Standardvarustus

elektrilised aknatõstukid ees
kaugjuhtitav kesklukustus
elektriliselt reguleeritavad ja soojendusega välispeeglid
reguleeritava kõrgusega rool
tagumine iste 50/50 allaklapitav koos kõrgusreguleeritavate peatugedega
elektriline roolivõimendi koos CITY funktsiooniga
kere värvi kaitserauad
...

Tehnilised andmed

  0.9 TwinAir 1.2  
Kütus bensiin bensiin  
Võimsus (kW) 63 51  
Tippkiirus (km/h) 173 160  
Kiirendus 0-100 km/h (s) 11 12,9  
Kütusekulu linnas (l/100 km) 6,4 6,7  
Kütusekulu maanteel (l/100 km) 4,3 4,9  

Artiklid

Jeremy Clarkson reastas möödunud aasta kõige kehvemad autod

Jeremy Clarkson reastas möödunud aasta kõige kehvemad autod (12)

Populaarne autoajakirjanik Jeremy Clarkson valis välja viis kõige kehvemat autot nende 28 seast, mida ta testis möödunud aastal ajalehe The Sunday Times jaoks. Esimesena sattus sellesse nimekirja kuum ...

Tutvustus

Fiat 500 omab väikeautode hulgas ainulaadset turvalisust tõestavat EuroNCAP 5-e tärni. Peale selle on Fiat 500 väga keskkonnasõbralik ning vastab rangetele Euro 5 emissiooni nõuetele.

Fiat 500 on väga ökonoomne ning vastavalt kliendi maitsele, on auto varustusse võimalik lisada erinevaid uuenduslikke tehnoloogilisi elemente, kuhu hulka kuuluvad näiteks teise põlvkonna Blue&Me koostöös Microsoftiga (Microsofti tarkvaral baseeruv häälkäsklus kommunikatsioonisüsteem), erilised pistikud iPodi ühendamiseks auto keskkonsooliga. Sealjuures Fiat 500 jaoks eksklusiivselt Magneti Marelliga koos välja arendatud kaasaskantav armatuuri navigaator, mis mõeldud mobiiltelefonide ja MP3 mängijate ühendamiseks adapteerimiseks sõidukiga.
Ülaltoodud informatsioon on ligikaudne ning esitatud auto24 AS'ile teadaolevate andmete põhjal. auto24 AS ei vastuta andmete ega kajastatud informatsiooni õigsuse eest. Küsige individuaalset (hinna)pakkumist konkreetse müüja käest. Selle mudeli andmed on seisuga 09.05.2019.