Registreeri

Neste pälvis Maanteeameti 2017. aasta liiklusohutuse auhinna

04.01.2018

Tartus Dorpati Konverentsikeskuses toimunud Maanteeameti pidulikul vastuvõtul tunnustati Talendi-sarja kauaaegset koostööpartnerit Neste Eestit 2017. a aasta Liiklusohutuse auhinnaga. Neste Eesti pälvis auhinna üleriigilise vastutustundliku ettevõtte kategoorias.

Maanteeamet tunnustab igal aastal liiklusohutuse auhinnaga isikuid ja organisatsioone, kes oma tööalase või ühiskondliku tegevusega on enda asutuses või piirkonnas silma paistnud liiklushariduse korraldamise ja liiklusohutuse edendamisega.

Neste liiklusohutuse kampaania üheks osaks oli filmiklipp auto24 TALENDID RAJALE 2016 üldvõitja Randel-Erik Evestuse argipäevast.

"Ohutus on Neste jaoks prioriteet kõiges mida me teeme. Meie eesmärk on õnnetusi ja vahejuhtumeid ennetada, pöörates tähelepanu ohtudele, mis meid igapäevaselt nii tööl kui liikluses ümbritsevad. Oleme väga uhked Maanteeameti tunnustuse üle ning selle üle, mida Neste Eesti on oma tegevusega liiklushariduse edendamiseks nii oma töötajate kui klientide suunal teinud. See on järjepidev töö, et muuta meie kõigi igapäeva elu ja liiklus ohutumaks," ütleb Katri Taskinen, Neste asepresident Baltikumis.

Vaata Randel-Erik Evestuse videot siit:

 


 

Koostööpartnerid