Registreeri

Neljas etapp pühapäeval FK Keskuses

02.05.2017

Väliradade hooaeg on täiel hool käimas ning juba sel pühapäeval sõidame võidu legendaarsel FK Keskuse välirajal. Tegemist on kalendris  olevatest radadest ühe vanima rajaga, kuid oma kiire ja klassikalise natuuri tõttu on tegemist tõelise sõitjate lemmikrajaga.

FK Keskuse Õismäe välikardirada on 730 m pikkune, laiade kurvide ja mitme pika sirgega. Rada pakub sõidunaudingut ning adrenaliinisüsti väga erineva tasemega kihutajatele, võidusõit seal on alati põnev. auto24 TALENDID RAJALE võistluste käigus sõidetakse rada vastupäeva, kuid teoreetiliselt on võimalik rada kasutada ka päripäeva sõitmiseks. Rada pakub muljetavaldavat kiirust sirgetel ning raja laius kurvides võimaldab sooritada meisterlikke möödasõite.

Väga head ringiajad on FK Keskuses alla 44 sekundi, mis teeb keskmiseks kiiruseks pisut üle 60 km/h. Raja pikkus võimaldab korraga sõita isegi kuni 12 sõitjal. FK Keskuse rada on kalendris olevatest radadest vanim ja kiireim. Legendaarsel kardirajal on oma elu esimesed meetrid sõitnud nii mõnigi tulevane Eesti meister.

Foto: Timo Anis


 

Koostööpartnerid