Registreeri

Citroën jätkab Talendi-sarja autopartnerina

03.04.2017

auto24 TALENDID RAJALE 2017. a hooaeg on eriline selle poolest, et tegemist on viiendaga järjepanu. Juubelihõngulise aasta muudab eriliseks auhinnafond, mis tänavusel aastal on eriliselt väärtuslik: iga Talendi-sarja etapivõit tähendab tasuta osalemist kardispordi Eesti meistrivõistluste etapil maailmatasemel kardiga maailmatasemel tiimis.

Sarjast on senise nelja hooaja vältel läbi käinud 250 noort autospordihuvilist, hobikardist võistluskardile siirdunuid on koguni 30. Neist omakorda neli on juba kroonitud Eesti meistriteks ning tänu tänavusele auhinnafondile on suuri staare ilmselt sirgumas veelgi. Seda kõike tänu meie headele koostööpartneritele.

"Citroën on aastakümneid olnud tugev erinevatel autospordialadel ning meil on hea meel olla juba mitmendat hooaega järjepanu toeks Eesti laste tehnikaspordi tegemistele," ütleb Citroën Eesti turundusjuht Mari-Liis Põld. "On tore näha, et saame abiks olla nii mõnegi poisi-tüdruku suure unistuse täitumisele, milleks on võistluskardiga start äärmiselt tihedas konkurentsis Eesti meistrivõistlusel."

Nagu mainitud, ei pea võistleja Talendi-sarjas osalemiseks omama mingisugust võistlusvarustust. Nn käed-taskus põhimõtet on sari järginud selle algusest peale, olles nõnda soodsaim võimalus autospordiga alustamiseks.

Citroën jätkab Talendi-sarja autopartnerina ka 2017. aastal, andes korraldustiimi käsutusse uue Citroën C3-e ning Citroën Jumpy.

Foto: Pille Russi / Autoleht


 

Koostööpartnerid