Kia

kasutatud sõidukid

uued sõidukid

esindused

  • Automaailm Valga
    Automaailm
    Pihlaka 2 Valga
    7337583
    automyyk@salome.ee
    http://autod.automaailm.ee
  • Automaailm Võru
    Räpina mnt. 18 A Võru
    733 7085
    voru@automaailm.ee
    http://autod.automaailm.ee
  • Autospirit Tartu OÜ
    Fiat, Kia, Nissani ja Mazda ametlik esindaja Eestis
    Ringtee 82 Tartu
    734 1126
    tartu@autospirit.ee
    http://www.autospirit.ee
  • Inchcape BMW
    Järveküla tee 22 Kohtla-Järve
    +372 336 4700
    kohtlajarve@bmw.ee
    http://bmw.inchcape.ee
  • Inchcape BMW
    Tallinna mnt 82 Pärnu
    +372 44 81 740
    parnu@bmw.ee
    http://bmw.inchcape.ee
  • Kuressaare Autoteenindus
    Peugeot ja KIA sõidukite ametlik esindus Saaremaal
    Kalevi põik 2 Kuressaare
    452 1045
    kuressaare@automaailm.ee
    autod.automaailm.ee
  • Rael Autokeskus
    Tallinna tn. 97 Viljandi
    433 0981
    rael@rael.ee
    http://www.raelautokeskus.ee/
  • Rakvere Autotehnika OÜ
    Rägavere tee 44 Rakvere
    +372 5058787
    info@autotehnika.ee
    www.autotehnika.ee
  • Sirtaki OÜ
    Kia, Citroen Esindus Narvas
    P. Kerese 25 Narva
    Tel. 35 777 00 / Mob. 52 79 014
    kia@sirtaki.ee
    www.sirtaki.ee
  • Tradilo
    ERIOLUKORRA TÕTTU PALUME ETTE HELISTADA KUI SOOVITE SÕIDUKITEGA TUTVUDA!!!!
    Tallinna mnt. 73 Haapsalu
    473 1384
    tradilo@tradilo.ee
    http://www.tradilo.ee
  • Viking Motors AS / Tammsaare
    Tammsaare tee 51 Tallinn
    665 2600
    viking@vikingmotors.ee
    http://www.vikingmotors.ee
  • Viking Motors AS/ Ülemiste
    Ülemiste tee 2 Tallinn
    665 2600
    viking@vikingmotors.ee
    https://kia.vikingmotors.ee/