Standardvarustus

pikivaheregulaatoriga püsikiirushoidik ACC DSG-käigukastiga mudelitele ka Stop & Go funktsiooniga
kolmetsooniline automaatkliimaseade Climatronic
valuveljed Memphis 6.5J x 16, rehvid 215/60 R16
elektrooniline stabiilsuskontroll (ESC)
turvakardinad ees- ja tagaistujatele, sealhulgas eesmised külgturvapadjad
elektromehaaniline kiirustundlik roolivõimendus
elektrilised lapselukud tagaustel, sulgetavad ja avatavad juhiistmelt
...

Tehnilised andmed

  1.4 TSI OPF 2.0 TDI SCR  
Kütus bensiin diisel  
Võimsus (kW) 110 110  
Tippkiirus (km/h) 198 200  
Kiirendus 0-100 km/h (s) 9,9 10,3  
Kütusekulu linnas (l/100 km) 8,5-7,9 6,2-6,1  
Kütusekulu maanteel (l/100 km) 6,3-6,0 4,7-4,6  

Artiklid

Volkswagen on tootnud miljon Sharani

Volkswagen on tootnud miljon Sharani

Saksa autotootja Volkswagen tähistas eile olulist sündmust: konveierilt lahkus miljones mahtuniversaal Sharan. Juubeliauto valmis Palmelas asuvas Volkswagen Autoeuropa tehases. Esimesed nime Sharan kandvad ...

Tutvustus

Ükskõik, millise nurga alt teda ka ei vaataks: uus Sharan on pilkupüüdev igast küljest. Harmooniline vorm ja palju tähelepanuväärseid disainielemente väljendavad mudeli isikupära. Ka salongis tekib õige tunne: kvaliteetsed materjalid ja nende ideaalne viimistlus tekitavad soovi kiiresti sisse istuda ja lihtsalt sõitma hakata.
Lisaks kvaliteetsetele materjalidele ja töötlusele on mudelil ka palju autotööstuse argipäevas teednäitavaid lahendusi. Lisavarustusse kuuluvad mugavused nagu kliimaseade Climatronic koos kolmetsoonilise temperatuurijuhtimisega, võtmeta lukustus- ja käivitussüsteem Keyless Access, võimsad raadionavigeerimissüsteemid ja DYNAUDIO helisüsteem räägivad samuti selle erilise sõidukitüübi kasuks.

Uus Sharan avaldab muljet enneolematu ruumikusega, mida saab kasutada vastavalt oma soovile. Pakiruumi maht on 5-kohalisel mudelil kuni 2430 liitrit. Salongis on mugav istekoht kuni seitsmele inimesele. Selle juures on parim: muutlikkus. Tänu istmete klappimise funktsioonile EasyFold saab mugavad istmed vaid mõne sekundi ja liigutusega muuta tasaseks pakiruumiks. Lisavarustusena elektriliselt käivitatav pakiruumiluuk ja soovi korral samuti elektriliselt juhitavad liuguksed võimaldavad mugavat juurdepääsu. Lisavarustusse kuuluv kolmas isterida on tänu sisenemisabile Easy Entry eriti lihtsalt ligipääsetav.

Uus Sharan on turvaline, mugav ja pakub tõelist sõidurõõmu: tänu intelligentsele tehnoloogiale just siis, kui seda vaja on. Lisavarustusse kuuluv kohanduv veermikumehhanism DCC, soovi korral saadavad intelligentsed juhiabisüsteemid Light Assist, Park Assist ja Rear Assist ning standardvarustusse kuuluv elektrooniline seisupidur on vaid mõned näited.

Hooldus- ja ülalpidamiskulude osas annab uus Sharan ilmselgelt silmad ette: näiteks tänu töökindlatele mootoritele, mis põhinevad eriti vähese kütusekuluga BlueMotioni tehnoloogial. Sharani 2,0 l TDI (103 kW / 140 hj) mudelil on kütusekulu 5,5 l/100 km (143 g/km CO2).
Ülaltoodud informatsioon on ligikaudne ning esitatud auto24 AS'ile teadaolevate andmete põhjal. auto24 AS ei vastuta andmete ega kajastatud informatsiooni õigsuse eest. Küsige individuaalset (hinna)pakkumist konkreetse müüja käest. Selle mudeli andmed on seisuga 31.10.2019.