Standardvarustus

Rockford Fosgate multimeediasüsteem, navigatsiooniseade, tagurduskaamera, USB lisasisend, 12 kõlarit + subwoofer, 860W
püsikiirusehoidja, juhtnupud roolil
automaatne kliimaseade
aktiivne stabiilsus- ja veojõukontroll (ASTC)
lülitatav nelikvedu, aeglusti, kesk- ja tagadiferentsiaali lukustus
ABS/EBD pidurid
juhi ja kõrvalistuja turvapadi, külgturvapadjad
...

Tehnilised andmed

  3.2 Di-D  
Kütus diisel  
Võimsus (kW) 140  
Tippkiirus (km/h) 180  
Kiirendus 0-100 km/h (s) 11,1  
Kütusekulu linnas (l/100 km) 10,5  
Kütusekulu maanteel (l/100 km) 8,6  

Artiklid

Mitsubishi Pajero läheb pensionile

Mitsubishi Pajero läheb pensionile(8)

Jaapani autotootja Mitsubishi lõpetab Euroopas kunagi väga menuka maasturi Pajero müügi, müügile on jõudnud viimane 1000 eksemplarist koosnev eriseeria. Eriseeria autod kannavad nime Final Edition ja neid ...

Tutvustus

Neljanda põlvkonna Pajero on 4x4 tehnoloogia etalon. See auto on saanud maailma raskeimal Dakari kõrberallil enim võite. Kuid Dakar on midagi enamat kui lihtsalt võidusõit - ekstreemne maastik ja kurnavad tingimused on osutunud parimaks katsepolügooniks, et lihvida rohkem kui 70-aastast asjatundlikkust nelikveo alal. Nii ekstreemseid tingimusi kui Dakari rallil ei pruugi te kundagi kogeda, kuid võite olla kindel, et Pajero tehnoloogia on neid tunda saanud. Teie naudite vaid oma klassi parimat pöörderaadiust ning aeglusti ja diferentsiaallukustitega lülitatavat SS4-II nelikvedu, lisaks veel ka Rockford Fosgate audiosüsteemi ning stiilset interjööri.

Pajero disaini ja tehnoloogia täiustamine pole parandanud mitte ainult juhitavust, mürakindlust ja ohutust, vaid ka suutlikkust ja mugavust.

Pajero 3,2-liitrine otsesissepritsega Di-D on saadaval nii manuaal- kui automaatkäigukastiga, aga kui eelistate bensiinimootorit, pakume 3,8-liitrist 24 klapiga V6 SOHC MIVEC jõuallikat

Pajero on saadaval nii sportliku kolmeukselisena kui ka esindusliku viieukselisena, kusjuures viimast versiooni saab muuta sekunditega kas 2-kohaliseks furgooniks või hoopis 7-kohaliseks luksuslikuks pereautoks.
Ülaltoodud informatsioon on ligikaudne ning esitatud auto24 AS'ile teadaolevate andmete põhjal. auto24 AS ei vastuta andmete ega kajastatud informatsiooni õigsuse eest. Küsige individuaalset (hinna)pakkumist konkreetse müüja käest. Selle mudeli andmed on seisuga 30.11.2018.