - septembris 2020) ning ühendage see tavapärastesse haigustesse surevuse suurenemisega, mis on juba normaalsest kõrgem, kuna immuunsüsteem on kuudepikkuse isolatsiooni, maskide kandmise ja desinfitseerimise tõttu nõrgestatud - see aitab suremuse näitajat veelgi suurendada ja eelseisvat 2. faasi fikseerida.
- Kehtestage 2. faasi karantiin (umbes oktoobris – novembris 2020) veelgi äärmuslikumal tasemel ja süüdistage meeleavaldajaid (enamasti inimesed, kes enam ei usalda valitsust) hullema 2. laine põhjustamises („me rääkisime teile, et oli liiga vara..., see on kõik teie süü, sest teil oli vaja juuksurisse minna... , teie vabadustel on tagajärjed...“).
- Kehtestage 2. faasi karantiin palju äärmuslikumal tasemel, suurendades allumatute karistusi (asendage trahvid vangistustega), pidage IGASUGUST reisimist ebaolulisteks, suurendage kontrollpunkte (sealhulgas sõjaväelist kontrolli), suurendage elanikkonna kontaktide jälgimist (kohustuslikud rakendused), võtke üle kontroll toidu ja gaasi üle (suuremahuline puudus), et inimestel oleks juurdepääs olulistele toodetele ja teenustele ainult juhul, kui neil on ESMANE luba.
- Hoidke 2. faasi käimas palju pikema aja vältel, jätkates riikide sulgemist ja globaalse majanduse hävitamist, tarneahela jätkuvat halvendamist ja toidupuuduse suurendamist veelgi jms.
- Lõpetage äärmuslike toimingute või jõu abil igasugused avalikkuse meeleavaldused ning nimetage kõiki, kes ei allu, avalikkuse vaenlaseks nr 1 nende jaoks, kes on nõus alluma. Allujad tunneb ära maskikandjatena.
- Pärast üsna pikka 2. faasi kehtimist (rohkem kui 6 kuud) käivitage vaktsineerimise + vaktsiinisertifikaadi programm ja muutke see kõigile kohustuslikuks (andes eelisjuurdepääsu neile, kellel on see algusest peale olnud) ning laske neil, kes vaktsiine pooldavad, rünnata neid, kes on selle vastu, öeldes, et nemad on kõikide probleemide põhjustajad (“me ei saa minna tagasi normaalse elu juurde enne, kui igaüks laseb end vaktsineerida...“ „need inimesed, kes ei allu, ohustavad meie elu ja on seetõttu vaenlased”).
- Kui enamus inimesi allub ettekirjutustele, laske neil uues süsteemis oma eluga jätkata („uus normaalsus”), piirates samal ajal vähemust ja nende võimalusi koolis käia, töötada, reisida ja avalikel üritustel osaleda.
- Kui enamik inimesi ei kavatse ettekirjutusi täita, päästke 3. etapis valla palju ohtlikum SARSi/HIVi/MERSi viirus, mille suremus on 30%. Sellest peaks piisama, et ka mitte allujad tunneksid hirmu ja alluksid “uuele normaalsusele”. Kasutage väljendit "me ju ütlesime teile".
- Käivitage uus majandusmudel ja sotsiaalkrediidi süsteem (Microsofti patent 060606 - krüptovaluutasüsteem), mis jälgib inimese käitumist, kasutades toitu, vett, eluaset ja muud eluks olulist uue majandussüsteemi jõustamise vahendina: „Tehke põhimõtteliselt seda, mida me tahame, ja me anname selle eest tasu (koguge krediiti või punkte ja saate rohkem juurdepääsu asjadele, mida ellujäämiseks vajate) või käituge vastupidiselt sellele, mida me tahame, ja saate karistada (kaotate krediiti või punkte ja juurdepääsu asjadele, mida ellujäämiseks vajate)“.
Selleks ajaks on maailm nii laastunud, et meie arvamuse järgi on vaktsiinisurmade, vägivalla, ainete kuritarvitamise, enesetappude, viiruse ja loodusõnnetuste tõttu maakeralt kadunud kaks kolmandikku rahvastikust.
Eesti 2017: 1,3 million inimest.
Ennustus 2025. aastaks: - 25.4% ehk 932 320 inimest.
http://www.deagel.com/country/Estonia_c0066.aspx
Kogu selle protseduuri lõpptähtaeg on 31. märts 2025.
Siis enam sularaha alles pole, ja inimesed maksavad kiibiga või oma näoga. Järgmise 5 aasta jooksul näeme kogu sotsiaalsüsteemi täielikku ümberkorraldamist, ja see toimub terves maailmas. Nad ütlevad, et pole ühtegi riiki, kes sellest pääseks. Surudes peale teist viiruselainet, tahetakse üha rohkemates riikides maske kohustuslikuks teha. Nad kinnitavad juba ette, et teise lainega on kindlasti palju raskem hakkama saada kui esimene lainega, ja et see ei kao kuhugi! Teise lainega kasutatakse veelgi rangemaid meetmeid kui esimese lainega, ja riigid mitte ei lähe jälle ainult lukku, aga kõikide inimeste liikumist ja vabadust piiratakse veelgi rohkem kui varem. Inimesed kogu see aeg arvavad, et see on ajutine, aga tegelikult nemad plaanivad sellest kinni hoida kuniks kõik inimesed on vaktsineeritud. Nad kehtestavad kõiki piiranguid “meie endi turvalisuse nimel” ja teevad seda järk-järgult, et inimesed kõigega paremini kaasa läheksid.
Need kes näevad, mis tegelikult toimub, võivad muidugi häält tõsta ja vastu hakata, aga ainuke viis kuidas me globaalsest kommunismist pääseme on siis kui me äratame üles ka piisavalt teisi inimesi. Sest kui nemad edasi magavad, siis need massid tõmbavad meid oma passiivsusega sellesse kaasa.
Nüüd propageeritakse "kaitske oma naabreid". Ja põhimõtteliselt sellega nad tahavad, et inimesed oma naabrite järgi nuhkima hakkaks, ja neid välja reedaks… Kas meil eestlastel ei tule praegu siin meie endi ajalugu meelde? “Kaitske oma naabreid, hoidke neil silm peal ja andke meile teada kui nad ei kanna maski, ei hoia sotsiaalset distantsi või ei vaktsineeri” Kuidas sellist propagandat nimetada? Kas kõik see on tõesti vajalik “nii ohtliku viiruse eest, et pead tegema testi et teada saada, kas sul on see on või mitte. Nii ohtliku viiruse eest, mis pole poole aasta jooksul kinnaste ja maskide jaoks vajanud ühtegi biohazard jäätmekotti!” ÄRGAKE ÜLES!
Mida rohkem inimesi testivad, seda rohkem tuleb ka positiivseid tulemusi. Aga positiivseid tulemusi annavad ka puuviljad, loomad, mootorõlid ja testid, millel pole isegi proovi peal. Testid testivad ainult RNA viirusi ja geneetilist materjali!
Teises laines muudavad nad testimised kohustuslikuks, mis loob rohkem positiivseid viirusenumbreid, kuni nad saavad piisavalt suure “pandeemia”, mida neil on vaja oma järgmise etapi elluviimiseks.
Nende eesmärk onmaailma majandussüsteemi täielikult krahhi viia. Nende plaani järgi see kõik läheb ainult hullemaks. Seda on vaja selleks, et kõik inimesed kardaksid ja seetõttu ka nõustuksid lasta end vaktsineerida ja kiibistada. Järgmisena tuleb mängu kohustuslik Covi-Pass (digitaalne tervisepass), millega kõik inimesd peavad tõestama, et nad pole nakatunud. Nad proovivad seda praegu Aafrikas, kutsudes seda “Trust Pass”iks (usalduse pass), et olla kindel, et inimene on vaktsineeritud, et ta saaks siis käia koolis, tööl, avalikel üritustel ja reisida.
31. märts 2025 on see tähtaeg, mil kogu see protseduur lõppenud ja kogu planeedi süsteemi kontrollib AI. Peale meie DNA muutmise läbi Covid-19 vaktsiini, and tahavad meid lisaks veel masinaga liita. On tekkimas süsteem, kus inimesed hakkavad igapäevaste toimingute tegemiseks täielikult AI-st sõltuma. Kõikjale, kuhu läheme, mida teeme, räägime ja ostame, logitakse süsteemi. Hüvasti privaatsus.
Praegused poliitikud vist ei saa aru tegelikult, ei näe suuremat pilti sellest, mida nad tegelikult teevad ja kuidas iga nende väike otsus panustab kõigepealt Euroopa Liitriigi, ja seejärel ühtse Globaalse Valitsuse loomisele. Neid kasutatakse lihtsalt ära… neile öeldakse Euroopa Liidu poolt,
15:07 26.11.2020
Huvitavat lugemist (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Jätk… neile öeldakse Euroopa Liidu poolt, mida nad tegema peavad, ja kui tahavad raha, siis peavad sellega nõus olema. Kas see pole mitte altkäemaks riikide iseseisvuse ära ostmiseks?
2025 on see murdepunkt, kust tagasiminekut enam ei ole. On vaid loota, et enne seda piisavalt inimesi oma silmad lahti teevad. Aastal 2025, kui Internet saab iseseisvalt täiesti autonoomseks ja ta kontrollib kõike ise, muutub kogu maailm. Meie sõltuvused internetist ja elektroonilistest vahenditest selleks ajaks on nii suured, et praeguse pilguga paraku enamuk oleks isegi sellise tehnokraatilise eluga nõus… kaotades seejuures ära ühendus oma tõelise olemusega, Loodusega.
Kui me midagi ei muuda, siin ja praegu, siis järgmised viis aastat restruktureerib täielikult kogu meie sotsiaalsüsteemi. Just praegu oleme murdepunktis.
Loe ka “Koroonaviiruse sarnane pandeemia, mis saab politseiriigi kontrolli käivitajaks”.
16:00 26.11.2020
LinnapoissAts (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Nagu viitsid sellist jama ajada või?
Ükski viidatud dokument pole ametlik ega tõepõhjaga.

Jumal näeb ega karista sinusuguseid, sellise jama jagamise eest.
17:11 26.11.2020
jee.kim (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Järgmine kord, kui arsti juurde lähete, nt. operatsioonile, öelge, et võite maski ära võtta ja kindaid pole ka vaja!
17:21 26.11.2020
jummel küll (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
ja opisaali pole ka mõtet koormata , palati voodist küll
09:43 27.11.2020
Nii onn (registreerimata)
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Musti asju ei dokumenteerita, eriti süsimusti! Ma ka ei usu, aga kui see nii oleks, ei imestaks (14.40). Vaadake või meie laevahukku, mis dokumendid, aga keegi kusagil teab kõike täpselt ja tõmbab niite.
10:53 27.11.2020
vanames
Re: Maailmalõputeooriad ja selleks valmistujad
Järgmiseks tuleb sundkorras vaktsineerimine, keegi ei tea mida teile sisse süstitakse.
Nn. vaktsiin on tõenäoliselt mingi ollus mis muudab inimese zombitaoliseks loomaks. Selline on valitsejatele kasulik, sellistele anna minimaalselt süüa, narkot, se ksi ja ta teeb mis isandale kasulik, ehk inimkonna muutmine 300 komiteele kasulikuks biomassiks.
Kainelt mõtlevad inimesed on sellest ammu aru saanud
Vene keeles:
https://www.youtube.com/results?search_query=комитет3
00

Ameerika keeles:
https://www.youtube.com/results?search_query=+300+committee+
coleman


Nüüd siin tullakse kirvestega kallale ja naerdakse ja sõimatakse mind idioo diks.
Naerame paari aasta pärast, kui see foorum siis veel üldse alles on.
PS. Vene keele oskajatele
http://radioslovo.ru/
Ainuke või uks vähestest raadiojaamadest kus räägitakse asjadest nii nagu need on.

PS:
Poolavalik saladus on juba et igale arstile makstakse koroonapõhise surmatunnistuse eest 200 euri :(

Muudetud 27.11.20 10:57