Otsingu salvestamine

Otsingu salvestamine võimaldab Teil salvestada otsingu parameetrite komplekte Teie poolt valitud nimega. Salvestatud otsinguid saab kasutada selleks, et ei peaks järgmine kord meie lehele tulles jälle samu parameetreid sisestama. Selle asemel saab salvestatud otsingute linkidele klikkides kohe salvestatud parameetritele vastava otsingu tulemuse.

Otsingute salvestamise lihtsustamiseks ilmub otsingunupu kohal olevasse tekstivälja meie poolt soovitatav otsingu nimetus. Seda võite oma äranägemise järgi muuta, et endal oleks kergem salvestatud otsinguid eristada.

Salvestatud otsingule vastavatest uutest kuulutustest on võimalik teada saada ka automaatse e-kirja teel. Selle tellimiseks tuleb otsingu salvestamise hetkel vormis lisaks märkida "Teavita mind uutest kuulutustest" ja sisestada oma e-posti aadress.

Salvestatud otsingu nime ees olevale prügikasti ikoonile klikkides saate salvestatud otsingut kustutada.

Juhul, kui Teil on tellitud automaatne teavitus, saate salvestatud otsingu nime ees olevale kirja ikoonile klikkides edaspidistest teavitustest loobuda. Vastav salvestatud otsing jääb seejuures alles.

Otsinguid saavad salvestada nii registreerunud kasutajad, kui ka külastajad, kes ei ole sisse loginud. Erinevus on vaid selles, et sisse loginud kasutajatel seotakse salvestatud otsingud kasutaja identiteediga, samas kui ülejäänutel salvestatakse otsingud "küpsiste" põhjal. Seetõttu võivad identifitseerimata kasutajate salvestatud otsingud kaotsi minna, kui näiteks vahetada veebilehitsejat või kustutada "küpsised".