Audi

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: AUDI 80 POPULAARSUS

18:29 05.06.2005
Teet (registreerimata)
Audi 80 populaarsus
Tulin siia Audi alafoorumisse, et teada saada mis teeb vana Audi 80 populaarseks?
Vaadates kuulutustelehti, Auto24 kuulutusi ja Raadi autoturul ringi, on Audi B4 uputus igal pool. Tallinnas vähem, aga mujal on eri vanuses ja seisukorras 80 suht palju. Selle kohta on hinnad üpris üleval ning müügis on palju käestlastud eksemplare mille müüjad uhkelt "ikkagi audi" teemat ajavad.
Tihti küsitakse 89a 80 eest ulmelist hinda (35000 jms), B4 kus pisut mugavuvarustust sees samamoodi. Auto välimus on disainilt üpris keskpärane (jätab sellise paksukese mulje pigem), sõitjateruum on kitsas (ees ja taga) ning pagasiruum väike.
Audi 100 C4 on ligikaudu sama hinnaga, kuid klass kõrgem auto kuhu 4 inimest+pagas mahuvad lahedalt ära ning veermik laguneb rohkem vaid siis kui auto läbisõit juba ülisuur ning suurema mootoriga.
14:36 07.06.2005
rick (registreerimata)
Re: Audi 80 populaarsus
osta korralik b4, sõida natuke aega, siis saad teada miks see nii populaarne on
14:49 07.06.2005
Rauno (registreerimata)
Audivennad pole vist teiste autodega sõitnudki ja siis arvavad,
et mul on kõige populaarsem auto. Nende kahjuks on käesoleval
sajandil teised automargid Audist ette läinud.
18:05 07.06.2005
karla (registreerimata)
ega keegi käse sul mingit rajakat osta. paarsada tuhat sõitnud 10 a vanuse autona on 80 ikkagi vägagi auto veel oma hinna kohta!
20:27 07.06.2005
fänn (registreerimata)
Kui hind on kõrge siis on ka autol väärtust.
20:52 07.06.2005
Maks (registreerimata)
ei saa aru miks mönele mehele ei mahu pähe et audi on hea auto. Ja üldse, mis on sellises a´la stiilis jutt´´ Miks audi 80 on nii populaarne??``Pohh, igaüks ostab selle mis tallle meeldib, mida ta tahab, mis selle kallal vinguda???? ei saa sellistest aru:(
09:15 08.06.2005
v6 (registreerimata)
ma ei saa aru, mis jutt on et b4 ei ole ruumikas. Krt b4 igaljuhul pakkiruumi kohapealt targemalt lahentadud, kui 100/A6. Miks? b4 käivad ka istmed alla, ja pakkiruum on sile, mitte astmega. Ise tegelen surfiga. Mul mahub b4 sisse 4purje, 4masti, kõik muu kola + katusele siis lauad ja poom. Ja siis on iste üleval ja autosse mahub veel 4 inimest. + taga on woofer. Võlusõnaks on suusaluuk. Aga salog võiks küll tiba ruumikam olla. Juhina sellest aru ei saa, aga kõrval on küll natuke harjumatu istuda.
12:15 08.06.2005
To Rauno: (registreerimata)
Eestis see automark on kindlasti Ford Sierra :)))
14:12 08.06.2005
ats (registreerimata)
Minu meelest on 80nel aegumatu sisu oma muheda armatuurlauaga ja veel ruumi poolest siis näit. mondeo tundub küll suur ja lai aga sees istud siis jääb uks juba nii ligi, et ei saa rooligi kiiremini keerata. 80 on siiski päris turvaline auto.
16:09 08.06.2005
kihutaja maanteel (registreerimata)
Minuarust on just armatuur 80-l veidi kole. Omadustelt on minuarust selline keskpärane, mitte liiga öko, mitte liiga mugav, mitte liiga vastupidav. Aga samas pole ka miskit nagu pahasti.
16:24 08.06.2005
miff (registreerimata)
Ise sõidan sellega nyyd veel ainult laiskusest (juba 8-s aasta hakkas), no ei ole ei liha ega kala, kakras selline vahepealne kulgur, vahepeal mõtled küll et nyyd tuleks rajakst lahti saada, a järsku jälle kolisevad asjad ära vahetatud, müügimõtted ununenud ning läheb asi jlle uuele ringile.
17:11 08.06.2005
g (registreerimata)
sellepärast on popp et ****ks vähe maksab. ega autot seal suurt ei ole. paras pellaruss. ilge saast.
17:43 08.06.2005
õpilane (registreerimata)
TO:g
Mitte ei usu,et nn.pellaruss sitem oleks kui sinu fiat ritmo.
18:01 08.06.2005
Peep (registreerimata)
Imestama paneb see, kui audi 80 natukene suuremas avariis osaleb, on ta alati pooleks.
18:22 08.06.2005
reikin (registreerimata)
väga hea auto. jupid odavad, väga vastupidav, ei roosteta nagu selle ajastu muud marki autod, ruumi lahedalt, kaasaegne disain. näiteks e36 ei saa ligilähedalegi just ruumikuse poolest. sõiduomadused mida näiteks e36 puhul kiidetakse ei saa mina sellest hästi aru. b4-jal salongis kvalikteetne materjal. kui nyyd istuda näiteks sama aja wolkarisse siis tundub asi kuidagi odav, umbes sama nagu riisikates. enda b4-ja myysin maha ja nyyd kiikan a4-ja.
20:18 11.06.2005
tom (registreerimata)
b4 mõttetu auto!

sõidad pead koos,tee peal hüpleb nagu kits(sest kerge).
väike nagu kökats.
vähemalt tsingitud kere.

pane raha juurde ja osta midagi kobedamat ja sa ei kahetse!!!
20:25 11.06.2005
sass (registreerimata)
pealmised plekid ei roosteta nii hullult
põhi aga küll
see ainus populaarsuse põhjus
14:47 04.07.2005
maq (registreerimata)
Mul saab varsti aasta täis 80ga sõitmist. Jube rahul olen, muud marki ei tahagi. Esimeseks autoks ka hea. Pole mul linnas liiga suur ega lai aga samas ka mitte liiga väike. Maanteel võin rahulikult 150ga vajutada nagu mingi suure autoga, ise ühe käega rooli hoides ja auto seisab korralikult teel. Võrreldes sõbrantsi imepisikese tuliuue autoga on minu peaaegu 20 aastat vana 80 seest mugavam ja ka viisakam (kallim materjal). Ka välimus kena, selline nupsik ;). Kui rikkaks saan ostan b4 avanti, praegu jääb veel unistuseks.
15:09 04.07.2005
ann. (registreerimata)
On ka omal olnud B4 ja oli tõesti hea masin,ühtegi paha sõne ei saa öelda .See et ruumi pole ei vasta tõele sai isegi korteri uks sellga ära toodud nii et peale seda veel 2 inimest.Tõsiselt hästi seisis teel ja talvel roomas läbi lume nagu loom ka tavalise kulunud lamelliga:) Ja turvaline oli ka kui siis viimaks sellega posti sõitsin jäid kõik autos terveks kuigi jah esiots tuli uus kõik teha.Nii kui võimalus avaneb hangin omale kohe uue kuid siiski mõne mugavusega;)
15:18 04.07.2005
lähme tuba ää! (registreerimata)
Peep - reisijatele turvalised autod lähevadki käkru avarii puhul...
/Me@hakkankaB4jaostma
16:11 22.07.2005
tyyp (registreerimata)
las pihkarid virisevad,aga minu jaoks on b4 väga hea:)
16:59 22.07.2005
b4 (registreerimata)
välimus on küll jams. ratastest alates ulatub edeots rohkem välja kui tagaots. nagu tagurpidi oleks. :)
22:20 22.07.2005
to Peep (registreerimata)
No kurat mida mölised,kas on vähe nähtud MB,BMW,või teisi marke mis avariides osalenud on muutunud plekihunnikuks!Ajukääbikud arvate,et istute neljarattalises kindluses,siis eksite rängalt,teid ümbritseb ainult 0,5mm plekist kirst!Kui halli ollust ikkagi kahe kõrva vahel ei ole parem ära kommenteeri!
22:40 22.07.2005
a (registreerimata)
minu silmis ta küll populaarne pole. üliaegunud välimus,tagaistujatel pea olematu jalaruum(nagu enamustel autodel muidugi) Jah,esimeseks autoks sobib mõnele võibolla,samas on jälle hind ka liiga kõrge ja remondi kohapealt lagunevad vanad raamid kõik ühtmoodi!
00:29 23.07.2005
juks (registreerimata)
kui valida siis 100 ikka mitu korda etem kui b4,kus tõesti kitsas aga ju siis roostekindlus teeb oma töö ja auto nimi ka,omal mõlemad olnud
01:14 23.07.2005
JOOSU. (registreerimata)
Sõitsin siis selle rahvaauto b-4ga.No lihtsalt prooviks.Sõber aasta eest saksast tõi.Vahetas vedrud-amordid kõik ja puha.Tava sõitjale väägagi pilkupüüdev masin sai-täisspoila laks jne...2,6 mootor-nahksisu...vabriku orig.toonitud klaas...no kuulge tolle b4 ümmardajad.Väntsutasin massinat väheke.Niisugust jäika saani pole enne küll tunda saanud.Paar-kolm versta keskmist kruusateed-kõik viimased augud otsis üles.Milleks niisugune iludus õuele-sõita tõeline õudus.Loksun parem oma 96a bmw rondiga edasi.Ärge b4 omanikud viha pidage.
16:46 23.07.2005
juss (registreerimata)
sellepärast,et see nagu puuvanker,kui sõidad ja seest nii tilluke
12:52 24.07.2005
vanake (registreerimata)
enamus rahvast ajab rumalat juttu....

Kui pole sportvedrusid all ja polstreid lahti kinni näpitud siis ei kolise see masin kruusateel küll. Võrreldes A4-jaga on B4 ikka rahakotile väga sõber.

Hoolduskulud praktiliselt olematu raha eest. Salong on vaikne jne... Mina sõitsin 88 aasta audi 80-nega siis kui need maksid 60000 krooni. See oli ka siis kallis, aga selle raha eest oli autot küll. B4 on oma hinda kindlasti väärt kui saad korraliku isendi. Ajapikku tasub see enammakstud raha just hoolduskulude pealt tagasi. Väike on ta tõesti. Samasuur nagu Vento oleks... Samas mõlemad head ja kvaliteetsed masinad, ei ütleks küll, et golfi plastmass on odavam. Plastmassi kallidust hinnatakse selle pehmuse järgi. Mida kõvem plastmass seda odavam ja rohkem nagiseb. Egas tollel ajal olid nende autode hinnad ka uuena kallid.
02:02 25.07.2005
Tauno (registreerimata)
Need Kes Siin Audi 80 B4 -ja Maha Laidavad On Parajad *****vestid!
Ise Sõidan Juba 11 Audi 80 B4 -jaga Ringi Ning Ei Ütle Ühtgi Halba Sõna!
Pealegi Audi 80 / 80 B4 On Eesti Rahva Lemmik Auto.
Seda On Testitud Jne.
Sellest Tulenebgi " Kõrge " Hind Ja Ka Populaarsus.

Nii, Et Kes Ei Tea Audist Mitte Kui Halligi, See Hoidku Oma Suu Kinni!
09:38 25.07.2005
SooDa (registreerimata)
Tauno, Kuidas Sa Seda Teed?
Mul On Juba Käsi Väsinud Shifti Vajutamisest!!!!
11:02 25.07.2005
siim (registreerimata)
80 B4 on hullu lihtne auto, ka töökindel, aga noh, ega ta rumikuse poolest ei priiska jah....

Muudetud 21.8.21 11:34

11:53 25.07.2005
to rick (registreerimata)
ükskõik mis auto on korralikust peast ostes sõidurõõm, mitte ainult audi.
12:49 25.07.2005
audi (registreerimata)
oma kogemuste põhjal ütlen et suuremad s*** kui audi pole saksas välja suudetud mõelda. isegi volkar on etem. ma ei tea kus need elavad kes räägivad et audi on kvaliteetne ja kallis? :))) jummalast odav ju. siin kus mina elan on audi igastahes sõimusõna :)) peksa võib saada öösel. see keskeesti siin.
13:18 25.07.2005
M&M`s (registreerimata)
endal esimene auto oli 80 91a. väga mugav ja kindel auto sõitsin temaga mingi 70000 km ja korra jättis teele poolass :S läks muidu ainult korraline hooldus ja sõida :))
sisse istudes ja materjale katsudes saad aru mis seal maksab ja veel vaikus, oma mõtteid kuuled :))
13:30 25.07.2005
Andres (registreerimata)
Ei saa mina kah aru, mis inimestel on nii väga audi ja eriti veel väikese audi elik B4 vastu?! Kadedus äkki? Või ei suuda mõned inimesed leppida tõsiasjaga , et 92..94 aasta B4 hinna eest on võimalik osta 98 mondeo vms? Mina oln veendunud, et AUDI on oma hinda väärt (miks näiteks mondeot keegi varastada ei taha, B4 aga küll??). Hinna eest saad auto, millest odavamate ülalpidamiskuludega autot on raske leida (tingimusel, et autot ikka hooldatakse), AUDI kulujupid ei maksa peaaegu mitte midagi.

Ja ruumikusest nii palju, et mina oma üle 190cm kasvuga ei pea kah tooli kõige tgumisse asendisse suruma ning ka minu tag istuvad inimesed ei kurda kitsikuse üle (kuigi jah 700 bmw, s-mersu ja A8-ga ei saa võrrelda)
17:02 14.10.2010
jälle audi 80 omanik (registreerimata)
samuti kiidan audit.täpsemalt audi 80
ostsin hiljuti neljanda audi 80.to rauno sa eksid.meil on olnud 29autot ja siiski otsustan audi 80 kasuks.mitte et poleks muu autoga sõitnud.
super hea lollikindel auto:)
00:24 22.10.2010
konna kosilane (registreerimata)
Suzukist ma täna ei kõnele, aga audi b4 on küllaltki hea masin. Hakkasin sõidu ajal noorele kutile kõnelema, et kiiruse ületamine on riigi nuumamine trahvirahadega. Tema ütles kuule vana vaata spidokat, minu üllatuseks oli seier kuskil 150- 160 vahel. Audi ei ole see masin kus kutile tarkusi õpetada. Igal juhul vesemehe lux on b4 2,0 85 kw.
09:42 22.10.2010
irw½ (registreerimata)
papi ära peale võta
19:27 23.10.2010
konksperzen (registreerimata)
papi hoia napsu ja sakuska suhe võrdsena!
19:37 26.10.2010
RuotsiKunn (registreerimata)
Õnneks 5a pärast on need asjad tänavapilist kadunud. Siis saab ka vaidlus otsa :)
15:58 27.10.2010
konksperzen (registreerimata)
Sinu õnnetuseks see kahjuks nii ei ole! Aga eks oma unistustes võib sul igasugu soove olla!
19:22 02.11.2010
konna kosilane (registreerimata)
Igal juhul on b4 väliselt klassikaline masin ja kõnelda tema kadumisest on enneaegne. Esimene kord kui ma oma audi maja ette parkisin ütlesid vanad naised, et küll sul on ilus auto. Neid võib uskuda, sest mõnel on kogemusi ja kogemused annavad silmale õige ilu nägemise. Nii mõnelgi on olnud häid kogemusi audis rohkem kui lusikas suus käinud.
21:05 20.08.2021
Sass0101 (registreerimata)
Ja aasta on 2021 ja endiselt veel tegija masin. Väike õpikunäide, kuidas tuleb autot ehitada.
10:30 21.08.2021
mõne jaoks on paigalseis ka ar (registreerimata)
Ütlen ausalt, et ma pole juba tükk aega ühtegi 80 liikumas enam näinud, vähemalt mitte minu kandis.
Sajad samamoodi kadunud. Uusi autosid ja mudeleid on kordades rohkem peale tulnud, kui sel ajal, kui 80 oli tegija masin. Elu on sellest ajast nii palju muutunud, et raske uskuda, et keegi eelistaks seda vana koledat küna mõnele oluliselt uuemale ja nägusamale. Aga noh, eks inimesi ole igasuguseid..kes sõidab elu lõpuni mosse ja sigulliga ja kiidab takka, et paremat pole olemaski.
11:27 21.08.2021
Sass0101 (registreerimata)
Audi 80 b4 on igapäevane nähtus meie liikluses. Mina, kes igapäevaselt mööda Eestit ringi sõidan, näen neid päevas kümneid. Tallinnas populaarne ja veel hinnatum maapiirkondades. Tuleb mõista, et tegemist on igiliikuriga, mille pidamiskulud on odavad ja sõidomadused ka tänapäeva mõistes head. Kõik ei vaja piiksuvaid andureid, vihmasensoreid, mis nagunii ei toimi korrapäraselt ja tagurduskaameraid, sest enamik siiski oskab autoga sõita.
18:32 21.08.2021
Koma3 (registreerimata)
See on auto mida ostavad ja peavad need kes oskavad kestvat asja hinnata. Olen isegi uute autode pealt nende vanemate peale tagasi liikunud sest need kestavad ja varuosad on olematu hinnaga. Ei ole mingeid moodsaid filtreid vahel jms.
18:54 21.08.2021
Deus
Mida sul siin tänapäeval ikka osta on, kui töölooma otsid ja midagi, mis vb isegi silmale ilus vaadata oleks. Ikka tuleb mingi vanaraud leida, see tutikaks üles ehitada lugematu hulga varuosadega ja siis sõita kuniks veel juppe saab poest. Heldimusega mõtlen alati oma B4 kerega 80 peale. Seest vaikne, suht mugav isegi, pagasiruumi oli väga palju isegi sedaanil. Jagaja kaant sai vahetatud, muidu oli suht muretu masin ja oma 84 või 82 kW kahelidruse vabalthingavaga liigutas seda keret ka suht hästi ja ökonoomselt.
19:27 21.08.2021
. (registreerimata)
Just tuttav müüs ära korralikku 80ne sõitis 15a tööautona tööle.