Vaba teema

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: COVID-19

13:27 04.05.2022
kärsshuijärss (registreerimata)
Re: COVID-19
SARS-CoV-2 on koroonaviirus. Covid19 on viiruse poolt põhjustatav koroonaviirushaigus.
13:52 04.05.2022
.. (registreerimata)
Huvitav jah, kuhu kärss kadunud on?
15:44 10.05.2022
Deus
https://www.err.ee/1608591487/hiina-kompartei-karmistas-peki
ngis-ja-shanghais-koroonapiiranguid

Sel hetkel, kui arvasid, et enam rohkem ei saa inimesi piirata, öeldakse, et anna koduvõtmed siia, hakkame külas käima sind kontrollimas.
Eesmärk on neil nakatuvus nulli ajad liikumispiirangutega.
Samal ajal aga meil hoolimata olukorrast täielik vabadus:
https://novaator.err.ee/1608592462/seireuuring-nakatumine-va
heneb-joudsalt-kuid-koroonalaine-pole-labi

Omikroni tegelased on siin ka Deltat juba läbi põdenud, Valgamaad külastades sattusin suisa ühe tegelase otsa, kes on seda jama kolm korda läbi põdenud, tüvesid ei teadnud. Pinginaaber mul vabas õhus oleval tööl, lõpuks sai see hiina nohu ja kopsuummistaja kätte teda eelmine kuu, ühtegi vaktsiini pole teinud. Ütles ka, et tal suht savi olnud, elab üksi, töötab enamasti üksi, sõidab enamasti üksi ja metsas kolades on ka üksi või siis noh, 50m pärast alles mõni inimloom ja näed, polegi vaja, hoia eemale ennast teistest ja püsid terve.

Muudetud 10.5.22 15:47

11:17 11.05.2022
. (registreerimata)
Aga kuidas siis sellega jääb, et ka vaksitud võivad viirust levitada või mulgi haigla tõestas, et kolmekordsed ei levita?
11:24 11.05.2022
Deus
Mängivad endiselt tõenäosuse peale, mis on siit teemast läbi käinud n+10 korda.
11:32 11.05.2022
. (registreerimata)
Eks ta ole- lotovõiduks piisab ühest piletist ja viiruse levitamiseks ühest levitajast.
22:22 12.05.2022
vaba mees (registreerimata)
No nii, lõpuks jõudis ,,õnn´´ ka minu õuele korjasin viiruse üles ilusti kenasti hiljuti vaktsineeritud inimeselt. Huvitav on asja juures see, et kuni vaktsineerimiseni viiruse hammas antud tegelase peale ei hakanud kuigi enamus ta töökaaslasi olid haiged ja mõni lausa korduvalt. Haiguse kulg meil mõlemal paar päeva kerget palavikku, st minu ammune ja tema värske vaktsineeritus täpselt sama tulemusega.
Seega väidan , et vaktsineerimine selle tõve vastu küll mingi imerohi pole eriti kui arvestada mitmes viiruse tüvi ringi jalutab , aga vaktsiinid on ikka needsamad algusest saati.
niisiis hoidke end ja võimalusel vältige kahtlasi olukordi haigena püsige kodus.
21:57 13.05.2022
tiit_ (registreerimata)
Vaktsiin aitab ikka viirushaiguste vastu aga ainult siis kui see on sama tüvele vastu töötatud. Igaüks saab aru, et üleelmise aasta gripivariandi vaktsiini pole mõtet süstida ning iga aasta on uus vaktsiin just sellele tüvele. Ehk siis mõtetu on süstida vaktsiini mis oli mõelddud 3-4 tüve tagasi.
08:21 14.05.2022
v6sa
Vaba mees, edukat ja järelmõjudeta paranemist!

Kahe eelmise enesekindla postituse peale küsin, et kust teil on nii täpne teadmine vaktsiinide koostise muutumatuse kohta? Gripivaktsiini tootenimi on mitmel aastal olnud sama, aga koostis ja toime erinev... Miks peaks COVID-vaktsiinid olema teisiti toodetud? Sest Big Pharma?

14:07 14.05.2022
Ussrula123 (registreerimata)
Kommentaare lugedes ma saan aru, et meil siin uudistes pole vist räägitud veel, et kogu see vaktsiini jama on üks suur pettus olnud. Näiteks pfizeri enda paberitest selgub, et vaktsiin toimib ainult 12% juhtudest ja sedagi ainult lühiajaliselt. Vaktsiini kõrvalmõjud on aga väga hullud. Sellepärast neid pabereid 75-ks aastaks salastada tahetigi.
01:05 15.05.2022
vaba mees (registreerimata)
Tänud heade soovide eest, paraku teatud kuulmise kahjustus siiski on, loodan et mööduv. Ega see vaktsineeriminegi päris ilma probleemideta möödunud, siis sai kiirabigi kohale kutsutud kiirabigi ja ka veel peenemaid uuringuid tehtud, aga tohtrid laiutasid vaid käsi, põhjust ei leitud.
Samas aastaid ka üksjagu ja teisi pikaajalisi tõbesid ka. muidugi ütlen, et räägin vaid isiklikust kogemusest ja mingit vandenõuteooriat ei arenda.
Isiklikus tutvusringkonnas on ka neid kellel vaktsineerimine möödus jamadeta ja ka tõbi pole külge hakanud. Nüüd jääb vaid soovida jääge terveks.
08:02 15.05.2022
Marko, ma pakun, et sinu link oli siia pandud minu jutu naeruvääristamiseks. Noh, ega ma sellest Jüri Lina teemast midagi eriti ei arva. Mina aga soovitan sul endale selgeks teha mõned võõrkeeled ja lugeda kasvõi mmmeerikamaa kohalikke uudiseid. Seal kirjutatakse väga usinalt koroonapettusest. Ja tegelikult on need pfizeri paberid isegi avalikult kuskil saadaval.
08:50 15.05.2022
Number on küll sama, aga see artikkel pole kuidagi seotud pfizeri paberitega. Ja see uudis on pärit veebruari kuust.
10:05 15.05.2022
Deus
Ja need pfizeri paberite koopiad on nüüd kuskohas siis?
Tiit: ma kirjutan sulle emakeeles: Pfizer, vaktsiin, kasutegur, omikron tüvi, 12 protsenti tõhusus.

Vandenõu teoreetikutega on see probleem, et neil on liiga hea elu, vaja probleeme otsida ja edutult leida sealt, kus neid pole ja kuna edutu leid oli, siis ise muinasjutt sappa rääkida ning see massidesse paisata, mõni loll ikka jookseb järgi.
10:34 15.05.2022
Deus on kiire sildistama teisi vandenõuteoreetikuteks sest ei oska ise google otsingut kasutada.
Kui sulle nüüd kõik kandikul ette kanda, siis sa ise ei õpigi kasutama, aga kuna ma olen hea inimene, siis ma õpetan sind natuke.
Kirjutad esiteks brauseri aadressiribasse google.com. kui leht on avanenud, siis kirjutad otsinguribasse "pfizer papers" ja vajutad search. Seejärel tuleb erinevaid valikuid, aga ole ettevaatlik ja ära usalda kõike mis internetis liigub. Paljudel lehtedel võib peidus olla mõni viirus. Mitte selline mis sind nakataks vaid selline mis su arvutit nakatab. Ja maski kandmisest selle viiruse puhul kasu pole.
Head lugemist.
NB! Neid pabereid hakati avalikustama kohtu otsuse alusel juba märtsis.
10:49 15.05.2022
Deus
Lihtne on öelda, et Google. Näita ette nüüd enda algandmed, mida sa venitad?
10:59 15.05.2022
Ka sul on lihtne öelda, et "näe, vandenõuteoreetik".
Aga ok, lepime siis sellega, et google kasutamist sa ära ei õpi ja lisan siia lingi kust saad hakata alla laadima faile.
https://phmpt.org/pfizers-documents/
Päris kõike ei maksa läbi lugeda, sest palju on seal sellist juttu mis meile midagi ei anna. Internetist otsides leiad infot, et millist dokumenti makasb lugeda ja kus mis infot peidus on.
11:16 15.05.2022
Deus
Ja tõid näiteks mulle lehekülje organisatsioonist, kelle ärimudel on FDA spämmimine kohtuasjadega ja kõige muuga, et pappi kokku ajada ja oma taskuid täita? Käitu nüüd enda sõnade järgi ja vali algallikaid!

Mul on seda väga lihtne öelda, sest sa viskad siia teksti stiilis:
"Kas olete kunagi mõelnud, et ..."
"...Miks keegi seda pole uurinud?"
"Kas teadsite, et ..."
"Huvitav, kuidas keegi ..."
bla bla bla

Sa viskasid siia infokillu miskist umbisikulisest salastatud dokumentide lekkest nagu Pandora leke oli ja ei refereerinud ega viidanud millelegi.
Nüüd välja toodud link on ilgelt äge, tõmba nüüd mõni fail alla sealt ja loe läbi ka!
11:38 15.05.2022
ConnorFlint
Siia sekka noppeid mujalt maailmast.
Viibin hetkel Uruguays. Lend Sao Paolost Montevideosse oli selline omamoodi. Olen ringi liikunud kogu sellel koviidi ajastul, kus siis lennul pead maski kandma ning lennusaatja teatab korduvalt distantsi hoidmisest (mis on muidugi omakorda jabur, kui lend on väljamüüdud). Nüüd LATAMi lennul Montevideosse nägin midagi uut: lennu alguses, kui pardale minek oli lõppenud ning reisijad istet võtnud, teatas kapten, et lähtuvalt seadusepügalast number see ja too, teostatakse salongis laiaulatuslik desinfitseerimine. Ning siis jalutas üks kena brasiilia näitsik kahest pudelist pihustades läbi salongi. Päris korralik nö toss tekkis tollest tegevusest. Ja siis jalutas veel korra läbi salongi. No selle sodi hajumine, mis sinna õhku lasti, võttis aega nii 5-6 sec. Mnjah.
No nüüd pannakse sulle säädusega ette, et mida sa pead omale sisse hingama...
11:46 15.05.2022
Deus
Riia teletornis pidi korra kinnisest kambrist läbi käima, kus samasugust trikki tehti. Õnneks lõpetati see jama suht kiirelt ära.
11:58 15.05.2022
Deus, sinu juttu lugedes jääb mulle mulje, et hoopis sina oled vandenõuteoreetik.
Sinu loogika- mingi ühendus tahab, et kõik dokumendid oleks avalikud ja siis on nad kohe väljapressijad.
Jah, ma mõistan, et mõne aju jaoks ongi liiga palju infot raske töödelda ja nad eelistavad elada teadmatuses ja "targemate" "hoolivate" käskude ja keeldude järgi. Aga kõik ei ole sellised saamatud ja eelistavad siiski teha ise otsuseid vastavalt enda huvidele.
Muide, seal lehel on pfizeri enda dokumendid ja mitte selle "kurja" uhenduse omad. Ja ma ei tule sulle ette lugema neid dokumente. Sul on aeg ise ka hakkama saada millegagi.
12:22 15.05.2022
Deus
Ma küsisin konkreetselt, kas sa ise lugesid mone selle dokumendi läbi ka?
Sa vaata, palju selle lehe haldureid on FDA suunas kohtuasju alustanud. Ma saan aru, et see on üsna mõru kastan, mida närida, kui keegi teavitab, et su allukas on tegelt omakasupüüdlikud stapead ehk hundid lambanahas. Olen küll ja veel näinud siin meie riigi pinnalgi tegelasi, kes loobivad heategevusse pappi aga samas tean ka, kust ja mis meetoditega see raha soetatud on. Loe nüüd paberid läbi, see 12 % kehtib omikroni suunas nagu Tiit poolt antud uudis lühikokkuvõtte tegelt juba tegi.
Hoiatus: tegu on sügavalt erialase inglise keelega, mida isegi minusugune C2 (native speaker tase) peab läbi närima koos sõnaraamatu, terminite seletuste ja paari väljamaal õppinud arsti käest tõlke küsimisega!
12:38 15.05.2022
Ei, ma ei ole kõike läbi lugenud. Nii kui need paberid avaldati, siis olen järjest jõudumööda läbi lugenud need lehed, millele on juhtinud mõned virgemad inimesed tähelepanu.Juba lihtsalt sellepärast, et saaksin öelda "ma ju rääkisin teile". Jah, on küll suht keeruline inglise keel, aga mitte midagi ületamatut. Ja see 12% ja lühiajalise toime jutt ei käi ainult omicroni tüve kohta.
Seal ei ole mingit vahet, kes need dokumendid avaldas. Need on ju pfizeri dokumendid. Sama hästi võid sa kuriteost teatajat karistada. Aga eks see vist ongi "the mmmmerican way". Karistada saavad need kes tõe avalikustavad.
13:23 15.05.2022
mati1222 (registreerimata)
Ja kuhu kadus see kohutav viirus selle 12k hingeldaja jaoks poole hommikuni käiva palagani ajaks? Muide, 90% vandenõusid osutuvad mingi aja jooksul ikkagi tõesteks.
13:38 15.05.2022
Matil on täiesti õigus ja eks see kastan ole mõru pigem neile kes ennast kohusetundlikult täis on süstinud.
13:46 15.05.2022
mati1222 (registreerimata)
Ja seda on valus tunnistada et endid on lolliks tehtud. Lihtsam on need jutud kustutada, blokkida ja pead liiva alla peita.
14:46 15.05.2022
Deus
Mati läheb puhkama tagasi, ei ole tal siia foorumisse asja.
14:48 15.05.2022
lumehelbeke liuglemas (registreerimata)
minuarust oleks mõistlik see teema saata prügikasti, sest see ei vii kuhugile
14:57 15.05.2022
Deus
Nii ja naa, ma saan siit vajalikku infot järjekordsest valeinfost, mida levitatakse sotsiaalmeedia plahvatuste kaudu, küürakat ravib nii kui nii haud ja lapimaalasele selgeks midagi teha on võimatu, sest ta leiab sulle teise lapimaalase tehtud veebilehe tõestuseks, surnud ring.
15:14 15.05.2022
Deus võiks juba kasutustingimustesse sisse kirjutada, et kes teda kõige ilusamaks ja targemaks ei pea, see saab kohe bloki.
Aga selles suhtes on deusil õigus küll, et tänu sellele koroovale,maskidele ja lipuga vehkimisele on tunduvalt lihtsam sileajulisi mõtlevatest inimestest eristada. Terve mõistusega inimene ei hakka ikka endal hingamist piirama ja ei karda mingeid suvalisi tähti tähestikust.
15:36 15.05.2022
v6sa
Palun teema lahti jätta - nii tore on lugeda, kuidas päike ikka tegelikult läänest tõuseb...

Huvitav, kas Ukraina ja venelaste ahistamise teema enam ei toida, et nüüd jälle antikoviidsus aktiveerus? Vahepeal oli täitsa rahulik juba;)

Mis puudutab haiguse taandumist, siis see on ju ootuspärane - viirushaigused kevadel taanduvadki. Oleks äärmiselt ebameeldiv, kui COVID seda ei teeks.

Sellest hoolimata haiglates on COVID patsiente. Jooksva nädala epiuidülevaade tuleb homme, eelmisel nädalal sattus haiglasse 132 ... : https://www.terviseamet.ee/sites/default/files/Nakkushaiguse
d/COVID-19/ulevaade_09.05.2022.pdf

15:54 15.05.2022
Deus
Ussrula123, ma tänan komplimendi eest. Muidu ma sul rääkida ei laseks ju - sinu enda sõnade kohaselt.
13:01 19.05.2022
Kässar (registreerimata)
16:29 19.05.2022
v6sa
Millist vastutust hea Kässar ootab? Palju väidetavalt vaid ja ainult vaktsiini kõrvalmõjusse surnud noorsandi elu siis ka väärt peaks olema? 2 milli?

Samal ajal kirjutati maakeeles natuke sellest, miks ühele ravimina mõjuv on teisele mürk:
https://novaator.err.ee/1608602275/teadlased-astuvad-suuri-s
amme-et-paljastada-ravimi-korvaltoimete-pohjuseid
.

Ilmselgelt Big Pharma tellimus, eksole.

Muudetud 19.5.22 16:29

18:18 19.05.2022
Kässar, mis sa segad. Las "targad" süstivad ennast. Ja kui neid tarku enam pole, siis saame meie ennast targana tunda.
18:55 19.05.2022
Deus
Kahjuks pole kummastki poolest lahti saanud, ei riigi poolt korraldatud genotsiidiohvritest ehk siis vaktsineerijatest ega ka loomuliku tee valinud isemõtlejatest.
10:38 täna
möödaminnes (registreerimata)
10:43 täna
v6sa
Tänan hea lingi eest - suurepärane kokkuvõte hüpoteetilisest pandeemiast ja selle võimalikest tagajärgedest.

Kõik need mõttemängud on toredad ilkuda senimaani, kuni kuskilt tõesti tappev valla pääseb ja inimeste toel üle maailma laiali lennutatakse.

Kässar: palju on noorsandi elu väärtus?

Muudetud 23.5.22 10:43