Vaba teema

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: IT KüSIMUSED JA ETTEPANEKUD

19:03 03.06.2020
tonu79
Re: IT küsimused ja ettepanekud
Pärast täpset automargi sisestamist, peaks väga suur osa andmetest küll automaatselt/skriptiga tulema. Nt Ford Focus 1999 1,6 B või VIN kood - annavad valikuks või määravad automaatselt - sõiduautod, sedaan/universaal, esivedu, manuaal jne.
20:50 03.06.2020
........ (registreerimata)
Valisin maastur ja esirinnas kohe crv, hrv, mis lisaks veel universaalkerega, santa fe, samuti universaal jne. Inimesed on kuskilt kuulnud, et nende autol on väidetavalt nelivedu ja kohe upitavad ta klass kõrgemale.
11:57 04.10.2020
tiit_ (registreerimata)
Teen ettepaneku lisada otsingukriteeriumitesse ja kuulutuse sisestamisel "android auto" ja "Apple CarPlay" lahter.
10:08 05.10.2020
raizxc
Kuulutuse sisestamisel on "Apple CarPlay/Android Auto" valik olemas. Otsida selle järgi aga ei saa.
00:17 13.12.2020
kohtutäitur (registreerimata)
Otsingus võiks olla selline lihtne asi et saaks panna linnukese kasti "sõidukil kehtiv ülevaatus"
08:48 13.12.2020
arulage ostja (registreerimata)
ja kindlasti võiks olla lahter kütuse jäägiga paagis
20:01 06.04.2021
kuno24
Portaali sõiduki müügileping on totaalne läbu, mittevajalikku ballasti täis. Samas on puudu juriidiliselt ülioluline: millal läheb üle ja kas üldse läheb üle omandiõigus. Viimase puudumise tõttu tungiv soovitus seda lepingut vältida! Selle jutu mõte siin, et tuleks IT meestel koos juristiga ÜLE VAADATA JA KORDA TEHA.

Toimiv näidis, mida Transpordiamet aktsepteerib ja on piisavalt lakoooniline https://www.mnt.ee/sites/default/files/content-editors/Faili
d/blanketid/naidis_soiduki_muugileping.pdf

Kusjuures viidatud Transpordiameti lepingu omandiõiguse üleandmine on ohtlik ja sinna tuleks lisada lihtsa omandireservatsiooni säte: Pärast täielikku tasumist.

Muudetud 8.4.21 09:43

16:13 07.04.2021
triipriit
Täitsa nõus. Olen kord mõelnud siinset lepinguvarianti kasutada. Printisin välja ja siis sain aru, kui absurdne sellise asjaga ostjat tüütada on. Lendas prügikasti.

Muudetud 7.4.21 16:13

09:44 08.04.2021
kuno24
Masina lisade listi uuendamist lutsutati üle aasta enne, kui midagi muutus. Nüüd on portaali müügikuulutuse pilet kallinenud ligi 2,5 korda, loodetavasti läheb muutuseks siis 2,5 korda vähem aega.
19:03 08.04.2021
tiit_ (registreerimata)
Android autot ei suvatseta otsingutingimustele lisada. Aga eks erafirma saab seda endale ja klientidesse üleolevat suhtumist lubada kui aja jooksul on muututud sisuliselt monopoliks. Omanikud leedukad ja seal paremat suhtumist ei ootagi.
19:04 24.05.2021
. (registreerimata)
Tegelikult võik olla otsingutingimustes ka võimalus valida eraisikust müüja või firma vahel. See muidugi eeldab, et müüja teeb kuulutust pannes ka kuskile kasti linnukese.
18:40 11.07.2021
jasspoiss
Ma ei tea, kas keegi juba on sarnase ettepaneku teniud (ei hakka kõiki ettepanekuid üksipulgi läbi hekseldama) aga paneks ette, et ka leht võiks hakata pitsitama neid keritud odomeetritega ärikaid.
Nimelt võiks tehniliselt olla vorm iga sõidukikuulutuse juures "teata keritud odomeetrist" mida saaks kasutada registreeritud kasutajad, koos linkide ja vajaliku tõendusmaterjaliga (nt. link transpordiameti taustakontrollist). Siis kuulutuse kuvamine peatatakse ja antakse müüjale võimalus määrata õige või tõestada odomeetri näit.
16:00 20.01.2022
1234abcde (registreerimata)
Millegipärast kui päevakohane teema lahti teha siis ei ole näha osa viimastest postitustest.Kui lehte värskendada siis ilmuvad uuemad postitused.See asi kestab juba pikemat aega,ei tea kas minu arvuti viga või esineb seda teistelgi.
17:31 20.01.2022
63amg (registreerimata)
mingid sanktsioonid on peale pandud! foorumit saab lugeda ainult 1 kord päevas!
ma ei saa aru miks on vaja töötav asi pekki keerata!
17:41 20.01.2022
hullunud itimees (registreerimata)
kustuta küpsised enne uuesti sisenemist ja asi korras
08:18 21.01.2022
63amg (registreerimata)
kuidas ja mida peab kustutama.ennem polnud vaja midagi kustutada.kõik ju töötas!!!
14:25 21.01.2022
tuwak
Registreerunud kasutajal ei tohiks seda probleemi olla.

Mitteregistreerunud kasutaja saab enamuse sisust vahemälust mis salvestatakse ka kliendi arvutisse ning seega vajadusel tuleb nõuda serveri käest värskemat sisu CTRL+F5 või CTRL+R kasutades.

Sellisel kujul aadressid https://www.auto24.ee/foorum/t79128 tähendavad, et sisu tuleb vahemälust.

Muudetud 21.1.22 14:26

19:21 22.01.2022
63amg (registreerimata)
katsuge aru saada,et see pole siin it- meeste foorum! miks on vaja asjad pekki keerata! ennem ju töötas asi normaalselt! lasteaed!
02:16 23.01.2022
Focus MK 2,5 - 2010 (registreerimata)
Saan väga heaste aru - lumehelbekesed laamendavaD ...
22:18 27.01.2022
KARBUNKEL
Mis see olgu kurat!
22:19 27.01.2022
KARBUNKEL
Kaua jama kestab, ühe korra juba vrem ütlesin et tehke korda. Pilt on tehtud kell kolm päeval kurat! Ja nüüd olete veel mingi uue`loendame paate`jura ka välja mõelnud tase!
12:41 08.02.2022
Sull12
Mul täpselt sama jama, pidevalt a24 avades tule see leht ette, et "palun lahendage turvaküsimus" Ja siis loenda lilli või busse. Kui ma sisenen rwgistreeritud kasutajana, mis ei ole 2min tagasi regatud, miks seda jama vaja on? Oleks sii üks kord, täna 3x juba.
12:58 08.02.2022
Deus
Su kodune IP on Spamhausis blacklistitud, seepärast.
19:32 09.02.2022
v6sa
Kas ma olen ainuke, kellel tekivad topeltpostitused sellisel viisil.

Teen postituse, toksin koodi sisse. Kood on ÕIGESTI toksitud. Kontrollin. Vajutan sinist nuppu. Visatakse esimesele lehele esimese postituse juurde ja kuvatakse punane tekst: Vale kontrollkood.

Kerin lehe alla, kus ootab mu postitus ja toksin uue koodi sisse. Jälle ÕIGESTI.

Leht kuvatakse viimase (minu postituse kohalt) ja eelviimasena laiutab minu eelmine postitus, mille peale anti teada, et kontrollkood on vale.

Win10, Chrome, paigad ajakohased.
19:54 09.02.2022
Deus
Jään vastuse võlgu, mul tavaliselt tekivad sellest, et vajutan mobla peal kogemata kaks korda "Saada" nuppu pöidla värinaga. Las taustaprogrejad vaatavad su kirjelduse üle, eks nad kunagi vast vastavad ka.
01:23 19.05.2022
Njah bljah (registreerimata)
Kas recaptcha v3 ei saa foorumisse installida? Jube tüütu on toksida sisse kontrollkoodi. Siis jääks igasugune koodi toksimine ära.
13:28 20.05.2022
raizxc
Njah bljah (registreerimata), kui registreeritud kasutaja alt postitad siis kontrollkoodi ei küsita. Logi auto24.ee lehele sisse ja postita täiesti murevabalt.
16:25 20.05.2022
ConnorFlint
Niih, aga olen hetkel sisse regatud ja mul küsib kontrollkoodi. Miks küll?
01:09 eile
Njah bljah (registreerimata)
03:50 eile
Deus
See on hea näide, väga hea näide :D
10:32 täna
raizxc
ConnorFlint, proovi nüüd. :)