Mootorsaanid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: SAANID MüüGIS!!!

14:24 03.12.2014
allan013
Saanid müügis!!!
Huvitav mis on juhtunud kasutatud saanidega,et kõik saanid hinnaga kuni 2500 eurtsi on korralikud ja mootorid remonditud.70 prossa müügil olevatest kuulub vist Hr dokumendid ilusti olemas tartust. Tundub nagu euro oleks täiesti väärtusetu rubla juba olema,hinnad hullemas kui soomes lätis või leedus.2005 ja edasi saane mis on ka saanid algavad 3000 eurost aga vanad raiped maksavad kuni 2500. Minu isiklik arvamus oleks,et kui müüjatel on tõesti heas korras head saanid,siis pole ju põhjust hinda langetada,kuigu tegu on romuga.Päris kindel on üks,et kui eestile tiir peale teha siis 20 kelgust on korralikke 3 kõigest. See on minu isiklik arvamus,mitte vihje kellelegi isiklikult.
16:54 03.12.2014
ahsel (registreerimata)
Re: Saanid müügis!!!
Kui ei meeldi ära osta .
Üldiselt on nii et sa võid ju ilusaid kuulutusi vaadata Soomes ,et selline aasta ja selline hind . Mine kohale ja veendud et seal on raibete raiped müügis .Olen ise käinud otsimas ja veendunud . ühe vähe raipe tassisin ikkagi ära .
Ärge looge illlusioone endale kuulutuste põhjal vaid .
Sama lugu on autodega Saksamaal ,Kuulutus on ilus ja paljulubav .reaalselt on auto pildid tehtud teisest autost .!!!!!!!!!
Käisin just Saksamaal kaubikut ostmas Volkswageni Esinduses Ulm s.
Pildi peal ilus auto ja ilma reklaamkleepsudeta . Kohalejõudes pakuti sama numbriga autot millel olid kleepsud ja mõlkis roostes ja igaltpoolt puruks .
Täielik pettus- pildid olid tehtud teisest autost .
18:02 03.12.2014
stammer (registreerimata)
Re: Saanid müügis!!!
Saane saanideks nimetaminekõlab kuidagi halvustavalt. Aga eks vana saan ongi "saaniks" aetud saan.