Standardvarustus

ESP - elektrooniline sõidustabiilsuskontroll ASR veojõukontroll
elektrilised esiaknad
immobilaiser
kesklukustus puldilt
raadiovalmidus + 4 kõlarit
rooli kõrguse reguleerimise võimalus
juhiistme reguleeritav käetugi
...

Tehnilised andmed

  2.0 BlueHDi 2.0 BlueHDi 2.0 BlueHDi  
Kütus diisel diisel diisel  
Võimsus (kW) 81 96 120  
Tippkiirus (km/h) 138  
Kütusekulu linnas (l/100 km) 6,7 6,9  
Kütusekulu maanteel (l/100 km) 5,9 6,1  

Artiklid

Tänases Autolehes. Võrdlustestis neli suurt kaubikut. Või hoopis kaheksa?

Tänases Autolehes. Võrdlustestis neli suurt kaubikut. Või hoopis kaheksa?(2)

Uus Volkswagen Crafter paneb rinna kokku vanade tegijate Citroën Jumperi, Ford Transiti ja Renault Masteriga. Kuna mitmest osalejast valmistatakse ka teist marki sõsarversioone, on nelja kaubiku asemel võitu ...

Tutvustus

Ümberdisainitud uue Jumperi kereehitus laiendab võimalikke mahu ja koormuse kombinatsioone.

Uus jumper ühendab 4 pikkust, kolme teljevahe ja kolme erinevat kerekõrgust. Kasulik laadimise maht on 8 kuni 17 m3 (eelnev maksimum 14 m3).

Nelja tonnise maksimaalse keremassiga uus Jumper võimaldab 2 tonni laaditavat kaupa ja on üks vähestest esirattaveoga tarbesõidukitest, millel kogumass ületab 3,5 tonni. Kasuliku koormuse suurendamine annab Citroënile juurdepääsu uuele turusegmendile.

Uue Jumperi stiil on kasutaja-sõbralik. See pakub palju eeliseid, mis on seotud auto funktsionaalsusega. Näiteks põrkeraual on sisse-ehitatud künnis, mis muudab kergemaks tuuleklaasi puhastamise. Samal ajal sõiduasendi modelleeritavus, helikindel ja ergonoomiline disain, kindlustavad ka kõige nõudlikumate profesionaalide rahulolu. Laadimiskünnis on toodud madalamale, et muuta laadimisala kergemini ligipääsetavaks.

Valikus on saadaval 3 erinevat mootorit. 2.2 HDi 100 hj, 2.2 HDi 120 hj ja 3.0 HDi 160 hj. Kõik 3 mootorit on manuaalkäigukastiga, kahe viimase mootori puhul kuuekäigulised.

Uus Jumper paistab silma laiema varustusega tarbesõidukite osas, muuhulgas näiteks mitme kasuliku lisaga: kuumust tagasipeegeldav tuuleklaas, automaattuled ja pühkijad ja parkimisabi süsteem.

Uuel Jumperil on kindlad ja täpsed sõiduomadused. Sõiduki ohutus on kindlustatud ABS piduritega, mis on standardvarustuses, ja ESP olenevalt verisoonist.
Ülaltoodud informatsioon on ligikaudne ning esitatud AllePal OÜ'ile teadaolevate andmete põhjal. AllePal OÜ ei vastuta andmete ega kajastatud informatsiooni õigsuse eest. Küsige individuaalset (hinna)pakkumist konkreetse müüja käest. Selle mudeli andmed on seisuga 16.08.2019.