Registreeri

Hooaeg 2018 - parimad osalema Eesti meistrivõistlustele!

27.02.2018

auto24 TALENDID RAJALE eesmärgiks on lisaks noortele päris ehtsa võidusõidusarja pakkumisele olnud säravate talentide üles leidmine. Aastatega on sarjast välja kasvanud sellised Eesti kardispordi tipptegijad nagu Mauris Põldma, Siim Leedmaa, Andreas Lootus, Jakob Mattias Oja, Randel-Erik Evestus, Ronan Patrick Hakala ning kümned teised.

Kuuendat aastat järjest toimuva sarja algusaastatel oli sarja peaauhinnaks klassi MINI võistluskart, kuid alates aastast 2017 on auhinnafond noortele võidusõitjatele veelgi ahvatlevam - edukas esinemine Talendi-sarjas on võrdsustatud tasuta osalemisega kardispordi Eesti meistrivõistlustel TARK Racing'u ridades. Täpsemini võidab EMV-etapil osalemise ühe või mitme etapi võit Talendi-sarjas. Võidad kõik etapid, sõidad kõik EMV etapid kaasa. Nii lihtne ongi.

 

Eelmisel aastal tegid tegid seeläbi oma EMV-debüüdi Henry Sadam, Ruben Volt ja Kenneth Niinepuu. Etapivõitja Damir Mingazov loobus EMV-l osalemast. Lisaks erakordsele kogemusele osutus kõigi noormeeste debüüt väga edukaks.

Tänavusel hooajal peab auhinda võita sooviv võistleja aga tähele panema, et auhinna saab vastavalt klassi MINI reeglitele lunastada vaid kuni 14-aastane võidusõitja. Talendi-sarjas saab aga tänavusel aastal võistelda ka 15-aastaselt.

 

Auhinnafond jaguneb järgmiselt:

 

Unibet kardikeskus I ja Unibet II - 28. aprill Lange (EMV I)

LaitseRallyPark I - 12. mai Rapla (EMV II)

LaitseRallyPark II - 16. juuni Tabasalu (EMV III)

Lange GP (Tartu) ja auto24ring (Pärnu) - 27.-18. juuli Käina (EMV IV ja V)

LaitseRallyPark III - 18. august Põltsamaa (EMV VI) 

LaitseRallyPark IV - 15. september Aravete (EMV VII)

 

Fotod: Tõnis Krikk


 

Koostööpartnerid