Standardvarustus

ESP - elektrooniline sõidustabiilsuskontroll ASR veojõukontroll
elektrilised esiaknad
immobilaiser
kesklukustus puldilt
raadiovalmidus + 4 kõlarit
rooli kõrguse reguleerimise võimalus
juhiistme reguleeritav käetugi
...

Tehnilised andmed

  2.0 BlueHDi 2.0 BlueHDi  
Kütus diisel diisel  
Võimsus (kW) 96 120  

Artiklid

Tänases Autolehes. Võrdlustestis neli suurt kaubikut. Või hoopis kaheksa?

Tänases Autolehes. Võrdlustestis neli suurt kaubikut. Või hoopis kaheksa? (2)

Uus Volkswagen Crafter paneb rinna kokku vanade tegijate Citroën Jumperi, Ford Transiti ja Renault Masteriga. Kuna mitmest osalejast valmistatakse ka teist marki sõsarversioone, on nelja kaubiku asemel võitu ...

Tutvustus

Uue Jumperi stiil on kasutaja-sõbralik. See pakub palju eeliseid, mis on seotud auto funktsionaalsusega. Näiteks põrkeraual on sisse-ehitatud künnis, mis muudab kergemaks tuuleklaasi puhastamise. Samal ajal sõiduasendi modelleeritavus, helikindel ja ergonoomiline disain, kindlustavad ka kõige nõudlikumate profesionaalide rahulolu. Laadimiskünnis on toodud madalamale, et muuta laadimisala kergemini ligipääsetavaks.

Valikus on saadaval 3 erinevat mootorit. 2.2 HDi 100 hj, 2.2 HDi 120 hj ja 3.0 HDi 160 hj. Kõik 3 mootorit on manuaalkäigukastiga, kahe viimase mootori puhul kuuekäigulised.

Uus Jumper paistab silma laiema varustusega tarbesõidukite osas, muuhulgas näiteks mitme kasuliku lisaga: kuumust tagasipeegeldav tuuleklaas, automaattuled ja pühkijad ja parkimisabi süsteem.

Uuel Jumperil on kindlad ja täpsed sõiduomadused. Sõiduki ohutus on kindlustatud ABS piduritega, mis on standardvarustuses, ja ESP olenevalt verisoonist.
Ülaltoodud informatsioon on ligikaudne ning esitatud auto24 AS'ile teadaolevate andmete põhjal. auto24 AS ei vastuta andmete ega kajastatud informatsiooni õigsuse eest. Küsige individuaalset (hinna)pakkumist konkreetse müüja käest. Selle mudeli andmed on seisuga 22.02.2019.