Standardvarustus

püsikiirusehoidja
manuaalne kliimaseade
elektrilised aknatõstukid ees
Techno nahaga kaetud multifunktsionaalne rool
kesklukustus puldiga
elektriliselt reguleeritavad ja soojendusega välispeeglid
reguleeritava kõrgusega rool
...

Tehnilised andmed

  1.0 GSE N3 Mild Hybrid  
Kütus hübriid (bensiin / elekter)  
Võimsus (kW) 51  
Tippkiirus (km/h) 167  
Kiirendus 0-100 km/h (s) 13,8  

Artiklid

Abarth vs Abarth 595 Turismo - auto24 proovisõit

Abarth vs Abarth 595 Turismo - auto24 proovisõit(9)

Seekord võtame ette tänapäevase sportliku Abarth 595 ja paneme selle kõrvale tema eelkäija 70-ndatest, mille kõrval tundub tänapäevane väikeauto suisa hiigelsuur!  Täname Tabasalu kardirada. ...

Tutvustus

Fiat 500 omab väikeautode hulgas ainulaadset turvalisust tõestavat EuroNCAP 5-e tärni. Peale selle on Fiat 500 väga keskkonnasõbralik ning vastab rangetele Euro 5 emissiooni nõuetele.

Fiat 500 on väga ökonoomne ning vastavalt kliendi maitsele, on auto varustusse võimalik lisada erinevaid uuenduslikke tehnoloogilisi elemente, kuhu hulka kuuluvad näiteks teise põlvkonna Blue&Me koostöös Microsoftiga (Microsofti tarkvaral baseeruv häälkäsklus kommunikatsioonisüsteem), erilised pistikud iPodi ühendamiseks auto keskkonsooliga. Sealjuures Fiat 500 jaoks eksklusiivselt Magneti Marelliga koos välja arendatud kaasaskantav armatuuri navigaator, mis mõeldud mobiiltelefonide ja MP3 mängijate ühendamiseks adapteerimiseks sõidukiga.
Ülaltoodud informatsioon on ligikaudne ning esitatud AllePal OÜ'le teadaolevate andmete põhjal. AllePal OÜ ei vastuta andmete ega kajastatud informatsiooni õigsuse eest. Küsige individuaalset (hinna)pakkumist konkreetse müüja käest. Selle mudeli andmed on seisuga 24.11.2020.